teemade kinnipanemine

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

teemade kinnipanemine

Lugemata postitus Postitas racerx »

mis point selles on ?
Näiteks motomaania all hakkas alles aruteluks minema kui äkki otsustati kinni panna.
Kriitikat ei talu või ?
Ma saan aru et roppusi keegi kirjutab, siis teine asi.
Või on kõvakettaruumiga probleeme ?
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

kas suures ärevuses jäi viimane postitus motomaania teemas lugemata?

tee siis seda nüüd:

http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=2185&start=80

Teema algataja
racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Mis ärevus. Pole mul mingit ärevust kuid vanasti oli nii, et foorum oli mingi asja arutamiseks. Mitte lukkupanemiseks.
On arvamused meeldivad või ebameeldivad nende taga on ikkagi need samad tsiklimehed kes tänaval vastu sõidavad või lihtsalt motofännid.

Või on see Motomaania mingi püha asi mida kritiseerida ei tohi eelneva põhjal vaid tuleb oodata ikka, et uus tuleb parem ja siis hiljem salamisi kobiseda ?

Sellisel juhul andke andeks, et reliikviat rüvetasin.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Aga kas siis on tõesti mõtet hoida seda teemat lahtisena ning korjata sinna selliseid postitusi a'la "see puhta pask, sest mida õiget teab peatoimetaja ratastest, kes ise sõidab VENE rattaga"...Samas võib olla ajakirja peatoimetajal terve motopark alates rollerist ning lõpetades HD'de ning Goldwingiga...kas siis oleks ajakiri ilgelt vägev, lahe, super, äge jne...
t*** küll, on ikka siin ilma peal palju tõusikuid :evil:

primo
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

racerx, mis sul siis veel ütlemata jäi?

väitega, et sina Motomaaniat ei osta, sest peatoimetajal pole olnud NORMAALSET mootorratast sai paljugi selgeks.

Teema algataja
racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Limits mis sul sellega selgeks sai ?

Kas sa loed kokaraamatut mille on teinud inimene kes oskab hädavaevu muna praadida. Või küsid arvutiostul nõu tuttavalt pagarilt ?
Miks siis on nii äge motoajakiri kelle toimetaja astub ise alles esimesi samme motomaailmas ?
Ja loomulikult tuleb viimasele vastuväiteid oi oi kui palju, et Härra Kullo on ammu juba sõitnud jne.
Aga see on nii ühekülgne ja pealiskaudne see tema teadmised asjadest jne.

Tegelikult on Kullo tore poiss ja juttu ajada tore ning kindlasti saab kõik paremaks aga see võtab aega.
Aga see, et olen eestlane ja raha pole, ei ole vabandus et poolikult teha
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

racerx kirjutas:
Aga see on nii ühekülgne ja pealiskaudne see tema teadmised asjadest jne.
Kuule, aga võib olla niisama lobisemise asemel paneks ise käed külge ja teeks KA tasuta tööd natuke? Vähemalt selles lõigus, mida ise valdad või kui mingil põhjusel satud õigel ajal õiges kohas olema?
Eks ta ongi suur erand, et keegi nüüd sügavuti valdaks rinka-korssi-customi-streetfighteri-triali ja tünnissõitmise ja mille iganes spetsiifikaid täielikult. Muidugi on pealiskaudne. Ja kas ma viitsiksingi kuskilt ajakirjast lugeda pikka ja ülispetsiifilist hmm.... krossitsiklijuttu, või kas sina viitsiks lugeda viimase seibini customijuttu??

peace :)

Ja mis aastal see teine number ikkagi ... :(
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

kas see on mingi eriline näitaja kui tedja mees sa oled, kui sa oled pool elu kõige uuemate ratastega ringi lasknud ja muidu oled lahe mees, ainult et, õlivahetuse asemel ostad uue ratta stiilis tuhatoos sai täis, oli vaja välja vahetada....
Teine asi on see, et ma küsin küll tuttavalt pagarilt IT alast nõu, kui ta teab sellest rohkem kui mina, mis see siia puutub, et ta pagar on??? Kas nii ongi, et kui sa oled pagar siis kogu su teadmised hõlmavad ainult pärmi ja jahu ja muude elualade kohalt oled puupea?
My point is, mis vahet seal on kui kaua sa sõitnud oled või ei ole ja millega sõitnud oled või ei ole, kui see teema on sind terve elu huvitanud, siis võid olla väheste teadmistega ratta seljas, aga suuremate teadmistega teinekord kogu mootorratta maailmast kui see, kes on pool elu sadulas veetnud....peaasi, et asja tehakse südamest ja huviga mu meelest
Ja Spinna mõte on täiesti õige, selle asemel, et iga asja kallal igiseda võiks kätte võtta ja ise teha ja vaadata kui palju kriitikat siis sulle osaks langeb, eriti veel sellist, mida sa ei ole mitte kuidagi pidi välja teeninud
Loud pipes save lives!!!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”