Parimad rehvid

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
gto

Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas gto »

Küsiks, mis on mulle kõige mõistlikum rehvivalik? Sõidan r6-ga, ees käivad 120/60ZR17, taga 180/55 ZR17. Kardirajal ei sõida ega pole plaanis ka. Samuti ei sõida vihmase ega alla 10kraadise ilmaga. Kuulaks teie kogemusi. Mis rehvist hoiduda? Mis kulub kiiresti? Mis aeglaselt? Hinnavahed on ju mitmekordsed, kas kallima rehvi hind õigustab end ka tänavasõidul?


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Mida kiiremini kulub,seda parem rehv.


Teema algataja
gto

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas gto »

Paraku jah. Tegelikult pidasin silmas, mis on "parim rehvivalik," aga ma ei hakka pealkirja muutma,nii saab rohkem klikke :)


susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas susla »

Soovitus kui ei sõida vihmaga, alla 10 kraadi. Osta korra rajal käinud võidusõidu slickid. Lõika või lase lõigata mõned sooned sisse, aga võid ka ilma kütta. Kestavad meie ühe hooaja vabalt. Ei ole vahet kas Britu, Pirelli või Dunlop. Medium segu kõige parem. Hind on nendel 40 euri. Selle hinna eest on seda pikak ajaks küll. Naerad ja sõidad.
Olen ise nii rajal ja tänaval sõitja. Kui soovid, siis võta ühendust.


Teema algataja
gto

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas gto »

susla kirjutas:

Soovitus kui ei sõida vihmaga, alla 10 kraadi. Osta korra rajal käinud võidusõidu slickid. Lõika või lase lõigata mõned sooned sisse, aga võid ka ilma kütta. Kestavad meie ühe hooaja vabalt. Ei ole vahet kas Britu, Pirelli või Dunlop. Medium segu kõige parem. Hind on nendel 40 euri. Selle hinna eest on seda pikak ajaks küll. Naerad ja sõidad.
Olen ise nii rajal ja tänaval sõitja. Kui soovid, siis võta ühendust.

Mida mina küll tean, aga kas slick äkki tänavasõidul ei saavuta optimaalset temperatuuri?

Kasutaja avatar

erxz
Kaupmees
Postitusi: 238
Liitunud: 24 Mai 2005, 23:31
Tsikkel: Kawa/KTM/Honda/Beta
Asukoht: Tallinn

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas erxz »

susla kirjutas:

Soovitus kui ei sõida vihmaga, alla 10 kraadi. Osta korra rajal käinud võidusõidu slickid. Lõika või lase lõigata mõned sooned sisse, aga võid ka ilma kütta. Kestavad meie ühe hooaja vabalt. Ei ole vahet kas Britu, Pirelli või Dunlop. Medium segu kõige parem. Hind on nendel 40 euri. Selle hinna eest on seda pikak ajaks küll. Naerad ja sõidad.
Olen ise nii rajal ja tänaval sõitja. Kui soovid, siis võta ühendust.

nn slick rehvid ei ole kohe kindlasti mõsitlik valik tänavasõiduks
esiteks on rehvi karkassil suurelt kirjas NOT FOR HIGHWAY USE (crash) (seda kirja oskavad lugeda ka meie korravalvurid) tõenäoliselt selle tõttu on
nn slick rehvid tänavalt suht kadunud (mõned aastad tagasi sai ikka tihit lõigatud tänavasõitjatele mustreid sisse aga iga aastaga on kasutajaskond vähenenud, eelmisel hooajal puutusin kokku ainult ühe kodanikuga, kes lõpuks ka soovitusele pani alla tänavaleegaalsed rehvid)
teiseks juba mainitud pidamise sõltuvus temperatuurist

kui tegemist on tänavalegaalsete võistlusrehvidega siis veel ...(need on juba tehasepoolse mustrilise protektoriga)

sinu puhul (gto) on kõige mõistlikum valik minu meelest Michelin Pilot Road (vastavalt siis rahakotile kas 1. 2. või 3. generatsioon, kaks viimast on juba 2- komponentsed st. keskelt kõvema seguga ja ääred pehmema)
http://www.motopost.ee/index.php?km=65&p=1
paigas nii kvaliteedi/kestvuse/pidamise ja hinna suhe

kokkuvõte - pinnast ja masinat lahutavad rehvid, millest sõltub ka kulgetav teekond :bsmile:

erko(at)motodepoo.ee
www.motodepoo.ee
Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

R6-e alla pane Michelini Pilot Power ja sa püsid nii kuiva kui märjaga turvaliselt teel. Nende rehvidega saad ka tagasihoidlikumalt rada proovimas käia. Kui tahad pikemaid sõite teha, siis Michelin Pilot Road 2 või 3.

