esiamordi remont

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Alex »

Saab keegi abistada parema hinnaga kui firmad?(simmer lekib ja rattaks suzu xf650)
hetkel pole ei simmereid ega õli olemas ja ratas pealinna ligi.

alex ät mail.ee
või ps

Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Teema algataja
Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Alex »

Ghost kirjutas:

aga vot ei saa...olen kasutanud Piipzu teenust varem, kuid see aasta pole ta vastanud sõnumitele ega kõnedele :roll: ....see pärast otsingi alternatiivi "omade"hulgast.

Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Piipz »

tohoh :) pole endateada nii teinud :shock:
ühtegi simmerisõnumit ma oma telefonis ei leidnud :(

kuigi kõnedele tõesti alati pole vastanud.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Alex »

Piipz kirjutas:

tohoh :) pole endateada nii teinud :shock:
ühtegi simmerisõnumit ma oma telefonis ei leidnud :(

kuigi kõnedele tõesti alati pole vastanud.

simmer eile pm-s...tagaamort kuu tagasi smsis

:ner:

edit...Piipzuga asi korras...arusaamatus vaid :wack:

Viimati muutis Alex, 06 Juul 2010, 22:55, muudetud 1 kord kokku.
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Piipz »

oli jah üks alex ka eilsetes erasõnumites :oops:
sõnumi kohta jään vastuse võlgu - ma praktiliselt mitte kunagi ei jäta sms-dele vastamata. vahetasin mõned nädalad tagasi telefoni, äkki kustutasin mõne sõnumi üleliiast?
anyway mis ma siin vabandan - nagu öeldakse, ei vabanda välja. aga olen ikka olemas :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Alex »

Tänud Motardi meeskonnale!
Asi kiirelt tehtud :bsmile:

Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.

partyboy

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas partyboy »

Tervitus!

Selline mure on et esimese amordi alumise regureelimise kruvi juurest tuleb õli. rattaks on kawa. zx6r 04. Üks polt mille sisse see on keeratud on ilusti kinni sealt ei tule. Paistab et tuleb sellest väiksest mutrist, kui selle kinni keerasin siis ei tulnud kuid siis ju vedrustus paigast ära. Mida nüüd teha, oskab keegi aidata.


Jussike
Postitusi: 264
Liitunud: 18 Nov 2007, 13:18
Tsikkel: Gixxer

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Jussike »

Pöördu teadja mehepoole kui ise asja päris hästi ei tunne. Kui tunned,
keera välimine nö. kork lahti ja sisemine peaks sissepoole välja tulema.
Ja sisemise reg. kruvi kaelas on O ring mis ilmselt ka lekib. Tuuma teadust vist
seal pole. Kokku kruvides keera sisemine kruvi vastu päeva lõppu et klapi ära ei rikuks.

Edu.


partyboy

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas partyboy »

Jussike kirjutas:

Pöördu teadja mehepoole kui ise asja päris hästi ei tunne. Kui tunned,
keera välimine nö. kork lahti ja sisemine peaks sissepoole välja tulema.
Ja sisemise reg. kruvi kaelas on O ring mis ilmselt ka lekib. Tuuma teadust vist
seal pole. Kokku kruvides keera sisemine kruvi vastu päeva lõppu et klapi ära ei rikuks.

Edu.

Kui sealt need korgid kõik lahti keerata kas siis õli välja ei jookse?


partyboy

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas partyboy »

partyboy kirjutas:
Jussike kirjutas:

Pöördu teadja mehepoole kui ise asja päris hästi ei tunne. Kui tunned,
keera välimine nö. kork lahti ja sisemine peaks sissepoole välja tulema.
Ja sisemise reg. kruvi kaelas on O ring mis ilmselt ka lekib. Tuuma teadust vist
seal pole. Kokku kruvides keera sisemine kruvi vastu päeva lõppu et klapi ära ei rikuks.

Edu.

Kui sealt need korgid kõik lahti keerata kas siis õli välja ei jookse?

ka keegi ei oska siis tõesti infot anda :wack:

Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Manuaal on sul olemas?

