Reeglite räige rikkumine

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Reeglite räige rikkumine

Lugemata postitus Postitas Julge »

Vaatasin ajaviiteks rollerite foorumis ringi ja leidsin päris ehmatava lingi sealt. Nimelt demonstreerivad alaealised mitmes videoklipis narkootikumide ja alkoholi pruukimist!!! Mul ettepanek Motopaksule ja Sysile need kodanikud ära bännida ja need lingid kiiresti kustutada. Selliseid eluviise küll ju biker.ee kuidagi heaks ei kiida.

Link ise on Rollerite matka teemas mitme postitaja allkirja juures olev aikuson.net/videod

Fazer
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

siiski narkootikumidega tegemist pole, poisid tõmbasid seal nuusktubakat. aga sellegipoolest ei sobi selline link siia foorumisse.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

kui aega saan siis vaatan need videod üle ja kui mul see karva turri ajab ja asi ongi nii, siis tuleb mänele kodanikule kiire lõpp... ja kahjuks tekib jälle tahtmine rolleri teema kallale minna... :?

Teema algataja
Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Seljuhul tegemist loomulikult tunduvalt väiksema probleemiga, kuid arvan et tavakodanukule, kes pole kokku puutunud ei narkootikumide ega ka nuusktubakaga jääb küll mulje, et tegemist on narkootikumidega. Suuresti tänu Hollywoodi filmitoodangule...
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

sys kirjutas:
kui aega saan siis vaatan need videod üle ja kui mul see karva turri ajab ja asi ongi nii, siis tuleb mänele kodanikule kiire lõpp... ja kahjuks tekib jälle tahtmine rolleri teema kallale minna... :?
ässitaja ei ole, aga... :P you always got my vote!
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Eks nii mõnelgi meist on kahjulikke harjumusi. Kas neid just propageerima peab on iseasi.
Pilt
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Nüüd siis tuleb uus avalik poomine.Kes sätib võlla, kes toob nööri ja kes langetab otsustava hoobi haamrikesega :twisted: .
Mina aitan võllaga 8)

primo
Challenge the Adventure.Ride The World

rollumees12
Postitusi: 223
Liitunud: 02 Veebr 2004, 15:17

Lugemata postitus Postitas rollumees12 »

Hoiatusest ei piisaks? Minuteada pole need kasutajad eelnevalt reegleid rikkunud.
Aprilia Is The Best :wink:

@@@@@@(kasutajanimi tahaks vahetust, alates 12-aastaselt siin foorumis) @@@@@@
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Tegelikult peaks need kasutajad avalikkuse ette ka tooma.Fazer, ehk viitsid kohtualused avaldada :twisted: :D

primo
Challenge the Adventure.Ride The World

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Mnjaa karm värk,samas eks me kõik ole "nii" noortena purjus olnud ja tegusid teinud ,seda ma ei panegi pahaks.Aga nagu ma näen siis otsest propageerimist ka ei toimu ?Mina pakuks ,et need videod/pildid vms tuleks lihtsalt ära kustutada ja karistus oleks ajutine bänn .Aga kui poomiseks läheb, siis minu poolt on ilus seebike :)
Kasutaja avatar

SFX
Postitusi: 365
Liitunud: 21 Nov 2003, 23:34
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerox

Lugemata postitus Postitas SFX »

Raigo kirjutas:
Mnjaa karm värk,samas eks me kõik ole "nii" noortena purjus olnud ja tegusid teinud ,seda ma ei panegi pahaks.Aga nagu ma näen siis otsest propageerimist ka ei toimu ?Mina pakuks ,et need videod/pildid vms tuleks lihtsalt ära kustutada ja karistus oleks ajutine bänn .Aga kui poomiseks läheb, siis minu poolt on ilus seebike :)
seal videos ei oldud purjus!!!seal tõmmati nuusktubakat,ja see pole narkootiline aine!!!Aga alkoholi seal ei kasutatud!!!!!!!!! :wink:
30cccmine Yamaha Aerox
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Tahaks kangesti seda videot näha, kuid tegelinskid on selle juba maha võtnud...kahju küll.Asitõendid hävinevad nende kahjuks.
Ja kui video koosnes ainult selle kuramuse puru ninnatõmbamisest, siis öelge mulle palun, mida ta tegi motofoorumis :shock: ...mingi rollerivärk või :? :?:

primo
Challenge the Adventure.Ride The World

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Maksumärgiga märgistamata tubakatoodete käive on Eestis
keelatud.
Paragrahv 2. Käesoleva seaduse mõistes on:
1) tubakas - taim perekonnast Nicotiana;
2) tubakatooted:
a) suitsetamistubakas - peeneks lõigatud
valmistubakas, kõlblik tarvitamiseks piibus, paberossides või
sigarettides;
b) sigaretid - peeneks lõigatud valmistubakast,
filtriga või filtrita paberkestas suitsetamistarbed;
c) paberossid - paberkestaga ümbritsetud ja tubakaga
täitmata suuotsaga sigaretid;
d) sigarid ja sigarillod - tubakalehtedest ja
tubakalehega ümbritsetud suitsetamistarbed;
e) nuusktubakas - pulbriks jahvatatud või hõõrutud
valmistubakas, mis on ette nähtud ninna tõmbamiseks;

f) närimistubakas - kangideks, plaatideks või
rullideks pressitud valmistubakas, mis on ette nähtud närimiseks
või imemiseks;
g) muud tubakatooted - eelloetletutega sarnase
otstarbega, loetelus nimetamata tubakatooted;

