2 ATV-d harvesteri vintsimas.

Moderaator: Moded


Teema algataja
jackpuuk

2 ATV-d harvesteri vintsimas.

Lugemata postitus Postitas jackpuuk »

Olen siin uus, aga pöördun kohe murega ja loodan teie heatahtlikkusele. Nimelt pühapäeval 25.jaanuaril aitasid Valgamaal mind hädas 2 ATV meest. Mõlemad olid Grizzlydega, jutust sain aru, et Tallinna kandi inimesed, kuna hetkel oli pea pulki täis, siis jäid kontaktid küsimata ja inimesed pidid õhtul ära sõitma. Kui keegi neid tunneb või leiab video, kus 2 ATV-d vintsivad 22 tonni kaaluvat harvesteri välja, siis paluks mulle teada anda. Minu suurimad tänusõnad meestele, kui nad ise peaks seda lugema ja minu tänuavaldused hea napsu näol on ikka jõus. Vaga soov oleks seda videot originaalis oma arvutisse saada ja olen kindel, et see video peaks kuskil üles kerkima, sest muidu ei usu seda mitte keegi.
Kuna 4x4 foorumist soovitati siia pöörduda, et äkki näkkab, siis riputangi oma jutu üles. Kui keegi on kuulnud sellest ja tunneb mehi või loevad nad ise seda, siis suurimad tänusõnad ja olen nende kontaktidest huvitatud.

Viimati muutis jackpuuk, 29 Jaan 2009, 09:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

maiasmokk
Postitusi: 111
Liitunud: 04 Mär 2008, 18:20
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Rakvere- Lemmküla

Re: Tervitus kõigile!

Lugemata postitus Postitas maiasmokk »

jackpuuk kirjutas:

Olen siin uus, aga pöördun kohe murega ja loodan teie heatahtlikkusele. Nimelt pühapäeval 25.jaanuaril aitasid Valgamaal mind hädas 2 ATV meest. Mõlemad olid Grizzlydega, jutust sain aru, et Tallinna kandi inimesed, kuna hetkel oli pea pulki täis, siis jäid kontaktid küsimata ja inimesed pidid õhtul ära sõitma. Kui keegi neid tunneb või leiab video, kus 2 ATV-d vintsivad 22 tonni kaaluvat harvesteri välja, siis paluks mulle teada anda. Minu suurimad tänusõnad meestele, kui nad ise peaks seda lugema ja minu tänuavaldused hea napsu näol on ikka jõus. Vaga soov oleks seda videot originaalis oma arvutisse saada ja olen kindel, et see video peaks kuskil üles kerkima, sest muidu ei usu seda mitte keegi.
Kuna 4x4 foorumist soovitati siia pöörduda, et äkki näkkab, siis riputangi oma jutu üles. Kui keegi on kuulnud sellest ja tunneb mehi või loevad nad ise seda, siis suurimad tänusõnad ja olen nende kontaktidest huvitatud.

...ja kas tõesti 2 pisikest msainakest tirisid 22 tonni maa seest välja? :shock:

Meelitused on kui näts, naudi kuid ära alla neela.
Imre
Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tervitus kõigile!

Lugemata postitus Postitas M2 »

Soovitan selguse mõttes ja paremate otsingutulemuste saamiseks teema pealkirja täpsustada. ;)

ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

Teema algataja
jackpuuk

Re: 2 ATV-d harvesteri vintsimas.

Lugemata postitus Postitas jackpuuk »

Muutsin teema nime ära, tõmbamisest veel niipalju, et plokke kasutada ei saanud, vintsid jäid lühikeseks, õnneks oli üks kännu moodi detail mille külge sai ATV-d ankurdada, olen erinevatesse kohtadesse jutu riputanud, loodan et kusagilt infot leian. Lihtsalt keegi ei usu, et selline asi võimalik on ja mehi tahaks kah veelkord tänada. :D


Teema algataja
jackpuuk

Re: 2 ATV-d harvesteri vintsimas.

Lugemata postitus Postitas jackpuuk »

4x4-s leiti mehed üles, olid lubanud video üles riputada, kui saan täpsemat infot, siis panen lingi siia.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “ATV/Quad”