Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ain kirjutas: 29 Jaan 2024, 19:06
Püüa aru saada sellest , et internetis ei ole emotsioone.. See kui keegi midagi kirjutab, ei tähenda automaatselt midagi halba. Igaüks kirjutab ju oma kogemust ja arvamust.
Lause üleshitusega annab väga selegelt oma emotsioone väljendada. Lause "Seda võid oma vanaemale rääkida." ja "Ma pole sellega nõus." on täpselt sama tähendusega aga hääestatud märkimisväärselt erinevalt. Sel põhjusel on mõsitlik kasutada emotikone, kui lause üleehitus lubab eeldada negatiivset häälestatust. Samal põhjusel ei ole otstarbekas irooniat ja sarkasmi väljendada, sest väärtit mõistmise tõenäosus on suur.

Ja eelnevat vaadates siis ütleja sõnum näis olevat "mis sa topid siia igausgu jama, me teame ise palju paremini" isegi, kui see polnud nii mõeldud siis on väljendanud tahtmatult vastumeelsust postitatu suhtes. Postitaja näib ületavat, et "paremt kraami on saadaval ja kui sa midagi ei tea siis ära postita siia". Mis on tõsises vastuolus kõikide ülejäänud postitajate hea tahtega, sest kunagi ei või teada, millal tuleb kusagilt välja see tõeliselt tark mees ja lollid paika paneb. :)

(siit edasi pole vajadust minuga argumenteerida, ma ei plaani oma seisukohti rohkem kaitsta, väljendasin lihstalt seda, mida olen ajas ja tööalaselt õppinud)
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7201
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ir kirjutas: 30 Jaan 2024, 12:52
urmas66 kirjutas: 29 Jaan 2024, 11:43
ir kirjutas: 27 Jaan 2024, 22:04
See eeldab e-SIM võimega seadet nö teiseks seadmeks, aga seda pole kõigil seadmetel.
Mul 2 telefoni, kummalgi eraldi tavaline sim. töötavad mõlemad ühe numbriga. Kui kõrvuti ja sisse lülitatud, siis helisevad ka koos.
Parimat.
Ei süvenenud lõpuni, aga kunagi algul oli ainult teatud seadmetega see võimalik. Samas tsiklil kasutamiseks on võibolla kasulikum isegi suvaline kõnekaart võtta ja suunamist kasutada, sest see lisa-SIM on kuutasuline, aga kõnekaart seda pole.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Saad iga telefoniga, kaks füüüsilist sim kaarti ja tehtud. Kui sul on dubleeritud number siis plusspoolena pole vaja kahe telefoniga jahmerdada ja peakomplektiga tuleb ka ainult üks ära ühendada. Minu meelest on mõistlik lahendus ja paketti saab iga kell muuta, et poleks vaja hooaja väliselt teenuse eest maksta. Mulle minu käsoleva operaatoriga see variant ei sobi, sest kasutan mõlemat telefoni paralleelse välisreisidel ja kaksik-sim ei tööta väljahelistamiseks mujal, kui Eestis. Tavaliselt on mul mingi kõnekaart, millele hunnik datat juurde ostetud ja reisi ajaks jagan selle numbri sõpradele. Suve lõpul jääb kaart seisma ja uuel hoojal ostan uue, kui vajdus tekib.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7201
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas: 30 Jaan 2024, 17:06
Saad iga telefoniga, kaks füüüsilist sim kaarti ja tehtud. Kui sul on dubleeritud number siis plusspoolena pole vaja kahe telefoniga jahmerdada ja peakomplektiga tuleb ka ainult üks ära ühendada. Minu meelest on mõistlik lahendus ja paketti saab iga kell muuta, et poleks vaja hooaja väliselt teenuse eest maksta. Mulle minu käsoleva operaatoriga see variant ei sobi, sest kasutan mõlemat telefoni paralleelse välisreisidel ja kaksik-sim ei tööta väljahelistamiseks mujal, kui Eestis. Tavaliselt on mul mingi kõnekaart, millele hunnik datat juurde ostetud ja reisi ajaks jagan selle numbri sõpradele. Suve lõpul jääb kaart seisma ja uuel hoojal ostan uue, kui vajdus tekib.
Telia e-sim töötab ka välismaal, Multi-sim ei tööta. Teiste operaatorite kohta ei tea.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”