Aprilia rxv 450/550

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Teema algataja
alfred1

Aprilia rxv 450/550

Lugemata postitus #1 Postitas alfred1 » 20 Aug 2018, 15:29

Tere, tekkis huvi aprilia rxv 550/450 vastu, kuidas antud isend vastu peab hobi korras metsas uitamiseks ja vahest ka pikemateks otsadeks? Olen kuulnud, et hooldus välp on suht tihe kas see väide peab paika? On mingi vahe ka 550 ja 450 vahel, tehniliselt, võimsuselt ja vastupidavuselt? Ja miks eestis just neid rxv suht vähe müügis on?
tänud ette!

Dusterx
Tsikkel: r1100gs,lc4,cm200t,cx500
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Aprilia rxv 450/550

Lugemata postitus #2 Postitas Dusterx » 20 Aug 2018, 21:03

Sõbral on sxv550, käime koos mängimas. Võrrelduna minu ktm lc4-400 ja 250ccm tarieliga, on ta suht mannetu asi. Põhjused: Paak üliväike, väga kaugele ei jõua (7l oli vist ja isu üle ei saa kurta). Pidevalt on hooldustes mingi lambi hädaga. Käivitusprobleemid, külmaga tuleb lõke alla teha, jahedaga lööb teinekord tagasi ja tõmbab täis, kuna aku on mikroob, siis tihti lõpeb ennem akus jaks, kui pillile hääled sisse saad. Kukkumisel lööb pidevalt pensupumba kaitsme läbi. Edasi käib toredalt, lisaks lühikesele hooldevälbale, tuleb tal ka õlitaset suht tihedalt jälgida, häda pole mitte selles,et ta hullult õli sööks, vaid karterituulutuse kaudu paneb jehat, seal isegi mingi toruke, kus otsas on punn, mida tuleb suht tihedalt tühjendada, muidu pidi juhtuma ei mäleta enam mis. Võimalik, et antud isend oli kuidagi paha omaniku käes jne, kuid tänaseks on nagu kõik tal tehtud, mis peab ja natuke peale ka veel. (mootoriremont ap-motos, käivituse mingisugune tehase tuuning lahend, mis ei lahendanud eriti miskit). Ise arvasin nendest ratastest palju paremini, nüüd, kus tutvusringkonnas sääne on, on ka arvamus tast väga kesiseks kukkunud. See ratas on ka kehva, või ei osata teda eestis eriti timmida, enamuse inimeste jaoks on siiski tulem sama. Võta miskit levinumat ja kindlamat.
P.S aprilia fännid, ärge näkku lööge, selline on lihtsalt minu arvamus ja kõrvalt kogetu. Kui sellist ratast võtta, siis pigem uus või väga kindla ajalooga uuemapoolsem asi.
Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 182 korda

Re: Aprilia rxv 450/550

Lugemata postitus #3 Postitas RasmusL » 20 Aug 2018, 21:26

Olin ise kunagi aastaid tagasi samuti ostmas 550, küll aga supermoto versioonis. Natukene teiste muljeid kuulates, kes antud ratta omanikud olid, ei soovitanud mulle seda keegi. Ainuke pluss selle ratta juures ongi räige minek- vastupidavus ja töökindlus on kehvakene. Ostsin hoopis ühepütilise supermoto. Igatahes kui ostad, siis sellise omaniku käest kes ratta on tutikana soetanud ning kindel hooldusajalugu olemas. Mitte sellist ,mis on käest kätte käinud ning teab kes ja kus remontinud/hooldanud. Väga kapriisne pill on ikka.
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Mine “Mootorratastest üldiselt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist