Quadile bike mootor

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
overboost
Postitusi: 198
Liitunud: 15 Apr 2008, 14:16
Asukoht: Tartu

Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas overboost »

On keegi Eestis quadile bike mootori peale pannud? Mõtlesin, et võiks sellise projekti ette võtta, saaks linnapeal pulli teha. :D
Mis arvate? Milline quad võtta ja mis mootor? R1, gixxer vms? Jagage ideid. Ma ise arvan, et mootor võiks mingi tavaline 1000cc supersport olla. Ennekõige tahaks teada, kas keegi on midagi sellist Eestis varem teinud.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas tali »

On tehtud küll, surfa netis veits ja siin foorumis oli ka sellest teema. See oli küll üleni nullst projekt ja nobenäpp sai kõva k..ppi näha arvele saamisega. Omalt poolt soovitan max 600-st mootorit (või kui suurem, siis mõni V/R2 - Duci, Aprilia, SV/TL; VTR, TRX/TDM850 vms). Ridaneli tonnine on selge overkill sellise masina jaoks- sõidad kasti ennast :evil: .

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Teema algataja
overboost
Postitusi: 198
Liitunud: 15 Apr 2008, 14:16
Asukoht: Tartu

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas overboost »

Nii palju kui ma neid netist uurinud olen, siis enamasti ikka raptor põhjaks võetud ja r1 või siis busa mootor vahele aetud. Ega siis midagi. Kõigepealt läheb quadiotsing lahti ja siis vaatab edasi, mis mootor jne.


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

all turbo busa pole mõtet :bsmile:

Kasutaja avatar

Timofei
Postitusi: 334
Liitunud: 28 Sept 2008, 18:04
Tsikkel: 10
Asukoht: Narva

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas Timofei »

Samat kasut on Dodge RAM SRT 10'lt. Sirgel kiirendub väga hästi, kiirust ka on, aga kurvides--- (crash)

Olen taliga sama meelt

Gas-All-In+1,5%Oil = Fumus Sanktus

mart211

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Kas te üldse teate ka kui suur vahe ühe ja sama mudeli 600ccm ja 1000ccm mootoril? Ja palju seda reaalselt tagumendi all tunned?
Minu meelest muidugi pane 1000ccm. Pärast ka kurb kui kahetsed ja tunned et kahekesi sõites asi üldse ei liigu. Vähem gaasi keerata on alati lihtsam, kui uuesti ehitada. Ja tavalise quadi mootorida quadiga saab ka edukalt kasti sõita ennast. Ega mootor sind kasti sõida :wack:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas 426f »

foorumis oli müügis üks hayabusa mootor hinnaks 2000eur

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

reimps

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas reimps »

Topin naglalt oma omakasupüüdliku soovituse siia.

Mul jäi kogemata üle Aprilia RSV1000 Mille mootor. Kasuta seda, see V-2 on piisavalt hea väändega, ma usun..


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

mida rohkem seda uhkem. kindlasti tonnine mootor vahele. või veel suurem kui tunned et puudu jääb.

Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas pets77 »

Odavam on vist föön vahele panna, mida ka edukalt kasutatud on.

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.
Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas pets77 »

pets77 kirjutas:

Odavam on vist föön vahele panna, mida ka edukalt kasutatud on.

Vaata youtubest. Yamaha raptor turbo

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.
Kasutaja avatar

kidd
Postitusi: 73
Liitunud: 28 Juun 2006, 16:30
Tsikkel: KTM 640 Adventure
Asukoht: Valgamaa
Tänanud: 1 kord

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas kidd »

http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Xtrem ... ikkel.aspx

Video on kyll vana, a sealt käib läbi jutt 15 kilovatist. Kui sadused tänaseks muutunud pole, pole ju suurel
mootoril miskit poinit, kui selle arvele saamiseks nõrgemaks peab pooma kui quadi originaali.

Kasutaja avatar

Schizo
Postitusi: 486
Liitunud: 11 Veebr 2009, 23:36
Tsikkel: Kawa 636, Ktm 250sx
Asukoht: Rapla/Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas Schizo »

kidd kirjutas:

http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Xtrem ... ikkel.aspx

Video on kyll vana, a sealt käib läbi jutt 15 kilovatist. Kui sadused tänaseks muutunud pole, pole ju suurel
mootoril miskit poinit, kui selle arvele saamiseks nõrgemaks peab pooma kui quadi originaali.

võtad originaali arvele ja siis ehitad ümber ;)

Never ride faster than your Angel can fly!
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Nuki kirjutas:
kidd kirjutas:

http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Xtrem ... ikkel.aspx

Video on kyll vana, a sealt käib läbi jutt 15 kilovatist. Kui sadused tänaseks muutunud pole, pole ju suurel
mootoril miskit poinit, kui selle arvele saamiseks nõrgemaks peab pooma kui quadi originaali.

võtad originaali arvele ja siis ehitad ümber ;)

Ja siis on järgmise ÜV punkti- või politseinikuonu nii loll, et midagi aru ei saa (togi)

L7e kategooria (neliratas) on neljarattaline mootorsõiduk, mis ei ole L6e kategooria mootorsõiduk, mille tühimass, elektrisõidukitel akude massi arvestamata, ei ületa 400 kg (kaubaveoks ettenähtud sõidukil 550 kg) ja mootori suurim kasulik võimsus ei ületa 15 kW.

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
overboost
Postitusi: 198
Liitunud: 15 Apr 2008, 14:16
Asukoht: Tartu

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas overboost »

Ega ma seda mootori vahetust siis registreerima ei hakka, bürokraatiat liiga palju. Aga ma otsin kõigepealt sobiva quadi ja siis hakake mootoripakumistega pihta, enne kui keegi mulle aru pähe paneb. :twisted:


tsaku666
Postitusi: 44
Liitunud: 14 Aug 2009, 16:45
Tsikkel: r1 fighter; vs 1400 intruder

Re: Quadile bike mootor

Lugemata postitus Postitas tsaku666 »

Mis te jonnite kõik mehe kallal...
selliseid mehi peab rohkem Eestis olema kes teevad uhkeid elukaid...

Mina soovin edu ja jõudu tööle ning pane sellele masinale kõige võimsam mootor peale mis võimalik (näiteks: Y2K) :twisted: :bsmile:
Ps Liiga palju võimsust on peaaegu piisav.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”