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Piipz »

No mis infot sa tahad :) Mingi tihend on läbi. Mis tihend, seda saad manualist teada, nagu ka eelmine postitaja ütles.
Lahtivõtmata sa niikuinii ära ei arva, mis katki on, manualist saad vaadata aga, mida vaja võiks minna.
Tõenäosus, et sul midagi muud peale mingi kummijubina katki on, on suht väike.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Soovituseks esiamrodi remontijatele hooldust tegevates remondikohtades! KONTROLLIGA KINDLASTI KOHE ERITI ALGUSES AMORDISEISU, ET EI LEKIKS! Juhtus minul siis selline lugu, et viisin mittelekkivad amordid hooldusesse, õli ja simmerite vahetamiseks. sain kätte siis paari päeva pärast kätte ja mõni nädal hiljem sain teha ka esimese sõidu mingi aja pärast sõber näitas, et kuule sul ju alles vahetati aga sul laseb simmer läbi! Sai siis tagasi viidud ja et palun, kevadel alles vahetati õli, pole tuhandet kilomeetritki veel sõita saanud. Algas kohe jutt, et mitte kunagi pole meil sellist jama olnud ja vaatame üle mis see on! Helistati tunni aja pärast tagasi ja jutt järgmine: Vaatasime amordi pinnad üle ja mingit kivi ega pauku saanud pole aga jah õli laseb kenasti läbi, et ega simmeritootja oma praaki tunnista, et seda on proovitud ja paigladamisel on kah kasutatud spetsiaalseid vahendeid ja nagu meiepoolne viga kah pole- aga et simmeritega võibki juhtuda nii, et hakkavad peale vahetamist läbi laskma ja mõnikord on olnud, et alles 3 korral saab pidama. Pole midagi teha läheb kuluosana kirja aga noh teeme sulle väikese ALE. Aga jah õli läheb sinna väike potska selle eest tuleb maksta ja siis kuna simmereid müüakse ainult kahe kaupa siis saad endale ühe isegi varuks, kui peaks veel juhtuma, et hakkab läbi ajama siis sul on kohe olemas ja noh tööraha tuleb kah maksta. MIs sa ikka teed sõita tahaks ja ega jõuga ei hakka ju asja ajama. Hooldusest siis ära tulles sai veel küsitud, et mis siis asjal viga oli sain vastuseks, et ebakvaliteetne simmer ilmselt!

töö garantii osas peate ise tõmblema, sest töö teostaja riske ei võta!

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Piipz »

nonoh, see nüüd küll loogiline pole, et pead ise uue simmeri ostma, kui äsja vahetada lasid. kui sa just seda simmerit mujalt ei ostnud.
kontrollimise jutt on õige, kõige esimene simmerivahetus läkski mul selle nahka, et kriimustus oli tööpinnal sees. korraks tundus, et on ok, kuid läks uuesti lekkima jälle. loomulikult minu kulul ;)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Piipz kirjutas:

nonoh, see nüüd küll loogiline pole, et pead ise uue simmeri ostma, kui äsja vahetada lasid. kui sa just seda simmerit mujalt ei ostnud.
kontrollimise jutt on õige, kõige esimene simmerivahetus läkski mul selle nahka, et kriimustus oli tööpinnal sees. korraks tundus, et on ok, kuid läks uuesti lekkima jälle. loomulikult minu kulul ;)

siin pole midagi ebaloogilist enam ja simmereid pidin ma endale ostma kohe 2, sest neid müüakse ainult paarikaupa :D ja nüüd kui sa muidugi ainult simmeritest juttu tegid pole ma enam väga kindel, et õligi ära vahetati vb lisati sorts mingit muud õli ja minu lollikese käest võeti terve summa kohe:D igatahes sellisest väikesest vahejuhtumist on võtnud maad suur usaldamatus selle kohta vastu ning ilmselt ka paljusid minu tuttavaid kaassõitjaid. :(

Viimati muutis Psaiko, 24 Juul 2010, 16:54, muudetud 1 kord kokku.

rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

Psaiko kirjutas:
Piipz kirjutas:

nonoh, see nüüd küll loogiline pole, et pead ise uue simmeri ostma, kui äsja vahetada lasid. kui sa just seda simmerit mujalt ei ostnud.
kontrollimise jutt on õige, kõige esimene simmerivahetus läkski mul selle nahka, et kriimustus oli tööpinnal sees. korraks tundus, et on ok, kuid läks uuesti lekkima jälle. loomulikult minu kulul ;)

siin pole midagi ebaloogilist enam ja simmereid pidin ma endale ostma kohe 2, sest neid müüakse ainult paarikaupa :D ja nüüd kui sa muidugi ainult simmeritest juttu tegid pole ma enam väga kindel, et õligi ära vahetati vb lisati sort mingit muud õli ja minu lollikese käest võeti terve summa kohe:D igatahes sellisest väikesest vahejuhtumist on võtnud maad suur usaldamatus selle kohta vastu ning ilmselt ka paljusid minu kaassõitjaid. :(

oleks hea teada selle remondikoha nime!?

