Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Unusta ära oma "valjud torud päästavad" jura!!!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Jazzyl
Postitusi: 50
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

yeekim kirjutas: 25 Juul 2023, 10:54
Unusta ära oma "valjud torud päästavad" jura!!!
Eks igal ühel oma arvamus. Kellele ema - kellele tütar.
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas wicked »

yeekim kirjutas: 25 Juul 2023, 10:54
Unusta ära oma "valjud torud päästavad" jura!!!
20 aastat tagasi sai seda teooriat veel kellelegi sisse sööta, tänapäeval enam mitte. See tühja toru plärin ja turvalisus ei ole absoluutselt mitte kuidagi omavahel seotud.
Eks see ole põhiliselt ikka amatööride rida. Kuidagi peab ju tähelepanu püüdma.
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Henn »

yeekim kirjutas: 25 Juul 2023, 10:54
Unusta ära oma "valjud torud päästavad" jura!!!
Peaks mingi katse tegema. Võibolla järgmisel survivalil leiab huvilisi. Tavaline sõidukas, peeglid kokku ja sirgete torudega tsikkel. Hakkame testima, mis hetkel on motikas autojuhi jaoks kuulderaadiuses. Ja kes seal kuulderaadiuses on ohutu olla.
Mina teen panuse selle peale, et kui telefoninäppija ühel hetkel ehmatab motika plärina peale, siis ta võib teha rooliga tahtmatult / ehmatusest järsu liigutuse, samal ajal on motikas tema kõrval ja....
Ma võin enda kogemusest kinnitada, et kui ma sõidan oma rattaga 90-100km/h ja minust alustab möödasõitu 150km/h liikuv väga lärmakas ratas, siis ma kuulen teda ikkagi ainult sel hetkel kui ta on minu kõrval ja eespool. Kui ma koguaeg peeglisse ei vaata ja teen möödapõike teel lebavast loomaraipest ning samal ajal lendab pärisuunavööndis minust mööda lärmakas ratas, siis käib laks... Ma vaatan peeglist tagumisi sõidukeid, aga minust kaks korda kiiremini liikuv sõiduk ilmub sinna siis kui ma parasjagu korraks vasakule.paremale-ette vaatan ja kui ma uuesti peeglisse vaatan, siis ta on sealt kadunud ja minu kõrval juba.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Silmad ja ettevaatus päästab, mitte plärin.
Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

Antt1
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Plärin ilma valgusefektideta pole eriti jätkusuutlik. Esiteks kuuleb seda eelkõige tsikli taga sõitev autojuht. Eessõitja enamasti liiga hilja. Teiseks on müra asukohta ainult kuulmise järgi raske määrata.
Operatiivsõidukitel on ettepoole suunatud sireen mis juhib tähelepanu ja vilkurid mille abil tuvastatakse müra allikas. Ainult mürisev tsikkel on nagu kuskil lendav helikopter - autojuht hakkab seda silmadega otsima, tähelepanu hajub ja olukord läheb veel hullemaks.

Kui just on huvi plärinaga sõita ka seda liiklusohutusega põhjendada siis laternad võiks olla ka heledamad kui muidu ja soome rahvariided (helkurvest) selga
Kasutaja avatar

Hendri
Postitusi: 200
Liitunud: 22 Juun 2006, 00:01
Tsikkel: Z1000
Tänanud: 21 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hendri »

No kui maanteel 150ga mööda lennata siis muidugi ei kuule enne kui möödumas oled, aga näiteks linnas tiheda liiklusega autode vahel/ kõrval tiksudes (st mitte sõeludes) on küll aru saada, et Sind märgatakse rohkem.
Mõistagi ei õigusta ma tühjade torudega kuskil elamurajoonis kangutamist, aga jah ka minul on valjemad torud küljes. Originaalid samuti riiulis seismas

Jazzyl
Postitusi: 50
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

Ega ma ei kavatsegi hakata siin kellegagi vaidlema ega õigustama. Iga mootorratturi enda asi on teha teda autojuhi jaoks rohkem märgatavaks, eriti kui 90% ajast sõita Tallinnas. Enda isiklikust kogemusest lähtudes sõidan pläriseva rattaga kell 9 tööle ja kell 16 koju. Kui see kellegi und peaks häirima siis palju õnne.

Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Linna liikluses on vähe valjem väljalase ikka päris mitmed korrad kokkupõrkke ära hoidnud, niiet kellele se on jura võiks oma silmaringi või siis kõrvaringi laiendada :D
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Mell93 kirjutas: 25 Juul 2023, 15:32
Linna liikluses on vähe valjem väljalase ikka päris mitmed korrad kokkupõrkke ära hoidnud, niiet kellele se on jura võiks oma silmaringi või siis kõrvaringi laiendada :D
Jalakäijaga või?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1468
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ain »

Huvitav kas need hääleka väljalaskega härrad jalutavad mööda linna ka kõva häälega karjudes... lootuses, et neid märgatakse ja see hoiab neid halvemast?
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Eks nad eeldatavasti karjuvadki,harjumusest üle oma torude.
Viimati muutis franz125, 25 Juul 2023, 20:22, muudetud 1 kord kokku.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1210
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Turist »

Vint kirjutas: 25 Juul 2023, 10:11
On loomulikult, ei eita seda. On mitmetel muudelki kasutajatel 100 või 200 postitust iba ( kaasa arvatud mina ) aga tulla siia ja kasutada foorumit kui oma personaalset kodulehte, ei lähe kuidagi läbi.

Nagu mainisin, selleks on muud kanalid.
Kõik oleks OK kui saadaks aru, et iga foorumi hea tava on, et keegi reeglina ei tee järjestikku rohkem kui ühte enda postitust. :bsmile:
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1468
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ain »

Äge on see loogika... Sõitsin eile Tallinnas ja kõrvalrajalt nagu hakkas esialgu arusaamatult minu ette pressima üks HD. Kui ta oli lõpuks minu ees siis nägin ka olematuid ja väga halvasti nähtavaid suunatulesi... Ehk siis lärm peab olema kõva aga suunatuli võib olla nagu kusi... et jumala eest keegi seda ei näeks.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Antt1
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Aug 2022, 20:29
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Antt1 »

Mell93 kirjutas: 25 Juul 2023, 15:32
Linna liikluses on vähe valjem väljalase ikka päris mitmed korrad kokkupõrkke ära hoidnud, niiet kellele se on jura võiks oma silmaringi või siis kõrvaringi laiendada :D
Jalakäija või tõuksimees võibolla kuuleks kui tal parasjagu kõrvaklappidest tümakas ei tule. Autoga on keerulisem - aastaringsele kabrioletiga ringisõitmisele ei pea tervis vastu ja kinnised autod on kvaliteetsemaks läinud. Uksetihendid vähemalt kahekordsed, klaasid paksud, konditsioneer sees et akent lahti tegema ei peaks - mitte midagi ei kuule. Just eile juhtusin linnaliikluses ühe BMW kõrvale mille väljalasketorudesse oli ikka hulk raha maetud. Ma kuulsin teda alles siis kui juba praktiliselt kõrval oli. Inimesed tänaval pöörasid küll laisalt pead ja see andis suuna kätte :)

Samas olen kogenud ja kuulnud et tihedama liiklusega paikades - nagu Hanois või Bakuus kasutatakse tähelepanu äratamiseks signaali. No on küll distantse ja kellaaegasid kus käsi on praktiliselt pidevalt signaalinupul kuid on ka selgemaid hetki kus ei signaal ega plärin kedagi ei sega :)
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

ma panin oma akrale killerid sisse... nii lähedalt ma pole kunagi tetil näinud metsloomi kui nyyd nägin.
Lendavad need killerid mul nahhui sealt uuesti. Üks asi on liikluses ja autod, see on mul savi.
Aga mulle tundub, et möirgav ratas hoiab metsloomad kyll minust eemale tetitades.

Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Kasvõi jalakäijaga, mis seal vahet on. Aga kui on hakatud ette keerama ja korra gaasi põhja keerad siis on ikkagi nähtud, niiet on ära tasunud, võite ilkuda palju tahate, näitab ainult teie enda taset. Se susin mis seal originaal sumpsist tuleb on ikka tõesti kõva sõna kes soovib laske aga edasi oma õmblusmasinatega :lol:
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mell93 kirjutas: 25 Juul 2023, 15:32
Linna liikluses on vähe valjem väljalase ikka päris mitmed korrad kokkupõrkke ära hoidnud, niiet kellele se on jura võiks oma silmaringi või siis kõrvaringi laiendada :D
:wack:
Kasutaja avatar

Hendri
Postitusi: 200
Liitunud: 22 Juun 2006, 00:01
Tsikkel: Z1000
Tänanud: 21 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hendri »

