Tsikliparaadis sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Doberman
Postitusi: 20
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:07

Lugemata postitus Postitas Doberman »

Raigo kirjutas:
Ärge vinguge üksteise kallal! Vaikselt hakkab ära viskama see ärapanemine.
Väga õige! Ma ei mõista mis mõtet on iga asja kallal norida.

Mina ei hakka virisema kui mingi kroomivend oma detsibelle minu kõrva ääres demonstreerima hakkab ja ei hakka ähvardama, et järgmine kord kui veel läristad minu lähedal oma kroomirattaga, siis topin kartulid sumpsi.
Erilisi komplekse ei tekita minus ka see kui keegi taga ratta peal sõidab või kiirendab, sest nii palju ma ikka tsiklimeeste sõiduoskust usaldan.

Kas Eestis on juba siis nii palju tsiklimehi, et võib hakata üleküllastumise tõttu üksteise skalpe maha koorima?

Võtke rahulikult, usaldage üksteist ja pigem toetage üksteist.

...ja mingeid sõimutagasisidekirju võite mulle privasse saata. Vastan hea meelega.
...Trust in Torque...
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

et kui oleme tsiklimehed, siis peaks pöidlad püsti igasugu nõmeduste peale ajama, kui tegijaks on tsiklimees?

Mine ja häbene palun nurgas!

Paraad on üldse üks ohtlikumaid tsikliga kulgemise vorme, kus sa iial ei või teada, millise uue "ideega" kõrval kulgeja järgmisena välja tuleb ja kas tal selle läbi viimiseks ka piisavalt oskusi on.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Doberman kirjutas:
Väga õige! Ma ei mõista mis mõtet on iga asja kallal norida.

Mina ei hakka virisema kui mingi kroomivend oma detsibelle minu kõrva ääres demonstreerima hakkab ja ei hakka ähvardama, et järgmine kord kui veel läristad minu lähedal oma kroomirattaga, siis topin kartulid sumpsi.
Erilisi komplekse ei tekita minus ka see kui keegi taga ratta peal sõidab või kiirendab, sest nii palju ma ikka tsiklimeeste sõiduoskust usaldan.

Kas Eestis on juba siis nii palju tsiklimehi, et võib hakata üleküllastumise tõttu üksteise skalpe maha koorima?

Võtke rahulikult, usaldage üksteist ja pigem toetage üksteist.

...ja mingeid sõimutagasisidekirju võite mulle privasse saata. Vastan hea meelega.
sittagi ei saanud sa aru.

Kas ma pean selle pärast sind toetama hakkama, et ma ise näen peeglist sind keset paraadi Pirita teel täie pasaga tagant tulemas ja laks jäi olemata, sest MINA tõmbasin vasakule?

Oled sa mõnel sõjaväelisel paraadil näinud mõnda venda arutult ridade vahel teistest mööda jooksmas, üritamas üles hüpata või muidu tõmblemas? Saad sa ÜLDSE aru misasi paraad on?

Soovitan siiralt, et võta kevadeni mõtlemisaega ja sõida siis paraadil nagu peab. Muidu läheb tõesti nii, nagu ma enne juba kirjutasin.


P.S Raigo tekst käis muu jutu kohta, mis siit praeguseks juba kustutatud on.
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

Ihiiii
Mis mõttega seal paraadidel üldse sõidate :D
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

paraad ei ole tõesti koht kus oma oskusi suvalisel ajal näidata. Paljud uued tsikliomanikud tulevad käsi värisemas oma esimasele suuremale sõidule võivad teha saatusliku vea kui keegi temast oluliselt kiiremini mööda süstib või muud tempu teeb. Õige on see et üks ohtlikumaid
liikumisviise on pundis sõit
Normaalne oleks kui paraadil kas alguses või keskel või lõpus koht kus ülemeelikud saaks oma kummi ära aurustada või mõne nokatõstmise teha. Vahest kohe tunned et on vaja ja hea kui selleks koht kus teised oodata oskavad
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Teema algataja
Doberman
Postitusi: 20
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:07

Lugemata postitus Postitas Doberman »

Hmm .... kes nüüd asjast aru ei saa .... omast arust ma oma postituses EI ÕIGUSTANUD selliseid käitumisviise kolonnissõitmisel. Pigem suunasin tähelepanu sellele, et sellistel üritustel teevad kõik midagi, mis ühele või teisele vastu karva käib (olgu see siis kiirendamine, kroomtorudega läristamine või kellegi tsikli mõnitamine plastmassihunnikuks või millekski muuks). Mul on kahju kui kellelegi ette jäin. Nagu mainisin siis nüüdsest arvestan olukorda ja loodan, et kunagi õpitakse usaldama minu sõiduoskust.

Pihelgale: ma ei sõida kinniste silmadega ja näen, kes mu ees ja kõrval sõidavad!

Järgmine paraad hoian kolonni lõppu!
...Trust in Torque...
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Eile rääkisin ühe enduroratta omanikuga, keda sportratastel sõitjad füüsilise jõuga (loe: võtsid sõidu ajal varukast kinni) takistasid normaalsel kiirusel liikumast. Vaja oli eessõitjatega vahe sisse tekida et saaks tagarattasse tõusmiseks hoo ülesse võtta.
Maaaseeendaaav ... :evil: :evil: :evil: .

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 727
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 70 korda

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

kris. kirjutas:
Eile rääkisin ühe enduroratta omanikuga, keda sportratastel sõitjad füüsilise jõuga (loe: võtsid sõidu ajal varukast kinni) takistasid normaalsel kiirusel liikumast.
Sea temp!
Enduromehele jääb üle selles olukorras vaid tugevaid käsi soovida, sest pole ju mõtet olukorda veelgi ohtlikumaks teha.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

kris. kirjutas:
Eile rääkisin ühe enduroratta omanikuga, keda sportratastel sõitjad füüsilise jõuga (loe: võtsid sõidu ajal varukast kinni) takistasid normaalsel kiirusel liikumast. Vaja oli eessõitjatega vahe sisse tekida et saaks tagarattasse tõusmiseks hoo ülesse võtta.
Maaaseeendaaav ... :evil: :evil: :evil: .

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
uskumatu - esimene hetk arvasin et vallast "seiklusjutte maalt ja merelt"

samas peale seda kui eile nägin järgmist käitumist autojuhi poolt usun et kõik on võimalik:

Küll suur OT aga ikkagi

Rakveres seisan säästuka foori taga suunaga selveri poole. Minu ees punane suhträäbakas universaal opel astra (number miski 188 ...)
peateel ületab ristmikku 6-7 umbes 7 aastast last jalgratastega. Väikemehed tegid väikese valearvatuse ja kui nad ristmiku keskel siis süttis opelile lubav roheline. Opelimees tegi oma diisliga marulise stardi ja sõna otseses mõttes üritas rivis viimaseks jäänud posikest alla ajada.

olin nii hämmeldunud et ei osanud numbritki kirja panna.

Praegu kahetsen siiralt ei teatanud politseisse, minuteadea on see ristmik kaamera valve all ja kindlasti oleks selle poisi isa väga huvitatud opelimehega rääkimisest.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”