Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


Teema algataja
n2mier
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Mai 2024, 21:07

Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas n2mier »

Tervist, mure järgmine et viimastel aastatel on hakanud küla vaiksematest (mitteavalikest) soppidest motomatkalisi (erinevad mootorrattad, ATVd, krossikad) gruppide viisi läbi sõitma, liigutakse tegelikult talude ning majapidamiste eramaadel ja teedel ning tihtipeale ka ebamõistlike kiiruste ja kaasneva müraga. On olnud ka ohtlikke olukordi laste ja lemmikloomadega kuna sisuliselt on tegu perede õuedega.

Kuidas soovitaksite antud temaatikat käsitleda, et matkajad kasutaksid üldisemaid marsruute ja ei häiriks rahulikku maaelu - kohalikel on mõõt täis saanud ja otsitakse variante asja lahendamiseks. Esialgne samm on juba toimetamisel ning läbipääsetavad osad suletakse õuealaks ja lähevad ka matkajaid tuvastava valve alla, kuid ehk on võimalik ka teadlikust kasvatada, kui siin või teistes sarnastes kommuunides on levima hakanud mõni ebasoovitud marsruut?

Eesmärgiks siis ikka asi mõistlikult ja kaasavalt ära lahendada.

Jõudu!
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1775
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 181 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas simp »

Oskad ehk konkreetsed problemaatilised kohad välja tuua? "kasepere küla" kõlab natuke laia mõistena...

Teema algataja
n2mier
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Mai 2024, 21:07

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas n2mier »

Ma arvan et konkreetsemalt välja toomine võib privaatsuse riive olla kohalikele nii avalikus keskkonnas kui siinne foorum - mis variante veel oleks teema arenduseks? Viidata visuaalselt küla läbivale avalikule teele siin, mida võib kasutada näiteks?
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1775
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 181 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas simp »

Vaatasin kiirelt kaardile ja küla saab enam-vähem 3-4 viisil, ilma tupikusse sõitmata, läbida. Kõik paistavad kaardilt avaliku kasutusega teed. Samas ilmselgelt võib kaardil olla üks pilt ja kohapeal teine.

Eks ikka võib radu soovitada, samas tasub ka arvestada, et antud kommuunis ei räägi keegi(eriti mina) kõigi eest & ilmselgelt pole kõik sõitjad siin esindatud. Kahjuks/õnneks ei eksisteeri ühtegi mootorrattureid, ATV-juhte ja krossirattureid ühendavat organisatsiooni mis kõiki karjataks.

Kindlasti eksisteerib inimesi kes sellist infot internetist otsivad ja oma radades kohalike sisendiga arvestavad, eriti kui alternatiivid on huvitavamad ja ägedamad ;)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2206
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 246 korda
Tänatud: 557 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No suht raske on vältida mingil x teel sõitmist ju, kui selle x-i asukoht saladus on?

Ei taha üldse vaenulik olla ja mina isiklikult võtan majade läheduses tempo alla, isegi kui märke pole suvatsetud üles panna, aga see jutt et "sisuliselt on tegu..." lõhnab kangesti selle järgi, et tegelikult on tegu avaliku teega. Kui iga tee puhul vaatama hakata, et ega mõni sisuline pere selle ääres ei ela, siis ei saaks vist Tallinn-Tartu maanteel ka sõita...

Teema algataja
n2mier
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Mai 2024, 21:07

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas n2mier »

Tegelikult on ainult 2 teed mis on avalikuks kasutamiseks, Aruküla tee ja Kallaste tee, ülejäänud kuuluvad eraomanikele ja toimivad teistele ainult servituutide alusel. Parandame kohalikega märgistusi ning loodame et siinne ja seotud kogukonnad on üldiseid liiklusreegelid austavad - pole vaja õnnetusi, mis antud juhul juba hüüdmas on.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1775
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 181 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas simp »

Eks see on igivana ja erastamisaegadest tulenev teema. Sh, minuarust üpris mõistlike pretsedentidega.
Soovitan ka arvestada, et (päris) eratee hooldusega tegeleb omanik ja vallalt pole suletud tee hooldamisel abi mõtet oodata.

Edu.

