Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

https://adventure-bike.be/wp/701-rally/
Jäi silma selline asi.
HUSQVARNA 701 & KTM 690 RALLY KIT.
Sobib kõikidele tsiklitele alates aastast 2008 ja edasi. Hind 783€.
image.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 563
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: LadyInRed
Asukoht: EU
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 123 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Paned?
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma prooviks nüüd jõuda algatuseks selleni, et ma taas sõidan oma tsiklitega. Viimased 2 aastat on "tehnilistel põhjustel" enam-vähem vahe jäänud. Igasugust kola jõuab kokku osta ja tsikli peale kruvida hiljem küll.
Kui ma midagi tänase seisuga tahaksin siis see oleks see suurem või lisapaak. See 12.5L on ikka häbematult vähe. Ma isegi ei saa aru, kuidas tsiklitootja sellele mõttele tuli, et 250km tankimise vahel on aktsepteeritav distants.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

@Macintosh Kui väheke sportlikumalt sõita, siis saab selle paagiga täpselt pool päeva hakkama.

See tähendab, et hilise lõuna ajaks vead ennast tsivilisatsiooni, tangid-sööd ja sukeldud tagasi radadele.

Õhtul enne magamaminekut käid veelkorra tanklas.

Tegelikult on täitsa okei.

Aga varu on 0. Sellesmõttes ei ütleks isegi ühest Rade Garage lisapaagist ära. See lisa 100km, mille see paak annab, on rohkem kui piisav varu. Samas päevarütm jääb samaks. Ma vist ei julgeks ühe tankimisega pikka päeva ette võtta. Kui tagumine paak on tühi, siis selle viieliitrise esipaagi pealt liigud ikka esimese asjana tanklasse…
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma nägin mõni aeg tagasi eBays KTM 690-ne lisapaakide kompleketi müügil, seda, mis esimeste plastikute asemele läheb. Läks oksjonil ~250€ eest ära ja ma loll otsustasin, et ei viitsi pakkuda, et ehk mõni teine kord. Seni pole kahe aasta joooksul seda teist korda tulnud.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

701
Toetajaliige
Postitusi: 458
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 129 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 546
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 86 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Siin täitsa olemas, iseasi kas lõplik hind vastuvõetav on. Mingi poolakas kuskil kirjutas, et kõik toimis viisakalt ja kiiresti. https://safaritanks.com.au/home/index.p ... pathway=19

https://longwayhome.pl/en/fuel-tank-safari-tanks/

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

Ma ise näen seda, et isegi need, kellel see 5-liitrine lisapaak on, jätavad selle tihti tühjaks, et ratas kergem oleks.

Selles mõttes olen Maciga nõus, et tark on enne rattaga hooaeg-paar läbi teha, et näha, mis tegelik use-case on. Pole mõtet ratast kõrge ja raske paagiga enneaegselt ära rikkuda.

Kui kasutad seda ratast nagu ette nähtud (näiteks TET), siis jaksad päevas sõita 350km ja see on tehtav originaalpaagiga ja 5L lisapaagiga vabalt tehtav.

Kui kasutad teda mingil põhjusel nagu GS-i, siis avastad, et väike paak pole eriline probleem sest:
A sa ei jaksa niikuinii nii palju kilomeetreid põletada
B kilomeetreid põletades sõidad teel, kus on tanklad pidevalt olemas
C ühe ampsuga ei jaksagi nii palju seljas olla. Niikuinii tahaks tanklapausi vmt :D


Ma olen siin Budapest-Bamako mõtteid mõlgutanud ja vaatasin seda Sahara ületamise lõiku detailsemalt. Minu rattal oleks vaja Rade lisapaaki (5.5L õhupuhasti kosu asemele) ja sel moel saaks ma 7 päevaga Sahara ületatud.

Karmimat sõitu kui Sahara ületamine nädalaga ei ole ma plaaninud. Nii et suurema paagi jaoks ei näegi vajadust.

