Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Tere

Masinal oli küljes selline asi nagu Starlane PowerShifter, Quickshifter.
Ei tööta see asi nagu peaks. On kellegil kogemust nendega ja oskab seadistada või näpunäiteid jagada? Ei tule endal kuidagi välja.
Manual on küll olemas, http://www.starlane.com/ftp/manuali/Power_Shift_NRG.pdf, aga no päris nii lihtne ei tundu see olevat. KillTime muutmine juba lõhub kogu eelmise seadistuse. Kui 60ms peal nagu enamvähem juba kohati hakkas, siis tõstes selle 100ms peale läks kogu asi pekki. Kas tehakse süütekatkestus liiga vara või liiga hilja.

Lühidalt, kui kellegil on kogemust nendega, andke teada. Suhtleks ja ehk saaks infot mis sellega teha.



zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

mart211

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Mul on sama asi ja kuna minu jaoks esimene quickshifter, siis ei oska rohkemat muud öelda, kui et väga abiks ei ole :D
Sul ka ühendatud süüteahelasse eks?

Kasutaja avatar

Teema algataja
justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Jah, nii ta ühendatud. Ta täitsa teeb süütekatkestust, tunda läbi ratta, aga üldjuhul alati liiga vara või liiga hilja. Niikaugele olen jõudnud, et selle krdi KillTime muutmine mõjutab väga tugevalt seda, KUNA ta seda süütekatkestust teeb - jumala veider asi.
BI Directional on ka mul ta pandud, ühe suunalisega ei saanud üldse teda funkama mingil moel.

Saatsin Starline'i ka pika kirja sümptomitega, eks näis kas üldse mingi vastus tuleb. Nende kodukal on ka mingi eesti firma esindus, aga see tundub juba hingusel olevat vist... Saatsin meili ka sinna, eks näis kas tuleb vastus, kodukas vähemalt puudub või kadunud.

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

mart211

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

justcraizy kirjutas:

Jah, nii ta ühendatud. Ta täitsa teeb süütekatkestust, tunda läbi ratta, aga üldjuhul alati liiga vara või liiga hilja. Niikaugele olen jõudnud, et selle krdi KillTime muutmine mõjutab väga tugevalt seda, KUNA ta seda süütekatkestust teeb - jumala veider asi.
BI Directional on ka mul ta pandud, ühe suunalisega ei saanud üldse teda funkama mingil moel.

Saatsin Starline'i ka pika kirja sümptomitega, eks näis kas üldse mingi vastus tuleb. Nende kodukal on ka mingi eesti firma esindus, aga see tundub juba hingusel olevat vist... Saatsin meili ka sinna, eks näis kas tuleb vastus, kodukas vähemalt puudub või kadunud.

Ma pole kunagi üritanudki tugevamalt süveneda sellesse, et kuidas ja mis moodi ta töötama peaks. Aga nüüd ma teen seda kindlasti, sest abi tast sittagi pole olnud senimaani. Ehk saab asjalikuks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

SUl Mart küll vist vähe teine masin, aga kipun arvama, et minu probleem on selles, et juhtmete järgi on cut viidud ainutl 4jale pihustile. Mul secondary inejctors samuti. Ehk hetkel minul tehakse cut ainult 4jale pihustile, 4 jääb tööle ja ehk ka sellest olukord, kus kõrgetel pööretel suurel koormusel muffigi ei toimu aga väikstestel kõik ok.
Teen väike tinutamise :D

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)
Kasutaja avatar

ralf
Postitusi: 222
Liitunud: 20 Sept 2005, 00:01
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas ralf »

Vabandust et segan, kuid väike vasturääkivus on siin tekstis. Justcraizy, sa teises postituses tunnistasid, et katkestus on tehtud süüteahelasse, kuidas siis nüüd järsku pihustid siia puutuvad? Äkki sa mõtlesid pihustite toite ahelasse?
Soovitan soojalt katkestus teha süütepoolide toiteahelasse! Ehk siis tuleb katkestada süütepoolide peale tulev süüde.
Teine asi on see, et lisaks selle katkestus intervalli pikkusele saab pädevamate tootjate shiftereid (lüliteid) ka reguleerida, et kas nad vajavad tugevat lülitamist või piisab nõrgemast tonksamisest. Odavamatel ei pruugi seda võimalust olla, kuid tasuks uurida. Äkki lülitub liiga vara, sest lülitile piisab nõrgemast survest.

Motopood BIKER24.EE
Kasutaja avatar

Erkki
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Okt 2005, 16:34
Tsikkel: Aprilia RSV 1000 R
Asukoht: tallinn

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas Erkki »

Heips,

Endal ka olnud sama shifter ja pole mingit probleemi selle seadistamisega olnud.

  1. Ühenda katkestus süütepoolile mitte pihustitele - süüte katkestamine on oluliselt täpsem kui pihustite katkestamine. Katkestusaeg 50ms ...ja jääb igasugune seksimine pihustite ja topelt pihustitega ära.
  2. Tundlikus tuleb sul paika keerata, selline hakkimine tuleb sellest, et anduri tundlikus on paigast ära. .....ja vaata ka, et see andur sul liiga kõvasti mutrite vahele keeratud ei ole.

Edu.


mart211

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Krt, võtan ka kätte end ja seadistan asja ära nii nagu peaks, vaataks mis nägu siis teeb :D


2715
Postitusi: 143
Liitunud: 19 Aug 2012, 21:37
Tänatud: 35 korda

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas 2715 »

Olles näinud sellist vigurit ainult kas kahest osast käiguvändal oleva lülitina, mis lülitab vända liikumise peale füüsiliselt mikrolülitiga süüte välja ja teise variandina varda vahel, kus samuti oli mikrolüliti reageerides varda kokkusurumisele ei suuda mõista selle anduri tööpõhimõtet.
Äkki keegi targem seletab asja lahti millest ta aru saab et käiguvahetuseks läheb?

Kasutaja avatar

Erkki
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Okt 2005, 16:34
Tsikkel: Aprilia RSV 1000 R
Asukoht: tallinn

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas Erkki »

Surveandur on see mis põhimõttel ta töötab. Surveandurite kohta saab googelist piisavalt inffi :-)

...ja kuna tegu on surveanduriga siis ei tasu seda ka poldi ja muttri vahele kinni pigistada, muidu võid end vigaseks timmida nende nupukestega aga asi ikkagi ei toimi.

On olemas ka nö. magnet-impulss andureid ja ka neid mis hoova positsiooni pealt töötavad aga üldiselt on need minu meelest suht ibrad.


susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: Kogemust Starlane PowerShifteriga?

Lugemata postitus Postitas susla »

Hei.
Starlane PowerShifter, Quickshifter on üks paremaid, täpsemaid ja reguleeritavamaid süsteeme üldse. Kogu iva ongi selles, et see tuleb panna süütesüsteemi vahele, mitte pihustite!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”