Suzuki 1200 Bandit

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 552
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: KTM 530 EXC-R
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

AVarik kirjutas:

mõtlesin et tooks vana teema üles, kuna sai ka endale 1200 bandit muretsetud
ja tekkis kohe mure, ei taha tööle minna pärast mingit aega seismist
Kaks akut juba tühjaks vändanud
Sain kolm pauku ainult sumpast kahe aku peale, arvan et "seisnud bena" viga

tahaks teada kas karpadel kuskil on "veristamis" nippel vms, et saaks vana bena välja lasta karpadest ?

Eks ikka elementaarselt kõige alumised kruvid karbussil,tavaliselt on nad ka kerge nurga all ka ja mõnedel on ka vedrudega kruvid.
Väike pildimaterjal ka abiks-http://www.wgcarbs.com/sales_files/BS34rear_small.jpg
Vaata seal all on siuksed kruvid. :lol:

Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

IZH kirjutas:
AVarik kirjutas:

mõtlesin et tooks vana teema üles, kuna sai ka endale 1200 bandit muretsetud
ja tekkis kohe mure, ei taha tööle minna pärast mingit aega seismist
Kaks akut juba tühjaks vändanud
Sain kolm pauku ainult sumpast kahe aku peale, arvan et "seisnud bena" viga

tahaks teada kas karpadel kuskil on "veristamis" nippel vms, et saaks vana bena välja lasta karpadest ?

Eks ikka elementaarselt kõige alumised kruvid karbussil,tavaliselt on nad ka kerge nurga all ka ja mõnedel on ka vedrudega kruvid.
Väike pildimaterjal ka abiks-http://www.wgcarbs.com/sales_files/BS34rear_small.jpg
Vaata seal all on siuksed kruvid. :lol:

Aga tuhat tänu :bsmile:
Kartsin et pean hakkama manuali lappama
Eks homme proovin järgi ja annan teada kas aitas


bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

Pane korralikud kuivad küünlad peale,kasvõi kaks äärmist et ei peaks paaki maha kruvima,aku lae korralikult täis ja siis käivita kindlasti ilma gaasi andmata,
olen ise ka kevadeti jebinud selle käivitamisega aga tavaliselt olen niimoodi käima saanud

Transporditeenus ja kaevetööd
http://www.revemont.eu/
Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

bandit 1200 kirjutas:

Pane korralikud kuivad küünlad peale,kasvõi kaks äärmist et ei peaks paaki maha kruvima,aku lae korralikult täis ja siis käivita kindlasti ilma gaasi andmata,
olen ise ka kevadeti jebinud selle käivitamisega aga tavaliselt olen niimoodi käima saanud

veristamine ei aidanud midagi, 1.5 akut hiljem ja mitte mingit tulemust pole
tuleb minna siis küündlavõtit ostma, praegune ei taha sinna mahtuda
oskab keegi soovitada sellist millega saaks keskmised küündlad ka maha keerata ?
mis suurus küündla võtit vaja on üldse ?


mattias
Postitusi: 69
Liitunud: 11 Aug 2008, 19:44
Tsikkel: Honda XL1000 Varadero
Asukoht: Eesti

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas mattias »

AVarik kirjutas:

mis suurus küündla võtit vaja on üldse ?

Küünlavõti on 18mm.Sobib tavaline 18mm pikk padrun mis on õhukeseks treitud,sellega saad ka keskmised küünlad maha paaki puutumata,mina küll sain.Edu!


bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

Kui paak peal siis on ilge kottimine nende keskmistega.

Transporditeenus ja kaevetööd
http://www.revemont.eu/
Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

bandit 1200 kirjutas:

Kui paak peal siis on ilge kottimine nende keskmistega.

