Honda cbr 900 vs Suzuki GRX1000

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Mihkelpoiss
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Mai 2016, 21:49
Tsikkel: Kawasaki

Honda cbr 900 vs Suzuki GRX1000

Lugemata postitus Postitas Mihkelpoiss »

Selline küsimus, et millist ratast teie eelistaksite, kas Honda cbr 900 929/954 või Suzuki GRX1000 K3. Samuti sooviks teada mõlema ratta häid ja halbu omadusi?

Tänud ette, kes vastavad




will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Honda cbr 900 vs Suzuki GRX1000

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mul on see K3 (K4 aga neil pole märkimisväärseid erinevusi). Pole küll päris originaal, vaid rinka jaoks konverditud ehk siis terve ports asju on vahetatud ja muudetud aga eks üldiselt raam, mootor, rattad ja sellised basic asjad on ikka sama. Olen ka mõni aeg tagasi teinud proovisõitu ühe cbr'ga, vist oli 954. Noh, mineku poolest on neid suht raske võrrelda. Üks on täielik loom ja teine läheb lihtsalt hästi edasi. Gixxeri esipidurid radial supportite ja master cylinderiga on haiglaselt head (MC tõsi küll on aftermarket, originaalis on vist tavaline), cbr'l nii head nad kindlasti ei olnud.
Gixxer on väga agressiivse sõiduasendiga ja väsitab ära kui lihtsalt niisama kruiisida tahad. Aga no kurve sõita on ikka maailma tunne! Cbr nii hullult ei tundunud väsitavat, kuigi ega see pole ka mingi pika sõidu ratas minu arvates.

ma ei oska gixxeri kohta midagi muud öelda kui et juba siis kui oma esimese hankisin, ega mul polnud mõtteski sellega igapäevaselt sõitma hakata. esiteks ta on selleks ebamugav, teiseks neid trahve ei jõuaks elu sees ära maksta ja kolmandaks ega kartsas ei viitsiks ka koguaeg istuda :D suhteliselt võimatu on sõita <120kmh sellise rattaga sest tekib tunne nagu tahaks jalaga hoogu juurde lükata. Cbr vast kannatab ka rahulikult ja inimlikult sõita...kuigi täpselt ei tea, pole pikemalt ühtegi kasutanud ega sõitnud. Alla 954 pole mõtet võrrelda k3/k4 gixxeriga. Aga veel parem ratas peaks olema k5/k6. Võta hoopis selline :D


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Honda cbr 900 vs Suzuki GRX1000

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Nõus eelneva jutuga. Omasin ka pikalt K4 ja olen ka sõitnud Cbr 954-ga. K5/K6 on kahest eelnevast peajagu parem.
Sobilikult on siin üks selline üle viewtopic.php?f=93&t=105493&p=816474&hi ... 00#p816474

Teed korda Eestis.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”