Kadedus?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Kadedus?

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Täna käisin siis selveris jätsin rolleri sinna ukse juurde jala peale ja rollilukk peale. Tagasi tulles ükspool kriibitud ja suunatuli puruks ja gondel kah kriibitud. Rolleristil oli just analoogne asi. Kas ma jäin varastamse ohvriks või ongi raffas kes pulli pärast rollereid lõhub?
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Võibolla lihtsalt mõni m*** ajas ümber vahepeal.
Krt, inimesed ei suuda ju näppe eemal hoida.. :x aga ilma katuseta kabrioletti nad sisse ei roni miskipärast.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Cado »

Sama juhus Keila -Joa poe ees õnneks tuled jäeti terveks.

Teema algataja
gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Aga asi ajas nii vihale. Plaanisin küll värvimistöid teha aga alles suve keskel. Krt nüüd sõida kriibitud asjaga ringi raha pole kah jalaga segada et kohe saaks teha.

Knolps
Postitusi: 151
Liitunud: 24 Mär 2004, 22:33
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Knolps »

no mina pakun küll, et teatud inimesed teevad seda oma meelelahutuseks, kes on kibestunud või mida iganes. Sama analoogne juhus oli Rolleristil (Elaril) pirta poe ees ! :?
ei taha eriti uskuda, et kogematta juhtuvad sellised asjad, raudselt on mingid sepad sellised, kes valavad enda viha selliste asjade peale välja a-la tal on ja mul ei ole, or whatever... selline tegu on väga nõrk! kui mina rolleri maha kellegil ajaks, siis mina jääks sinna omanikku ootama ja vabandust paluma, samuti, kui on, siis ka kaasnevaid kulusid hüvitama. Ärapõgenemine ja sõitmine näitab inimese nõrkust, HALE!
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Cado »

Vat mina kohe tahaks näha mis moodi suure jala peal seisev roller mis on pargitud siledale asvaldile. Kuda see kogematta ümber läheb väikesem mees ei jõua suuremat rollerit jalalt mahagi lükata. :?: :?: :?:
Kasutaja avatar

C4
Postitusi: 379
Liitunud: 03 Mai 2004, 11:19
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas C4 »

Cado kirjutas:
Vat mina kohe tahaks näha mis moodi suure jala peal seisev roller mis on pargitud siledale asvaldile. Kuda see kogematta ümber läheb väikesem mees ei jõua suuremat rollerit jalalt mahagi lükata. :?: :?: :?:
nõustun täielikult mõni sep lihtselt lasi kas noa või võtmetega üle suurest kadedusest :x :evil: siuke asi ajab maru närvi millex seda teha ta ei saa ju sellest mingit kasu ?!
Have a nice day !

carlsson

Lugemata postitus Postitas carlsson »

Cado kirjutas:
Vat mina kohe tahaks näha mis moodi suure jala peal seisev roller mis on pargitud siledale asvaldile. Kuda see kogematta ümber läheb väikesem mees ei jõua suuremat rollerit jalalt mahagi lükata. :?: :?: :?:
Küll aga on võimalik anda autoga väga väikesel kiirusel olematu kõks ja nii ta kukubki...

Tunnen kaasa...
Ahsoo sa enne kedagi kahtlast või imelikult vaatavat isikut ei pannud tähele? :evil:

panic
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Mär 2004, 19:54
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas panic »

mina käisin spetsiaalselt rolleri parkimise kohta maad kuulamas ja rolleriga võib parkida kõikjal, kus see ei takista teisi liiklejaid ja jalakäiaid.
ja kui poe ees on jalgratta parkla (see ehitis kuhu saab rattad seisma panna) siis võib ka rollerit seal parkida
Honda CBR 600F; Honda CBR 900RR
Ära karda surma, vaid karda elu

Teema algataja
gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Parkisin jah sinna ratta parklasse ja alati ennem kui ratta jätan lasen pilguga üle kas on mingit kahtlast raffast ei paistnud küll siis ja käisin 7 minti poes ja tagasitulles oli roller samal kohal aga värv maas ja suunatuli puruks.

korgits
Postitusi: 202
Liitunud: 28 Veebr 2004, 13:29

Lugemata postitus Postitas korgits »

äkki pani keegi käruga sisse :P :lol:

Politseisse tegid ikka avalduse jne ?

Kas seal kus su roller seisis oli mõni kaamera suunatud ? Kui jah siis võiksid salvestuse kysida ning läbi vaadata ...võibolla mõni su ''sõber'' maksis sulle millegi eest kätte ;)

laurikaks
Postitusi: 137
Liitunud: 23 Mär 2004, 15:11
Tsikkel: BMW R1100GS
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas laurikaks »

oled sa kindel, et parkimiseks oli koht õige? alles eile tulin poest välja, suur kilekott süles (et sangad katki ei läheks ja limpsid välja ei kukuks). poeuksed läksid lahti ja TRAHH!! ma naksti koperdasin ühe rolleri otsa, sest see oli tagumise otsaga keset väljapääsu lihtsalt. ümber ei kukkund, aga kurjaks ajas küll. inimesed võiksid ikka oma sõidukist niipalju hoolida et seda ei jäta usteette või kohtadesse, kus on kollane joon maas, sest kollased jooned on justnimelt tavaliselt sellistes situatsioonides, kus parkimine võib rolleri pikalikukkumisega lõppeda.

Teema algataja
gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Ja see oli pargitud rattaparklasse uksest oma 4 meetrit ja kaamera ka sinna poole ei paista vaatasin ükski turva ka ei näinud õnneks on kahju aint oma 300kr ja ei akanud politseisse avaldust tegema aga jah pigem asi põhimõttes.

panic
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Mär 2004, 19:54
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas panic »

gangsta kirjutas:
Ja see oli pargitud rattaparklasse uksest oma 4 meetrit ja kaamera ka sinna poole ei paista vaatasin ükski turva ka ei näinud õnneks on kahju aint oma 300kr ja ei akanud politseisse avaldust tegema aga jah pigem asi põhimõttes.
politseisse peaks ikka teatama- muidu järgmine kord sama nali aga siis juba kallimalt.
Honda CBR 600F; Honda CBR 900RR
Ära karda surma, vaid karda elu

Teema algataja
gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Ega elistasin küll. Politsei ütles et nemad ei suudaks midagi teha kui keegi ei näinud ja kaamerad sinnapoole ei ole.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”