Kasutaja avatar

m2ikret
Postitusi: 316
Liitunud: 30 Mär 2010, 13:52
Tsikkel: Yamaha yzf-r1 2005
Asukoht: Pärnu

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas m2ikret »

Ei hakanud uut teemat tegema.
Sõidan samuti 99 aasta r6 ga ja ei ole rinka mees kuid meeldib peenestada ikka :D
Ja vaja uut esirehvi.Taga on dunlop qualifier.Ja pidavat sobima selline rehv tagumisega kokku
http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&action=4639
Küsimus siis selles kas on kellegil isiklikku kogemust selle rehviga.Hind ka üsna meeldiv hetkel.
Et sesmõttes sobib ta mulle kui niisama linnapeal tiirutamiseks? Kirjas on rinka ja agressiivsemaks sõiduks :DKui rahulikult kruiisida ja värki siis ei ole vist kõigeparem ? :D :bsmile:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Kiidaks ka Michelin Pilot Roade.
Lisaks eelnevale - vihmas ja ka jahedama asfaldi peal käituvad väga mõistuspäraselt. Ning kardiradadel teevad ka oma töö ära. Niisama linnas vuramisest rääkimata. Tagarehv kestis ca 5500 km. Igati hea tulemus minu meelest.
Pikaotsa matkarehvi otsid siis Metzeleri Z6 kestab ja kestab ja kestab... :)

Eks nad kõik ole oma vaatevinklist parimad.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

m2ikret
Postitusi: 316
Liitunud: 30 Mär 2010, 13:52
Tsikkel: Yamaha yzf-r1 2005
Asukoht: Pärnu

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas m2ikret »

Kas sa pidasid michelini silmas või minu postitatud rehvi :D

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas villy »

Ei oska nüüd R6 kohta öelda aga enda rattale(edit) sai suht suve alguses Bridgestone Battlax BT023 tagumiseks rehviks pandud. Kuni oktoobri lõpuni igapäevaselt ratta seljas (ka tööle, poodi piima järgi jne) ja rehv siiamaani ilusti ümmargune ja niipea vahetama ei hakka. Rattaks siis raske gsx1400. Võrreldes Bt021-ga on pidamist tunduvalt rohkem, eriti vihmaga kallutades.

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Vidget »

villy kirjutas:

Ei oska nüüd R6 kohta öelda aga enda rattale(edit) sai suht suve alguses Bridgestone Battlax BT023 tagumiseks rehviks pandud. Kuni oktoobri lõpuni igapäevaselt ratta seljas (ka tööle, poodi piima järgi jne) ja rehv siiamaani ilusti ümmargune ja niipea vahetama ei hakka. Rattaks siis raske gsx1400. Võrreldes Bt021-ga on pidamist tunduvalt rohkem, eriti vihmaga kallutades.

BT023 on Sport -Touring rehv ja mina igatahes ei kahetse ostu, kuigi algul oli plaan kindlalt Mischelin Pilot Road 2 või 3 soetada.

Let the good times roll.


raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas raunts »

Olen minagi BT seeriale truuks jäänud. Pidamist küllaga ja kuluvus ka täiesti mõistlik.

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Vidget kirjutas:
villy kirjutas:

Ei oska nüüd R6 kohta öelda aga enda rattale(edit) sai suht suve alguses Bridgestone Battlax BT023 tagumiseks rehviks pandud. Kuni oktoobri lõpuni igapäevaselt ratta seljas (ka tööle, poodi piima järgi jne) ja rehv siiamaani ilusti ümmargune ja niipea vahetama ei hakka. Rattaks siis raske gsx1400. Võrreldes Bt021-ga on pidamist tunduvalt rohkem, eriti vihmaga kallutades.

BT023 on Sport -Touring rehv ja mina igatahes ei kahetse ostu, kuigi algul oli plaan kindlalt Mischelin Pilot Road 2 või 3 soetada.

Bt023 on täpselt samast klassist nagu Michelin pilot road 2!
Pilot road 3 on neist peajagu üle oma vihmasõidu ning kallutusomadustelt.
Kulub aga veidi kiiremini ja omab veidi paremat pidamist kergemate rataste all.
Touring rehvi R6 alla sobib panna siiski vaid sellisel juhul, kui temaga seda "touringut" ainult tehaksegi.
Kui temaga soovida oma sõiduomadusi julgelt lihvida ja küljed maha kallata raja peal, siis soovitaks soojalt midagi sportlikumat.
NB!!! Rehvirõhk on nende puhul palju olulisem näitaja kui see rehvitootja või seeria nimi!
Õige rehvirõhk tagab rehvi kiire soojenemise ja annab pidamise ning paneb rehvi õigesti kuluma.
Samal rehvil sama mõõdu korral, erinevate rataste all hoopis erinev rõhk vajalik.
Seda peab aga sõites katsetama ja oma ratta puhul ise "paika" ajama.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

susla kirjutas:

Soovitus kui ei sõida vihmaga, alla 10 kraadi. Osta korra rajal käinud võidusõidu slickid. Lõika või lase lõigata mõned sooned sisse, aga võid ka ilma kütta.

