Jäiga tagasillaga chopper

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
Poku

Jäiga tagasillaga chopper

Lugemata postitus Postitas Poku »

Niisiis, on küsimus järgmine: kas kellegil on kogemusi vedrustamata tagasillaga.Keegi sõitnud on säärastega

Plaanis oleks nimeld Dnepri tagumikku natuke madaldada ning lihtsustada ehk siis lihtsalt vedrud/kiiged vahelt ära ning tagumine ots uus. Kõige madalama p..sse saab aga just nimelt jäigalt.

Paar asjakohast pilti ka:
http://www.gangsterchoppers.com/images/Inside_GC/Projects/FLrigid/shrtfrkr2.jpg
http://www.650motorcycles.com/BSC1.jpg
http://www.geocities.com/cornfed63/kzchp2.jpg

Ahjaa- kui isevalmistatud ratta üheks tunnuseks on isevalmistatud raam, kas siis peaks ARK-poistele kah oma plaane näitama?
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

vot see somm sellise HD-ga( http://www.biker.ee/jt2003/?p=40 ) hüppas treffil ikka korralikult rattapeal kui ringi sõitis. Tal oli mingi sendi paksune sadul ka aga enivei. Valus tundus tal küll natuke olevat :D

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

rix
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Sept 2003, 19:35
Tsikkel: HD Street Bob
Asukoht: 5039862
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas rix »

mul oli K-750 copper millel taga amordid olid kummi pukse täis pandud :) selja peksik päris korralikult läbi nii et ei soovita jäika tagaotsa :!:
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

kui plaan mööda kruusateid kihutama hakata, siis jäta amortide minema viskamise m6te kyll kohe kus see ja teine, aga kui tänavatel s6ita kavatsed siis anna minna. tegelt on idee selles et jäik raam on nn 6ige chopperi kohustuslike elementide hulka kuuluv asi, aga teadagi pole chopper just kuigi teada tuntud oma mugavuse ja juhtimis omaduste pärast, vaid ikke ainult välimus on see mis midagi loeb, ja kui kavatsed stiilset pilli ehitada siis pole midagi sefimat kui jäiga raamiga madal ratas. nii minu meelest vähemalt, ja usu kyll sa selle s6itmise kah välja kannatad, kui muu ei aita, pane käterätt hammaste vahele.......
Loud pipes save lives!!!

Teema algataja
troll

Lugemata postitus Postitas troll »

...ja keegi ei keela sul sinna vana head vedrustatud sadulat panemast.

Teema algataja
Poku

Lugemata postitus Postitas Poku »

enamvÄhem sinnapoole m6te liigu jah..

http://www.autogallery.org.ru/k/h/38hdW ... bilede.jpg

Aga kas sellist ymberehitust peab ARK-s kah nÄitama?

Tonis
Postitusi: 113
Liitunud: 31 Mär 2003, 15:41
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Tonis »

Muidugi peab ARK`s näitama ümberehitust. Ja ennem ümberehituse alustamist pead ARK`le esitama taotluse ümberehitusloa saamiseks.

:arrow: Tasub teada
:arrow: Eksperdid kes pärast seda ümberehitust hindavad (siit uuri järgi kui palju see ekspertiis maksma läheb)

Siis maksad ARK`le lõivu registriandmete muutmise eest 200.- ning oledki omadega mäel...

Teema algataja
Poku

Lugemata postitus Postitas Poku »

TÄnud nende tarkuste eest :D

oskad Ütelda kust sellist aftermarket kraami saab nagu sumbutid, trossid, tuled, lingid, pedaalid jne.jne
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

ma oma vana-jawa't ehitasin siis enamus trosse ja muid asju sai ostatud tallinnast paldiski mnt. motopoest. See seal selle automüügi platsi taga kus see põrnikas posti otsas on. Seal olid igati normaalsed hinnad ka.

terv.

motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

selle paberimajanduse kohta veel et see k6ik kokku, ma m6tlen ARKi asjad oli viimati selline 4000 kroonine jutt..
aga mis osadesse puutub siis Paldiski maanteel on jah päris hea valik, Tartus soovitax Kastani tänava Brauer motoshoppi seal samuti hea valik ja hinnad ilmselt soodsamad kui Tallinnas...
ja veel yks viide ilusate ja väga ebamugavate rataste kohta www.mkher.com
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Jäiga tagasillaga chopper

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Poku kirjutas:
Plaanis oleks nimeld Dnepri tagumikku natuke madaldada ning lihtsustada ehk siis lihtsalt vedrud/kiiged vahelt ära ning tagumine ots uus. Kõige madalama p..sse saab aga just nimelt jäigalt.
Kas sul on juba valuvaigisti selja jaoks ostetud, mida sa igal hommikul ja õhtul tarbima hakkad? :wink:
:twisted: Ja mis siis saab, kui ma sind näiteks vanalinna, munakivide peale, sõitma kutsun?
Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!

Teema algataja
Poku

Lugemata postitus Postitas Poku »

tahaks ikka asfaltile jääda :wink:
aga asi on rohkem ikka välimuses. On ju nn. 6ige chopperi tunnus just jäik raam
Viimati muutis Poku, 08 Okt 2003, 18:55, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Poku kirjutas:
seljatagune juba kinni :wink:
ehk teinekord :oops:
:lol: Ma ei mõelnud niimoodi, et mina sinu selja taga, ikka ratastega :lol:
Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!

Teema algataja
Poku

Lugemata postitus Postitas Poku »

yep sain isegi aru- sellest ka parandus :oops:
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

ähh pole see midagi nii valuline tegevus kui enamus räägivad, kysi m6nelt kes s6itnud on, olen proovinud ja pole häda midagi ja paljud mu s6brad s6idavad juba mitu aastat ja ei nuta yldse et selg valutab vai mis k6ik veel, anna minna ytlen mina
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Nojah, see kõik oleneb muidugi inimesest ja tema tervislikust seisundist! :wink:
Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”