lugege kui jõuate enne kustutamist :)

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
tanel620

lugege kui jõuate enne kustutamist :)

Lugemata postitus Postitas tanel620 »

kujutage ette biker.ee asjandust....lähen jutukasse, et küsida arvamust kas Honda CBR või R1 endale osta. Olen tohutult palju uurinud mõlema ratta kohta ja otsustasin, et registreerin end siia saiti ja uurin asja. teretan algul ja olen igati viiskas ja esitan oma küsimuse ja mingi asjandus (see sama kes kohe mu kommentaari siin ka kustutab) otsustab mind välja visata kuna arvab, et ma peaksin ennem foorumit lugema (mis on läbi loetud). Arusaamatu mis asi siin toimub?!?!?! Arvutivend ja tsiklimees peaks ikka eraldi kohtades olema....see viimane lause oli sellele modele laka punaseks ajamiseks mitte sulle!!!


Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

noormees, tuletan meelde, et foorum ja jutukas on kaks eri asja ning on omavahel kattuvad vaid murdosa foorumi kasutajatega, kes ka jutukas on.
seega kurda oma muret vales kohas.
minu ainuke soovitus on samalaadne küsimus püstitada siin foorumis uue teemana ja siis pühi oma prillid higist puhtaks.

Kasutaja avatar

ksenofobov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mär 2006, 10:12
Asukoht: Tartu, vahel Tallinn - honda vfr800`98
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ksenofobov »

nii hapra närvikavaga tegelastele ei tohiks gs500st karmimat ratast kätte anda. kui juhtub, et lööb vesi põlve ära ja ühel hetkel kaob plafoon liikluses vihinaga paremale, on pärast hunnik juppe taga, ilus ratas katki ja potensiaalne (proovi korra veel) maksumaksja pooleteise meetri sügavusel niiskes ja pimedas kohas..

Õlu ei teki ega kao vaid muutub ühest olekust teise.

Teema algataja
tanel620

Lugemata postitus Postitas tanel620 »

soovite uusi teemasid siia foorumitesse või??? mille jaoks see jutukas siis on kui seal EI TOHI KÜSIDA? tehke siis ainult foorum. Saage aru inimesed, et see koht on mõeldud informatsiooni saamiseks ja mul on kaks valikut kas küsida foorumis või siis jutukas kui neid on Teil tehtud mõlemad. Teie nn. moded või mida iganes olete otsustajad kust kohast ma nüüd küsima pean või mida ennem lugema?!?!
Ja sina teine kommenteerija mõtle midagi muud välja kui surm.

No kas nüüd siis läheb teema kustutamiseks või?

Kasutaja avatar

analoog
Postitusi: 164
Liitunud: 19 Juul 2005, 13:48
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas analoog »

Ma arvan, et seda teemat ei kustutata ära (vähemalt mitte kohe), kuna siit saab hea õppetunni. Mis sihtgrupp täpsemalt, selle ma jätan esialgu omateada.


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Jutuka asja peab uurima väheke.Suure tõenäosusega tuleb uus ja äkki ka probleemivabam kanal. Aga see tulevikus.

Loodan ,et sellest teemast on abi http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?hig ... r1&t=37737


Teema algataja
tanel620

Lugemata postitus Postitas tanel620 »

jutuka teema kohta tuleks tõesti mõelda ja samuti ka otsingu poole pealt kuna ma ennem kui ka praegu (trükin sinna Yamaha R1 Honda Cbr) siis seda teemat mis seal lingis mina ei leia. Võibolla Teil mingi teine süsteem ja ei oska otsida lihtsalt. Ma ei ole tegelt selline äkkiline/ebaviiskas inimene või mida iganes aga TÕESTI lihtsalt ajab närvi kui ma otsustan midagi viisakalt küsida ja mind vistakase välja ja enam sisse ka ei saa


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

otsingu lihtustamiseks oleks mõtekam sinna kirjutada näiteks:
CBR AND R1 vms kui tahad kahte sõna otsida ,siis eralda sõnad oma vahel sõnaga AND

jutuka koha pealt, eks kibestunud inimesi leiab kõikjalt.

