Bensiini näidik

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
viinakurat
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Mär 2017, 11:23

Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas viinakurat »

Kas bensiininäidikut või mingit indikaatortuld on võimalik paigaldada mootorrattale millel selline asi puudub. Ja kes sellist tööd teeks?

Viimati muutis viinakurat, 22 Mär 2018, 09:24, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kõik on võimalik -aga asja mõtekus ja vaev?
Pealegi, tänapäeval on just see, "mida vähem vidinaid seda ägedam", moes. :mrgreen:

Ma soovitaks otsida sellise paagi, millel juba tehasepoolt näidiku andur sees. Jääb mingi % roppu tööd tegemata.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas stev666 »

läbipaistev voolik paagi küljele

dr800 2x
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

fuel_level.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Ise kasutasin ilma tulukeseta rattal odomeetri nullimist tankimise ajal. 200 km oli keskmine vahemaa reservini. Sai ilusti paagis olevaid liitreid ka arvestada.

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas AzA »

smtasku kirjutas:

Ise kasutasin ilma tulukeseta rattal odomeetri nullimist tankimise ajal. 200 km oli keskmine vahemaa reservini. Sai ilusti paagis olevaid liitreid ka arvestada.

Ma olen benanäidikuga tubli 5 hooaega sõitnud, siiani ei taipa seda vaadata .... nullin jätkuvalt kohusetundlikult odo :mrgreen:

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas zombi »

Mina usaldan reservi- kui keeran reservi peale, siis tark hakata teeäärest silmadega tanklaid otsima.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Bensiini näidik

Lugemata postitus Postitas smtasku »

zombi kirjutas:

Mina usaldan reservi- kui keeran reservi peale, siis tark hakata teeäärest silmadega tanklaid otsima.

Oluline on siiski arvestada seda, kus sul reserv kätte jõuab. Kui sul pole tanklat 50 km lähedal võid paagi kuivaks lasta. Kaugus sõltub muidugi sõidustiilist ja rattast.

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Suletud

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”