MargusMoto videod

Olgu kohalik või välismaine. Uudis või teadaanne, kui see räägib mootorratastest või mootorratturitest siis selle koht on siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
MargusMoto
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 12 korda

MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

Pole otseselt uudised ega tingimata ka teated, aga kui meeldib vaadata moto-videoid kommentaaridega ja kodumaalt (küll inglise keeles), siis mul on üht-teist pakkuda :bsmile:

Alustuseks kõige värskem kraam. Nimelt see aasta tähistan oma tagasihoidlikku 10ndat sõiduhooaega, ja selle puhul panin kokku kompilatsiooni mõningatest mitte-nii-uhketest hetkedest oma "karjääri" jooksul..

MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto
Kasutaja avatar

Teema algataja
MargusMoto
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 12 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

Teine kogumik. Seekord viimase 9 hooaja jooksul toimunud napikatest. Selliselt ühes klipis tundub päris kõhe, aga tegelikult kokku on ohtlikke olukordi ikka väga vähe olnud. Muidugi mind ennast üllatas kui ühel hetkel avastasin, et pea kõigi juhtumisete juures ühine nimetaja on üks konkreetne auto mark...

MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto

Ikka mina
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Veebr 2024, 08:14
Tsikkel: KTM 380 2t, Suzu 450, KTM
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas Ikka mina »

Metsas-põllul vähe turvalisem lasta - huntidel-hobustel ka rohkem mõistust kui mönel "autojuhil".
Huvitav kas paar lisasilma aitaks nähtavust suurendada või peab vikerkaare lipu selga siduma :)?
Kasutaja avatar

Teema algataja
MargusMoto
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 12 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

Ikka mina kirjutas: 15 Veebr 2024, 12:06
Metsas-põllul vähe turvalisem lasta - huntidel-hobustel ka rohkem mõistust kui mönel "autojuhil".
Huvitav kas paar lisasilma aitaks nähtavust suurendada või peab vikerkaare lipu selga siduma :)?
Ma kahtlustan, et sa võid politsei eskordi omale võtta ja mööda linna ringi sõita ja ikka leidub mõni kaamel, kes ööd ega mütsi tähele ei pane ja ikka suudab ette keerata. See on lihtsalt paratamatus millega peab leppima, selleks valmis olema ja kõvasti põikeid ja pidurdamist harjutama :D

Tegelikult juhtub ikka suht harva, et midagi sellist ootamatult juhtub. Enamasti on ikka juba kaugelt näha, kui keegi mingi idiootset liigutust tegema hakkab. Või noh, võib-olla viimasel ajal on asi hullemaks läinud, ei tea. Ei sõida enam nii igapäevaselt ringi.
MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto

Ikka mina
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Veebr 2024, 08:14
Tsikkel: KTM 380 2t, Suzu 450, KTM
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas Ikka mina »

Mul ka selliseid "ootamatuid olukordi" ette tulnud nagu ilmselt kõigil.
Vaatad pärast auto küljeluugist sisse ja lihtsalt ei jõua ära imestada kui hea fantaasia on "loojal" ikka olnud - ei saa isegi vihastada selliste peale.
Kasutaja avatar

Teema algataja
MargusMoto
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 12 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

Märtsikuu esimeste päevadel tõin Bikepointist koju uue tsikli. See teekond ja need mõtted olid toona sellised:

MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto
Kasutaja avatar

teeperv
Postitusi: 40
Liitunud: 24 Sept 2013, 23:18
Tsikkel: Vultus & Himalayan
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 3 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas teeperv »

MargusMoto kirjutas: 25 Mär 2024, 21:39
Märtsikuu esimeste päevadel tõin Bikepointist koju uue tsikli. See teekond ja need mõtted olid toona sellised:

Ratta valik on päris julge :D aga emotsiooni peabki olema.

See entusiastlik kõkutus, kui kätte saadud ratta käima panid :bsmile:
Kasutaja avatar

Teema algataja
MargusMoto
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 12 korda

Re: MargusMoto videod

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

teeperv kirjutas: 26 Mär 2024, 20:38
See entusiastlik kõkutus, kui kätte saadud ratta käima panid :bsmile:
See entusiastlik kõkutus oli täna uuesti kui lõpuks olid teed piisavalt kuivad ja soojad ning sain esimest korda Urban seadest normaalsesse Race seadesse lülitada. Ilmselt platseebo effekt, aga minu meelest oli lisaks paremale minekule kohe ka hääl natuke karusem 8)
MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”