Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
motohuligaan
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Mär 2005, 13:26
Asukoht: kuskil siin

Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas motohuligaan »

Tere, mõtlesin korra uurida, kas keegi oskab midagi asjalikku öelda taolise probleemi kohta. Tsikkel sureb sõidu peal välja, lööb FI tule näidikupaneelil põlema ja jõud kaob. Vahepeal sai asja parandada, kui selle jama tekkides rutskat peale väänata ja pöördeid peal hoida, samuti vahepeal siduriga tühikäiku piirajas hoides. Aga jama lõplikult ära ei kadunud, mõne mintsa pärast asi kordus. Seda esines nii möödasõidul, norm kulgemisel kui linnakiirustel.


mart211

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Ilma naljata, mul täna kawal sama lugu. Eelmine aasta oli ka. Fi kood ütleb, et kolmas piip on läbi. Juhtmeid rapsides kaob ja tekib uuesti. Homme uurime kust see juhe jamab. Äkki tasub endalgi juhtmeid kakkuda?


Teema algataja
motohuligaan
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Mär 2005, 13:26
Asukoht: kuskil siin

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas motohuligaan »

mart211 kirjutas:

Ilma naljata, mul täna kawal sama lugu. Eelmine aasta oli ka. Fi kood ütleb, et kolmas piip on läbi. Juhtmeid rapsides kaob ja tekib uuesti. Homme uurime kust see juhe jamab. Äkki tasub endalgi juhtmeid kakkuda?

Eks katsetan isegi, see jama hakkas alles see hooaeg. Viimati sai talvekorterisse ära töristatud, nüüd mõned sõidud ja nüüd see nv umbes 100 km sõidul. Vahepeal olin sunnitud 40-50 peale pidurdama ja tühikäigul starteriga nuppu andma. Loodan et seda peeti ei keeranud hoo pealt välku andes.

Kasutaja avatar

Telempe
Postitusi: 120
Liitunud: 15 Juul 2003, 22:28
Tsikkel: Triumph Sprint ST 1050 (2008)
Asukoht: Tallinn (QTH:KO29HJ)

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas Telempe »

Kas sa veakoodi järgi oled otsinud?
Kas ilma starterita sõidu pealt käima ei lähe?

ATGATT, but not invincible

Teema algataja
motohuligaan
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Mär 2005, 13:26
Asukoht: kuskil siin

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas motohuligaan »

Telempe kirjutas:

Kas sa veakoodi järgi oled otsinud?
Kas ilma starterita sõidu pealt käima ei lähe?

praegu pole veakoodi otsinud, manuaalis oli sellest juttu, aga kui ma õigesti aru sain tuli selleks mingid.juhtmed lühistada ja siis süüde sisse , mispeale hakkab veatuli plinkima ja tuleb need korrad kokku lugeda ja õige number annab koodi, seda ma esialgu torkima ei hakanud. kui asi niimoodi toimub?


mart211

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas mart211 »

motohuligaan kirjutas:
Telempe kirjutas:

Kas sa veakoodi järgi oled otsinud?
Kas ilma starterita sõidu pealt käima ei lähe?[
praegu pole veakoodi otsinud, manuaalis oli sellest juttu, aga kui ma õigesti aru sain tuli selleks mingid.juhtmed lühistada ja siis süüde sisse , mispeale hakkab veatuli plinkima ja tuleb need korrad kokku lugeda ja õige number annab koodi, seda ma esialgu torkima ei hakanud. kui asi niimoodi toimub?

Nii käib jah.

Kasutaja avatar

Telempe
Postitusi: 120
Liitunud: 15 Juul 2003, 22:28
Tsikkel: Triumph Sprint ST 1050 (2008)
Asukoht: Tallinn (QTH:KO29HJ)

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas Telempe »

Midagi keerulist seal ei ole.

Juhendi leiab kiire otsinguga.
Samas teemas on kolmandas postituses ka veakoodide kirjeldused.

ATGATT, but not invincible
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Honda Cbr 600 F4i süüde kaob

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Mul kaob raha ja noorus kuhugi sama pimedasse kohta käsikäes. Sinu Honda probleem on selle kõrval kukimuki - keep smile :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”