PALUN ABI! suzuki sv1000 spidokas!!!

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
tunnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Mär 2015, 12:59
Tsikkel: Suzuki SV1000

PALUN ABI! suzuki sv1000 spidokas!!!

Lugemata postitus Postitas tunnuk »

Tervist, olen siin täitsa uus.
Sai ostetud eelmine suvi endale Suzuki SV1000
Pilt

Sai suvel sõidetud ja kõik oli korras. Aga järsku enam spidokas kiirust ei näita ja tahokas ka ei tööta. täitsa 0.
spidokas tuled põlevad,kell töötab, mootori kraade näitab. uurisin ja puurisin, kakkusin asjanduse lahti ja sain üllatuse osaliseks.
Eikuskil ei mingist kukkumisest, heast taevast on selline asi katki.. millele abi ma nüüd otsin teilt.
See "JUBIN" asub spidoka tagaküljel ja selle otsa käib tahoka näidik.

Pilt

Siin piltidel on näha kuidas on katki..

Pilt
Pilt

Saab palun keegi aidata kas on võimalik sellis "JUBINAT" kuskilt saada?

vaatasin ebayst üldiselt tervet spidomeetrit maksavad umbes 100 euro kanti aga need on enamus miilides, ja kuidas ma saan kindel olla kas saab KM ümber seadistada, lollus oleks osta 100 eest teine spidokas (miilides), kui vaid selline väike vidin andis otsad.




KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: PALUN ABI! suzuki sv1000 spidokas!!!

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

SV spidol km ja miilide vahe vahetamine käib ainult ühte nuppu peal hoides, seega ära seda karda.


Teema algataja
tunnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Mär 2015, 12:59
Tsikkel: Suzuki SV1000

Re: PALUN ABI! suzuki sv1000 spidokas!!!

Lugemata postitus Postitas tunnuk »

KuldarA kirjutas:

SV spidol km ja miilide vahe vahetamine käib ainult ühte nuppu peal hoides, seega ära seda karda.

naljapärast proovisin endaoma miilidesse panna, ei tulnud küll see asi välja
lugesin ka seda et kas on UK-USA-EUROPE , nendel ka eri süsteemid. kõikidel ei saagi ümber muuta

Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: PALUN ABI! suzuki sv1000 spidokas!!!

Lugemata postitus Postitas pacaan »

Minuteada saab kõiki vähemalt UK versioonide spidokaid kmh peale nupust ümberlülitada.

Aga teemasse - mul peaks olema üks mingi väikese veaga selline spidokas olemas (müüa) kust siis vajaliku vidina võtta saaks.

Nils
tel 5123888
email pacaan@biker.ee

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R

Teema algataja
tunnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Mär 2015, 12:59
Tsikkel: Suzuki SV1000

Re: PALUN ABI! suzuki sv1000 spidokas!!!

Lugemata postitus Postitas tunnuk »

pacaan kirjutas:

Minuteada saab kõiki vähemalt UK versioonide spidokaid kmh peale nupust ümberlülitada.

Aga teemasse - mul peaks olema üks mingi väikese veaga selline spidokas olemas (müüa) kust siis vajaliku vidina võtta saaks.

Nils
tel 5123888
email pacaan@biker.ee

Hind? mis muidu spidokal see väike viga on?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”