Suzuki 1200 Bandit

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kui juba, siis ikka õigete suzu värvidega :arrow:
http://freespace.virgin.net/tony.james/ ... SX0005.JPG



it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

kaska
Postitusi: 297
Liitunud: 17 Okt 2006, 10:59
Tsikkel: 900 Hornet / 650 Scrambler
Asukoht: Bern / Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kaska »

deem nüüd ajasite mulle ka nakedi isu peale.
See suzu värvides ju ikka eriti pro


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Päris naked vist ikka ei sümpatiseeri :wink: aga vbl tuulega võideldes sõiduelamust tõesti rohkem.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Teema algataja
SigSauer

Lugemata postitus Postitas SigSauer »

huvitav kui palju siin eestis suuri bandiite (gsf 1200) üldse ringi vuristab, üldiselt eriti palju selliseid rattaid siin ei kohta ja müügi/ostukuulutusi ka suht vähe. Endal algab selle ratatga neljas hooaeg ja rattaga vägagi rahul.

bandiidiomanikud andke endast märku 8)

Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Primo kirjutas:

Kui otsid madalalt hakkavat väänet, siis kiika ka GSX1400'se poole.Gondleid küll pole, kuid see-eest litrit nii, et maa on must :twisted:

sõida mõlemaga back to back, siis näed et Bandit 1200 on kiirem kui GSX1400

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


Mõuki
Postitusi: 182
Liitunud: 21 Apr 2006, 13:29
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Mõuki »

SigSauer kirjutas:

huvitav kui palju siin eestis suuri bandiite (gsf 1200) üldse ringi vuristab, üldiselt eriti palju selliseid rattaid siin ei kohta ja müügi/ostukuulutusi ka suht vähe. Endal algab selle ratatga neljas hooaeg ja rattaga vägagi rahul.

bandiidiomanikud andke endast märku 8)

Bladyhellil on üks selline.

Küsija suu pihta ma ei löö!
________
FJ 1100 -->Kawasaki GPZ 1100

bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

Meie pundis on 1200-seid bandiite 4 tk.


Teema algataja
SigSauer

Lugemata postitus Postitas SigSauer »

hakkab looma, 6 ratast justkui koos, ilmselt sinnakanti see arv ka jääb

Kasutaja avatar

Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

lisaks siis omalt poolt 7-nda ja 8-nda kah. kolmas hooaeg selle rattaga. ja klubikaaslane sõidab ka Banditiga.... ja siiamaani ainult kiidan seda ratast :lol:

1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200

Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Oil-Cooled kirjutas:
Primo kirjutas:

Kui otsid madalalt hakkavat väänet, siis kiika ka GSX1400'se poole.Gondleid küll pole, kuid see-eest litrit nii, et maa on must :twisted:

sõida mõlemaga back to back, siis näed et Bandit 1200 on kiirem kui GSX1400

Milles see täpselt seisneb,et miks ta siis ikka kiirem on?
Sirges joones peaks 1400-ne ju teoorias kiirem olema.

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R

Teema algataja
jannuhellu

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas jannuhellu »

tere sai ka soetatud endale suzuki 1200s bandit 2001 aasta.
http://fin.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... _missing=1

Viimati muutis jannuhellu, 09 Sept 2008, 00:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re:

Lugemata postitus Postitas renXx »

bandit 1200 kirjutas:

Meie pundis on 1200-seid bandiite 4 tk.

Kes välja jäi???
Aiman juba (togi)

Pilt

Pilt

mell70
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Aug 2008, 20:00
Tsikkel: suzuki bandit 1200 s
Asukoht: Türi

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas mell70 »

Tere.Ka Türil siis olemas mõned kuud Bandit 1200,seni väga rahul.Aastaid tagasi omatud siis hunnik Jawasid ja Ural miilitsa varianti.Peaaegu siis antud ratas esimeseks rattaks kuna ajaliselt vahe ligi 15 aastat eelmisest rattast.Veel ega kellelgi pole olemas vene või inglisekeelset manuali,seni millegipärast olen leidnud vaid saksakeelseid,ehk olen halvasti otsinud......

