Madmaxi punt?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Badass50cc

Madmaxi punt?

Lugemata postitus Postitas Badass50cc »

Kuskil siin foorumis käis läbi nn madmaxi punt. Ma arvan, et nägin eile hilisõhtul Tartus rolleriga sõites midagi seesugust. Üks umbes 8-liikmeline punt sõitis mööda Vabaduse pst. ja jõudis kaubamaja kõrval asuva foori taha. Pundil oli väike vahe sees, sest esimesed mehed andsid kiirendasid järsult. Samal ajal keeras rahulikult üks uuem bmw sinna vahele. See vist tumedasse riietunud tsiklimeestele ei meeldinud ja auto taga olev eduromees lõi jalga peegli lihtsalt otsat ära või vähemalt midagi tumedalt sealt küll lendas. Motomehed sõitsid edasi statoilini, kus nende ette pööras patrullauto. Punt kiirendas lihtsalt politseiautost mööda ja liikusid edasi arvatavasti kiirusel 75km/h. Politsei vahtis seda kõike lihtsalt pealt.

Teine situatsioon leidis aset nädal tagasi, kui umbes 5-liikmeline punt liikus mööda Raatuse tänavat Puiestee suunas. Just Raatuse-Jaama ristmikule jõudes tõmbas nende nina alt mööda üks rolluvend koos tüdrukuga. Ma olin jala Jaama tn. anna teed märgi all. Koheselt hakkasid mootorratturid rollerivenda jälitama ja peatasid ta üsna koheselt. Ilma küsimata tõmmati juht lenksust lahti, löödi mingi viis korda kõhtu ja paar korda jalaga vastu kiivrit. Murti peeglid ja jalga purustati suunatuled. Rohkem pole seda punti enam näinud. Kas keegi oskab midagi täpsemalt öelda?

Mootorrataste numbrid on nii üles painutatud, et neid näeb vaid 1m kauguselt. Pundis on väga palju erinevaid tsikleid erineva töömahu ja tüübi poolest.

Kasutaja avatar

Kristjan
Postitusi: 202
Liitunud: 14 Apr 2005, 22:09
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Kristjan »

Ilma küsimata tõmmati juht lenksust lahti, löödi mingi viis korda kõhtu ja paar korda jalaga vastu kiivrit. Murti peeglid ja jalga purustati suunatuled.

Tartusse oleks hädasti ühte bumerangiga väikest poissi tarvis, kes selliseid debiilikuid vaikselt oma heidetega maha nopib.

Üldiselt ei oleks uskunud, et selliseid punte ringi tilbendab.

K.

Africa Twin - vaese mehe LC8
Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Cado »

Juhul kiui see tõesti tõsi on siis selline ülbus lõppeb kiirelt ja valusalt .
:evil:

Muide sõidab see punt siis numbriteta ringi??
Nats tuntub kahtlane lugu.


Teema algataja
Badass50cc

Lugemata postitus Postitas Badass50cc »

Numbrid on, aga on nii ülesse painutatud, et näiteks autost ei näe.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1513
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Ei taha uskuda, ajalehes oleks kirjas juba...


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Üldiselt ei oleks uskunud, et selliseid punte ringi tilbendab.

K.

Krt mine sa tea...... :evil:

Viimati muutis Panthera, 27 Sept 2007, 00:28, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
Seelikukütt

Lugemata postitus Postitas Seelikukütt »

Ma olen kah midagi sellist näinud, kuid pole kindel, et sellest pundist jutt käib. Seda pole näinud, et nad kiirust ületavad või rollupoisse piinavad, kuid ühe üleannetu bemmimehega ja tema rullnokaga käitusid nad küll jõhkralt.
Tsikklid olid tõesti väga erinevad. Kõige jõhkramad vennad sõitsid endurodega.


Ercki
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:54
Tsikkel: XJ700X CBR929RR CRF450R CB919
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Ercki »

See bumerangiga poiss olla Nightrideril taga istunud seega samas pundis.


Teema algataja
Seelikukütt

Lugemata postitus Postitas Seelikukütt »

Ercki kirjutas:

See bumerangiga poiss olla Nightrideril taga istunud seega samas pundis.

Ei tule siis ka bumerangiga poiss enam appi. :(

Kasutaja avatar

Nitroid
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Sept 2006, 11:29
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Nitroid »

Ma kah olen paar korda seda punti linna peal näinud. Minu meelest oli neid seal oma 20 ratast. Kõik tüübid paugutasid räigelt, osad andsid tagarattasse. Mulle tundub, et nad niisama ei piiderda autojuhte, ega rollumehi. Juhtusin ka nägema, kuidas nad hakkasid kimbutama ühte rullnokka, kes vibeles keset teed oma buumeriga. Ega kui korra käib hirmujudin läbi, et saan 20 bikeri käest kohe-kohe tappa, see võtab natuke liikluses korralikumaks küll...või mis? Hirm on ka asja juures oluline faktor.