Kardaan + 18mm pikk tavaline padrun ja ma sain ilusti maha keskmised, nii et paak peal oli

Ratta sain ka käima lõpuks...
Probleem oligi küünaldes, süsimustad olid sädet ei olnudki praktiliselt
Tuli välja et kolm küünalt on 18mm ja neljas mingi 21mm vist :wack: neljandat ma maha ei saanudki
Nii kui puhtad küündlad peal olid, vajutasin, paar korda paukus ja siis töötas/möirgas korralikult suht, neljas töötas kõrgematel pööretel ainult
:bsmile:

Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

Uurisin sipa rooliamortide kohta mis on kohe mõeldud gsf12 jaoks
ja leidsin louis.de lehelt asja nr 10045232
Pilt
Probleem on selles, et asi on väga koledas kohas
Ja kui külg maha panna ptui-ptui-ptui siis läheks see suht kindlalt kõveraks/puruks
Seega küsin, kas keegi on kuskile mujale aretanud rooliamordi 12banditil ?


RUNNER
Postitusi: 341
Liitunud: 16 Mai 2005, 12:36
Asukoht: Tartu

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas RUNNER »

Terv!
Olen astumas rolleritelt tsiklite maailma, ning plaanis hakata soetama tsiklit. Seega puhuks sellele teemale uuesti elu sisse. Hetkel on valik 2 mudel ivahel - Susuki gsf bändit v Honda Hornet.
Oskab keegi neid 2 isendit võrrelda? Ise olen 186 pikk ja 90 ümber kõikuv vend, ehk on keegi samat masti vend nendeotsas istud?

Kuid põhi küsimus, miks ma just selle teema valisin on, et leidsin Auto24'st Susuki gsf Bandit 1200 kuulutuse, masin asub Saaremaal ning ise pesitsen Tartus, et seda lihtsalt kaema minna on natukene pikk maa, seega loodaksin saada siit toetavat arutelu konkreetse tsikli kui ka üldist bänditite kohta, kuna nägin siin foorumis ühe 600 banditi kohta päris asist arutelu. Vb on kellelgi reaalset kokku puudet olnud kõne aluse tsikliga, ehk jagab siis ka siin oma muljeid.
Kuulutus: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Lugesin läbi ka selle teema ning mulje tundub üldiselt bänditist hea - vastupidav, mugav jne. Ilmselt põhiline sõidu tsoon oleks linn.

Parimat,
Alo

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re:

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Ei ole see 600ne nii teravam kuskilt otsast. Nad on laias laastus 1200ga sama kaalukategooria rattad lausa. Pigem on tegu raske rattaga, millel on vähem jaksu :)

rinks kirjutas:

Bandit 600/1200 võrdlust
uuriks siis järgmist: 600 ja 1200 võrdlust, loomulikult on mootorid oluliselt erineva jaksuga ja annab maanteel tunda aga huvi pakub just sõiduomaduse/juhitavuse erinevus. Kas 600 on ehk kergema kaalu tõttu märgatavalt parema juhitavusega (no pöörded teravamad, julgem kallutada jms). Või on siiski tegemist ikka "raske rattaga" millel lihtsalt vähem jaksu?
On ehk kellelgi olnud mõlemat proovida ja võrrelda.

Küsin seetõttu, et varem kaldus ostusoov 1200-se poole , nüüd tekkis kahtlus et äkki jäävad paljud "piirid" seetõttu proovimata, et algul liig palju kW tahta. Siiamaani kärutandud umb. 200kg kaaluva vene rauaga mille pöördel kallutamisel tuleb ikka 4x enne mõelda ja parem ikka otse sõita. :) - nii et sooviks rohkem teravust. Jõu ja kasvu tõttu piiri ei ole.. nii 183/83 isend.

Niisiis on kellelgi olnud võimalust mõlemat proovida?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

RUNNER kirjutas:

Terv!
Olen astumas rolleritelt tsiklite maailma, ning plaanis hakata soetama tsiklit. Seega puhuks sellele teemale uuesti elu sisse. Hetkel on valik 2 mudel ivahel - Susuki gsf bändit v Honda Hornet.
Oskab keegi neid 2 isendit võrrelda? Ise olen 186 pikk ja 90 ümber kõikuv vend, ehk on keegi samat masti vend nendeotsas istud?