Aga kuna enamus rahvast on ikkagi seal kambas alaealised ,siis on selle tarbimine kriminaalkorras karistatav.

Sorri minu viga selle purjus oleku suhtes.Minu pärast võite oma ninad umbe tõmmata sellest purust ärge aint piltidele sattuge ,mõelge ise kui mõni kooli õpetaja või lapsevanem juhtuks nägema pildil oma poega /õpilast nende silmis narkootilist ainet ninna tõmbamas ?

rollumees12
Postitusi: 223
Liitunud: 02 Veebr 2004, 15:17

Lugemata postitus Postitas rollumees12 »

Muide, kõik on ju meist seadust rikkunud rohkemal või vähemal määral, siis ju polekski biker.ee-d, kui kõik bannitaks! :wink:
Aprilia Is The Best :wink:

@@@@@@(kasutajanimi tahaks vahetust, alates 12-aastaselt siin foorumis) @@@@@@

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

rollumees12 kirjutas:
Muide, kõik on ju meist seadust rikkunud rohkemal või vähemal määral, siis ju polekski biker.ee-d, kui kõik bannitaks! :wink:
Vaata sellega on nüüd nii, et ma enamasti suht rahulik ja kohati (liiga) ükskõikne, aga igasuguste purude nina kaudu manustamine on minu jaoks üks neid väheseid asju, millega ma ei viitsi rohkem oma ajunatukest vaevata ja lihtsalt eemaldan selle oma elust... kuna mul siin foorumis piisavalt õigusi, siis muutuvad nende kasutajate kontod lihtsalt mitteaktiivseteks ja kõik... Pole vaja seletada, et see ainult nuusktubakas... enamasti pole silti juures. Kui te arvate, et igasuguste purude nina kaudu (ja ka muul viisil) manustamine on "in", siis on see foorum teile kahjuks vale koht. Nagu juba öeldud, enese õigustamine on siinkohal mõttetu... lõpuks jõuame välja selleni, et tegelikult imiteeriti kuskil midagi jne.

Kindlasti on siin foorumis piisavalt noori, kelle ajukäärud on rohkem arenenud kui "see on kõige tegijam, kes kõige rohkem ära suudab juua" (võibolla pole see tänapäeval enam nii kõva näitaja... nüüd äkki käib arvestus selle järgi, et kes on tegijam drogoloog), seega mul pole kahju, kui ma siit näiteks 50 tegelast pean sellel põhjusel bännima/kontod deaktiveerima.

Selle jutu lõpetuseks soovitan seltismeestel kasutajatel mõelda, et mida oma allkirja kohale kirjutada... Võtke seda nagu oma visiitkaarti. Sinna te ju ei kirjuta sellist jama...
Mida ütleb teistele kasutajale link mingile videole? Et videol oled sina? Antud juhul siis seda, et konkreetne tegevus on miski, mis sulle meeldib? Mida ütleb 4 rida mingeid linke? rate.ee, album.ee, pilt.ee jne.? Seda, et sa oskad endale kasutajakontosid registreerida või seda, et sa oskad oma pilte sajasse eri kohta üles laadida?

Kui nüüd keegi tunneb ennast puudutatuna, siis see pole hullu - mõned peavadki tundma ennast puudutatuna! Samas pean lisama, et siin on palju selliseid kasutajaid, kelle allikirja kohal on häid mõtteterasid, märksõnu kasutaja enda kohta jne.

Tervitades

Sys

marguspp
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Sept 2004, 18:03

Lugemata postitus Postitas marguspp »

rollumees12 kirjutas:
Muide, kõik on ju meist seadust rikkunud rohkemal või vähemal määral, siis ju polekski biker.ee-d, kui kõik bannitaks! :wink:
kui kõik bännitaks siis tõesti polesk biker.ee-d... kuid see, et kõik oleme seadust rikkund, ei tähenda seda, et peame seda avalikus foorumis teistele näitama... seda võib igaüks ükskõik kellele ise öelda, millega ta on hakkama saanud, mitte hakata foorumis ennast reklaamima...
edu site ownerile, adminnile ja ka modedele... et teil ikka lihtsam oleks.... :)
Kasutaja avatar

mca15
Postitusi: 870
Liitunud: 30 Aug 2004, 10:51
Tsikkel: Suzuki RM-250
Asukoht: võru