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

sepp on ka viimasel ajal kahtlaselt palju hakanud Tartus käima. Sepp, mis toimub??

Kasutaja avatar

Habanero
Postitusi: 208
Liitunud: 10 Apr 2005, 23:12
Asukoht: Sajusaared

Lugemata postitus Postitas Habanero »

Esimesed viited tekkivale anarhiale? Tundub, et mingi ringkond on otsustanud veidi ise "korda" luua. Jään huviga järgnevaid uudiseid ootama.

Kui sa ei higista, pole piisavalt kuum.

ON: Husqvarna TE 610IE
OLI: Honda XRV "Africa Twin", Husqvarna SM 570R
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Seelikukütt kirjutas:

Tsikklid olid tõesti väga erinevad. Kõige jõhkramad vennad sõitsid endurodega.

kas endurod või supermotod. Ei taha uskuda et endurod nii 20 ses bikekambas edukalt tempos püsivad

Aga arvatavati on see üks linnalegende mis tekkinud sügisüpimeduses kus kõik kassid on hallid

Viimati muutis 417, 27 Sept 2007, 09:10, muudetud 1 kord kokku.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Willie »

Nitroid kirjutas:

... Ega kui korra käib hirmujudin läbi, et saan 20 bikeri käest kohe-kohe tappa, see võtab natuke liikluses korralikumaks küll...või mis? Hirm on ka asja juures oluline faktor.

Rolludega sõidavad enamasti noored. Mingite lagedate seppade uhmerdamine lapse (?) kallal näitab vaid seda, millise pasamassiga on tegemist.

Kas nad on teistest võrdsemad, lubades endale eeskirjade ja eetikareeglite rikkumist ja "karistades" rolluvenda?

Mul omal poeg sõidab rolluga ja ei ole ka tema mingi eriline pühak. Kui keegi peaks lambist talle mingi jama peale tõmbama, siis on mul piisavalt tahtmist ka väga räigeid vastumeetmeid tarvitusele võtta.

Tahan vaid öelda seda, et vältige omakohut.

PS Ma ei tunne ennast kogu teemast isiklikult puudutatuna, kuid mõnikord tundub justkui oleks tsiklimeestel rohkem lubatud kui ülejäänuile.

Pilt

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Tunnistades üles, et aegajalt olen ka ennast tabanud tahtmiselt mõnele põrunud sohvrile saapaga anda, ei leia ma ometi, et selle kamba (kui jutt muidugi linnalegend ei ole) tegevus kuidagiviisi lubatav oleks. Ja peidus numbritega sõit on minu meelest juba a'priori lubamatu tegu. Tänavakaklejad lihtsalt tsikli selga roninud ja kohe pätist kangelaseks saanud?
Mina taunin neid, arvatagu mis tahes. Anarhia on sitem kui s**t kord.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

Sebar
Postitusi: 496
Liitunud: 19 Juun 2007, 15:45
Asukoht: Tartu V150M&CB900F&YZ450F
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Sebar »

willie kirjutas:

Mingite lagedate seppade uhmerdamine lapse (?) kallal näitab vaid seda, millise pasamassiga on tegemist.

Mul omal poeg sõidab rolluga ja ei ole ka tema mingi eriline pühak. Kui keegi peaks lambist talle mingi jama peale tõmbama, siis on mul piisavalt tahtmist ka väga räigeid vastumeetmeid tarvitusele võtta.

Tahan vaid öelda seda, et vältige omakohut.

Pasamass, kas sa vasturääkivuse oma sõnades tabad ära?

Hundiralli

Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Willie »

Sebar kirjutas:
willie kirjutas:

Mingite lagedate seppade uhmerdamine lapse (?) kallal näitab vaid seda, millise pasamassiga on tegemist.

Mul omal poeg sõidab rolluga ja ei ole ka tema mingi eriline pühak. Kui keegi peaks lambist talle mingi jama peale tõmbama, siis on mul piisavalt tahtmist ka väga räigeid vastumeetmeid tarvitusele võtta.

Tahan vaid öelda seda, et vältige omakohut.

Pasamass, kas sa vasturääkivuse oma sõnades tabad ära?

Ei taba, pasamass. Võtad isiklikult?

