Honda CB600F7 kukkumispunnid

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
Aav

Honda CB600F7 kukkumispunnid

Lugemata postitus Postitas Aav »

Sai hilissügisel jäisel asfaldil 2007. aasta Hornetiga kurvis pisike slaid tehtud. Ei midagi hirmsat, kriibitud genekakaas ja rullis siduriheebel. Kuna sellised apsakad ei hüüa tulles, oleks vist rahalisest seisukohast mõttekas kukkumispunnid külge panna, aga Bike & Boat Worldis selliseid asju üldse ei müüdagi. Kuhu härrased soovitavad selliste juppide järele minna?

Viimati muutis Aav, 04 Jaan 2008, 11:25, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Pöördu kasutaja tramm66 poole näiteks.
Või kui tahad blingi, siis http://www.rg-racing.com/

Kasutaja avatar

LST
Postitusi: 104
Liitunud: 10 Jaan 2007, 09:25
Tsikkel: Hornet-S
Asukoht: Prn/Tln

Lugemata postitus Postitas LST »

Mul 2000 aasta Hornet ja sain tramm66-lt abi...


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas harimal »

Tramm66 on siis www.dragbike.ee

Mitte, et ma tema sugulane/sõber või aktsionär oleks, aga kevadel hakkan kindlasti pasundama, et kõik nüüd Trammilt punne ostma.

Mu enda hale külg kiirusel 30-40 km/h läks maksma 8500 ratta parandust ning püksirihma, tutika Stockholmist ostetud meestemantli, pintsaku ning küünarnuki juures tuli mingi kild lahti.

650 kr maksvad punnid oleksid vähemalt selle 8500 kulu ära hoidnud.

Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Endal olid punnid peal (sliderid)honda cbf 1000 mis vist ette nähtud cbf 600le ja tõesti neist ka kasu oli kui kukkusin.Aga peale seda tellisin endale kukkumis raamid www.motokaup.ee ja usun,et neist kui tavakasutajale mitte rinka mehele on mulle rohkem kasu.2 sliderit võtsin maha ühe külg slideril vähe kergelt kulunud aga toimiv ja mõlemad riiulil.

Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

http://motokaup.ee/shop/product_info.ph ... cts_id=211
siin ühe uuema horneti kukkumis raam.Tagumised tähed s ja f ei tohiks siin määravad olla.
siin lehel kust motokaup oma kaupa vist toimetab on ka kukkumis punnid.
http://www.mo-tech.de/produkt/index.php ... ken_id=171

Kasutaja avatar

VanaPagaN
Postitusi: 69
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:39
Tsikkel: BMW R1200GS Adventure
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas VanaPagaN »

Natuke OT aga kuna jutt hornetile läks siis, ega keegi ei oska öelda, kust saada oma CB600-le numbrilauda osta? Sai ostetud selline isend millega oldi törtsu palju tagarattasse lastud ja nüüd pole tagumisi suunakaid ega ka numbrit kinnitada.

Ette tänades,

VPN

<<<-----------------------------------_->>>
Jawa 638/350 ´90 --> Honda Hornet S ´00--> Kawasaki VN 1500 ´03-->HD Dyna Super Glide ´01-->Yamaha Bolt ´15-->BMW R1200GS ´08

Kasutaja avatar

Kiire Putukas
Postitusi: 94
Liitunud: 20 Juun 2006, 22:52

Lugemata postitus Postitas Kiire Putukas »

Mina lasin treida sellised asjad. Külle gondlist peavad välja ulatuma kaks ja pool cm seda toorikut saab osta plastikuga tegelevatest firmadest.mina sain sõbra käest selle 350eek meetrine latt.se miski eri materjal ja kulub vähe. sellest saab 2-3 ratast omale punnid oleneb pikkusest plus veel rehvidele kaks väiksemat mis kaitsevad rehvi võlli ja mutrit.Poodidest otsisin algul ei olnud kusagil.Veldi käest küsisin ka ja ta ütles et originaalid yamahale maksavad tonni ringis või olid kallimadki. Jõgima hakkas naerma ja ütles et millex neid ültse vaja on.Ning siis ma otsustasingi ise teha lasta need. saime kahele rattale ja kolmandale tagumised väiksed.kuna kawal on nad 16cm pikkad.igal margil on vist eri mõõdud aga saab hakkama kui mõõdu linti tunda.

