Mitu kodarat on Riga võrril?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
Tonis
Postitusi: 113
Liitunud: 31 Mär 2003, 15:41
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Mitu kodarat on Riga võrril?

Lugemata postitus Postitas Tonis »

Kui juhtub et kellelgi on siiski kodus või maal vanaema juuses mõni võrr või kasvõi tagumine võrri rumm siis võiks kokku lugeda mitu kodarat sellel on...

Ma oleks suht rõõmus kui vastus oleks 38 või 46.

Aga andke sellegi poolest teada >> ma ei suuda siin ühtegi võrri IRL lokeerida :(

Ostusoov on kah päris tõsine

Jalakas

kodarad

Lugemata postitus Postitas Jalakas »

minu võrril oli 32 kodarat see on see keskmise suurusega ratas(laia kummiga mitte see peenike ja suur)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”