Küünlavõti hondale.

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Krl »

On keegi on kokku puutunud, kas ratta mootorile(Honda tonnine antud juhul) küünla saab kätte tavapadruniga, või on seal mingi eriõhukese seinaga võtit vaja?
Originaalis peaks kaasas olema selline: https://www.partzilla.com/product/honda/89216-MAT-000
Aga seda mul muidugi ei ole.



Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Üldiselt tuleb vaadata toruvõtmeid:

pilt.png

Ise olen "kasutu" otsa maha saaginud ja sobiva pikkuse juures augud kruvika vmm. "varre" jaoks puurinud.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Mingi mudeli tehase manual ütles otse, et 2 ja 3 küünal välja võtta on "very tricky".
Lõpuks toimis ainult pikk padrun ja erinevad 3/8 pikendused koos kardaaniga.

Pilt
Kasutaja avatar

Teema algataja
Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Krl »

rannamees kirjutas: 18 Mai 2020, 08:14

Mingi mudeli tehase manual ütles otse, et 2 ja 3 küünal välja võtta on "very tricky".
Lõpuks toimis ainult pikk padrun ja erinevad 3/8 pikendused koos kardaaniga.

Niipalju kui ma selle tegevuse kohta uurisin, siis ilge n**s on see niikuinii. Ja ega ei tea, kas hakkab sellega üldse ise tegelema. Kuna kõik küünlad tegelt töötavad, siis võibolla pigem lasta talvel kellelgi hooldada.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina ostsin kokku 4 küünlavõtit, kuni lõpuks kassis ikka täitsa ära ning sebisin siit foorumist kasutatud originaalvõtme. Isegi originaaliga on vähemalt mu suzul üsna keberniit see küünal kätte saada aga vähemalt saab kätte.

Seega kui minu võti (https://www.cmsnl.com/products/box-spanner_0981600149/) (16mm) sulle sobib, siis võin laenata. See vist on [mention]simp[/mention] käest, seega küsi talt, ta laenab sulle minu oma :D

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Kunagi TransAlpi jaoks tegin ühe tavalise küünlapadruni käia peal ümber ja enam-vähem sain hakkama. Katse-eksitus meetodil käiasin padrunil serva maha kuni see enam-vähem paraja varuga püti ja raami vahelt välja pööras ning narre/kardaani poole jäi natuke kanti alles, et ikka veel kannataks keerata. Üldiselt kui on olemas tavalised padrunid ja võimalik parema juurdepääsu huvides eemaldada mingeid õhufiltreid, paake või konkreetsemaid asju, mis tulevad lihtsalt maha ja pärast peaaegu sama lihtsalt tagasi, siis ilmselt on nii valutum ja pluss poolelt õpid oma ratast paremini tundma :wink: .

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Teema algataja
Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Krl »

Olen kuulnud, et sellel hondal on mingi perversne kütusevooliku kinnitus, millega terve maailma tavakasutajad hädas on ja seda niisama lahti ei tehtagi, vaid nikerdatakse kuidagi sealt üles kaldu tõstetud paagi alt välja need.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Mootorid, paagid ja raamid on muidugi erinevad aga ei mäleta (ca. 10a tagasi), et v2 twin-spark millegi enamaga oleks üllatanud, kui emb-kumb otse asetsevatest küünaldest (jäi vist natuke raami varju), mille jaosk eelpool nimetet vidina "treisin".

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Margit
Postitusi: 350
Liitunud: 16 Apr 2011, 12:28
Tsikkel: Honda CB500XA
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Küünlavõti hondale.

Lugemata postitus Postitas Margit »

Mu vanal rattal jäid need augud täpselt raami alla nii, et lühike küünlavõti läks sisse aga keeramiseks liiga lühike ja pikk ei mahtunud raami tõttu :D pikendusega padruniga sai neid ainult lahti.
Umbes nagu nii

husky-socket-extensions-h4dext6-44_1000.jpg
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”