Kuid põhi küsimus, miks ma just selle teema valisin on, et leidsin Auto24'st Susuki gsf Bandit 1200 kuulutuse, masin asub Saaremaal ning ise pesitsen Tartus, et seda lihtsalt kaema minna on natukene pikk maa, seega loodaksin saada siit toetavat arutelu konkreetse tsikli kui ka üldist bänditite kohta, kuna nägin siin foorumis ühe 600 banditi kohta päris asist arutelu. Vb on kellelgi reaalset kokku puudet olnud kõne aluse tsikliga, ehk jagab siis ka siin oma muljeid.
Kuulutus: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Lugesin läbi ka selle teema ning mulje tundub üldiselt bänditist hea - vastupidav, mugav jne. Ilmselt põhiline sõidu tsoon oleks linn.

Parimat,
Alo

600banditi teema oli tore jah :) sain kätte oma kuuesajase. kaalusin ise sama 1200banditit aga hakkasin lõpuks veidi kartma nii suurt kuna varasem kogemus kaherattalistega väike. aga niipalju julgen sulle soovitada, et tunnen antud isendi omanikku ja vaevalt vana põrsast kotis müüb.

Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

Uuri välja mis amordid pandud on sellele. Kuna banditi enda omad on suhteliselt pikad on raske leida sama pikkasid UPSIDE DOWN amorte.
Kui on pandud lühemad, siis see muudab ratta ebastabiilsemaks suurtel kiirustel ja võibolla ka kurvides.
Vaja on teada kas omanik on kompenseerinud seda et need USD amordid lühemad on kui originaalid. Midagi musta on näha amortide otsas ülemise prilli juures.

Aga muidu ma ise 191cm/91kg ja väga mugav on sõiduasend on minu jaoks minu banditil. 1157cc mootor on linnas päris mugav, vääne on madalalt kätte saadav.


Teema algataja
Tuono

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Tuono »

AVarik kirjutas:

Uuri välja mis amordid pandud on sellele. Kuna banditi enda omad on suhteliselt pikad on raske leida sama pikkasid UPSIDE DOWN amorte.
Kui on pandud lühemad, siis see muudab ratta ebastabiilsemaks suurtel kiirustel ja võibolla ka kurvides.
Vaja on teada kas omanik on kompenseerinud seda et need USD amordid lühemad on kui originaalid. Midagi musta on näha amortide otsas ülemise prilli juures.

Aga muidu ma ise 191cm/91kg ja väga mugav on sõiduasend on minu jaoks minu banditil. 1157cc mootor on linnas päris mugav, vääne on madalalt kätte saadav.

Bantiti ostjale!
Osta AVarik´u bandit ära, see on mootorratta moodi (2 sumpat)! :bsmile:

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas villy »

1200-se ja 600 banditi kaaluvahe on suht olematu. 6kg dry weight (bikez.com) Juhitavuselt mõlemad pigem rahuliku loomuga ja pisut kohmakad. Eriti 600 bandit võrreldes näiteks horneti jms. Minu soovitus oleks, et kui võtta Bandit siis kindlasti 1200(1250)ne. :bsmile:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Yerba »

AVarik kirjutas:

Uuri välja mis amordid pandud on sellele. Kuna banditi enda omad on suhteliselt pikad on raske leida sama pikkasid UPSIDE DOWN amorte.
Kui on pandud lühemad, siis see muudab ratta ebastabiilsemaks suurtel kiirustel ja võibolla ka kurvides.
Vaja on teada kas omanik on kompenseerinud seda et need USD amordid lühemad on kui originaalid. Midagi musta on näha amortide otsas ülemise prilli juures.