Kawasaki ZX-9R

Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

re

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Ise tellisin oma suzukile ebayst sain eile kätte ja täna panin külge vist kokku läks mingi 500eek . Ei ole konkreetselt see koht kust mina tellisin aga usun et ebayst leiab kõikehttp://cgi.ebay.com/ebaymotors/01-02-03 ... enameZWD1V

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 549
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas Kox »

Kiire Putukas kirjutas:

Mina lasin treida sellised asjad. Külle gondlist peavad välja ulatuma kaks ja pool cm seda toorikut saab osta plastikuga tegelevatest firmadest.mina sain sõbra käest selle 350eek meetrine latt.se miski eri materjal ja kulub vähe. sellest saab 2-3 ratast omale punnid oleneb pikkusest plus veel rehvidele kaks väiksemat mis kaitsevad rehvi võlli ja mutrit.Poodidest otsisin algul ei olnud kusagil.Veldi käest küsisin ka ja ta ütles et originaalid yamahale maksavad tonni ringis või olid kallimadki. Jõgima hakkas naerma ja ütles et millex neid ültse vaja on.Ning siis ma otsustasingi ise teha lasta need. saime kahele rattale ja kolmandale tagumised väiksed.kuna kawal on nad 16cm pikkad.igal margil on vist eri mõõdud aga saab hakkama kui mõõdu linti tunda.

asja nimi peaks kapron olema. kui ise ostsin siis 30 cm pulk oli vist ala. 60 EEK-i

Tartus sai seda Epitari taga olevast plastikupoest.

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 236
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas heimland »

Kasutaja avatar

Kiire Putukas
Postitusi: 94
Liitunud: 20 Juun 2006, 22:52

Lugemata postitus Postitas Kiire Putukas »

See jah mingi kaproni ja plasti segu vist. :roll:

Kawasaki ZX-9R
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6609
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Võtke oma võsukeste käest rulad ära ja kasutage rula rattaid!

Edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas koi »

Deflon on selle kulumiskindla plasti nimi.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Tefloni kohta midagi http://www.physic.ut.ee/materjalimaailm ... Teflon.htm
Aga defloni asja veel uurin...

Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Tundub,et siin ongi selline kala,et nii t kui d-ga algav on vist üks ja seesama.
Keemilise struktuuri poolest või siis plasti moodi asi.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas koi »

Ja ma kirjutasin vale algustähega küll :oops:
Selle materjaliga kaetakse tänapäeval isegi isekallutajate kaste seespoolt, kuna on väga kulumiskindel ja materjal ei külmu talvel kastikülge kinni.
Temperatuuri taluvus on ka hea omadus, kuna hõõrdumisel tekib ikkagi kõrgem temperatuur, mis plasti sulatama hakkab.
Hind on tal jah üpris soolane.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

ets
Postitusi: 241
Liitunud: 29 Okt 2003, 17:35
Asukoht: Tln-Johvi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ets »

Teflon nüüd küll kohe kuidagi kukkumispunnideks ei sobi kuna see liiga pehme plast.
Kõikse targem ikka kasutada nailonit ehk siis polüamiidi tuntud ka kaproni nime all. Nailonil on hea kulumiskindlus ja tugevus.

Viimati muutis ets, 19 Mär 2008, 20:35, muudetud 1 kord kokku.

erkip
Postitusi: 38
Liitunud: 02 Nov 2005, 11:24
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas erkip »

Veldis olid kuu aega tagasi olemas Puig firma punnid sellele rattale

Mototech raud näeb suht kole välja givi oma tundub asjalikum
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_a ... O_ID=18377

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Elukoledad on ikka küll need rauad naked ratta küljes. Kui tegemist on õppesõidu rattaga, või omanik stuntimist harrastab, siis muidugi arusaadav.
Ehk siis minu hääl läheb punnidele.

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”