Teema algataja
n2mier
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Mai 2024, 21:07

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas n2mier »

Vallaga on pärast üldist liitumist üsna kehvasti nii või naa - äärealad on paljudes kohtades unustusse vajunud ning probleemide lahendamine toimub tihtipeale siis, kui õigusbürood teemaga kurssi viiakse, see aga tegelikult kõrvaline hetkel. Esialgu tõstame teadlikkust ja seejärel tegeleme juba asjaga tõsisemalt, kui peaks vajadus tekkima. Tänud kaasa mõtlemast.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3155
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 333 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kas tegemist selle konkreetse punase lõiguga, kus ringi ümber tõmbasin? Kui jah, siis pane see pilt meili kaasa EST@transeurotrail.org jutt juurde ja järgmise raja uuendusega peaks olema see lõik välja lõigatud. Sealt läheb läbi rahvusvaheline rada alates Lõuna-Euroopast kuni kaugele Põhja-Jäämere äärde välja.
tet.png
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Teema algataja
n2mier
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Mai 2024, 21:07

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas n2mier »

Tänud võimalikule põhjusele viitamise eest.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 537
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Mul tunne, et probleemne lõik on see(rohelisega kõrvale tõmmatud), ainuke eratee lõik TET rajal
image.png

morse
Postitusi: 1406
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 271 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas morse »

Kiitus normaalse suhtumise eest!
Kui põhjus tõepoolest on selles, et TETi rada läheb eramaalt läbi, siis saab raja ilmselt suht kiiresti ringi teha.

Kahjuks on paljudel kaart hooaja alguses alla laetud ja kõik sõitjad ei pruugi seda samal aastal ära uuendada.

Edu ja kannatust, et normaalne suhtumine jätkuks!

701
Toetajaliige
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas 701 »

Mitte nüüd ainult selle juhtumi valguses aga see avalike ja mitteavalike teede asi on kuidagi üheselt lahendamata. Mõni tee on kirju nagu korallmadu, jupi kaupa, küll era, küll avalik. Minu meelest tee, mis viib kuhugi edasi võiks olla avalik. Tee mida ei hoolda eraomanik võiks olla avalik.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 561
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: LadyInRed
Asukoht: EU
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 121 korda
Kontakt:

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Sain kirja ja vaatan raja üle.
Aga nagu juba varem õeldud, siis läheb veidike aega, kuniks uus TETi rada üles läheb ja inimesed selle alla laevad. Proovin selle kuu lõpuks uuendatud versiooni välja saata.
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

will111
Postitusi: 5281
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 387 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ma küll teti ei sõida (või no teadlikult mingi konkreetse kaardi järgi mingeid teid ei sõida) aga elan sealkandis ja sõidan loomulikult ka sealkandis ikka üsnagi tihti. kui siin juba selline suur kisa ja kära üles tõsteti selle asja pärast siis tahaks küll nagu kah teada, et milline see niinimetatud koduhoovi läbiv eratee siis täpsemalt ikkagi on?

Kõiki neid oletatavaid välja toodud teid ma tean küll, kuid need on ju vaid foorumlaste oletused. Milline on see koduhoov, millest teemaalgataja räägib? Kui seda infot ei olda nõus avaldama "sest riivab privaatsust" vms siis on küll ikka väga tühi lootus, et edaspidi antud teed vältima hakataks.

Fox
Postitusi: 160
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 28 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas Fox »

will111 kirjutas: 08 Mai 2024, 13:08
Ma küll teti ei sõida (või no teadlikult mingi konkreetse kaardi järgi mingeid teid ei sõida) aga elan sealkandis ja sõidan loomulikult ka sealkandis ikka üsnagi tihti. kui siin juba selline suur kisa ja kära üles tõsteti selle asja pärast siis tahaks küll nagu kah teada, et milline see niinimetatud koduhoovi läbiv eratee siis täpsemalt ikkagi on?
Kas on siis vaja iga hinna eest mingit oma õigust taga ajada, liiati kui sa ise teti ei sõida?
Kui käib inimestele närvidele see põristamine, siis arvestame nendega ja jätame selle väikese lõigu välja. Peaaegu alati on ju võimalik ringi minna.
Ma ei viitsi googel streetviewga isegi järgi vaadata, nende eelnevate screenshottide põhjal võib suht julgelt öelda, et seal on tavaline kruusatee... ei ole mingi atraktiivne mülgas, kus oma masinat proovile panna.

hmm
Postitusi: 432
Liitunud: 01 Juul 2012, 18:14
Tsikkel: K-58, M103, jawa 360
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 40 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas hmm »

Mulle ka ei istu, kui keegi minu maa peal/teel suurtel kiirustel ning käraga põristab, kuid annan endale ka aru, et kui minu eratee on üldkasutatava tee üks lõik, siis on selle tee võõraste poolt kasutamine paratamatu.