Kasutaja avatar

RistoK
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Mai 2007, 16:28
Tsikkel: BMW K1200 S '07
Asukoht: Harjumaa

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas RistoK »

Psaiko kirjutas:

Soovituseks esiamrodi remontijatele hooldust tegevates remondikohtades! KONTROLLIGA KINDLASTI KOHE ERITI ALGUSES AMORDISEISU, ET EI LEKIKS! Juhtus minul siis selline lugu, et viisin mittelekkivad amordid hooldusesse, õli ja simmerite vahetamiseks. sain kätte siis paari päeva pärast kätte ja mõni nädal hiljem sain teha ka esimese sõidu mingi aja pärast sõber näitas, et kuule sul ju alles vahetati aga sul laseb simmer läbi! Sai siis tagasi viidud ja et palun, kevadel alles vahetati õli, pole tuhandet kilomeetritki veel sõita saanud. Algas kohe jutt, et mitte kunagi pole meil sellist jama olnud ja vaatame üle mis see on! Helistati tunni aja pärast tagasi ja jutt järgmine: Vaatasime amordi pinnad üle ja mingit kivi ega pauku saanud pole aga jah õli laseb kenasti läbi, et ega simmeritootja oma praaki tunnista, et seda on proovitud ja paigladamisel on kah kasutatud spetsiaalseid vahendeid ja nagu meiepoolne viga kah pole- aga et simmeritega võibki juhtuda nii, et hakkavad peale vahetamist läbi laskma ja mõnikord on olnud, et alles 3 korral saab pidama. Pole midagi teha läheb kuluosana kirja aga noh teeme sulle väikese ALE. Aga jah õli läheb sinna väike potska selle eest tuleb maksta ja siis kuna simmereid müüakse ainult kahe kaupa siis saad endale ühe isegi varuks, kui peaks veel juhtuma, et hakkab läbi ajama siis sul on kohe olemas ja noh tööraha tuleb kah maksta. MIs sa ikka teed sõita tahaks ja ega jõuga ei hakka ju asja ajama. Hooldusest siis ära tulles sai veel küsitud, et mis siis asjal viga oli sain vastuseks, et ebakvaliteetne simmer ilmselt!

töö garantii osas peate ise tõmblema, sest töö teostaja riske ei võta!

Ma lugesin kohe kolm korda seda juttu ja kohe ei usu oma silmi ! ! ! :|
Sina kui tarbija, siis mis on sinu mure, et tootja ei tunnista praaki :wack: Sina viisid oma amordid töökotta, mitte tootja juurde ja seega peab töökoda andma garantii ja see on töökoja mure kuidas ta tootjaga ise asjad korda ajab. Sina oled juba korra maksnud teenuse "remondi" eest ja seega ei peaks sa veelkord selle eest maksma. Töökoda peab ise oma kuludega uuesti korda tegema.
Ja see töökoda ärgu kasutagu enam odavat crap-i, siis on ka vähem probleeme ! :evil:

- BMW K1200S '07 (midagi hingele)
- Honda Hornet S '03 (pärast väga pikka pausi tuli uuesti kaherattalise isu peale)
- Riga 11 (lapsepõlv)
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas bitter »

Täitsa huvitav, milline simmeritootja see on, kes oma praaki ei tunnista?

OT: Ma ostsin paar nädalat tagasi lapsele 30 kr-se kuulipüstoli (ainuke, mis poes oli), andsin endale muidugi aru, et selle raha eest see kaua ei kesta. Kestis ehk 50 lasku ja viskas vedru välja sõna otseses mõttes. Kurtsin poemüüjale ja lubati tagasi võtta / ümber vahetada. Ühesõnaga maaletooja annab endale aru, et saast ei kesta.

Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 238
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas heimland »

Maksid uuesti simmerite eest,õli eest ja veel tööraha ka :shock: :shock: jopandoooo
äkki ikka avaldad kus hunjaaga tegeletakse :wack:

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

rainer300 kirjutas:
Psaiko kirjutas:
Piipz kirjutas:

nonoh, see nüüd küll loogiline pole, et pead ise uue simmeri ostma, kui äsja vahetada lasid. kui sa just seda simmerit mujalt ei ostnud.
kontrollimise jutt on õige, kõige esimene simmerivahetus läkski mul selle nahka, et kriimustus oli tööpinnal sees. korraks tundus, et on ok, kuid läks uuesti lekkima jälle. loomulikult minu kulul ;)

siin pole midagi ebaloogilist enam ja simmereid pidin ma endale ostma kohe 2, sest neid müüakse ainult paarikaupa :D ja nüüd kui sa muidugi ainult simmeritest juttu tegid pole ma enam väga kindel, et õligi ära vahetati vb lisati sort mingit muud õli ja minu lollikese käest võeti terve summa kohe:D igatahes sellisest väikesest vahejuhtumist on võtnud maad suur usaldamatus selle kohta vastu ning ilmselt ka paljusid minu kaassõitjaid. :(

oleks hea teada selle remondikoha nime!?

