Käega tervitamisest.

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
kalmaaripoju
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:51
Asukoht: Tartu

Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas kalmaaripoju »

Mida arvate teepeal teist mootorratturit kohates käega tervitamisest?

Minu arust täitsa lahe komme? Ainult paljud välismaalased ei tervita vastu... :oops:
Tartus FIM-i Rally päevade aegu sai enamikule vastutulevatele tsiklistidele tervituseks lehvitatud. Kes aga vastu tervitasid, olid ikka enamasti eestlased nagu üleõla taha vaadates nende numbrimärkidest selgus. :P
Ma teadsin varemalt ikka, et see mootorratturite tervitus on rahvusvaheline komme. Nüüd tuleb aga välja, et ega vist ikka eriti ei ole küll... :cry:
Kuidas olete teie sellest asjast aru saanud?

Kuidas on sellega mujal Euroopas?


La moto mía – KLX 650 R

Raul

Lugemata postitus Postitas Raul »

Minu arust igati lahe komme. Kuna sõidan ka palju autoga, tekitab see autojuhtide silmis pildi, et Eesti rattamehed on kui üks tuttavate seltskond.
Eestlased tervitavad jah nii u. 90% juhtudel. Aga oled sa kunagi uurinud, palju tsikeldajaid Eestis üldse ringi liigub ?! Rattaid pidavat ARK-väitel olema u. 10 000, julgen oletada, et neist sõidukorras ja aktiivseid nii u. 3000 - 4000. See number muidugi suureneb pidevalt, kuid Soomes olla neid u. 100 000. Kui sa oled ikka 1 kümnendikust miljonist, on ikka vist jumala savi see tervitamine ja ega pidev käega vehkimine siis seda tunnet nagu Eestis ikka ei tekita.
Võiks kusagile riigipiirile väikse sildi panna, et kui muidu pead Eestis sõitma tuledega 24h ja nii ja nii kiiresti, siis väike käeviibe vastutulevale ametivennale ei oleks ka liiast.
Kommenteerige !
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Mootorratturid tõstavad vastutuleva ratta puhul tervituseks käe. Punkt. Nii lihtne ongi. Ja seda igal pool üle maailma. Mõned ei tee seda suisa põhimõtte pärast - olgu siis nii kui neil sellest parem tuju tuleb. Ei maksa enda tujul nende väheste pärast langeda lasta.

Prantsusmaalt jäid eriti meelde kiiremini möödujate tevitused ... ehk siis jalaga viipamised. Eriti vahva oli vaadata kuidas nii sõitja kui reisija seda sünkroonis tegid :lol:. Proovisin siis ise kah korra nii ... ja pidi jala ära nikastama ... kiirust oli liiga palju. Siis taipasin ka et need olid kõik baigilised kes niimoodi jalaga viipasid :-(. Seega sobib ratastele kus isteasendis jalad tahapoole "vaatavad". Aga igati lahe komme sellegipoolest .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

toim
Postitusi: 382
Liitunud: 16 Dets 2003, 15:44
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas toim »

Ei tea, kas kuskil Aasia tihedalt asustatud linnas/külas, kus on kümmekond mootorratast ühe auto kohta, ka motomehed viipavad teineteisele?

Samas lahe komme - läbi Poola autoga tulles - käru sabas - ratas kärus- päris palju motomehi ei pidanud paljuks viibata.

zed

Lugemata postitus Postitas zed »

türi küll, oleks täna äärepealt põõsa pannud ! viipasin kangesti vastu ja miski kiviotsa ajasin esimese rattaga .... jäin teele jeelijeeli. Aga muidu tore traditsioon. Siiani olen ikka 99% vastu kah saanud.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma Soomes küll ei täheldanud, et keegi poleks vastu lehvitanud. Kõik lehvitasid, mitu päeva kärutasin ringi seal.

Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

kris. kirjutas:
Mootorratturid tõstavad vastutuleva ratta puhul tervituseks käe. Punkt. Nii lihtne ongi. Ja seda igal pool üle maailma.