Ilmselt võib see vaidlus siin lõputult käima jääda…
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ükstaskõik, mis regi sul ka pole (tsikkle auto), siis streight- või laudpiip on 99% ümbritsevatele kodanikele häiriv. Üks taat podistab mööda äi pole hullu. Aga lõpuks viskab ka kangemal laudapiibu austajal harja püsti, kui öösel seitsmendat korda lõõra lahti akna alt mööda sõidetakse.
Noortest saab veel kuidagi aru. Siis tehaksegi kõike, et "penskaritele" närvidele käia. On see siis tätuu, kukehari, ninarõng, valulävel dB uusim ja cuulim räpp vms (tänapäeval on lisandunud veel "popimaid" (täiesti legaalseid :D ) võimalusi "nõukaaegsetel" hapnikuvaegust tekitada).
Soliidsemas eas taadid samade tegevuse juures ...
... ah ma olen liiga konservatiivne ja vana juba vist :D Ei noh ära ei minesta ja sajatama ei kuku kui linnud korra vait jäävad, et koos minuga "elude päästmist" kuulata. Aga peale kahenädalast iga öist ja pikka läristamist läks kõne 11nulli küll. Tegelikult lisasin ka sinna, et mul pole vaja, et teda elusalt nülgima peab, kuid ühiskonnas elades tuleb siiski elemntaarsel tasemel ka teiste ühiskonnaliikmetega arvestada.

Lühidalt ilma liigse soigumiseta on mürareostus siiski reostus ning "aga mulle meeldib" jutu saatel torude tühjendamine just liiga respekteeritav tegevus ilmelgelt ei ole.
Millisest dB'st või east alates võib soiu valla päästa ma täpselt öelda ei oska, aga tõenäoliselt on need keskmised numbrid sellegipoolest olemas :bsmile:
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Usk on võimas asi.
Kes usub Jeebust, kes usub, et uriini joomisega saab haigusi ravida jne
Asi see elupäästjast valjemat väljalaset uskuda on.....

"Kui ikka korra gaasi keerad...."
Autoga ka vajutate siduri alla ja tallate gaasipedaali või lasete signaali (togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

yeekim kirjutas: 26 Juul 2023, 07:10
"Kui ikka korra gaasi keerad...."
Autoga ka vajutate siduri alla ja tallate gaasipedaali või lasete signaali (togi)
Miks ... või ...? Mõlemat ikka. 5,7L Hemi möirgab, rekkalt laenatud pasunad lasevad vilet ja bassikas tümpsub ka täiega.
Sa ei tee nii w?
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

M.T. kirjutas: 26 Juul 2023, 08:41
yeekim kirjutas: 26 Juul 2023, 07:10
"Kui ikka korra gaasi keerad...."
Autoga ka vajutate siduri alla ja tallate gaasipedaali või lasete signaali (togi)
Miks ... või ...? Mõlemat ikka. 5,7L Hemi möirgab, rekkalt laenatud pasunad lasevad vilet ja bassikas tümpsub ka täiega.
Sa ei tee nii w?
Ja siis tuleb mees Viljandist ja loodab oma tühjaks kraabitud torudele :mrgreen:

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


motikus
Postitusi: 74
Liitunud: 25 Juul 2018, 15:23
Tsikkel: Vulcan S
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas motikus »

Mell93 kirjutas: 25 Juul 2023, 21:54
Kasvõi jalakäijaga, mis seal vahet on. Aga kui on hakatud ette keerama ja korra gaasi põhja keerad siis on ikkagi nähtud, niiet on ära tasunud, võite ilkuda palju tahate, näitab ainult teie enda taset. Se susin mis seal originaal sumpsist tuleb on ikka tõesti kõva sõna kes soovib laske aga edasi oma õmblusmasinatega :lol:
Ühiskonnas on ja on alati olnud selliseid indiviide, kelle jaoks enda ego on suurem ja nende soovid tähtsamad, kui kõigi ülejäänute huvid. Ei saa neid kõiki ühiskonnast päris eraldada ka. Aga võimalikult ebameeldivaks tuleb selline isekus muuta. Seda peamiselt rahakoti kaudu. Samuti peavad nad leppima teadmisega, et enamiku jaoks nad ongi hälvikud.

Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Ma pole kordagi rääkinud tühjaks tehtud torudest vaid Vähe valjemast väljelaskest kui on originaal, aga noh ega seda lugemis oskust ja mõtlemis võimet polegi kõigile antud :lol: :bsmile:
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja vähe valjem on kui palju?Keskmiselt 1,5 arvatavat ettekeeramist aastas?
Tühi toru oli utreering aga mõte jääb samaks.Mulgimaamehed närivad lõunaks tähti või?
See pläristamine on sul pigem oma ego upitamiseks ja hirmust et keegi ei näe kui äge ratas sul on.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

sepp kirjutas: 25 Juul 2023, 21:48
ma panin oma akrale killerid sisse... nii lähedalt ma pole kunagi tetil näinud metsloomi kui nyyd nägin.
Lendavad need killerid mul nahhui sealt uuesti. Üks asi on liikluses ja autod, see on mul savi.
Aga mulle tundub, et möirgav ratas hoiab metsloomad kyll minust eemale tetitades.
Mul on just vastupidine kogemus. Soomes minu vali sumps pani loomad ette hüppama.

