2 küsimust võhikult?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
howard30

2 küsimust võhikult?

Lugemata postitus Postitas howard30 »

nimelt gsx750r(93a)!Niisiiis ei lähe soojaks korralikult kerkib temp.näidik kuni esimese tühja vaheni mis näidikul ja ei enam.Kui kohapeal pikalt seista siis läheb soojaks küll.Kus termostaat asub tal?ja veel kui kohapeal korra sinna 9000 piiiri keerata kuhu tahoka seier hoobilt läheb viskab summutist musta suitsu mingil määral!Mis viga või see norm?Tänud kõigile kes viitisivad aidata ja nõu anda...
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: 2 küsimust võhikult?

Lugemata postitus Postitas 417 »

howard30 kirjutas:
nimelt gsx750r(93a)!Niisiiis ei lähe soojaks korralikult kerkib temp.näidik kuni esimese tühja vaheni mis näidikul ja ei enam.Kui kohapeal pikalt seista siis läheb soojaks küll.Kus termostaat asub tal?ja veel kui kohapeal korra sinna 9000 piiiri keerata kuhu tahoka seier hoobilt läheb viskab summutist musta suitsu mingil määral!Mis viga või see norm?Tänud kõigile kes viitisivad aidata ja nõu anda...
olin sama jama otsas - termostaat


külm mootor ja max pöörded - mootori surm
must suts - diisel stoli ???
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

V-MAX

uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

seda drain valvet pole minu 95 aasta ja ka siis vist 93 aasta gixxeril. aga ka minul on too seier just tolle vahekoha peal suht alguses, äkki ongi see norm temp? oleks tore teada kyll, äkki mul kah viga kyljes. samas millegi jaoks on sinna halli sisse tehtud miski vahesälk skaalal. ju ta midagi näitama peab.

uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

niih. käisin depoos uurimas ja tõenäoliselt on ikka meil termostaat rikkis, või siis eemaldatud. soojades maades pole teda eriti vaja. igatahes peaks ikka yle alumise kriipsu temp tõusma. uus termostaat ei ole vist yldse odav kah.
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

uuggu kirjutas:
niih. käisin depoos uurimas ja tõenäoliselt on ikka meil termostaat rikkis, või siis eemaldatud. soojades maades pole teda eriti vaja. igatahes peaks ikka yle alumise kriipsu temp tõusma. uus termostaat ei ole vist yldse odav kah.
jamule originaalvaruosana 560.- eeku tarneaeg 5-6 tööpärva ( vastas mulle Yamaha esindus )
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Depoost saad selle sama originaal vidina jupp maad odavamalt. Võibolla et pead veidi kauem ootama, vali see variant kumb sobib.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

kris. kirjutas:
Depoost saad selle sama originaal vidina jupp maad odavamalt. Võibolla et pead veidi kauem ootama, vali see variant kumb sobib.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
nüüd siis ütled kui juba tellitud.
Kas ka amordi simmerlingid ja tolmukaitsmed sealt soodsamad ????
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

nii. rebisin siis masina täna laiali. termostaat keema nagu manuaalis räägitud ja töötab nagu peab. avaneb 76 kraadi juures ja 90 kraadi juures on täitsa lahti nagu peab. ei tea kas valetab siis seier, või on see nende gixxerite eripära.

Teema algataja
howard30

Lugemata postitus Postitas howard30 »

hmm kui korras ttrmostaat siis tahaks jah teada,et kas see norm siis,et mis teha?Ei tahaks ju mootorit p**** ka keerata lausa ju!!Kui kõrgele teistel siis näidikud tõusevad?

uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

sama mure mul kah.
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

kuulge, praegu on väljas päikese käes +15C, ilm rohkem pilves ja vihmas kui päikeses. Samas on mootorite jahutussüsteem ehitatud piisavalt jahutama +40C varjus rinkal müramise jaoks. Mina arvan, et kõik on normi piires.
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

417 kirjutas:
kris. kirjutas:
Depoost saad selle sama originaal vidina jupp maad odavamalt. Võibolla et pead veidi kauem ootama, vali see variant kumb sobib.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
nüüd siis ütled kui juba tellitud.
Kas ka amordi simmerlingid ja tolmukaitsmed sealt soodsamad ????
See koht: http://www.motofocus.fi/ millel on ka Eestis esindaja: http://eurofocus.ee/ pakkus minu rattale termostaadi ca 20% odavamalt kui esindus. Depoo lubab ca 10% odavamalt.

Amordi simmerid saad Neemelt, Streetmotost, levinud markidele kohal peal olemas ja hind sõbralik. Tolmukaitsmeid paraku mitte, need vaid originaalina saadaval ja tunduvalt kallimad :(

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

tänud virago

20% pole just ahvatlev selle summa juures - las jamu maaletoojale jääb ka stiimul poodi pidada.

aga eks oma simmekaga üritan neeme poole pöörduda kuna sisetunne ütleb et koos vahetusega ei pruug se enam nii väike summa ollagi
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

tuhnisin siis manuaalis ja viies kokku temp anduri ning seieri korrasoleku testimise peatykkide info, tuli välja järgmine.

1. seier tõuseb põhjast (nullist) 50 kraadi juures
2. kriips halli ja punase vahel on 120 kraadi

seda polnud kyll öeldud, aga ma arvan, et see esimene kriips keset halli võib tõesti olla norm töötemperatuur (silmajärgi miski 80 kraadi kanti).
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”