mis kamm on?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

mis kamm on?

Lugemata postitus Postitas Tim »

sõitsin mingi tunnikese lumes, metsas, tänavatel tänase ilmaga ja järsku mootor lihtsalt kooles ära. läx paar tundi mööda sain ratta koju ja kontrollisin, küünal annab sädet, karpa aretasin lahti, kõik korras, nüüd nagu juhe koos ja ei oska enam midagi teha edasi. mida ma tegema pean??? muide tsikliks: yamaha DT50 , 50ccm, 2 takti, enduro
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

mis kamm on?

Lugemata postitus Postitas varavaht »

:idea: Mul oli eelmine ratas dt-80, aa sel oli mingi väga kahtlane "off/on " nupp...seal kuskil paremal pool gaasi juures oli minu yamul.... :roll: :shock: Ja üleüldse veendusin ma selles,et süütelukk oli nii, nagu jumal juhatab... :oops: :cry: aa võib olla seda aint minu omal....
:idea: :?: Ühesõnaga, kui sa juba karpa ja küünla maha kiskunt, proovi igax juhux teist küünalt, äkki läx kudagi lume sees niiskex or smth, ja ei anna sädet, või juhtmed ei anna kuskilt ühendust... :idea: ja vaata süütemäng ka korraga üle.... :idea:
Aa..ja muide vaata, kas bena üldse on...ja bena kraan ka tšekka üle... :idea: :wink:
Igatahes oli dt väga vastupidav ja lollikindel...loodame kõike paremat... :wink:

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

küünal on tuttuus ja annab sädet küll, bena kraani keeran ma tavaliselt ka ikka ennem käivitamist lahti ja bena on paagis olemas, on/off nupp minu tsiklil puudub, ja süütelukk funktsioneerib korralikult, lihtsalt ei käivitu :evil:
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

Kas kompressiooni ikka on? Kas käivitamisel või enne seismajäämist ei tule silindrist kahtlaselt klõbisevat/kolisevat häält? Kas enne seismajäämist tekkis jõu kadu või seiskus tsikkel järsku. Kui ise viga ei leia, vii kuskile teenidusse.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

mootor suri sõidu pealt laksust lihtsalt välja, ei mingit jõukadu, nüüdseks sleppisime ratta teise krossika taga ühe teadjama inimese juurde
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

mis kamm on?

Lugemata postitus Postitas varavaht »

:idea: Nothing to say.... :roll: :? :shock: :cry:

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

nii, tsikkel käes ja korras, liigub nagu midagist hullu, paremini kui tavaline DT50, düüs ehitati natc suuremaks, ainult mingi sõitmise aja peale tahmab küünal nii ära et ilma puhastamata edasi ei liigu, kas vale õli? ja ma ei sõida just madalatel pööretel, nii tahmakas veelgi kiiremini ära.

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Krt mul ka nuud enduro tööle ei lähe(sädet pole yltse).Keegi ei oska korda ka teha, ratas juba 3 nädalat remondis.Mul ka Yamaha DT.muidu kui palju su Dt 50 välja läheb?
Kasutaja avatar

Teema algataja
Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

80km/h läheb vabalt välja :twisted:
aga 125 tulemas, niiet DT kohe müüki
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”