Probleem Biker.ee kasutamisega

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


nisuunn
Postitusi: 130
Liitunud: 29 Mär 2005, 13:31
Tsikkel: zx-6r
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nisuunn »

väga korralik viirusetõrje on ka Kasprskyl.

zed

Lugemata postitus Postitas zed »

Pole siin kunagi probleeme olnud. Masin käib nagu kulda. Igat soga ei installi. McAfee, spyware doctor. IE temp kaustad muidugi puhtaks. NAV arvab nii mõnegi win service trojaks. Arvan et asi rohkem kasutajate masinas.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Kodanikud.Unustage IE ära.Kasutage kasutajasõbralikumaid, mugavamaid, vähem mälu nõudvaid, kiiremaid ja töökindlamaid brausereid :wink: .
Ehedamateks näideteks on Põlenud Rebane e. Mozilla Firefox ja Opera :D

töökindlust soovides,
primo
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

nm5
Postitusi: 468
Liitunud: 27 Sept 2004, 16:21
Asukoht: Räpina

Lugemata postitus Postitas nm5 »

Primo kirjutas:
Kodanikud.Unustage IE ära.Kasutage kasutajasõbralikumaid, mugavamaid, vähem mälu nõudvaid, kiiremaid ja töökindlamaid brausereid :wink: .
Ehedamateks näideteks on Põlenud Rebane e. Mozilla Firefox ja Opera :D

töökindlust soovides,
primo
Vaidlen vastu! Mozilla Firefox võtab julmalt mälu võrreldes IE-ga. Aga mugav ning hea on ta tõesti 8) .
Aprilia RST 1000 Futura
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Mozilla ja Opera Tab süsteem nõuab palju vähem mälu võrreldes IE "Open New Window" funktsiooni pideva kasutamisega :wink:

primo
Challenge the Adventure.Ride The World

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

jälle vaidlus teemal IE vs FireFox.Kui inimene hoiab oma arvutit saastast puhtana ning kasutab selleks ka ennatavaid meetodeid ,siis ma ei näe põhjust miks kasutada üht või teist.Mis aga mulle ei meeldi Fire Foxi juures on see,et läbi browseri ei saanud ma enda Ftp-sse

Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Minu lap-top teatas Biker.ee foorumi avamise jarel et uks troja on kulla tulemas.. just kirjutamise aeg
Kasperski vist pandi lapakasse neid leidma. peale teadet (Email-Worm.Win32.NetSky.b) (Trojan-Downloader.Win32.Small.asf) ja blokki jalle k6ik OK. Eks neid viirusi leiab neti teepealt tulles vast, nagu sugistormiga nohu.

"UNITED KINGDOM LOTTERY PROMOTION" <uklottopromo2005@eresmas.com>
tuli kui mitmes idiootne miljonikiri mida ma ei avanud, ega soovita teistelgi neid avada, sest raha ei vedele netis.
googlest leidsin ules
http://www.google.com/search?q=uklottop ... TF-8&hl=et
tekstist leidsin - uklottopromo2005@yahoo.co.uk

allpool on must nimekiri reg lehtedest
siis leidsin http://www.joewein.de/sw/contact.htm
kas sealt leiaks mid, et vabaneda spammist ehk idiootsetest kirjadest.. lotodest ? Mis rahvas arvab?
seal on palju juttu viirustest. arge aint avage viiruse file
Nimelt mu konto ja koduleht on zone.ee's ning maile tuleb ja ka ule 20 spammi paevas, tulikas on kustutada kui oled paar nadalat netist eemal.
Viimati muutis Cowboy, 07 Juul 2005, 12:32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Kisub ära ititeemaks :shock:
Siin on paar proget, mida soovitatakse http://www.techsupportalert.com/best-antispam.htm

Ausalt öeldes on siiski ainus viis, mis 100% aitab neist vabaneda, omale uus account teha. Ja mitte kuhugi jätta oma mailiaadressi :evil: , va muidugi neile, keda tunned-usaldad. Näiteks regamised netifoorumites/poodides/kusiganes, kus alati mailikat küsitakse, pole alati konfidentsiaalsed, kuigi nad kinnitavad et on, ja su mailikas võib sealt vabalt edasi lekkida. Selle tarvis võiks olla miski suvaline webmail account, mille spamiga täitumisel saab kohe uue teha.
Tavaliset ei aita ka "unsubscribe" v "remove" lingi kasutamine, mis spam mailis üldjuhul olemas - nad kasutavad seda just selleks, et veenduda, et su aadress on reaalselt toimiv :idea:
Niisiis süsteem, mida mina kasutan: 1 mailikas nö "omadele" ja 1-2 mailikat kõigeks muuks. No big probs, so far :)

Hans

Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Virago535 kirjutas:
Kisub ära ititeemaks :shock:
Siin on paar proget, mida soovitatakse http://www.techsupportalert.com/best-antispam.htm ..
..Niisiis süsteem, mida mina kasutan: 1 mailikas nö "omadele" ja 1-2 mailikat kõigeks muuks. No big probs, so far :)
Hans
Ma pole netinduses kuigi tugev, omalkael 6pitud ja seegi vahene ei aita mind alati.
ABI ei ole teinekord kuskilt tulemas.. k6ik noored kuskil kolamas, iga selgitav s6num on mulle heaks toeks. Thanks Bikerid.
E-mail on kahjuks rahvusvaheliselt http://www.uicr.org liikmesmaade all klikk VERBÄNDE v6i ASSOCIATIONS avalikult olemas ja ilmub eri riikide autojuhtide lehtedes samuti.. ja ka eesti autojuhtide kodulehel.
Loomulikult peab tuttavate jaoks tegema oma accoundi, aga ma tunnen tehnikat ja kogu EU's s6idetud teede peal auke rohkem kui netti.. ei oska kahjuks piltegi ise netti riputada jne
..see on muidugi minu mure, et ma selles asjas maha olen jaanud.. ja nii enamus kaugs6idu autojuhte

Sekopää
Postitusi: 99
Liitunud: 16 Juun 2004, 19:37

Lugemata postitus Postitas Sekopää »

isegi sellega, kui oma maili adret kuhugi ei jäta, ei garanteeri spammivabadust, sest need programmid, mis spammi laiali saadavad, genereerivad vastuvõtja aadresse ise ja seda ülisuure kiirusega.

kuigi mulle tuleb ka rämpsposti, ei ole väga häiritud sellest hulgast, nii alla 10 päevas, võibolla jääb midagi ka filtritesse kinni, mis mul üles pandud. aga mitteaktiivsus mõjub jah ka hästi.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”