Mul muidu on/oli 2 erinevat almost-30-liitrise paagiga enduurot garaažis. Enamus aega sõidad lihtsalt pooltühja paagiga :D
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

morse kirjutas: 16 Veebr 2022, 09:05
@Macintosh Kui väheke sportlikumalt sõita, siis saab selle paagiga täpselt pool päeva hakkama.
Selle pärast tsiklimehed näevadki oma sõitudel/reisidel tohutult palju erinevaid bensiinijaamu (vaata ükskõik milliseid reisipilte) lisaks tagab see lähnemine neile meeliülendava lõunamenüü. 5 lisasliitrit annab võimaluse ise söögikohti valida. :D
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

Nõus.

701
Toetajaliige
Postitusi: 458
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 129 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Feiskar reklaamib mulle veel mingit tornimeistrit.
https://carbonfoxgroup.com/products/#contact
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

Macintosh kirjutas: 16 Veebr 2022, 12:09
morse kirjutas: 16 Veebr 2022, 09:05
@Macintosh Kui väheke sportlikumalt sõita, siis saab selle paagiga täpselt pool päeva hakkama.
Selle pärast tsiklimehed näevadki oma sõitudel/reisidel tohutult palju erinevaid bensiinijaamu (vaata ükskõik milliseid reisipilte) lisaks tagab see lähnemine neile meeliülendava lõunamenüü. 5 lisasliitrit annab võimaluse ise söögikohti valida. :D
Planeerin siin Rumeenia TETi sõitu ja kaarti välja zoomides tuli päris tore vaatepilt. Rumeenia on Euroopa riikide hulgas pigem selline koht, kus on palju radasid, mis viivad karu tagumikku. Ja TET läbib seda nimetatud karu tagumikku. Hea rajameister on bensukad kaardile märkinud. Väikse paagiga saad tõepoolest oma puhkepausid tanklas veeta... Aga kütuse otsa saamine ei ole vist kuigi suur probleem :bsmile:
RO TET.JPG
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 978
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Macintosh kirjutas: 16 Veebr 2022, 07:41
Ma prooviks nüüd jõuda algatuseks selleni, et ma taas sõidan oma tsiklitega. Viimased 2 aastat on "tehnilistel põhjustel" enam-vähem vahe jäänud. Igasugust kola jõuab kokku osta ja tsikli peale kruvida hiljem küll.
Kui ma midagi tänase seisuga tahaksin siis see oleks see suurem või lisapaak. See 12.5L on ikka häbematult vähe. Ma isegi ei saa aru, kuidas tsiklitootja sellele mõttele tuli, et 250km tankimise vahel on aktsepteeritav distants.
ma ostsin eelmine aasta Rade lisapaagi kiti. siiani seisab riiulis. (kui keegi tahab ära osta siis võib pakkumise teha) tegelt korra panin peale ka aga liiga samodelkin tundus kogu see kupatus ja ei toimi tsikkel Rade õhufiltriga nii nagu mulle meeldib. ja tegelt hiljem TETi sõites ei olnud kordagi lisapaagi järele vajadust ka. kerge tsikliga, ilma matkakolata, hullates pole üldse teema.
Gessudega matkamise ajal olid meil tsiklite küljes 3-5L kankud "igaks juhuks" benaga ja väga mõnus oli nii. sai pohuilt kuni "tuleni" sõita ja siis tanklat vaadata. ilma kankuta kippusid ikka pidevalt kütuse taset jälgima ja igaks juhuks varem tankima.
Tulevaste sõitude tarbeks sai FuelFriend 2L bena pudel soetatud (aksepteeritav lisakaal) mis läheb vajadusel küljekotti ja saab veits muretumalt suhtuda. 701 sõidab teti paagitäiega muretult 250km ja see on täiesti ok.
5248653

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

@KIBU sul on see pre2019 kit saadaval?
Mootori käigu osas võib arvata jah, et kui sisselase nii avaraks läheb, siis võibolla oleks kasu, kui väike remap teha ja kütusekaardil kütust juurde keerata.