Prantsusmaalt jäid eriti meelde kiiremini möödujate tevitused ... ehk siis jalaga viipamised. Eriti vahva oli vaadata kuidas nii sõitja kui reisija seda sünkroonis tegid :lol:. Siis taipasin ka et need olid kõik baigilised kes niimoodi jalaga viipasid

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Kris'i jutt taitsa 6ige - MR tervitavad alati teineteist. :)
Ilmselt Kris s6itis rahulikult ja enamus moodujaid olid baigimehed, et markas jalaga terv ainult baigimehi
Korraks ette vas.alla jalaga tanutaheks/tervituseks viipamas olen nainud ule eu nii customi kui baigimehi.
Tanatakse ka suundadega.. ilmselt on sel juhul autojuht tsikli sangas.. v6in on see hea komme ka teistele kylge jaanud
P6ltsamaa treffile minnes koges Jack mid uut kui tanas korra kiire vas/parem suunaga..
Kui kaed / jalad tood tais on siis on tihti ainus v6imalus tanada jalaga v6i suundadega..
Nadi enesetunne on olla ebaviisakas (mats) v6i tanamatta kedagi, sest tihti oled bensukas voi parklas samade inimestega koos kellega olid just liikluses koos..
Ei tanata/tervitata kui oled omadega plindris ja tahelepanu on vaja mujale kui tervitamisega tegeleda.
Ei tanata kui kiirteel on lai haljasala ja piirded v6i kohati k6rged piirded.

Vaga palju tervitatakse AINULT VASAKU 1 napu - nimetiss6rme t6stmisega..
(osa klubisid tervitavad po'idla tostmisega - tee puhas)

ps. Tanatakse liikluses omavahel k6iki..
eriti linnast vajas ja alati kui tuleb valismaal eestlane (ka soomlane, rootslane) vastu
alati tanud - tsiklimehi, s-autojuhte, bussi- ja suurte juhte kui nad on mid head teinud teise liikleja liikuse h6lbustamisel.
ja seda s6ltumatta rahvusest ning nahavarvist.

ps. kui sinust keegi moodus, siis eriti kui on tegemist s6iduauto majaga, buss haakega, veoauto haakega, (tavalisest pikem transpordivahend) siis kui mooduja on juba sinu jaoks ohutus kauguses vasakus reas -

korraks pannakse taistuli 1 v6i 2 sek(oleneb olukorrast) !!! et oled moodas ning ole hea ja reastu tagasi! (w)
Seda ERITI VIHMAGA!! Sest moodujal on peeglitest maru raske hinnata teinekord turvalist moodumist.

Ole viisakas ja teised on Sinu vastu samuti viisakad. (w)
Viimati muutis Cowboy, 28 Juul 2005, 12:49, muudetud 4 korda kokku.

Marcuz

Lugemata postitus Postitas Marcuz »

Lahe komme on see küll. Ise ikka tervitan ja tavaliselt tervitatakse ka vastu. Jalaga tervitamist ma varem ei teadnud, hiljuti kui üks bike mööda kihutas, viipas juht jalaga. Alguses ei saand kohe pihta, et mida ta mõtles, aga siis sain aru. Tähelepanek rollerilt mootorrattale üle minnes oligi see, et ratturid hakkasid käega viipama ja tervitama. Rollerit ei tervitanud keegi :D
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Veel üks kild Euroopast:
K: Kuidas saada aru kas Sulle sõidab vastu roller või baik? V: Baigimees tervitab :-).
Vihje siis sellele et eestvaates on osad mudelid äravahetamiseni sarnased.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Käega tervitamisest.

Lugemata postitus Postitas kalle »

kalmaaripoju kirjutas:
Mida arvate teepeal teist mootorratturit kohates käega tervitamisest?

Minu arust täitsa lahe komme? Ainult paljud välismaalased ei tervita vastu... :oops:
Tartus FIM-i Rally päevade aegu sai enamikule vastutulevatele tsiklistidele tervituseks lehvitatud. Kes aga vastu tervitasid, olid ikka enamasti eestlased nagu üleõla taha vaadates nende numbrimärkidest selgus. :P


Kuidas on sellega mujal Euroopas?

FIMi päevadest ei sa sa mingeid järeldusi teha. Nendel päevadel on ühes (enmasti väikses) linnas nii palju tsikleid sõitmas, et peaks koguaeg käsi püsti sõitma ja nii see komme selleks ajaks taandub veidi. Kõigil 5l fimil, millest osa olen võtnud on just nii läinud, aga hiljem koju sõites tervitatakse jälle endiselt.
Sama "laiska" tervitamist olen märganud ka paljudes euroopa linnades, kus suvel tsiklite arv nii suur, et tervitamine kipub hajuma.