Streetmotost kuluosad ja Skymotos töö

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Krt siin peab kyll mingine loogiline seletus olema. Mul on tunne, et sa jätad midagi rääkimata

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Piipz kirjutas:

Krt siin peab kyll mingine loogiline seletus olema. Mul on tunne, et sa jätad midagi rääkimata

Nõup! Endalgi on siiani selline üllatus, et anna olla või ma lihtsalt olen selline lollike keda on hea koorida!

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Psaiko kirjutas:
Piipz kirjutas:

Krt siin peab kyll mingine loogiline seletus olema. Mul on tunne, et sa jätad midagi rääkimata

Nõup! Endalgi on siiani selline üllatus, et anna olla või ma lihtsalt olen selline lollike keda on hea koorida!

Herr Psaiko kirjeldab lugejale oma emotsioone ja vaid omapoolset (tarbijapoolset) külge asjadest. Alustagem sellest, et simmerid ja õli vahetati sinu amortidel 3.mail. Tänaseks on sellest möödunud seegarohkem kui 2,5 kuud. Simmerid said sisse tootjalt Ariete, mis enamikes meie motopoodides müügil. Ühe toru simmerid hakkasid lekkima sul tagaküljelt ehk sellelt poolelt, mis saab koormust ainult pidurdamisel. Jätad ka rääkimata, et tegu ei ole mitte tavalise tänavasõidu "alla 1000 km-ga", vaid nagu ühest teisest teemast lugesin, siis käid sel aastal mitu korda nädalas rada "nühkimas" ja ka Pärnus (raja peal siis nagu aru saan). Igat tugavat trenni või võistlust võrdsustatakse muide hooldusvälbaga, kus tuleb teostada teatud kontroll ja hooldustööd. Simmeri lekkimise võib põhjustada näiteks kukkumine, löökaugust läbisõit või miski muu anomaalia (ka praak loomulikult). Tõsi, enne maikuist hooldus sinu amordid ei lekkinud ja ka mitte pärast seda hooldustööd. Nüüd 2,5 kuud hiljem soovid tasuta vahetust. Millise piiri peaks siis kehtestama sinu mõistes kuluosade "garantiile". Seda enam, et sellisele detailile nagu simmer on suht võimatu ekspertiisi teha. Nõustusin sellega, et amordisimmer võis tõesti äkki olla praak ja seetõttu hakata lekkima aga kui soovid, siis võid sellekohase pretensiooni esitada simmerite tootjatehasele Itaalias. Võin varakult öelda, et 10 aastat sellega tegelenuna naerdakse sind välja või paremal juhul saad paki uusi simmereid ja pead siis ise otsustama, kas see jauramine oli seda väärt. Mina oskasin tõesti välja pakkuda selle "tõestamatu situatsiooni" peale vaid rahalise kompromissi, kus nii simmerid kui õli said sa meie käest praktiliselt sisseostuhinnaga ja ka töö sai tehtud oluliselt soodsamalt. Selle arvutuse kokkuvõttes said sa tegelikult oma uue paki (2 simmerit) simmereid tasuta. Ehk oligi minupoolne viga pakkuda sulle "ALET" nii tööle kui detailidele. Oleks pidanud andma tasuta ühe simmeri ja võtma nii amordiõlilt kui töödelt täishinna. Oleks olnud ju mulle kasulikum :-) Pidasin vajalikuks sulle rohkem vastu tulla...

Veel jätad mainimata, et said tänu teatud tutvustele sel maikuisel ostukorral kõikidele detailidele olulise allahindluse, mis kokku oli neljakohaline summa. Seega on sinu avalik halvakspanu minu jaoks natukene mõnitav. Vaata ka asjale natuke töötegija seisukohast... Me ei suutnud leida oma tollases tööprotsessis ühtki viga ja paraku ei eksisteeri ka süsteemi, kus suvaline teenindusettevõte peaks tasuta korvama detailide tootjatehase võimalikku praaki ning praakdetailide vahetamisega kaasnevat kulu.

Usun ja loodan et sellega on teema lõpetatud, sest mingit fleimi pole mõtet sellest situatsioonist tekitada. Kui tahad edasi vestelda, siis teeme seda privas või telefoni teel. Vestlen meeleldi neil teemadel.

Viimati muutis StreetMoto, 25 Juul 2010, 14:06, muudetud 2 korda kokku.
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Nation
Postitusi: 125
Liitunud: 05 Mai 2009, 10:10
Asukoht: Saue

Re: esiamordi remont

Lugemata postitus Postitas Nation »

aus vastus.... Nüüd minge ja tehke :bsmile:

Elu on ilus,kuid...

Sinujaoks on see karneval ... neeger!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”