Uurisin seda 2L kanistrit ka. Väga korralik tundub. Ainult ma kardan, et päris puhtasse küljekotti seda panna ei kannata. Sõber sõitis eelmine aasta nii, et väike Rotopax oli küljekotis ja ta ütles, et koti sisu haiseb päris korralikult bensu järele…

Samas nii rotopaxi kui seda sinu viidatud 2L kanistrit saab ka kotist väljapoole rihmata.

Fox
Postitusi: 165
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Fox »

Kas keegi selgitaks mulle natuke selle rallitorni fenomeni... et mis ma sellest lisaballastist seal nina peal võidan peale mõningase tuulekaitse? ok saan aru et igasugu lisakellasid ja vilesid on ka sinna sirmi taha ka hea peita. Mul tuli tsikkliga selline lisa nimelt kaasa ja no ei ole suutnud endale ära põhjendada, miks ma selle külge peaks kruvima, ei ole just väike töö selle paigaldus ka muidugi. TET-i peal kukuks sellise kõrge torni kardetavasti üsna kiiresti lõhki ka.

On sellist sõbralikku 2l lisakanistrit, nagu siin eespool mainiti kuskil meie kaubandusvõrgus ka nähtud? pean silmas just sellist, mida annaks kuhugi üleasrusesse õnarusse rihmadega ära kinnitada? Ma olen seni mingit saeketiõli 3l musta kanistrit kasutanud aga see on ikkagi on selline paras viies ratas tsikkli all, millele ei ole kuskil head kohta, pidevalt jalus ja 3l on tegelikult overkill reserv ka minu jaoks.

701
Toetajaliige
Postitusi: 458
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 129 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Mul on samad kõhklused mis sul. Ega seal muud polegi. Gepsusid ja asju on parem näha ja need on viisaka koha peal. Mingi tuulekaitse kah ja Rade torniga tulevad kaasa ka tuled, mis midagi näitavad. Katki läheb ta kindlasti kergemini kui originaal mask. Ja paigaldusel , kasutusel kõik asjad ei klapi kah päris nii nagu ideaalis võiks. Paigaldus on ,siuke enam vähem päevatöö, kui esimest korda teed, koos videote vaatamisega. Hiljem kruviks vist paari tunniga peale-maha.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7216
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1877 korda
Tänatud: 520 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Fox kirjutas: 01 Apr 2022, 13:34
On sellist sõbralikku 2l lisakanistrit, nagu siin eespool mainiti kuskil meie kaubandusvõrgus ka nähtud? pean silmas just sellist, mida annaks kuhugi üleasrusesse õnarusse rihmadega ära kinnitada? Ma olen seni mingit saeketiõli 3l musta kanistrit kasutanud aga see on ikkagi on selline paras viies ratas tsikkli all, millele ei ole kuskil head kohta, pidevalt jalus ja 3l on tegelikult overkill reserv ka minu jaoks.
Nägin vist Magaziinis 2l kankut,maksis mingi 1+€. Ise olen kunagi mingil reisil olles kasutanud 1,5l veepudelit. Mahtus ideaalselt sadula ja tagakohvri raami vahele ära ja ei seganud isegi tagaistujat. Sõbral oli tagakohvi raami alla rihmaga tõmmatud. Valad bensu paaki ja viskad pudeli prügikasti. Järgmine kord võtad uue. Pole vaja tühja taarat kaasa vedada.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Tihver
Postitusi: 368
Liitunud: 07 Juun 2005, 18:56
Asukoht: Tiskre/Haapsalu
Tänatud: 6 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Tihver »

Minu torni paigaldamise teekond sai alguse sellest kui tava GPS asemel panin naviks Samsung Active tab 3 tahvli.
Lenksu küljest RAM kinnitusega oli see toimiv lahendus aga varjas ära OEM spidoka ja kuna raskuskese oli väga kaugel siis oli raske ka RAM kinnitusega tahvlit stabiilselt paigal hoida. Siit tekkis siis esimene punkt, mille torn ära lahendaks.