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

mell70 kirjutas:

Tere.Ka Türil siis olemas mõned kuud Bandit 1200,seni väga rahul.Aastaid tagasi omatud siis hunnik Jawasid ja Ural miilitsa varianti.Peaaegu siis antud ratas esimeseks rattaks kuna ajaliselt vahe ligi 15 aastat eelmisest rattast.Veel ega kellelgi pole olemas vene või inglisekeelset manuali,seni millegipärast olen leidnud vaid saksakeelseid,ehk olen halvasti otsinud......

E-bay abiks ehk, näiteks midagi sellist http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1995-200 ... enameZWDVW
Kui vaja, saan tellimuse juures aidata!

Kasutaja avatar

Tarkoi
Postitusi: 3
Liitunud: 23 Juul 2007, 18:55
Asukoht: Tartu <-> Türi

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Tarkoi »

mell70 kirjutas:

Tere.Ka Türil siis olemas mõned kuud Bandit 1200,seni väga rahul.Aastaid tagasi omatud siis hunnik Jawasid ja Ural miilitsa varianti.Peaaegu siis antud ratas esimeseks rattaks kuna ajaliselt vahe ligi 15 aastat eelmisest rattast.Veel ega kellelgi pole olemas vene või inglisekeelset manuali,seni millegipärast olen leidnud vaid saksakeelseid,ehk olen halvasti otsinud......

mina sain selliselt aadressilt http://blackbears.ru/index_en.php?get=manual. Olen ise ka türilt ja sõidan juba teist aastat Bandit 1200.

Suzuki GSF 1200
Alempois MC

bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Re: Re:

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

renxx9 kirjutas:
bandit 1200 kirjutas:

Meie pundis on 1200-seid bandiite 4 tk.

Kes välja jäi???
Aiman juba (togi)

Ära põe sina ei jäänud välja :bsmile:

Transporditeenus ja kaevetööd
http://www.revemont.eu/

bandit 1200
Postitusi: 261
Liitunud: 23 Jaan 2007, 12:44
Tsikkel: GSX-R 750,R-1
Asukoht: teletornikandis
Kontakt:

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas bandit 1200 »

mell70 kirjutas:

Tere.Ka Türil siis olemas mõned kuud Bandit 1200,seni väga rahul.Aastaid tagasi omatud siis hunnik Jawasid ja Ural miilitsa varianti.Peaaegu siis antud ratas esimeseks rattaks kuna ajaliselt vahe ligi 15 aastat eelmisest rattast.Veel ega kellelgi pole olemas vene või inglisekeelset manuali,seni millegipärast olen leidnud vaid saksakeelseid,ehk olen halvasti otsinud......

Mis aasta bandit sul on,mul tööarvutis manual täitsa olemas,alates 96- krt ei mäleta peast.

Transporditeenus ja kaevetööd
http://www.revemont.eu/
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Mul kah manuaalid olemas pdf-na.

K1200S
Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Re:

Lugemata postitus Postitas renXx »

bandit 1200 kirjutas:
renxx9 kirjutas:
bandit 1200 kirjutas:

Meie pundis on 1200-seid bandiite 4 tk.

Kes välja jäi???
Aiman juba (togi)

Ära põe sina ei jäänud välja :bsmile:

Ei põegi, siiski aiman keda ei loetud :bsmile:

Pilt

Pilt

mell70
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Aug 2008, 20:00
Tsikkel: suzuki bandit 1200 s
Asukoht: Türi

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas mell70 »

bandit 1200 kirjutas:
mell70 kirjutas:

Tere.Ka Türil siis olemas mõned kuud Bandit 1200,seni väga rahul.Aastaid tagasi omatud siis hunnik Jawasid ja Ural miilitsa varianti.Peaaegu siis antud ratas esimeseks rattaks kuna ajaliselt vahe ligi 15 aastat eelmisest rattast.Veel ega kellelgi pole olemas vene või inglisekeelset manuali,seni millegipärast olen leidnud vaid saksakeelseid,ehk olen halvasti otsinud......