Mu Husky on tegelikult üldse mu jaoks veits liiga vali. orienteerumisega tegeledes tahad, et ratas oleks just vaikne
Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Minupärast arva nii nagu sul endal parem on :D
Se jääb ainult sinu arvamuseks.
Korralik akra või yoshi väljalase on ikka väga mõnusa häälega, se on ainult minu arvamus ja kellegile seda peale suruma ei hakka. Mina usun seda mis minul on toiminud keegi teine ei peagi seda uskuma.

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Prets »

sepp kirjutas: 25 Juul 2023, 21:48
ma panin oma akrale killerid sisse... nii lähedalt ma pole kunagi tetil näinud metsloomi kui nyyd nägin.
Lendavad need killerid mul nahhui sealt uuesti. Üks asi on liikluses ja autod, see on mul savi.
Aga mulle tundub, et möirgav ratas hoiab metsloomad kyll minust eemale tetitades.
Mul täitsa vastupidine kogemus. Pundiga seitsmekesi sõites oli selgelt näha, kõige valjema väljalaskega ratta juures just hakkasid loomad liikuma. Vaiksematel (nt Wings silent kitiga) ei keera kitsed teist nägu ka. Loomad miskipärast alati tulid sõeladeta 950 superendu eest või järelt, teistel, vaiksemate rataste omanike juures ei toimunud midagi, olenemata, kuskohas järjekorras see 950 paiknes. Ja 7kesi kruusal sõites on vahed piisavalt pikad, et tolmuga näkku ei saaks ja mingeid järeldusi teha.
(togi)
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vint kirjutas: 25 Juul 2023, 09:04
Oh üllatust. Tegelikult mõtlesin ümber. ,@Macintosh ja @Piipz tõmmake tüübile vesi peale!
Konto kustutamisele.
53FT kirjutas: 24 Juul 2023, 22:10
► Näita Spoilerit
Ma ei oskagi selle peale midagi mõistlikku kosta. Uued liikmed on alti teretulnud, kui nad suudavad reeglid läbi lugeda ja mõistlikult käituda. Kahe päevaga 66 posti, mis suures osas rääkisid kirjutajast endast. Põhiliselt sellest, kui äge ta on. Arusaadav, me kõik oleme ägedad (noh, võibolla @Piipz mitte aga see on teine teema (togi) ). Vähemalt mulle jäi selline mulje. Hea teada aga liiga palju infot ja liiga suurtes kogustes korraga. Ei jaksa kohe läbi töötadagi. Ilmselge kognitiivne ülekoormus. :wink:

Ma olen aru saanud, et heaks tavaks on uude kohta tulles ... mitte jalaga ust lahti lüüa (...pole kindel, äkki ei löönudki?) .... tutvuda reeglitega (kindlat ei teinud, keegi ei tee) ... tervitada varem tulijaid (tehtud) ... olla sõbralik ja mitte liiga pealetükkiv (siit vist plussi ei saa) ... "lugeda ruumi" ja vaadata, mis toimub (jäi vist kiirustades natuke kahe silma vahele) ... saada aru, millised on väljakujunendud traditsioonid ja üldine toon (jäi vist ka tähelepanuta) .... mitte tollida ja spämmida (hmm, tegemata?) ... noh ja siis veel solvuda selle peale, et teised ei jagagi sinu veendumusi. Vahel tuleb meeste seltskonnas mõni torge ka ära kannatada, eriti, kui oled niivõrd koloriitne isiksus ... tuleb nentida, et maailm on tõepoolest mitmepalgeline ja kirju, et mitte öelda "vikerkaarevärviline". :mrgreen:

@Vint, äkki püsiv bänn oli kerge liialdus ja 7 päeva varumeeste pingil oleks ehk indu piisvalt jahutanud? Aeg-ajalt lähevad kõik tiba ülemeelikuks, juhtub parimategagi meie hulgast. Samas, postitaja ju ise soovis, et teda välja visataks ... nagu hiina needus ütleb: "et kõik su soovid täide läheks!"
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”