Teiseks on 701 halogeen esituli täiesti kohutav ja kuna ma sõidan ka talvel, millal on pimedat aega eriti palju tahtsin saada häid tulesid. Netist erinevaid LED lahendusi uurides sai selgeks, et kõik arvestatavad lahendused maksavad ligi pool Rade torni hinda, mis tuleb koos head tuledega.

Kolmandaks on läbi käinud mõte lenksuamordist. Eraldi müüdavad paigalduskompklektid maksavad alates 250eur. Rade torniga tuleb paigaldamiseks kõik vajalik kaasa, nii et vaja osta ainult amort. Lisaks oli juba varem käinud läbi mõte lenksu tõstmisest, et püsti mugavam sõita oleks. Ka selle lahendas torniga kaasas olnud amordi paigalduskomplekt ära.

Neljas teema oli tuule suunamine. Selleks olin eelmevalt paigaldanud 701 maski külge vanema 690 esiklaasi. Mis erilist efekti ei andnud aga vähemalt oli navi tahvel klaasi taga peidus.

Kui Rade lasi välja uue carbon torni, mis võrreldes vanaga oli nii visuaalselt kui tehniliselt kõva samm edasi siis ei olnudki enam midagi pikalt mõelda ja sai ära tellitud.

Olen nüüd sõitnud torniga talvise hooaja ja mõned nädalavahetused kevadel. Mina negatiivset mõju sõiduomadustele pole täheldanud.

Pilt

Husqvarna 701 Enduro

Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 978
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Fox kirjutas: 01 Apr 2022, 13:34
TET-i peal kukuks sellise kõrge torni kardetavasti üsna kiiresti lõhki ka.

On sellist sõbralikku 2l lisakanistrit, nagu siin eespool mainiti kuskil meie kaubandusvõrgus ka nähtud? pean silmas just sellist, mida annaks kuhugi üleasrusesse õnarusse rihmadega ära kinnitada?
torni nii kergelt lõhki ei kuku, esiklaasi ehk aga see on Radel odavama hinnaga varuosana saadaval kui Huski enda esiklaas. :)
meil kohapeal ei müü küll keegi midagi Fuelfriend-i kvaliteediga asja. review-de põhjal 100% lekkevaba. 2l pudelit paljalt rihmaga vast ei kinnita, kotti vaja. küll aga on Fuelfriend il olemas rihmasoonega 1,5l pudel
5248653

Fox
Postitusi: 165
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Fox »

Need PET plastikust pudelid on tegelikult sigatugevad asjad, ilmselt kannataks ka rihmaga kinni tõmmata kuhugi siledama koha peale. Aga kui kuhugi kivi või kännu otsa kukkuda, lööks ilmselt mahlad välja ikka, mulle ei meeldi bensiiniga sedasi "mängida".
Tiirutasin siis täna ümber tsikli ja mõtlesin, et see hiina tööriistatoru oleks tegelikult hea koht kuhu pudel peita. Peenike lidrane värska pudel on muidu läbimõõdult ideaalne aga jääb väga napilt pikaks, nii sentimeeter vast jääb üle. Mõned ringid veel külmkapi vahet ja jackpot - ORNCRAFTI tooniku liitrine pudel istub nagu valatult. Tuleb vist nädala keskel mõned koksid teha :D

Vot see lamp seal torni juures on argument küll. Bemmi laternast hullemat asja annab otsida, jäin korra sügisel Saaremaale sõites planeeritud praamist maha ning jäin pimeda peale. No nagu käsikaudu tuli sõita, ei näita tal lähituli ega kaugtuli, kuigi on Nightbreaker pirn sees. Ilma naljata, mul kodus kvaliteetne taskulamp näitab paremini. Eks ma mingi hetk proovin ilmselt ka selle torni võlud ära aga sarnast "väga vajalikku" lisaballasti on juba praegu rattal palju küljes, kõik vidinad kokku annavad kindlasti juba tunda.
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 563
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: LadyInRed
Asukoht: EU
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 123 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

► Näita Spoilerit
Ma lõhkusin torniklaasi TETil. Käeluuga koos. Sai siis uus klaas ja uus kleeps peale.
Tegelikult Aurora ja Rade uus disain on palju ilusam, kui see, mis mu rattal on... Aga tuled on head ja telefoni kaitses hästi
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas sepp »

Tuule teemat võrdlesime lennukal Tihvriga, mul husky oem tuuleklaas ja Tihvril siis torn, sõitsime nii allatuult kui vastu ja vahetasime rattaid, ei suutnud me kumbki eristada, et torn lykkaks rohkem tuult ära kui oem husky klaas.