Niiet linnade ja ürituste näitel ei saa teha järeldusi... maanteel on tervitamine pea 100% komme ja jalaga tervitus mööduva tsikli poolt on jah levinud nähtus.

ps. Venemaal mõned külkga Mi vanamehed (plekkmantel ja munakoor) ei teadnud sellest kombest midagi ;-)

Kk
Kasutaja avatar

slinki
Postitusi: 443
Liitunud: 18 Nov 2003, 10:42
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas slinki »

Marcuz kirjutas:
Rollerit ei tervitanud keegi :D
Vaidleks vastu!
95% tervitab mind vastu ja seda ka minagi. Kui mõni "sell" ei viska tervituseks kätt, siis sellest pead norgu kah ei lase.
slinki / Krossikad / Yamaha Neo`s 70ccm / Pocket Bike / Yamaha R6 / MT-03 / GSX-R 600 / Yamaha YZ250F / Yamaha Fjr 1300 / Yamaha XT1200Z Super Tenere
Kasutaja avatar

Rollerboy
Postitusi: 283
Liitunud: 12 Nov 2003, 14:57
Tsikkel: Unistus Gixser 1000ne

Lugemata postitus Postitas Rollerboy »

Ma viskan ka kätt mootoratturitele,rolleritele ka kuid soomlased naugu vastu ei viska :( Ja kui kusgil pollar siis vilgutan tulesi ka vot 8)
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ega jah nendest käega viipamistest on viimasel ajal pikalt juttu olnud. Samas lugedes eelmist postitust (Rollerboy oma), siis tuli meelde üks eriti naljakas koht. Nimelt tulen sõbra autoga töölt ja siis Tallinnas Nõmmel valdeku poe ees sõitis meist üks roller mööda, peal istusid kaks poissi. Nagu kombeks saanud on sellistel rollerirullistidel kombeks teha nii, et anda ette kiiver ja taga süüa kärbseid. Nii oli ka sellel rolleril. Igatahes oleme siis rolleriga joonel ja süttib roheline tuli ja vaikselt siis podistame siis minema. Kuskil 10 meetrit podistatud, tuleb üks Eesti numbrimärgiga (pärast vaatasin ikka järgi) Yamaha XJ600 vastu. Roller vasakus reas ja sõbra autoga siis paremas reas. Umbes 15 meetrit enne ristumist mootorratta ja rolleri vahel, tõstab tagumine rollerist oma käe üles ja lehvitab nii kuis jaksab ja seda veel eriti lolli näoga. Mootorrattur vaatab korra, võnksutab pead ja usun et mõttes oli, et see mees tegi küll oma "margi" täis. No nii lamedat nalja pole veel mina näind. Sain paraja kõhutäie naerda see päev.

Kuid rääkides sellest, et kuskil "pollar" ja siis kohe asun tulesid vilgutama, siis ei saa siiamaani aru, miks on vaja neid vilgutada. On ju ennegi foorumis räägitud, et kas ei oleks parem kui ei oleks igasuguseid rullnokki tee peal (selle alla kuuluvad ka rollerid ja mootorrattad). See on teie enda teha, sest liikluspolitsei ülesanne ongi ju neid püüda ja andes sellistele "rullnoksidele" teada, et politsei ootab ilusti ees, siis selleks ajaks võtavad kiiruse maha ja siis peale seda täie "pasaga" edasi, ohustades ikka liiklust. Sellest on räägitud siin foorumis küll ja küll, kuid mõnele jääb see ikka arusaamatuks ja mõni vilgutab tulesid sellest hoolimata.

Igatahes minu väike vahelevõtt. Kui on midagi lehvitada, siis lehvita vähemalt viisakalt, mitte et mingi tõused tsikli peal püsti ja lehvitad kahe käega vastutulevale. Väga kena on kui tsiklistid tervitavad üksteist kerge ja mõnusa käeviipega, kui selleks liikluse kõrvalt aega jääks. :)
Kasutaja avatar

Aarne
Postitusi: 78
Liitunud: 29 Apr 2005, 14:44
Tsikkel: Kawasaki VN15 SE, ZX-6R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aarne »

no see küll loll jutt, et "lehvita viisakalt" :lol:
kui tahad, siis lehvita või ühe jala peal lenksul seistes.

...ja eks see vilgutamise komme ole ka nii, et kui oled kade eestlane, siis ei vilguta (mis nad siis tulevad meie õue peale kihutama) ja kui ikka tunned teatud ühtekuuluvust, siis vilgutad.

Kui tahad rullnokkadega võidelda, siis vilguta kogu aeg tulesid ja oledki juba väga palju ära teinud 8)
Kawasaki VN15 SE ...kisub näo naerule
____________________
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Tulede vilgutamise ja viipamise vahele võib võrdusmärgi panna. On põhimõttelisi mittevilgutajaid, kuid vähemasti kõikjal Euroopas paneb se tegevus vastutuleja pidurituled tööle :-).

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

MotorHead

Lugemata postitus Postitas MotorHead »

Mina olen ikka lehvitanud, kui juhus tulnud. Tuledega ka kaasa aidanud vahest.
Kasutaja avatar

agent007
Postitusi: 420
Liitunud: 17 Apr 2005, 20:28
Tsikkel: Honda CB400T ´80
Asukoht: -- Tartumaa -- Tel: 58454535

Lugemata postitus Postitas agent007 »

krt mul on ka 1 lahe juhus selle vilgutamisega, kuigi pold mina mootorrattaga , vaid olin hoopis traktoris (no maakoht, mis siin ikka :twisted: ). Niisiis vastu tuli mootorrattur ning vilgutas mulle tulesid algul ei taipand ära, et mis värk on, kuid siis mõtlesin, et mis see muud saab olla kui politsei ees ning tõmbasingi ära kuskile kruusa peale, irw... ootan vähe ja näen, et police sõidab mööda! Nii, et korralike bikerite vastu on mul respect juba maast ja madalast! :twisted:

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

kris. kirjutas:
Tulede vilgutamise ja viipamise vahele võib võrdusmärgi panna. On põhimõttelisi mittevilgutajaid, kuid vähemasti kõikjal Euroopas paneb se tegevus vastutuleja pidurituled tööle :-).

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Kas ikka võib? Yks on vastastikune respekt, teine rohkem selline politsei vastu kokkumäng. Aga tegelt ma olen viimasel ajal ka hakanud rohkem vilgutama, sest mootorrattaga kipub kiirus vahetevahel ruttu kasvama kuigi kihutajaks ennast ei pea. Alles eile vilgutasin vastutulevale politseiautole(nägin alles siis kui kõrvale jõudus) linnas tuledega :-D
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)

Heavykas

Lugemata postitus Postitas Heavykas »

Kas ikka võib? Yks on vastastikune respekt, teine rohkem selline politsei vastu kokkumäng.
See politsei vastu kokkumäng kah ei kõlba kuhugi.
Võibolla on see hoopis viide sellele, et ole tähelepanelik, kuna näiteks politsei on eespool kedagi kinni pidanud ja seetõttu ei ole teepeal niipalju ruumi või valmistu selleks, et sina pead kinni pidama politsei märguande peale.[/quote]

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Lugemata postitus Postitas K2bi »

vaata üks asi on siis kui mööda teed söidad ja keegi vastu tuleb.

teine on siis kui sa kolm nelipäeva ühes linnas oled 5000 mootorratturiga.
Kasutaja avatar

Rollerboy
Postitusi: 283
Liitunud: 12 Nov 2003, 14:57
Tsikkel: Unistus Gixser 1000ne

Lugemata postitus Postitas Rollerboy »

[quote="Metallmootor"]Ega jah nendest käega viipamistest on viimasel ajal pikalt juttu olnud. Samas lugedes eelmist postitust (Rollerboy oma), siis tuli meelde üks eriti naljakas koht. Nimelt tulen sõbra autoga töölt ja siis Tallinnas Nõmmel valdeku poe ees sõitis meist üks roller mööda, peal istusid kaks poissi. Nagu kombeks saanud on sellistel rollerirullistidel kombeks teha nii, et anda ette kiiver ja taga süüa kärbseid. Nii oli ka sellel rolleril. Igatahes oleme siis rolleriga joonel ja süttib roheline tuli ja vaikselt siis podistame siis minema. Kuskil 10 meetrit podistatud, tuleb üks Eesti numbrimärgiga (pärast vaatasin ikka järgi) Yamaha XJ600 vastu. Roller vasakus reas ja sõbra autoga siis paremas reas. Umbes 15 meetrit enne ristumist mootorratta ja rolleri vahel, tõstab tagumine rollerist oma käe üles ja lehvitab nii kuis jaksab ja seda veel eriti lolli näoga. Mootorrattur vaatab korra, võnksutab pead ja usun et mõttes oli, et see mees tegi küll oma "margi" täis. No nii lamedat nalja pole veel mina näind. Sain paraja kõhutäie naerda see päev.