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Ja saan aru et inglise keelega ei ole ka vist just sina peal?
Search for Keywords:
You can use AND to define words which must be in the results, OR to define words which may be in the result and NOT to define words which should not be in the result. Use * as a wildcard for partial matches

Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Soultrain kirjutas:

Ja saan aru et inglise keelega ei ole ka vist just sina peal?
Search for Keywords:
You can use AND to define words which must be in the results, OR to define words which may be in the result and NOT to define words which should not be in the result. Use * as a wildcard for partial matches

Noh, selle võiks ju maarjamaa keelde ringi panna, ilmselt paljud seetõttu, et ei pane "inglisht" ei oskagi otsida :idea:

Hans

V-MAX

janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas janis »

Raigo kirjutas:

otsingu lihtustamiseks oleks mõtekam sinna kirjutada näiteks:
CBR AND R1 vms kui tahad kahte sõna otsida ,siis eralda sõnad oma vahel sõnaga AND

jutuka koha pealt, eks kibestunud inimesi leiab kõikjalt.

Ma olen vist kusagil oma silmad kõrvad kinni hoidnud, sinna vahele tuleks lisada AND kuigi kõik teemade pealkirjad on eestikeeles (reeglina)?

Kas see otsing siis nii ei leia, et a la yamaha R1 ja honda CBR ning otsib välja kõik teemad mis sisaldavad pealkirjas selliseid tähe kombinatsioone, isegi kui see on keset mingit sõna näiteks CBR1000. Ma olen korduvalt selle otsinguga hädas olnud ja tundub et ta otsib kas autorit või siis teema sisu ja seepärast ei filtreeri ta vajalike teemasid välja, või ma lihtsalt ei oska ainult pealkirju otsida?

:oops: Ah nii, lõpuks lugesin selle jutu sealt otsingu kõrvalt läbi(imelik et seda varem teinud ei ole) ja osa minu juttu sai vastuse:

You can use AND to define words which must be in the results, OR to define words which may be in the result and NOT to define words which should not be in the result. Use * as a wildcard for partial matches


Teema algataja
tanel620

Lugemata postitus Postitas tanel620 »

enda arvates jagan seda arvuti värgendust suht hästi aga tõesti pole kuulnud selliste AND ostsingutest.
kas nüüd just kibestunud inimene aga on minu arvamus, et see asi on Teil mäda ja rohkem ei oska öelda. Pole ennen kohanud lihtsalt selliseid jutukaid kui küsin midagi konkreetselt mis puudutab selle jututoa kohta ja siis vistakse lihtsalt välja. Ma arvan, et see küsimus mis ma küsisin võis lihtsalt kadedust tekitada mõnel kodanikul ja siis kasutas oma eeliseid. Ära hakka nüüd kommeteerima, et selline küsimus nüüd küll kellegile kadedust ei tekitanud kuna siis tahaks teada milles see asi siis tegelt oli. Lhtsalt väärustate oma saiti üle?


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas janis »

tanel620 kirjutas:

enda arvates jagan seda arvuti värgendust suht hästi aga tõesti pole kuulnud selliste AND ostsingutest.
kas nüüd just kibestunud inimene aga on minu arvamus, et see asi on Teil mäda ja rohkem ei oska öelda. Pole ennen kohanud lihtsalt selliseid jutukaid kui küsin midagi konkreetselt mis puudutab selle jututoa kohta ja siis vistakse lihtsalt välja. Ma arvan, et see küsimus mis ma küsisin võis lihtsalt kadedust tekitada mõnel kodanikul ja siis kasutas oma eeliseid. Ära hakka nüüd kommeteerima, et selline küsimus nüüd küll kellegile kadedust ei tekitanud kuna siis tahaks teada milles see asi siis tegelt oli. Lhtsalt väärustate oma saiti üle?

Selle jutukaga on nagu ta on, esiteks kui sinna sisse lähed pead alt muutma publik channeli priva peale siis näed hoiatus teksti mis oli umbes selline: Kasutaja ma pole sind siin varem näinud, palun tutvusta ennast , või sind kickitakse mõne aja pärast! Ise ma pole sealt veel kicki saanud. vist 2x käidud seal aint.