Aga muidu ma ise 191cm/91kg ja väga mugav on sõiduasend on minu jaoks minu banditil. 1157cc mootor on linnas päris mugav, vääne on madalalt kätte saadav.

Isegi uurima ei vaevuks, gondel on mingi e-bay oma, amordid kahtlased, värv sinine (on üldse sinist originaalvärvi bandiiti?) - ehk siis tõenäoliselt hea matsu üle elanud ja kenasti kokku keevitatud asjapuu.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Isegi uurima ei vaevuks, sest sinine on? See ratas ei ole kindlasti selline rääbakas nagu see mattmust 600ne leedu jurakas.
Hark paistab ees olevat GSXR 1100 oma, välismaal üsna tavaline mod ja kiidetakse. Koso kellad paistavad olevat (või k1+ gixxeri omad aretatud, ei saa pildi pealt täpselt aru). Mask ja porikas on küll nagu võõrkehad seal. Kui käed küljes ja need ära vahetada, saab päris kena pilli.
Paari tunni pärast ehk kirjutan täpsemalt, üks tuttava tuttav käis seda millalgi vaatamas.


timoriik
Postitusi: 275
Liitunud: 17 Dets 2004, 18:40
Tsikkel: mõned on
Asukoht: Pärnu

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas timoriik »

Tunnen tüüpi kes selle ratta kunagi ehitas. Ees on tõesti 1100 gsxr-i esihark. Edasi astus ka loomamoodi ja muidugi ka hääled. See sinine värv päriselus väga ilus, ja kuldsed veljed ka üli hästi sinna sobivad. Muidugi maitsed on erinevad. Ei kujuta ette palju neid omanike sellel rattal vahepeal olnud. Millalgi liikus Kuressaare vahel


RUNNER
Postitusi: 341
Liitunud: 16 Mai 2005, 12:36
Asukoht: Tartu

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas RUNNER »

Juba on päris palju asjalikku infot kokku vooland - tänud. Ise poleks seda esiamorti märgantki. Iseenesest mulle selle tsikli välimus väga meeldib. Kuid mulle oleks see esimeseks rattaks ning oleks soov et kõik viled värgid töötaks ning 1. mese hooaja ilusti ilma suuremate remondi kuludeta sõita saaksin. Kirjutasin ka meili müüale.. Hetkel ootan vastust. Hetke andmete kohaselt tean aind, et masin asub tõesti saaremaal.
On kellelgi kokku puuteid ja kogemusi selle gixeri USD amordiga banditi all?

Aga jätkaku arutelu, on väga huvitav lugeda :bsmile:
Alo


ummi..
Postitusi: 13
Liitunud: 17 Apr 2011, 07:42

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ummi.. »

Tegin 2 nädalat tagasi selle rattaga korraks väikse tiiru. Mahti on mine haara lenksust ja proovi sõita, hakkab meeldima. Pill näeb reaalsuses parem kui pildil.


ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ummip »

Siuke sinine täiesti olemas minulgi ja mingi aeg tagasi oli üks sarnane veel müügis.Sai ka koos sõitmas käidud, nt.jõulusõit. :bsmile:

Isegi uurima ei vaevuks, gondel on mingi e-bay oma, amordid kahtlased, värv sinine (on üldse sinist originaalvärvi bandiiti?) - ehk siis tõenäoliselt hea matsu üle elanud ja kenasti kokku keevitatud asjapuu.[/quote]

Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas renXx »

Pead ei anna, aga minuarust 1200 ei ole sinist. 600 on küll siniseid sarnase aastaga.
See on nüüd ainult minu isiklik arvamus, aga mina endale ei ostaks algosadeks võetud ja siis krt teab mis juppidest kokku lapitud pilli. Lihtsalt ma ei suudaks suurel kiirusel peast välja saada mõtet, milliste ehituskruvidega säärane aparaat võib olla kokku klopsitud.
See konkreetne ratas tundub muidugi välimusepoolest kobe (kuigi mulle ei meeldi).
Loomulikult au ja kiitus inimesele kes selle endajaoks valmis on teinud. Kindlasti võib olla see korralik asi, pole ise kaemas käinud.
Ega siin arvamusi lugedes targemaks ei saa. Mine proovi, kuula, katsu, vääna. Kui tundub äge ja kõik meeldib, siis polegi ju midagi mõelda...
Igaljuhul tasub võtta 1200. 600 võrreldes kaal sama, aga minek nagu öö ja päev.
Edu! :bsmile:

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

renxx9 kirjutas:

Igaljuhul tasub võtta 1200. 600 võrreldes kaal sama, aga minek nagu öö ja päev.

et päeval näed kuhu lähed ja öösel ei näe? :wack:

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Bandit »

rinx85 kirjutas:
renxx9 kirjutas:

Igaljuhul tasub võtta 1200. 600 võrreldes kaal sama, aga minek nagu öö ja päev.

et päeval näed kuhu lähed ja öösel ei näe? :wack:

Jah öö ja päev 1sekund on vahe kas see korvab kuni 2l kütuse suurema tarbimise, vot ei tea.
Kui tahad reisile minna, võta 1200 aga kui niisama lobistada siis töökorras 600 ajab kenasti asja ära.

Ja kui tahad kiiremat, siis võta SV!

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

jbob kirjutas:
rinx85 kirjutas:
renxx9 kirjutas:

Igaljuhul tasub võtta 1200. 600 võrreldes kaal sama, aga minek nagu öö ja päev.

et päeval näed kuhu lähed ja öösel ei näe? :wack:

Jah öö ja päev 1sekund on vahe kas see korvab kuni 2l kütuse suurema tarbimise, vot ei tea.
Kui tahad reisile minna, võta 1200 aga kui niisama lobistada siis töökorras 600 ajab kenasti asja ära.

Ja kui tahad kiiremat, siis võta SV!

Niisama lobistada ? :roll:

Kas tõesti 1sek vahet ? tahaks täitsa proovida ise 600se vastu :bsmile:

Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

AVarik kirjutas:

Kas tõesti 1sek vahet ? tahaks täitsa proovida ise 600se vastu :bsmile:

MCN:
gsf600: 1/4-mile acceleration 12.4 secs
gsf1200: 1/4-mile acceleration 11.3 secs

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Bandit »

lõppkiirus on suurem samuti 1200

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

rinx85
Postitusi: 312
Liitunud: 21 Veebr 2012, 22:27
Tsikkel: jah

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas rinx85 »

jbob kirjutas:

lõppkiirus on suurem samuti 1200

selge see

nullist sajani peaks olema kiirendus sama paberite järgi?

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Ega see 600ne nüüd ka päris kaubarong ei ole. Liigub pöördes olla täitsa nobedalt, nii et neljarattalistele jalgu ei jää.
Võib proovida küll 1200se vastu eksperimendi mõttes. Siis peaks juhtide kaalud ka enam vähem võrdsed olema - mina + riietus = ca 120 kg.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas renXx »

Ma olen kunagi joonele pand pullipärast. Nullist sajani (umbes) jah ehk polnud erilist vahet, pigem esimestel meetritel läks 600 isegi ettepoole. Aga 100+ polnud 600 enam kuskil näha, isegi pole mõtet üritada. Kaalupoolest olin mina 20- kg raskem.
Loomulikult liigub 600 ka piisavalt, ei jää kellegile jalgu ja saab teistele järgi ka ilusti. Lihtsalt teda tuleb koguaeg rämedalt pöördes hoida. Tonnisega pole peaaegu kunagi vaja isegi ekstreemsemal möödasõidul käiku alla lüüa, seda isegi kahekesi sõites.

Pilt

Pilt

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas pyta »

oot Yerba,müüsid oma ilusa sv-e ära ja ostsid vana kuuesajase bandiidi? :shock: :?:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”