Aga se polnud mina ma ei elagi tln :?

Ja ma sellist pulli pole teinud et püsti tõusta :S :oops:
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Aga se polnud mina ma ei elagi tln :?

Ja ma sellist pulli pole teinud et püsti tõusta :S :oops:
Vabandan kui valesti aru said, kuid sind ma ei mõelnudki :).
Kasutaja avatar

Tom
Postitusi: 93
Liitunud: 16 Mär 2005, 20:44
Tsikkel: GS500->SV650->Monster696
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Tom »

Kuna ise suht roheline rattal, suutsin Pärnu maanteel tulevilgutamisest nii segadusse minna, et piinliku täpsusega kiirust jälgida nii paarkümmend kilomeetrit sõites ka rekkad möödasõitu hakkasid tegema, rääkimata üldisest autovoolust .... nüüd siis tean 8)

harry

Lugemata postitus Postitas harry »

isegi tervitan alati kui möni siklimees vastu juhtub!kuid köik lääne masinad ei terva jah!kuid pole hullu.eestlased vähemalt peavad meid üheks suureks pereks!!!!!
igati suurepärane komme.
Kasutaja avatar

jorh
Postitusi: 65
Liitunud: 08 Veebr 2005, 13:57
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas jorh »

Kuna sõidan IZ 56ega, siis näitan suunda kätega, ja kunagi ei tea kes sulle lehvitab mu suunamärguanne peale. Kes mulle vastu tuleb , sede ikka käega tervitan :D
iz56, Victory vegas.Suzuki GS 125. Yamaha XT 600.

Laid

Lugemata postitus Postitas Laid »

Teisip. olin autos reisijaks Riia poole. Piiril olime ühe kroomi järgi. Tervas ära minnes käega. Hea tunne oli. Teised autos viibijad olid suht hämmelduses, et vaat kui viisakas tsiklist. Kuna teeremontide tõttu kohtusime veel korduvalt (Salackriva-Riia vahe on ullult remontidega hõivatud ainult foorid ja foorid ka öösel) tervas ta uuesti meid kui samamaalasi. Autojuht ei saanud lõpuni aru miks ta teda vastu võiks tervitada. Eks vana mees ka juba.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Ma välismaal sõites ka alati vehin kätega ja annan signaali kui Eesti numbriga autost mööda sõidan. Ning kui rekkameeste kommentaare Eesti tsikli koha kuulen siis lobisen ka nendega veidi - veidi läheb tavaliselt aega kui aru saavad et kes nendega räägib 8) .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

harry kirjutas:
isegi tervitan alati kui möni siklimees vastu juhtub!kuid köik lääne masinad ei terva jah!kuid pole hullu.eestlased vähemalt peavad meid üheks suureks pereks!!!!!
igati suurepärane komme.
jah... seda oli märgata ka täna, kui läksin ja tulin Haapsalust. tundub tõesti et ainukesed kes tervasid ja vastu tervasid olid meie maa tsiklistid.. soomlased oma Harleyde seljas vahtisid lolli näoga sellise tervitava viipe peale :oops:
Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Soomes tundub Harley tegelastel üldse olevat kalduvus mitte vastu lehvitada. Seda isegi sel määral, et olen siin sõites loobunud esimesena nendele sellidele lehvitamast. Liialt palju on olnud lihtsalt situatsioone kus jäädki lehvitama, samas kus vastusõitev tsiklist sind lihtsalt tuima näoga jõllitab.
Viimati muutis Aatomik, 31 Juul 2005, 22:00, muudetud 3 korda kokku.
Pilt
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Aatomik kirjutas:
Soomes tundub Harley tegelastel üldse olevat kalduvus mitte vastu lehvitada.
Nii ässad mehed lihtsalt, et iga tühja asja peale kätt ei tõsta.. :P
Esimesel moto survivalil soome koolitajad ka kiitsid eesti rattureid, et need väga õpihimulised on, soomes pidid vanad mehed harrikatega kohale vajuma ja suhtumine on selline, et "pange mulle nüüd kulbiga pähe".
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”