Miks minul ei ole torni veel?
Mulle meeldib kui on vähe asju mis saaks katki minna tripil.
Mulle ei meeldi, et torniga jääb esituli paigale lenksu keerates.
Mulle meeldib kui ma näen sõites esiporika otsa mis on nagu suunanool, torniga ma porikat ei näinud enam. Ilmselt harjub sellega ära ja alguses oli lihtsalt võõras.

Mis mulle meeldib torni juures?
Hea esituli.
Kui mul ei oleks garmini gps, siis ilmselt kasutaks ka tahvlit ja siis oleks torn juba hädavajalik.
Näeb äge välja.

On plusse ja miinuseid ja kui aus olla, siis on pidev võitlus peas kas osta või ei :D


rsk, murdusin ikkagi täna :wack:
Viimati muutis sepp, 13 Apr 2022, 17:23, muudetud 1 kord kokku.

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

Eelkõnelejatega nõus. Olen torni lähedalt näinud/paigaldanud. Ise sõidan lisatulede ja OEM klaasiga.
@701 @Tihver @sepp toovad kõik väga õigeid pointe välja ja see ongi põhjus, miks ma siiani otsustada pole suutnud. Või noh siiani olen otsustanud minimalistlikumalt hakkama saada. Kusjuures nagu Tihver juba kirjeldas, siis tegelikult ei ole torn nii väga kallis, kui sa saad ta soetatud enne seda, kui oled juba ostnud lenksukõrgendused, lisatuled, esiklaasi, lisaks mõne USB laadija. Lisa siia veel rooliamordi kronša ja hakkad juba väga torni hinnaklassi jõudma...

701
Toetajaliige
Postitusi: 458
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 129 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Kuhu panna GPS OEM maski puhul? Mingi Ram kinnitusega? Siis ta turritab ja töllerdab seal nagu kuukulguri antenn. Teise samasuguse otsas on telefon. Kui ma neile küsimustele vastuse saaks, mis mind rahuldab, siis kruviks tehase nina tagasi.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

Fox
Postitusi: 165
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Fox »

701 kirjutas: 07 Apr 2022, 21:47
Kuhu panna GPS OEM maski puhul? Mingi Ram kinnitusega? Siis ta turritab ja töllerdab seal nagu kuukulguri antenn. Teise samasuguse otsas on telefon. Kui ma neile küsimustele vastuse saaks, mis mind rahuldab, siis kruviks tehase nina tagasi.
Mul on Ram kinnituse küljes Garmin, eks ta jah veidi eendub küll aga ei näe otsest probleemi sellest (padrikus seigeldes on pauke saanud üksjagu aga küljest ära lennanud veel ei ole).

Telefoni ma ei näe otsest põhjust lenksu küljes hoidagi, eeldades, et mingi kiivri hands-free süsteem olemas. Olen muidu varasemalt väikest paagikotti mobiili hoidmiseks kasutanud, see on väga safe lahendus. Sealt muidugi mobiili ekraani pidevalt sõidu ajal väga ei jälgi (navigeerimiseks näiteks).

morse
Postitusi: 1413
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 273 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas morse »

701 kirjutas: 07 Apr 2022, 21:47
Kuhu panna GPS OEM maski puhul? Mingi Ram kinnitusega? Siis ta turritab ja töllerdab seal nagu kuukulguri antenn. Teise samasuguse otsas on telefon. Kui ma neile küsimustele vastuse saaks, mis mind rahuldab, siis kruviks tehase nina tagasi.
Mul on RAM munaka ja keskmise pikendusega vasakul pool lenksul Hondo Garage hoidja telefoniga. Minu jaoks väga hea asukoht. Kui on vaja midagi sõidu ajal vajutada, siis on hea kiirelt käeulatuses. Seal on veel see hea, et kui ekraan on tolmune ja päike paistab tugevalt peale, siis ma saan kiivri nokaga varju tekitada juhul kui nähtavus ekraanilt on halb.

