Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hullm112
Postitusi: 17
Liitunud: 14 Jaan 2017, 18:18

Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas Hullm112 »

Tervist! Siuke küsimus, olen värske horneti kasutaja, nüüd esimesed 200km sõidetud ja kütust hakkas väheks jääma nii et pidin reservi peale panema, kui palju saab sellega sõita? Palju ültse täis paagiga sõita saab? Arvestame siis normaalse sõiduga :D

Ette tänades!




tarmoel
Postitusi: 306
Liitunud: 25 Aug 2008, 22:48
Tänatud: 9 korda

Re: Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas tarmoel »

Proovi järgi palju saab sõita. Kalla 2 liitrine bokipudel vm. bena täis ja võta kaasa. Iga ratas on erineva januga, sõltuvalt osiste kulumisastmest ja regullist. Ja mis kuradi pärast keegi manuaali ei viitsi lugeda?
Päikest!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hullm112
Postitusi: 17
Liitunud: 14 Jaan 2017, 18:18

Re: Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas Hullm112 »

Ma jooksvalt küsisin kuna ise olin sõidus, aga jh mingi manual on olemas aga see osa küll silma pole jäänud. Aga eks ma proovin ära. Aga kui ostsin selle siis eelmine omanik ütles et umbes 10l on paagis ja ma sõitnud nüüd 200km.


kkarl
Postitusi: 25
Liitunud: 12 Mär 2017, 18:00
Tsikkel: Yamaha fzr600r
Asukoht: Tallinn

Re: Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas kkarl »

See oleneb ju sõidustiilist ja kohast. Linnas rohkem, maanteel vähem. Eks ta rahulikupoolse sõidustiiliga sinna 5 liitri kanti jääb umbkaudu

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Ma pakun, et sul võttis 6-10 korda kauem siin see teema teha, kui oleks võtnud Google käest küsimine ja korralike andmeteni jõudmine: http://www.fuelly.com/motorcycle/honda/cb600f

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hullm112
Postitusi: 17
Liitunud: 14 Jaan 2017, 18:18

Re: Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas Hullm112 »

No ei vaidle vastu. sellegi poolest tegin seda.

Tänan selle lingi eest.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Honda cb600 2002a hornet kütuse kulu

Lugemata postitus Postitas AzA »

5-9L sajale võtab kui segu ilusti korras. 9 siis paugutades ja 5 ringis maanteel kuuendaga mitte üht möödasõitu tehes 90kmh kellal.

Aga mulle meeldib.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”