Küsimus Yamaha TT 600 kohta

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Regula
Postitusi: 478
Liitunud: 08 Juul 2005, 19:15
Asukoht: Tallinn

Küsimus Yamaha TT 600 kohta

Lugemata postitus Postitas Regula »

Kas Yamaha TT 600 (kuni 2000 aasta) enduuro rattale on võimalik taha seda kohvri alust ka panna? Sellesmõttes, et kas tal on seal mingi metallist raami osa ka, või on ainult plastik? Mul oleks see kohvripanemise võimalus väga vajalik ja ilma selle võimaluseta ma seda ratast ei ostaks, aga keegi äkki teab, kas seal on mingi pakiraami panemise võimalus/koht ka?

veel paar küsimust:

2) kas sellel süütelukku ei olegi?
3) kas elektristarter on ka mõndadel isenditel sellel rattal olemas?
4) suur ta paak on? Kui kütuse kulu arvestada (mida ma ei tea) kas mingi 300km ikka sõidab ära, kui sellist 90-100 km/h eesti maanteedel lasta.
5) Kas see sobib selliseks enduuro rattaks ka? Liigun ma väga palju linnas, maanteedel, aga ka kruusateedel, metsateedel ja suisa sellistel krossi, enduuro radadel nagu näiteks männikul. Samuti on matka hing mul sees, ja seega oleks kohver väga vajalik.



Honda XR 100 -> Honda XR 125 -> Suzuki DR-Z 400 - > ...

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Kohvri aluse kohta uuri Motodepoost, kui omale sai ostetud siis oli neid seal erinevatele ratastele lausa virnas.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Ints
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2004, 21:18
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Ints »

Pilt seal plastiku alt turritavad käepidemed välja, et kui mingit tehnilisttaipu on, annab sinna käepidemete kinnituste alla kindlasti mingi raam aretada.

2)süütelukk on olemas, aga paagikorgil lukku pole
3) TTr on kick starter, TTe on elektriline starter
4) Paak on 10l ja kindlalt ei tea, aga alla 2000 a. peaks reserv olema 2.1 liitrit. Küttekulu on päris suur, kuna olen seda ratast üle poole aasta omanud ja sihtotstarbeliselt kasutanud ei oskagi seda täpselt hinnata, aga ühe pikema maantesõiduga kiirusel umbes 100 km/h kujunes ca. 7-8 liitrit 100 km peale. Seda tean, et on võimalik suuremat paaki tellida.
5) No selle ratta suunitlus ongi eelkõige offroad ja enduro, kui maantee. Läheb lc4 jne klassi.

Viimati muutis Ints, 08 Veebr 2008, 17:02, muudetud 1 kord kokku.
take the corner, join the crash
Kasutaja avatar

Teema algataja
Regula
Postitusi: 478
Liitunud: 08 Juul 2005, 19:15
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Regula »

Selge. No muidu ideaalis sooviks väga hoopis Suzuki DR 400, sest see on veelgi kergem, raam on olemas, el.starter, suurem paak, joob vähem ja sobib paremini ka maantee sõiduks, aga ainuke nõks on selles, et need on jälle kõvasti kallimad, nii 45k-50k, aga TT saaks juba seal 30 000.
Aga igatahes tänud, see kütusekulu pani natuke mõtlema, ja arvatavasti üritan kuskilt selle suzuki siis saada, see oleks igati sobivam.

Honda XR 100 -> Honda XR 125 -> Suzuki DR-Z 400 - > ...
Kasutaja avatar

Iceman
Postitusi: 138
Liitunud: 07 Mai 2006, 12:11
Tsikkel: Buell xb12xt
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Iceman »

Täiesti nõus eelkõnelejaga aga süütelukk peaks ikkagi olema icegi minu tt600s oli syytelukk mis siis ,et akutki polnud aga kui sa tahad seda ratast pikadeks asfalti matkadeks siis ei soovitaks.

http://moto.iceman.ee
IZ Planeta Sport, IZ Jupiter4, Kawasaki AR125, Kawasaki KZ400, Kawasaki KZ500, Yamaha FZR600, Honda SLR650, Yamaha TT600, Suzuki Bandit 400 ,KTM Duke II, BMW F650GS, BMW R1150GS, Buell xb12xt.
Kasutaja avatar

ziim666
Postitusi: 50
Liitunud: 05 Juul 2004, 11:25

Lugemata postitus Postitas ziim666 »

Mina olen tt600r'i omanik. Kütusekulu on mul jäänud kuskil 5l kanti, sõidud on toimund põhiliselt linnas ja männikul. Maastiku peal ja linnas on sellega väga hea sõita , aga pikkadeks asfaltisõitudeks soovitaks ka midagi muud.


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas janis »

ziim666 kirjutas:

Mina olen tt600r'i omanik. Kütusekulu on mul jäänud kuskil 5l kanti, sõidud on toimund põhiliselt linnas ja männikul. Maastiku peal ja linnas on sellega väga hea sõita , aga pikkadeks asfaltisõitudeks soovitaks ka midagi muud.