Ei saa kuidagi seda soovitust heaks kiita ja tõsiseltvõetavaks pidada. See lõigatud slikkide allapaneku teema on nagu putkamajanduse ajajärk nõukaaja ja tänapäeva vahel. Aastaid tagasi oli kuum teema, õnneks on need ajad peaagu mööda saanud. Ma võin näidata ultrasoft slikke, mis tänu korduvale kuumenemisele-jahtumisele rajal sõites on muutunud selliseks, et kui +10 kraadiga maha kukutada tulevad praod sisse. Slickil tekib pidamine alles töötemperatuuriga ja meie liivastel sõiduteedel ei liigu rehvitemperatuur isegi mitte midamise algfaasi lähedale. Lisaks ei saa kuidagi olla kindel, et Tallinnast Pärnusse kulgedes kordagi vihma kätte ei jää.

Erinevalt susla soovitusest on minu soovitus risti vastupidi - kindlasti mitte tarbida tänavaliikluses kasutataud ja lõigatud slikke. Sportlikumaks kulgemiseks on kõikidel tootjatel sportrehvid, maantee- ja linnasuunitlusega on sport-touring klass ja enduro jaoks oma. Kui nüüd erinevaid tootjaid võrrelda siis loomulikult iga "li** kiidab oma ..." aga kui oled ise proovinud erinevaid, siis hakkab vastavalt sõiduharjumustele lemmik välja kujunema. Mina olen ka tarbinud palju erinevaid ja ütlen oste oma arvamuse: "kes on korra Micheliniga sõitnud, see enam muud ei taha". Ja kui aastaid tagasi oli Michelin teistest peajagu kallim, siis nüüd on hinnad võrdsed ja isegi soodsamad.

Meil saabus veebruari alguses suurem hunnik soodsaid ja värskeid Micheline ja kui neid ainuüksi katsud, siis saad juba segust ja pidamisest selgust. Ja Michelini lihtne paigaldamine veljele on omaette mõnu - erinevalt jäigast Bridgestonest, mis on paigaldajale täitsa "saatanast". Kui vaadata Michelini Pilot Road3 rehve, siis selle pidamine vihmaga oli Prantsusmaal sügisel rehvitestides osaledes ikka üle prahi. Ja ei saa öelda, et Eestis ei oleks vihmast ilma... BT023 seevastu käitus märjal rajal nagu plastkuubik jääl - üliohtlik!!! Kuivaga seevastu hindasin ka mina testis osalenud rehvidest BT023 parimaks - pidamine+stabiilsus on märksõnaks.

Valik on sinu: Michelin, Dunlop, Pirelli, Bridgestone jne...

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Sportlikumat sõitu võimaldavaid touringrehve on viimastel aastatel kõvasti arendatud ja vorbitud. Suure läbisõiduvõimekuse juurde on poogitud pidamisomadusi. Peaaegu on arendamisega jõutud täiuslikkuseni aga... natuke jääb ikka puudu.
Aga mis arvate kui teha vastupidi - supersport rehvile juurde pookida touringrehvi läbisõiduvõimekus? Nii oleks ju viimase peal pidamine nii kuival kui ka külmaga vihmas ja kilomeetreid kannataks matkata nagu touringrehviga ;)

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas korke »

võtke tutikas slick mille temp on 10 kraadi ja kõigest jõust visake vastu maad. Nüüd mõelge kas see plasmaskäkk mis nüüd mõrades tõesti hakkab toimima kui lisada veel 10 kraadi ?

võidusõidu rehvi töötemp on 80+ kraadi, kuni selleni on ta dekoratiivese :)

Ise kasutan tänaval supercorsa SP. Ei tea kas on parim või täis saast aga mulle sobib :roll:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

blackpanters
Postitusi: 38
Liitunud: 09 Dets 2007, 18:12
Tsikkel: Suzuky GSX600F

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas blackpanters »

Tervist.
Uus hooaeg tulekul ja olen ka kimpus esirehvi valikuga.
Ei raatsi väga kallist alla osta, kuid arvan et rehvide pealt ei tasuks nii hullult ka koonerdada, et see elu hakkab ohustama.
Ratas on suzuki gsx600f.
Kui panna alla rehv, mis on tegelt mõeldud supermotole- on see väga halb mõte?
Mõtlen seda: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... &ranzahl=4

Teine valik oleks ka see Dunlop Qualifier millest juba eelpool räägiti.
Või oskab keegi soovitada midagi paremat, aga samast hinnaklassist.

Kena päeva!