Mis aasta bandit sul on,mul tööarvutis manual täitsa olemas,alates 96- krt ei mäleta peast.

Ratas on 97a .


Teema algataja
jannuhellu

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas jannuhellu »

mis vahe on 1200 ja 1200s-il.? kui keegi võiks kiiirelt öelda?

Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

jannuhellu kirjutas:

mis vahe on 1200 ja 1200s-il.? kui keegi võiks kiiirelt öelda?

S on pool-kondliga [Motobot: õige on "gondliga"], tavaline on traditsionaalse ümmarguse esitulega

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


Teema algataja
jannuhellu

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas jannuhellu »

tänud


jäme kobra
Postitusi: 133
Liitunud: 11 Sept 2008, 17:51
Tsikkel: Kawasaki KLE
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 3 korda

Re:

Lugemata postitus Postitas jäme kobra »

Tervitus Banditiklubile!Oman ka 1200s ja siiani masin yllatavalt hea.Kruusalgi v6imalik kiiresti s6ita ja lolli mängida.PS.mul plagiseb konarlikul teel s6ites miski plastik poolgondli sees,v6ibolla sul sama teema?

Keedup kirjutas:

Mul on teist aastat Bandit 1200 (1998), kusjuures läbisõit on üle 65000 km. Toodud Saksamaalt ja ise olen sõitnud u. 4000 km. Mingit probleemi pole olnud, kuigi alguses põdesin, et esimene käik läheb jube kõva kolksuga sisse, aga no las läheb - Suzukidel pidigi käigutäpsus väiksem olema. Konarlikul teel esiosas, nagu enamasti kõigil tsiklitel, midagi plagiseb, aga lenksulaager see vist pole (seistes pidurit hoides esiotsaga koogutades mingit häält ei tee.) Ühesõnaga - minu sõidetud tuhandete kiltide jooksul pole ükski esialgu kardetud viga süvenenud, ainult tagarehv tuli vahetada, sest lolli peaga ei mõõtnud rõhku, mis oli liiga madal ja seetõttu kulus kumm ruttu.
Ratas on raske ja sööb seetõttu sportliku sõidu korral piduriklotse. Bensuluku linnas u. 6 l. Mootori vääne on imetlusväärne ja normaalse sõidu puhul kasutan umbes samu pöördeid, mis tavalisel sõiduautol. Kui aga vaja pöördesse ajada, läheb nagu baik. Sõiduasend on püstine, aga mul on nn. poolgondliga modifikatsioon ja kuni 110 km/h tuul väga ei tapa. Suuremal kiirusel istun tahapoole ja lasen pea madalamale. Sõbrad, kes sõidavad teiste suurekubatuuriliste ratastega on kiitnud Banditi lihtsat juhitavust.
Peeglid on ümmargused ja üsna värdjaliku reguleerimissüsteemiga, aga selle eest ei vibreeri ja pilt on alati selge. Netist olen lugenud, et sidur pidi olema suurte Banditite nõrgim lüli, aga seda vist ainult nende jaoks, kes rasket tsiklit pidevalt siduriga nokka tõstma meelitavad. Seda ratast kasutab ka kohalik politsei ning paljud asjatundjad on kinnitanud, et suure Banditi ostmine on sõltumata läbisõidust üsna kindlapeale minek. Negatiivse poole pealt ei oskagi midagi esile tuua, sest Bandit on mul alles teine tsikkel. Räägitakse, et see õhk-õli jahutusega masin ei tahtvat külma ilmaga hästi käia, aga vähemalt nullilähedasel temperatuuril tiksub küll, tahab vaid rohkem soendamist.