Seega ma pigem tahaks mainida seda, et kui sõidetakse ~1+km mööda üldkasutatavat teed ja siis järsku on eratee silt, samas kaardirakendus näitab, et see tee läheb edasi suuremale teele, mis kindlasti pole eratee, see õnnetu rattur suure tõenäosusega ei hakka vist küll tagasi keerama.... pigem sõidab edasi.
Erateel viibimise ajavähendamise nimel sõidab ka kiiremini, millega tekitatakse natuke rohkem ka müra (ülla eesmärgi nimel vähem eramaal viibimisega tekitab teistpidise efekti ;) )

Jah, kui TETi jaoks koostatud lõik on võimalik ümber suunata, siis tuleks seda teha, sest see on seotud planeeringute/soovitustena.

Samas tasuks ka kohalikel kaaluda, et üldkasutataval teel jupp erateed arvestada kui üldkasutatava tee talumisena.
Kui soovitakse ohjata kiirust ja müra, võiks loovalt läheneda märkidele (kilpkonnad teel, suuremad kivid, lapsed, hobused, või veel midagi põnevat, mis nõuab tähelepanu ja soovi hoida kiirus madalamal ning seda kogu trassi vältel, jne.)

Lisaks natuke ka kahtlen, et üldkasutatava tee hooldaja lume lükkamise ajal erateelõigul saha üles tõstab või ümber pöörab.
5aastat 50+ vanuste ratastega (Iz jupiter3, Iz49, Iz Planeta Sport, Kovrovets K58, Jawa360) sõidud Balkanil ja selle lähistel https://www.facebook.com/groups/471167806998913

Riga7 (1972) 49cc -> Kovrovets K58 (1958) 124,7cc -> K58@100 173,7cc-> Minsk M103 (1963) 124,7cc -> Jawa 360 + velorex 560 (1972) 344cc -> Jawa 559 (1965) 248,9cc -> Kovrovets K-175 (1958) 173,7cc -> Triumph Bonneville T100 (2019) 900cc

will111
Postitusi: 5281
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 387 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas will111 »

Fox mis oma õigusest sa sogad??? Mõtled inimeste õigust liikuda avalikel teedel? Ja mismoodi puutub minu teti mitte sõitmine asjasse? Kas ma just ei öelnud, et elan sealkandis ja seega liigun täiesti sõltumatult igasugustest tettidest vahel nendel teedel.

Kõigile inimestele (eriti viimasel ajal) käivad igasugused asjad närvidele. Kokkuvõttes kõlab see suhteliselt naeruväärselt ja mulle tundub, et ma pole siin ainuke kelle jaoks antud teemapüstitus on vähemalt üsna kahtlane. Ka minu elamine oli veel kõigest 10-15a tagasi sisuliselt "metsas". Väga kedagi sea ümberringil ei elanud, koguaeg oli rahu ja vaikus, keegi ei liikunud, keegi midagi ei teinud, mingit lärmi polnud jne. Nüüd käib trill ja trall hommikust õhtuni sest "linn laieneb", nii on ja ega sinna väga midagi parata pole. Liiklustihedus mu aia taga on samuti tihenenud umbes 10 kordselt. Mis siis soovitad teha, ka äkki kuskil grupis või foorumis "vaikust" nõudma minna?

Minul on puhta ükskõik, mida te välja jätate või mida te välja ei jäta. Kui suure ringiga lähete või ei lähe. Kirjutasin PÄRIS SELGELT, et ma teti ei sõida ja seega ei esitanud oma küsimust üldse mitte kuidagi sellega seonduvalt. Kui keegi nõuab teistelt liiklejatel mingile niinimetatud koduhoovi teele mitte pööramist siis tahaks nagu konkreetselt teada ka, et millisest teest jutt käib. Ei ole raske võtta kaart, see koht ära märkida ja siia postitada. Kindlasti mitte pole see raskem kui oli siia algse postituse tegemine. Mul ei ole mingit huvi kellegi hoovi sõita või kellegi hoovist läbi sõita, pole kunagi olnud ja pole kunagi sõitnud ka. Aga tänapäeva inimestel kipuvad olema päris "huvitavad" arusaamad sellest, mida oma hooviks peetakse, kuidas seda tähistatakse (ehk tähistamata jäetakse) jne.