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

tanel620 kirjutas:

enda arvates jagan seda arvuti värgendust suht hästi aga tõesti pole kuulnud selliste AND ostsingutest.
kas nüüd just kibestunud inimene aga on minu arvamus, et see asi on Teil mäda ja rohkem ei oska öelda. Pole ennen kohanud lihtsalt selliseid jutukaid kui küsin midagi konkreetselt mis puudutab selle jututoa kohta ja siis vistakse lihtsalt välja. Ma arvan, et see küsimus mis ma küsisin võis lihtsalt kadedust tekitada mõnel kodanikul ja siis kasutas oma eeliseid. Ära hakka nüüd kommeteerima, et selline küsimus nüüd küll kellegile kadedust ei tekitanud kuna siis tahaks teada milles see asi siis tegelt oli. Lhtsalt väärustate oma saiti üle?

Keegi peale sinu eriti ei hädalda, äkki väärtustad ennast üle?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

ksenofobov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mär 2006, 10:12
Asukoht: Tartu, vahel Tallinn - honda vfr800`98
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ksenofobov »

tanel620 kirjutas:

soovite uusi teemasid siia foorumitesse või???

andke andeks, ma vahepeal ei viibinud võitlustandril aga teemasid stiilis " millise rattaä ma peaksin omale ä ostma ä" ei taha me siia ilmselt. sellele küsimusele peavad vastuse andma:

  • sinu perse
  • sinu rahakott
  • sinu terve mõistus oma oskuste hindamisel

meie ei liigitu mitte ühessegi kategooriasse. oma persega ratta tunnetuse lahti mõtestamiseks saad sa mujal suheldud, oma rahakoti sisust saad sa ka muul viisil aimu. sinu võimeid tead ainult sina ise.
moraal: vähem loba, pikem samm.. ja kui kriitikat ei kannata siis tonnane ei andesta sulle mitte mingit tõmlemist ja paneb sulle kenasti kastikaane peale.

ja mis kuradi googlest otsimisest te räägite? tegu ei ole arvutijuppide parameetrite võrdlemise vaid inimesega füüsiliselt otsese seoses oleva asja tunnetusega. meeter 60 nene ja 50 kilo kaaluv naine saab nt R6 est hoopis teistmoodi aru kui 110kg kaaluv ja 2.10 pikk mees.. eriti kui nende senise sõidukogemuse hinnanguline vahe on 50 tuhat kilomeetrit.. tahad teada, mis vahe on, istu peale ja proovi ISE.

Viimati muutis ksenofobov, 06 Veebr 2008, 00:13, muudetud 1 kord kokku.
Õlu ei teki ega kao vaid muutub ühest olekust teise.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Tanel, ma arvan et seda saiti väärtustavad inimesed, kes siit aastate jooksul midagi saanud on, olgu see siis meelelahtus, oluline info või abi või hoopis väga lahedad tegelased, kellega kunagi kuskil ühisel üritusel koos kann õlut juua ja elu nautida.
Kui Sina lendad siin külg ees uksest sisse, ei jaga ööd ega mütsigi kuidas asjad toimivad ja on toiminud aastaid ja kukud räuskama kui peetis kogu see teema on, siis mis sa arvad mis vastuseid sa siit saad?
Ei ole küll kunagi seda korduvalt mainutud jutukat kasutanud ja kommenteerin ka seda teemat et see cbri teema kelleski kadetust tegi, point on lihtne, sel ajal kui sina oma esimest märga unenägu näed rattast mida sa osta tahad, on väga paljud siinsetest inimestest juba 10neid rattaid omanud ja kui see sama ceepar on kuskil teemas põhjalikult läbi jahutud, siis ilmselgelt soovitatakse sul lugema õppida ja otsingut kasutama õppida, mitte ei hakata mitmendat aastat järjest sama juttu otsast ümber jutustama.

Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

tanel620 kirjutas:

...Lhtsalt väärustate oma saiti üle?

Kasutajad on kokku postitanud 198103 teadet
Kokku on 9606 liitunud kasutajat

Väärtustame üle, arvad sa :wack:

Hans

V-MAX
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 553
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas Kox »

Mida siin nede rataste kohta otsida on vaja üldse??
Avad alateema RATTAD ja esimesel kahel leheküljel mõlematest jutt olemas..