Lugemata postitus Postitas mca15 »

mul vanaema aj vanaisa kasutavad seda alati kui nina on kinni räägitakse et see teeb nina lahti
Mudakoll

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

mca 15 loe minu viimast posti.
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

Ehk siis kui sa aru ei saand sis nuusktubakas,mokatubakas jne jne jne on eestis keelatud.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ohh pagan, äkki see nuusktubakas pole nii suur probleem? narkots ta ei ole, eestis keelatud - pigem pole lubatud (aga miks ma ei tea).

sysi põhjalikku pahameelt ma mõistan - ta ei tee suitsu kah :twisted:

põhjus peitub vast mujal. videot ennast ma ei näinud aga võib olla tõmmati tubakat nii, nagu seda tavaliselt ei tehta ehk nii nagu miskit kama tõmmatakse. see aga pole siin foorumis lubatud. pealegi olete te rollerimehed enamuses alaealised. kuna keegi selle foorumi tegijatest ei taha alaealiste eest mingit vastutust võtta - reguleeritakse sedasorti küsimusi ühte moodi.

sysi postituses oli aga ka teine pool, mis puudutab allkirju. lugege see tekst veelkord läbi.

ka sina mca15

-lammutaja-
Postitusi: 227
Liitunud: 09 Mai 2004, 22:31
Asukoht: Tartu/ Yamaha TZR 125

Lugemata postitus Postitas -lammutaja- »

andge hoiatus ja ma arvan et saavad enda veast aru

Teema algataja
Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Kuna mina selle teema siin üles tõmbasin, siis mõned kommentaarid veel nende videote kohta.

1. Seda mis iganes sodi tõmmati seal ninna just nimelt nii nagu Johnny Depp tõmbab filmis "Blow" kokaiini ehk rulli keeratud rahatähe abil rebiti ninna lauale tehtud triibud. Kusjuures sinna juurde käis veel selline "Näe sa oled nõrk, ma tõmbasin palju pikema triibu" stiilis möla.

2. Kindlasti ei tahtnud ma siin pühakut mängida vaid probleem on minu arvates just asja eksponeerimises. Loomulikult oleme me kõik vähem või rohkem lollusi teinud ja teeme veel, kuid ma arvan et ükski foorumi kasutaja ei ärple selliste tegudega näiteks oma laste ees...

Fazer - tõmbab suitsu ja võtab nädalavahetustel napsu ka, kuid mingil juhul ei pea neid tegevusi väga õigeks ja ei propageeri neid tegevusi noorte seas.
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

1) Enamus meist on puberteedi ajal idiootsusi teinud. Täpselt samuti mõtlesime, et vanemad inimesed (eriti esivanemad ) ei tea elust halligi ja ajavad lihtsalt kopitanud õhku suust välja. Mida vanemaks me saame seda rohkem hakkab meie jutt alaealistele samasuguse kopituse maigulisena tunduma. Seda tähtsamad on eeskujud. Bikeri raffas on paljudele noortele rolludele eeskujuks. Siit ettepanek. Selle asemel et kõik rattale tõmmata võiks nende tähelepanu ja energiat suunata läbi mõtestatud ja konstruktiivse arutelu mitte stiilis, kes tegi see oksa ja teised bännida. ( oksa tõmbamine võiks toimuda suletud uste ehk piiratud ligipääsuga teemade all :) )

2) Nüüd natuke oksatõmbamist.
Kuigi proovin olla tasakaalustatud ja õiglane ei tule see kahjuks alati välja ja seda eriti rollude puhul kes taburetil peavad seisma et sõitma ulatuda ja siis biker.ee-s suuga suuri tegusid teevad.

Poisikesed-rollumehed: Respect tuleb välja teenida aga mitte emme rahakoti najal ninna tõmmata


Seniks Respect bikeri meestele
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Kameeleon kirjutas:
Selle asemel et kõik rattale tõmmata võiks nende tähelepanu ja energiat suunata läbi mõtestatud ja konstruktiivse arutelu mitte stiilis, kes tegi see oksa ja teised bännida.
mina ja usun, et ka paljud teised, ei ole biker.ee osalised mitte seepärast, et saaks pubekaid õigel teel hoida. siinsed eesmärgid on ikkagi rohkem tsiklitega seotud ja kõigil huvilistel tuleb järgida kehtestatud reegleid. kui mõni rollerimees tahab heakskiidu välja teenida, saavutab ta selle järgides reegleid ja kirjutades mõistlikku teksti. kui aga tundub, et reeglid ei koti siis nägemist ilma pikema jututa.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Allakirjutanu arvab, et see teema on piisavalt läbi ja lahti arutatud ja paneb selle nüüd lukku.

Sys
Suletud

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”