Tornis ees keskel on omad eelised aga lenksul (normaalses mõõdus seadmega) on ka täitsa okei.

Kuidagi viga ei ole mul telefon niimoodi saanud.

Eelmine ratas oli torniga, tollel oli telefon üleval, nii et ma olen mõlemat varianti proovinud.

701
Toetajaliige
Postitusi: 458
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 129 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Kas kelegil on kogemus OEM maskile midagi näitava tule/pirni asendamiseks? Ok Dual 5, 8 , 10, suht kallid ja ikkagi ametlikult tänavakõlbmatud. Rade kunagi tegi, enam miski pärast mitte. Ilmselt konkureeris ise oma torniga. On veel alternatiive? Hiinakad?
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas sepp »

701 kirjutas: 07 Apr 2022, 21:47
Kuhu panna GPS OEM maski puhul? Mingi Ram kinnitusega? Siis ta turritab ja töllerdab seal nagu kuukulguri antenn. Teise samasuguse otsas on telefon. Kui ma neile küsimustele vastuse saaks, mis mind rahuldab, siis kruviks tehase nina tagasi.
Koos klaasiga on nii. Üle poole on klaasi taga peidus. Näidikud on ka sõites kenasti nähtaval.
Pilt
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas korke »

Torniga läksin Rade-Garage teed pidi. Hinna ja kvaliteedi suhe on nii hea ,et nagu oleks tasuta saanud :bsmile:
Lisaks sai paigaldatud 5,5l lisa paak ja ei näe põhjust ,et rohkem oleks vaja. 400km sõidab ilusti ära ja vajadusel saab 2x 1,5l kankud kotti visata.
Navi lahendasin Carpe toodetega. Neid ühtlasi saab Mrt techist osta. https://shop.mrttech.ee/en/717-carpe-tabs

Tsiklit saab näha vahelduva eduga meie poes ja vajadusel saame aidata nodi tellimisega või samasuguse ehitamisega :bsmile:
MRT Tech, Tondi 92, Tallinn

Pilte tsiklist :
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 674&type=3

Spec mis külge läks:
Rade-Garage tally tower kit (TÜV)
Rade-Garage storage kit
Rade-Garage additional auxiliary tank 5.5 Liters
Rade-Garage Heavy duty brake pedal
Rade-Garage Airbox kit
Scotts Offroad damper kit
VANASCHE Skid plate
Factory Pro shift spring
Rottweiler SAS removal
Zeta Revolver Shift Lever
GB Racing engine covers/protection
Arrow titanium slip-on
Wings exhaust heat shield
Carpe-iter CI Tablet
Carpe-iter Pad holder
Carpe-iter Terrain command controls
CEV left switch
Rekluse RadiusX auto clutch
UFO hand guards
Renthal double wall bar
Scottoiler V automatic chain oiler
Motoproworks sticker set
KTM OEM heated grips
Power parts KTM footpegs
Power parts preload adjuster
Custom suspension shim setting
Twin Filter socks
Ergo offroad Mirrors
OBD bluetooth link
Shindo lithium battery
Custom electronics solutions (complete light black out from switch, diffrent modes for radiator vent...etc)

Coming up :
Krieg 12L side bags
Michelin tracker
Öhlins TTX suspension
Hel Performance thumb brake
Hel Rear brake cylinder (double banjo)
ktm valmis.jpg
ktm valmis 2.jpg

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rallitorn KTM 690 ja Husqvarna 701 tsiklitele.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Mis sellise ehituse kulu tuli, kui me tsikli hinna välja jätame?
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”