Alkohol pole minu jaoks mingi probleem!
Kasutaja avatar

marti252
Postitusi: 274
Liitunud: 11 Apr 2006, 16:16
Tsikkel: used to be Blackbird
Asukoht: Pääsküla

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas marti252 »

Krt hakkasin ka siin banditit vaatama ja sellisel lehel nagu http://www.valcazas.com/product_info.ph ... ts_id=1007 ,kus uus 2006 SUZUKI GSF 1200 Bandit S ABS on müügis ainult 4,608.50EUR, millele lisandub trantspordi kulud 160euri ja vist ka eesti käibemaks ja tundub, kui ma ei eksi, siis toovad kohale ka :roll:

Kui kellelgi vedeleb juturaamatuid, mida ta tahaks ära anda, siis ma hea meelega vahetaks mõne meelepärase asja vastu :)
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas Primo »

marti252 kirjutas:

http://www.valcazas.com/product_info.ph ... ts_id=1007 uus 2006 SUZUKI GSF 1200 Bandit S ABS on müügis ainult 4,608.50EUR, millele lisandub trantspordi kulud 160euri ja vist ka eesti käibemaks ja tundub, kui ma ei eksi, siis toovad kohale ka :roll:

Pilt

Neegri lõhna on täitsa tunda sellel leheküljel, ausalt.

Challenge the Adventure.Ride The World

jäme kobra
Postitusi: 133
Liitunud: 11 Sept 2008, 17:51
Tsikkel: Kawasaki KLE
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 3 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas jäme kobra »

Kuidagi kahtlaselt odav hind.Raha pole m6tet enne maksta kui ratas kohaletoodud,muidu v6ib juhtuda,et pärast pole ei ratast,ega raha.

Alkohol pole minu jaoks mingi probleem!

Teema algataja
SigSauer

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas SigSauer »

nii, mul suurel bandiidil miski 65000km läbi sõidetud (97a), vahetatud seni ainult rehve, klotse jms kuluosi, eriti kuulikindel pill on küll, ma pole just kõige säästvama sõidustiiliga + kevadel sai bosnias ja serbias mööda mägesid kolistatud +5st +35 soojakraadini. Isegi kruusa peal testitud, mingit probleemi pole, veab nagu loom ka viiendaga (aga hirmasti on 6 dast käigust puudus küll, kogu aeg "otsin" kuuendat, pöörded justku nõuaks seda käiku). Ainus mis ma tähele olen pannud on see, et kui ikka sageli peeneks lased venib kett üsna kähtku välja, D.I.D kett üle 15 tuhande vastu ei pea, ma ise ka muidugi tublisti üle 100kg ja tsikiga kokku miski 350 kg vast ikka, vbla ka selle pärast. Nuputangi siin, kas peaks äkki klapikambri kaane maha kruvima ja klapivahesid mõõtma.

bandiidid, palju hooajal siis läbi sõidetud ja kuidas bandiit vastu pidas ?

Kasutaja avatar

marti252
Postitusi: 274
Liitunud: 11 Apr 2006, 16:16
Tsikkel: used to be Blackbird
Asukoht: Pääsküla

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas marti252 »

jäme kobra kirjutas:

Kuidagi kahtlaselt odav hind.Raha pole m6tet enne maksta kui ratas kohaletoodud,muidu v6ib juhtuda,et pärast pole ei ratast,ega raha.

Njah

Payment:

Payment must be made in full before dispatch by means of bank transfer.

Time for payment shall be of the essence and any failure to pay shall entitle "The Company" at his option to treat the contract as repudiated by "The Customer", to delay delivery until paid.

See on tõesti nats kahtlane ja kahtlane on veel see, et see firma on mobile.de-s klient alle selle aasta septembrist :?

Kui kellelgi vedeleb juturaamatuid, mida ta tahaks ära anda, siis ma hea meelega vahetaks mõne meelepärase asja vastu :)
Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas AVarik »

mõtlesin et tooks vana teema üles, kuna sai ka endale 1200 bandit muretsetud
ja tekkis kohe mure, ei taha tööle minna pärast mingit aega seismist
Kaks akut juba tühjaks vändanud
Sain kolm pauku ainult sumpast kahe aku peale, arvan et "seisnud bena" viga

tahaks teada kas karpadel kuskil on "veristamis" nippel vms, et saaks vana bena välja lasta karpadest ?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”