Ostuabi VFR800x crossrunner

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Auto 24-s hetkel lausa 2tk müüa, ühte plaanin õhtul vaatama minna, aga kas on midagi millele kõrgendatud tähelepanu pöörata? Kas Hondad on sarnaselt Yamahadega ainult tankimiseks ja sõitmiseks või peab neid ka remontima :D
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3406131 (Itaaliast kasutatuna)
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2286590 (Eestist uuena)
MNT taustakontrolli oskan kasutada :-)



Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Tahad äkki minu oma ära osta? Saad 100% ausa ajaloo ja jutu ka kaasa.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

M.T. kirjutas: 26 Aug 2020, 12:40

Tahad äkki minu oma ära osta? Saad 100% ausa ajaloo ja jutu ka kaasa.

Mina tahan mõne sellise osta, kui keegi samal ajal mu Versys 650 ära ostab :)

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Eile sai siis see esimesel lingil toodud ratas ära nähtud/ katsutud. Ratas tundus lühikesel proovisõidul igati OK olema: peale keerates pani minema, pidurdades jäi seisma, lenksu väänates muutis kuulekalt suunda, aga sõiduasend mulle eriti ei meeldinud, seega crossrunneri ost hetkel päevakorrast maas. V4 mootori "podin" meeldis :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Kristjan135
Postitusi: 13
Liitunud: 18 Aug 2015, 10:14
Tsikkel: BMW F650

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas Kristjan135 »

Kui see ei meeldind siis mul ka üks vähe vanem v-strom 1000 pakkuda. Kõrgem tuuleklaas, täis kohvri ring jne. Kui huvi anna teada.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Sõiduasend on individuaalne teema jah. Mul oli unistustes/plaanided Yamaha FZ1/FZ8s, seda kuni esimest korda peale istusin. Kõik oli valesti ja sinna see plaan jäi. Crossrunner jällegi oli nagu rusikas silmaauku, kõik sobis minu kehaehitusega.
Aga tavaliselt on jah nii, et kui mingi asi kohe algul ei meeldi, ega ta ajaga ka meeldima ei hakka. Kui sõiduasend tundub vale, siis saab seda küll korrigeerida lenksu, sadula või jalatugedega, aga ikka jääb miski häirima. Ju pole sinu ratas.
Ma enda omale küljeplastiku tagasi panen, siis soovi korral võid kunagi ühissõidul saada pikemaks proovimiseks.

Viimati muutis M.T., 27 Aug 2020, 11:52, muudetud 2 korda kokku.

WSW
Postitusi: 27
Liitunud: 27 Aug 2010, 22:49
Tsikkel: Honda Crossrunner
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 4 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas WSW »

Mul see ratas müügis just sellepärast, et ei sobi mulle see jalgade asend. Mitte et jalarauad kõrgel oleks aga nad on kuidagi taga ja üks põlv millel kunagi hallil ajal sporditrauma oli, hakkab valutama. See muidugi osaliselt ilmselt vanusest tingitud ja aeg oleks ammu kroomi peale kolida kuid ei meeldi mulle neist ükski, seega jääb üle kas endurolaadne ratas või sõita samaga edasi ja tihedamini suitsupause pidada.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas franz125 »

No see kroomi peale kolimine ei ole ka lihtne.Ma ikka mingi viimased 20+aastat sportrataste peal olnud ja VTX-il sõiduasend ei loksu kuidagi paika.Linnas on jumala OK aga maantee peal see kaugushüppaja asend hakkab alla tunni puusaliigestele.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma eelmisel aastal mõtlesin ka mingeid chopperi mõtteid,käisin istusin nede seljas mitmes kohas ja sõitsin sõbra rattaga natuke pikemalt. Sama teema, puusades tekkis selline imeik koormatuse tunne umbes 40min sõidu järel ja kui naine taga(istub ta ju palju kõrgemal),siis oli ratas olenemata oma suurest kaalust, kuidagi kipakas. Ühesõnaga ei olnud chopper minu tassike teed. Sõitsin nii väiksemaid kurvilis teid,kui ka kiirteel ja kiirteel oli vist tunne kõige nigelam. Olenemata klaasist ja veel mingitest suunajatest kahvli küljes, oli suuremal kiirusel ka sõidutuul suht häiriv, võrreldes oma rattaga.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

WSW
Postitusi: 27
Liitunud: 27 Aug 2010, 22:49
Tsikkel: Honda Crossrunner
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 4 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas WSW »

Vot see kaugushüppaja asend ongi see õige nimi. Proovisin venna Viragot ja tuttava VTX 1800 ning isegi teise tuttava Goldwingi aga mis ei sobi see ei sobi. Muidugi Goldwing osta on nagu veel teine auto osta.