Mõtle enne kui keerad.
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

tramm66 kirjutas:

Sportlikumat sõitu võimaldavaid touringrehve on viimastel aastatel kõvasti arendatud ja vorbitud. Suure läbisõiduvõimekuse juurde on poogitud pidamisomadusi. Peaaegu on arendamisega jõutud täiuslikkuseni aga... natuke jääb ikka puudu.
Aga mis arvate kui teha vastupidi - supersport rehvile juurde pookida touringrehvi läbisõiduvõimekus? Nii oleks ju viimase peal pidamine nii kuival kui ka külmaga vihmas ja kilomeetreid kannataks matkata nagu touringrehviga ;)

Selline on ka nüüd päriselt olemas, esmaesitlus Motoexotical:

Väike videoklipike ka siin

Pilt


pusso
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:14
Tsikkel: Yamaha FZ1_S

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas pusso »

Olen Neemega täitsa nõus,kolm hooaega sõitsin BT021-ga, eelmine Michelin Pilot Road 3-ga.Pidamine neid võrreldes nagu öö ja päev Michelini kasuks,bt021 läbisõit ca.6-7 t.km.Pilot Roadiga sõitsin eelmisel aastal 7,5t.km. ja rehv täiesti korralik,võib ühe hooaja veel sõita.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

BT021 on vana mudel ja üldse üks ebaõnnestunud rehv. BT023 on tegija kuid Pilot Roadile jääb vihmas ikkagi alla. Seevastu on Pilot Roadi eluiga lühem ja kui kuival asfaltil rajult sõita siis hakkab tükke välja viskama, rääkimata alajuhitavusest. Käisin Prantsusmaal just neidsamu rehve testimas kohe kui aega saan siis kirjutan pikemalt. Messil on selle kohta pilte/materjali näidata.


Teema algataja
elar

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas elar »

aga keegi midagi dunlop roadsmart 2 kohta räägib?

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

elar kirjutas:

aga keegi midagi dunlop roadsmart 2 kohta räägib?

http://www.youtube.com/watch?v=E3U3DodZ ... re=related

Väga lihtne.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Stinger »

Otsin oma 650 Transalpile uut rehvijooksu.
Praegune Mitas e-07 on märjaga liiga libe, seda uuesti ei paneks.
Ei ole veel otsustanud ja kui kellegil on häid soovitusi, siis kuulan huviga.
Hea oleks kui minu tagasihoidliku keskmise hooaja 5k km vastu peaks.
S6idust 80% on asfaldil ylejäänud k6vema kattega metsarajad ja kruusateed.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.
Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

Mezeleril on 80/20 rehvid just ntks.
Bemmi all pidamisega kyll probleeme ei olnud. Japeavad sul 2-3 hooaega.

Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas vincent »

st!nger kirjutas:

Otsin oma 650 Transalpile uut rehvijooksu.
Praegune Mitas e-07 on märjaga liiga libe, seda uuesti ei paneks.
Hea oleks kui minu tagasihoidliku keskmise hooaja 5k km vastu peaks.
S6idust 80% on asfaldil ylejäänud k6vema kattega metsarajad ja kruusateed.

Michelin Anakee näiteks, tundus suht pehme segu...aga märjal asfaltil toimis ilusasti.

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Metzeler enduro sahara 3 :!:

Igati hääd rehvid nii maastikul kui asfaldil :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas jup »

Mina oma transalpi all viimased 2 hooaega (ca 8k km ja paistab, et selle hooaja kestab veel minu kesise läbisõidu juures )kandnud sellist rehvi nagu continentali contiescape ja siiani olen väga rahul. Asfaldilt maha olen küll harva saanud, kuid kruusal on väga mõnus sõita. Eestis pole müügil näinud, aga reifendirekt tood ca nädalaga koju kätte. Eelmiseks rehviks oli Heidenau K60 - minule sobib continental paremini (Heidenau ka kulus oluliselt kiiremin).

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =161&m_s=1

Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Michelin Anakee on märjaga väga hea pidamisega, kruusal paraku ei pea, see on maantee või n.ö. touringu rehv, kuidas keegi nimetab.
Metzeler Enduro Sahara 3 haagib ikka kruusal kah, kuigi K60 on tunduvalt etem, eriti uuena. Maanteel eriti ei lõuga, K60 on valjem.
Anakee ja K60 kogemus TDM900 all, Enduro Sahara3 G650XC all.
Kui on ikka plaanis peamiselt kruusa künda, siis K60 või midagi karvasemat, Sahara3 on kompromiss. Kui aga tahad asfaldil raudu lohistada,
siis Anakee alla ja minek.

--
Vallo

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Parimad rehvid

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Kas kellegi on kogemusi Bridgestone Exedra G702 kasutamisega tagarehvina raskemat sorti rattal?

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”