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

Mõnede jutukaadminnide ülbuses pole muidugi kahtlust (küllap raske lapsepõlv, väike till või muud salajast alaväärsust põhjustavad nähtused, mida esimesel võimalusel teiste peale välja elatakse). Samas teine teema on see, et enne kui küsima minna võiks aru saada, et kodutöö peab endal mingilgi määral tehtud olema ja küsimus selgelt püstitatud. Netis materjali väga palju ja ei saa eeldada, et keegi peaks sinu probleemile pühenduma. Kuldne klassika on STFW ja RTFM.

Kasutaja avatar

ksenofobov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mär 2006, 10:12
Asukoht: Tartu, vahel Tallinn - honda vfr800`98
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ksenofobov »

ulmo. motolisti raames toimuva "jutuka" näol ei ole tegu " klassikalise" jutukaga, mis tekitab inimeses anonüümsuse ja karistamatuse illusiooni vaid valdav enamus püsikülastajaid eksisteerib reaalselt nt motolist.ee liikmete hulgas ja on andnud oma pärisnime, reaalselt toimiva kontakti ning vastutavad oma sõnade eest. mingit lollide laste karja sees eneseupitamist ei toimu. samas lollust ei saa sallida ju.

Õlu ei teki ega kao vaid muutub ühest olekust teise.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

tanel620 kirjutas:

mille jaoks see jutukas siis on kui seal EI TOHI KÜSIDA? tehke siis ainult foorum. Saage aru inimesed, et see koht on mõeldud informatsiooni saamiseks ja mul on kaks valikut kas küsida foorumis või siis jutukas kui neid on Teil tehtud mõlemad.

:D oot - SINA selgitad senistele kasutajatele mille jaoks TEGELIKULT foorum või jutukas on?

Ma saan põhimõtteliselt sinu murest aru, aga tee üks asi endale selgeks - foorumi ega jutuka kasutajad ei ole mitte selleks kokku tulnud, et moodustada "MTÜ Motosamariitlased" ja ennastsalgavalt jagada abi ning nõuandeid kõigile soovijatele. Ehk siis uuri kõigepealt elu, saa kasutajatega sõbraks ja siis saad abi, mida otsid. Aga niimoodi kiunuda..


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

tanel620 kirjutas:

Saage aru inimesed, et see koht on mõeldud informatsiooni saamiseks ja mul on kaks valikut kas küsida foorumis või siis jutukas kui neid on Teil tehtud mõlemad.

No kas nüüd siis läheb teema kustutamiseks või?

Viinapood mõeldud viina saamiseks ja saab ka, kui hästi küsida, mõnes maapoes saad isegi võlgu, kui küsida oskad. Aga kui sõbraga näiteks kasvõi litsimaja ukse jalaga lahti lööd ja oma õigusi hakkad taga ajama siis öeldakse: "Idite v kustah i sasite drug druga..." :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Sa võid antud teemat uurida ükskõik kui palju, sa võid teha doktorikraadi CBRi ja R1 võrdluses, aga kui sa postitad foorumis või jutukas küsimuse: "kumb on parem, kas CBR või R1?", siis sa saad raudselt fleimi, kicki ja bänni.

Oska esitada konkreetset küsimust, vajadusel konkreetsele inimesele.

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

hämmastav ,et ei tohi võrrelda rattaid.küsides kumb parem leidub lihtsalt inimesi rohkem kommenteerima äkki.üks kiidab üht teine teist ,pärast loed arvamused kokku ja inimene saab poodi minna kui ei suuda ise otsustada.


Teema algataja
Medved

Lugemata postitus Postitas Medved »

2stroketaliban kirjutas:

hämmastav ,et ei tohi võrrelda rattaid.küsides kumb parem leidub lihtsalt inimesi rohkem kommenteerima äkki.üks kiidab üht teine teist ,pärast loed arvamused kokku ja inimene saab poodi minna kui ei suuda ise otsustada.

On ju ammugi tõestatud, et selline võrdlus üldiselt kuhugi ei vii. Asi jääb lõppudelõpuks ikkagi kasutaja maitse ning tagumikutunnetuse otsustada.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”