Yamaha 125 DT 1996a.

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Hansu

Yamaha 125 DT 1996a.

Lugemata postitus Postitas Hansu »

Soetasin sellise enduro endale, mingi 85km/h on maximum kiirus siis sekkub piiraja, kas keegi oskab nõu anda kus tal piiraja asub ja kas seda on võimalik eemaldada?
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

See piiraja ei ole sinna pandud asjata. Mis tast näpid, lase olla

Teema algataja
Hansu

Yamaha 125 DT 1996a.

Lugemata postitus Postitas Hansu »

Egas ma mingi kamikadze ka pole, sõidan ikka normaalselt lihtsalt kui mõni "higi" libiseb ees 75km/h siis möödasõit on raskendatud kui piiraja sekkub. Sa siis ei tea kus see piiraja on?
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas varavaht »

:roll: Kui deutschi jagad, uuri...http://www.dt125.de

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...


Teema algataja
Hansu

Yamaha 125 DT 1996a.

Lugemata postitus Postitas Hansu »

Deutchi ei jaga mitte, kas keegi aitaks tõlkega?
Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

Mul oma sama probleem ainult, et ratas on Suzuki. Küsisin esindusest, et mis kamm on. Õeldi, et vaadake kas karbussi ja silindri vaheline auk ühesuurune. Või kas miski takistab gaasisiibrit täielikult avanemast. Kui on selline probleem siis need tuleks likvideerida. Aga kui piiraja on elektrooniline(nagu mul) siis on asi karmim. Mul nad lubasid tehasest uurida ja ootavad vastust praegu.
Soovitan esindusest küsida.
http://www.yamaha.ee/
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Marauder kirjutas:
Aga kui piiraja on elektrooniline(nagu mul) siis on asi karmim. Mul nad lubasid tehasest uurida ja ootavad vastust praegu.
Soovitan esindusest küsida.
http://www.yamaha.ee/
Ei ole iseenesest karm, lugesin netist ühe suurema marauderi "lahtipäästmisest" vaja läks mingit spetstestrit ja andmeid. Sisuliselt on tegu vist nö omalaadse kiibituuninguga. Seega võiksid veidi uurida ka rollerihuntide käest, need teavad elektrooniliste piirajate näppijaid, samuti võid uurida tqhq fännide käest ( varavaht?) autotuunijaid, need peaksid kah kiibinäppijaid teadma, aga seal on juba "kõrgem pilotaazh"
Suzuki GSX 750 Inazuma

R1s7o
Postitusi: 421
Liitunud: 26 Apr 2004, 15:55
Asukoht: Võru/X8r-X

Lugemata postitus Postitas R1s7o »

aga ramo ju tegeleb nende piirajatega, äkki vabastavad ka sinu tsikli sellest ?
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”