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Maaks kirjutas: 26 Aug 2020, 10:59

Kas Hondad on sarnaselt Yamahadega ainult tankimiseks ja sõitmiseks või peab neid ka remontima :D

Sõitsin kolm aastat tavalise VFRiga (sama ratas aga krevetiasendiga), ja remondid olid pmst ainult enda lolluse pärast. :) Sellel V4 VTEC mootoril on väga kallis suurhooldus klappide reguleerimisega, aga paljud omanikud on seda tegemata jätnud ja väga pikalt ja edukalt sõitnud. Mu enda masin sai ka uue omaniku käes uued plastikud ja sõitis kuhugi Aafrikani välja.

Iseenesest vaatasin ka neid Crossrunnereid, sest VFR meelitab tagasi :D aga noh, siis keegi võiks mu matka-Fazeri ära osta...

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Deem, müüge oma Fazerid ja muud segavad rattad maha ja ostke mu Crossrunner ära :bsmile:
Mul juba uued kandidaadid omal olemas, a Crossrunner jalus. :D

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

No meelita uue kandidaadi omanikku et tal on Fazerit vaja, teeme siis kolmeosalise diili. :D

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas Maaks »

AnTyx kirjutas: 27 Aug 2020, 22:48

No meelita uue kandidaadi omanikku et tal on Fazerit vaja, teeme siis kolmeosalise diili. :D

Näita mulle enda Fazerit! Tahaks küll natuke uuemat (ja ABS-ga), aga äkki hakkab meeldima.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas: 28 Aug 2020, 10:12
AnTyx kirjutas: 27 Aug 2020, 22:48

No meelita uue kandidaadi omanikku et tal on Fazerit vaja, teeme siis kolmeosalise diili. :D

Näita mulle enda Fazerit! Tahaks küll natuke uuemat (ja ABS-ga), aga äkki hakkab meeldima.

Crossrunneri omanikud on nüüd kõik :bsmile: ootuses :D

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kus sa oma crossrunneriga pesitsed? ma ennast ostjaks ei luba aga tahaks korra selga ronida ja proovida seda halba istumisasendit enda jaoks.
Sest tegelikult on mingi väike mõte ka omada asfladilt maha keeratavat pilli
VFR800 kohta aga oskan öelda ainult kiidusõnu seega on esimesed pilgud suunatud afrikakax ja VFR X poole, need on disainilt ka üsna mokkmööda.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Madlobster kirjutas: 28 Aug 2020, 10:57

kus sa oma crossrunneriga pesitsed? ma ennast ostjaks ei luba aga tahaks korra selga ronida ja proovida seda halba istumisasendit enda jaoks.
Sest tegelikult on mingi väike mõte ka omada asfladilt maha keeratavat pilli
VFR800 kohta aga oskan öelda ainult kiidusõnu seega on esimesed pilgud suunatud afrikakax ja VFR X poole, need on disainilt ka üsna mokkmööda.

Info PS-is.


karl87
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Mär 2012, 20:38

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas karl87 »

Vaikselt liiguvad mõtted ka VFR800X suunas. Kuidas pikal maal vibratsiooniga on? V4 käsi ära ei sureta, ca 200km otsal? Kuidas kaassõitja ja koormaga hakkama saab, tagaamort põhjas ei käi legaalsel kiirusel lohust läbi sõites? Praegu ainult üks isend bikepointis müügis, kellelgil veel müügihuvi siin?


WSW
Postitusi: 27
Liitunud: 27 Aug 2010, 22:49
Tsikkel: Honda Crossrunner
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 4 korda

Re: Ostuabi VFR800x crossrunner

Lugemata postitus Postitas WSW »

Mul see juba paar aastat olnud ja mingit vibra pole täheldanud. Küljes on kõik kohvrid ka. Taga amort ju reguleeritav . Pikka otsa sõita mu meelest üsna hea, isteasend ju üsna püstine. Algul oli jalgade asend peale Varaderot veidi võõras aga harjus ära. Võib olla ka see aitas, et sai laiemad ja veidi reguleeritavad pandud. Ei usu, et ka kaasreisija puhul midagi kehvasti oleks.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”