Ja mis puudutab tavalisi kruusateid siis need tavalised kruusateed sealkandis ei ole tavaliselt kellegi eraisiku ehitatud ning ega nad ei kipu ka kellegi eramaa peal olema. Seega meelevaldselt mõne AVALIKU tee lahterdamine oma koduhooviks on suhteliselt absurdne tegevus. Sinu koduhoov on see, millel on aed ümber ja värav ees ning sinu koduhoovi tee viib sinu elamise ukseni...mitte järgmisse külla jne

ja ma lisan VEEL KORD EKSTRA siia juurde, et mida tehakse või muudetakse kuskil teti kaardil...minul pole sooja ega külma. kui tundub mõistlik ümber teha ja mõjuv põhjus selleks on olemas siis loomulikult, eks tehke ümber. aga siinne teemapüstitus ei olnud AINULT teti radasid puudutav!
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3155
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 333 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas ranel »

@will111 mis sa jaurad? Kaardi pealt selgelt näha, et eravalduses tee, mis läbib eravaldust. Kui seni kogemata sahamees teed hooldanud kohaliku tee pähe, siis märgid välja tulevad, siis võib saha üles tõsta jne. Erateed vald hooldama ei pea, kuna selle eest riigilt raha ei saa. Kahe teraga mõõk on nagunii see erateema asi. Kui tahta erateena hoida, siis pead ka oma kuludega tee eest hoolt kandma, samas saad piirata, kes teel sõidab. Ehk siis kui teel auke lappida vaja, hööveldada, lund lükata, siis erateena omavalitsus seda tegema ei pea.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Fox
Postitusi: 160
Liitunud: 06 Mai 2015, 09:23
Tsikkel: XChallenge
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 28 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas Fox »

will111 kirjutas: 08 Mai 2024, 14:33
Fox mis oma õigusest sa sogad??? Mõtled inimeste õigust liikuda avalikel teedel? Ja mismoodi puutub minu teti mitte sõitmine asjasse?
Sa mängid siin jälle mingit "peigmeest igas pulmas" :D Erateedest oli ju juttu, teema ikka eestpoolt läbi ka lugesid? Üldiselt tuletaks meelde, et me ei ela päris Hong-Kongis, kus rahvastikutihedus on mitutuhat nägu ruutkilomeetri kohta. Minuarust esialgu leiab veel väheasustatud kohti küll kus sõita. Soovitan soojalt TET-i ikkagi proovida, siis võid selles ise ka veenduda.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1477
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas Ain »

Maaomaniku seisukohast on ju võimalus panna asjakohased liiklusmärgid mis asjad väga selgelt paika panevad. Eratee, sissesõidu keeld jne. lisatahvlid erisusteks jne.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 561
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: LadyInRed
Asukoht: EU
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 121 korda
Kontakt:

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Infoks ka tulevastele põlvedele: Kui TETil on eramaa, eratee, sissesõidu keelumärk jms, siis väga kiirelt raporteeritakse seda linesmanile. Seega eramaade omanikud, kes ei taha, et rada teie juurest läbi jookseb ja te ei tea, kellega ühendust võtta, siis pange märgid üles. Välismaallased raporteerivad väga kiirelt.

Ka on TETil mitmeid kohti, kus on sissesõidukeelumärk väljas, aga tegelikult võib läbi sõita. Nendesse kohtadesse on pandud täiendav lisatahvel, mis lubab mootorrattal edasi liikuda.
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1775
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 181 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas simp »

hmm kirjutas: 08 Mai 2024, 14:30
Lisaks natuke ka kahtlen, et üldkasutatava tee hooldaja lume lükkamise ajal erateelõigul saha üles tõstab või ümber pöörab.
Kohe kui märgid välja saavad, siis hakkab tõstma ja/või pöörama.
Minuarvates on see ka täiesti mõistlik kompromiss. Avalikku hooldust avalikkuse jaoks suletud teele ei tehta ja kõik.

Jalamees
Postitusi: 185
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 28 korda

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Ilmnne põhjus sellele eraomanike vastumeelsusele on see, et leidub (väga palju) ajukääbikuid kellel keerab lenksu taha istudes pööningu segi ja gaas põhjas lastakse läbi hoovialade ja majade läheduses sest braaaaaap-i peab ju saama. See, et siin foorumis mõned mõtlevad inimesed on ei tähenda, et eraomanike pahameel poleks õigustatud. Olen ise kunagi sellise kinnistu omanik olnud kust läbi hoovi läks nn otsetee (mitte TET rajaga seotud), mõnda aega sai talutud ent see pull sai ära lõpetatud suht kiiresti just enne kirjeldatud põhjusel. Sõidan ise ka, kuid üritan vältida eramaad. Samas jah kui ootad avalikke hüvesid (lumelükkamine, teehooldus) siis peaks olema tee ka avalik.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7349
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1054 korda
Kontakt:

Re: Motomatkad läbi Kasepere küla Lääne-Harju vallas

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

------------------------------------------------
Teehooldusest räägitakse nüüd siin:
https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=113640
------------------------------------------------
Kasepera külast ja motomatkadest ning TETist vatrame allpool jätkuvalt edasi.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”