Suzuki GSR 600 süüteluku võti jamab.

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
markgj
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Apr 2016, 00:11

Suzuki GSR 600 süüteluku võti jamab.

Lugemata postitus Postitas markgj »

Süüteluku voti ei taha vabalt keerata. Kui natuke väristada toimib. Pole hetkel ise midagi teha üritanud voi ōlitada proovinud. ühesonaga ãkki keegi oskab midagi tarkka selle probleemi kohta rââkda.Loodetavasti pole vaja kogu süütelukku vahetada vaja hakata. :shock:

Kasutaja avatar

sepprait
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Apr 2013, 17:38
Tsikkel: Suzuki DR750S
Asukoht: Tallinn, Valga
Tänanud: 1 kord

Re: Suzuki GSR 600 süüteluku voti jamab.

Lugemata postitus Postitas sepprait »

Proovi näiteks nii.

Kütusepaagi lukul minul toimis.

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Suzuki GSR 600 süüteluku voti jamab.

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Jep.. ma tilgutasin julmat wd-40-t sinna sisse tilga-paar ja hakkas toimima nagu unistus.. tagant järgi mõeldes oleks tõesti kavalam olnud võti õliseks teha, aga no toimis ka nii :D

Kasutaja avatar

renx
Postitusi: 181
Liitunud: 25 Mai 2012, 19:48
Tsikkel: Husaberg
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Suzuki GSR 600 süüteluku voti jamab.

Lugemata postitus Postitas renx »

Wd40 kindlasti mitte. Puhasta ära brake cleaneriga kui oled pannud mingit muud määret varem ja pane pliiatsi grafiiti. Igasugune vedel määre tõmbab saasta ligi. Pole see wd40 midagi igalpool 100% kasulik. Ise kasutasin grafiidi pulbrit ja töötab väga hästi. Samuti pidin enne võtit jõnksutama, et süüdet sisse panna :)

XT600->XT660Z Tenere->KTM 690->Beta 250RR->Husaberg TE250->DR650->XT660R

Teema algataja
markgj
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Apr 2016, 00:11

Re: Suzuki GSR 600 süüteluku voti jamab.

Lugemata postitus Postitas markgj »

Grafiidi pulber(harilikupliiatsi südamiku) aitas natuke kaasa küll. Tänud :)

Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Suzuki GSR 600 süüteluku voti jamab.

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

Issand see maksab ju terve tsikli hinna http://www.ebay.com/itm/Suzuki-Ignition ... e%3ASuzuki :lol:

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Suzuki GSR 600 süüteluku voti jamab.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

elektromargu kirjutas:

Jep.. ma tilgutasin julmat wd-40-t sinna sisse tilga-paar ja hakkas toimima nagu unistus.. tagant järgi mõeldes oleks tõesti kavalam olnud võti õliseks teha, aga no toimis ka nii :D

Mul hakkas Kawasaki paagikorgi lukk samm-sammult üha viletsamini tööle. Aeg-ajalt tilgutasin õli sisse (WD40 või grafiitmääret), sain luku tööle ja olin enesega rahul. Viimane kord, kui pärast õlitamist üsna kiiresti jälle kinni jäi ning luku hädavaevu lahti sain, otsustasin korgi ja luku tükkideks võtta. Väga mõistlik otsus. Luku korpusesse oli tekkinud tihke, valge pulbritaoline oksiidiladestus, mis takistas lukul normaalselt töötamast. Oleks ma samas vaimus jätkanud, siis peatselt poleks lukk enam avatav olnud.
Minu jutu mõte? Kui tahad tuksi keerata, siis pane rohkem õli ja ära põhjustega tegele.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”