HONDA SHADOW VT600c parempoolne külje plastkate

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
warbiad
Postitusi: 37
Liitunud: 02 Aug 2008, 16:54
Tsikkel: Honda Shadow VT600c
Asukoht: Werro

HONDA SHADOW VT600c parempoolne külje plastkate

Lugemata postitus Postitas warbiad »

oleks väga teretulnud minu ratta külge, niiet kui kellegil juhtub olema üleliigset või teab kust hüva nõu saada....ärge häbenege pakkumast/soovitamast!!!

ette tänades,


Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Re: HONDA SHADOW VT600c parempoolne külje plastkate

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Tartu Motodepoos oli kunagi lammutus. Eelmine nädal öeldi, et kõik mis alles jäid tollest ajast on siiani alles, ära midagi ei visatud. Öeldi, et küsida võib alati, äkki on olemas.

Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Re: HONDA SHADOW VT600c parempoolne külje plastkate

Lugemata postitus Postitas rolex »

Mina soovitan seda e-bayst otsida sest enamustel need plastikkatted kas katki või pragused :) seal peaks leidma ka neid samuseid metallist. http://cgi.ebay.de/Honda-Shadow-beide-S ... dZViewItem

tasa ja targu

Teema algataja
warbiad
Postitusi: 37
Liitunud: 02 Aug 2008, 16:54
Tsikkel: Honda Shadow VT600c
Asukoht: Werro

Re: HONDA SHADOW VT600c parempoolne külje plastkate

Lugemata postitus Postitas warbiad »

kurask jah...nüüd olen leidnud ii peist (E-bay) leidnud sellised ponksid ja toredadad ja läikivad küljekatted metallist ja kroomitud ja puha, aga seal eseme kirjelduse juures on kirjas, et sobivad 1999-2007 aasta shadow-dele. ma millegipärast ei taha uskuda, et need minu 1996a rattale külge ei lähe...või siiski..!?

ehk siis kas keegi targem inimene oksab öelda kas seal on mingi erinevus sobivuse koha pealt sees või mitte...pildi järgi paistavad nagu sobivat..??

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”