Kas olid üks neist, kes pundiga poisikest "õpetasid"? Sa paistad asjast rohkem teadvat või tunned Sa ennast riivatuna?

Pilt

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Härrased, rahu!
Üks tumba lükkas kiige kiikuma ja te võtate kohe tuld ning kukute üksteist materdama!
Fakt on see, kui rolluhundu eksib, tuleb teda õpetada. Sõnadega.
Üksteisel kõri läbinärimine pole nüüd küll teab mis mõistlik tegu.

Aga kui tunnete, et on siiski siiski vaja teineteise kallal näägutada, siis tehke seda ES abil.


Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Willie »

Tarts kirjutas:

Härrased, rahu!
Üks tumba lükkas kiige kiikuma ja te võtate kohe tuld ning kukute üksteist materdama!
Fakt on see, kui rolluhundu eksib, tuleb teda õpetada. Sõnadega.
Üksteisel kõri läbinärimine pole nüüd küll teab mis mõistlik tegu.

Aga kui tunnete, et on siiski siiski vaja teineteise kallal näägutada, siis tehke seda ES abil.

Vabandan foorumi ees ja proovin ennast edaspidi parandada. Läksin ise liiga hoogu.

Lugupidamisega,
Willie

Pilt
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

ma ei imesta miskit, et kinolinalt saadud inspiratsioonist, hakkavad kodanikud, filmikangelaste eeskujul toimetama,

moskvas, turnis hiljuti "ämblikmees"
meile tulid külla, filmi, BRAT "kangelased"
mõni asi, mad-maxi puntt, kokkuajada pole

ja kes meist ei tahaks olla filmi "vallatud kurvid" kangelane.
oli seal ju kõike, tsikli tuunimisest, pundis sõitmisest, ja väike läbu ka

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Mulle käib näiteks väga närvidele, et kodanikud Badass50cc, Riks, Seelikukütt ja Sebar ühte ja sama IP-d kasutavad, tõenäoliselt üks ja sama inimene või sõprusringkond ka nende taga peitub, sest kõik neli ajavad sulaselget jama. Mingit "ülbikutest" mootorratturite punti pole Tartusse tekkinud.
Libakasutaja (Badass50cc, Riks, Seelikukütt ja Sebar) lõpeta see enese huvitavaks tegemine ja postita mõni normaalne teema ka vahelduseks või korja oma kodinad kokku.

Viimati muutis Pikk, 27 Sept 2007, 12:33, muudetud 1 kord kokku.
Kes mett teeb, see mett sööb!

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

speedvana kirjutas:

ma ei imesta miskit, et kinolinalt saadud inspiratsioonist, hakkavad kodanikud, filmikangelaste eeskujul toimetama,

moskvas, turnis hiljuti "ämblikmees"
meile tulid külla, filmi, BRAT "kangelased"
mõni asi, mad-maxi puntt, kokkuajada pole

ja kes meist ei tahaks olla filmi "vallatud kurvid" kangelane.
oli seal ju kõike, tsikli tuunimisest, pundis sõitmisest, ja väike läbu ka

On nagu meelde jäänud, et keegi tahtis siin saada Luule Tulliks... :wink:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Kas võib mina hakkan Ivan Sussaniniks ja teen spetsiaalselt "eriliste" kasutajate tarvis ka reisifirma "Sussanin Travel" ja hakkan korraldama rabamatkasi ??? :lol:


intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas intz »

Pikk kirjutas:

Mulle käib näiteks väga närvidele, et kodanikud Badass50cc, Riks, Seelikukütt ja Sebar ühte ja sama IP-d kasutavad, tõenäoliselt üks ja sama inimene või sõprusringkond ka nende taga peitub, sest kõik neli ajavad sulaselget jama. Mingit "ülbikutest" mootorratturite punti pole Tartusse tekkinud.
Libakasutaja (Badass50cc, Riks, Seelikukütt ja Sebar) lõpeta see enese huvitavaks tegemine ja postita mõni normaalne teema ka vahelduseks või korja oma kodinad kokku.

teema prykkarisse siis. Ennist oli siin üks teema+poll, kus keegi hädaldas, et moded justkui kasutavad oma võimu kurjast ära. Samas piip pani selle lukku ja ma ei saanudki vastu vaielda. Tahtsin seal öelda, et pigem on just vastupidi, moded on liiga laisad :)

ps. Loodan, et ükski biker minuga samas ühikas ei ela ja sama lolli juttu ei hakka ajama, mudu pean ka kodinad kokku panema ;)


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Vaataks enne, kas Old Indianis vifil on sama IP? :P
OK see nali oli ;)

Suletud

Mine “Fleim”