Mis sa seletad, sa pole veel pikka maantee sõitu teinudki :twisted: Mul on küll XT600 aga mootor umbes sama ja minu bensiini kulud on jäänud sinna 6l kanti(maanteel) metsas ja rajal oleneb palju rulli keerad, aga XT600 on pikkadeks sõitudeks juba veits ebamugav, sest üks pütt 600cc võtab teatud kiirustel kerge vibra sisse ja muidugi on külgtuules väsitav, TTR on aga natuke rohkem hardcore ja ma usun et sellega on suhteliselt ebamugav, kuid Eesti on piisavalt väike maa, siin piires elab kõik sõidud üle kohe kindlasti.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Ma olen Janisega täpselt samal arvamusel (ja sõidan ise ka XT'ga :P ) et Eesti sisesed sõidud peaks küll iga rattaga ära kannatama. Ainuke kord kus mina olen Xt seljas ära väsinud, on siis kui sõitsin umbes 250 kilti 70 km/h. Ja bensu kulu mul jääb kuhugi 4-5 kanti, ja see koos tagarattal sõitmisega. (ei tea isegi kuidas nii vähe võtab, ilmselt ma armastan oma ratast liiga palju :D )

Terv. Holger.

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

h0lger kirjutas:

. Ja bensu kulu mul jääb kuhugi 4-5 kanti, ja see koos tagarattal sõitmisega. (ei tea isegi kuidas nii vähe võtab, ilmselt ma armastan oma ratast liiga palju :D )

Terv. Holger.

ei saa jätta ytlemata,et see foorum on ikka hariv koht... ma arvasin siiani,et need mylka-rattad on kõik nafta peal mitte bensu.
ma alati neid mudaseid metsa rattaid võrrelnud peas vanade buldooseritega,..
yhesugused mudased kõik, hääl ka suht sarnane ja siis sellest tulenevalt arvasingi,et kuna traktorid on nafta peal,siis ehk nende nooremad/väiksemad õed-vennad ka nafta janused
:mrgreen:

Viimati muutis sepp, 08 Veebr 2008, 18:50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas h0lger »

(lol) Jah Sepp, nii ongi tegelt. :D Ja mu ratta häält võib buldooseri omaga võrrelda küll, sest tal on siuke kodukootud korsten taga. :D

Holger.

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

quote="h0lger" Jah Sepp, nii ongi tegelt. :D Ja mu ratta häält võib buldooseri omaga võrrelda küll, sest tal on siuke kodukootud korsten taga. :D

Holger.[/quote]
:mrgreen: selle korstna jutuga Sa ajasid mind nyyd jälle segadusse..hakkasin alles nooti jagama ja tõmbasid kolinal vee peale mulle :D
korsten.. kohe tuleb ette vana auruvedur mis liigub yldse kivisöe v puiduga ja sellel ei tohix olla naftaga mingit pistmist peale selle ,et ahjumees käsi ehk puhastab :mrgreen:
kerge järeldus... need buldoosermylkamehed elavad kõik alles kivi v söe-ajas
Arvutid Teil ka kindlalt lahedad... kohe lööb ette pilt perekond Ränirahnude laptopist (lol)

Tolmuimeja oli neil ntx selline :D
PiltPilt


kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Oi t***! Nüid läheb sõjaks! Kõik baigimehed on koledad! (moon)

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

kõrtsmikumolu kirjutas:

Oi t***! Nüid läheb sõjaks! Kõik baigimehed on koledad! (moon)

mix sõjaks.. ma olen Sinuga absoluutselt nõus,et kõik baigimehed on koledad,aga õnnex mitte nii koledad kui kivisöenaftaajabuldooserivennad :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

Nüüd võivad kõik baigimehed oma rattad välja ajada, kevad on käes, Sepp on talveunest ärganud! (help)

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

saqu kirjutas:

Nüüd võivad kõik baigimehed oma rattad välja ajada, kevad on käes, Sepp on talveunest ärganud! (help)

tore näha kohe ,et kõik pole veel kibestunud ja kurjad siin ning osataxe nalja teha ja mõista :bsmile:

Kasutaja avatar

saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

sepp kirjutas:
saqu kirjutas:

Nüüd võivad kõik baigimehed oma rattad välja ajada, kevad on käes, Sepp on talveunest ärganud! (help)

tore näha kohe ,et kõik pole veel kibestunud ja kurjad siin ning osataxe nalja teha ja mõista :bsmile:

Me kõik (no äkki tõesti ületan volitusi :roll: ) igatsesime juba meie legendaarsete kiirendajate järgi!!! :D :D :bsmile:

SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Süsi on ainuke maavara, mida jätkub veel, niiet baigimehed.. teil on kellad :D

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

saqu kirjutas:

Nüüd võivad kõik baigimehed oma rattad välja ajada, kevad on käes, Sepp on talveunest ärganud! (help)

...või hakkab kiirendajate lõpupeo koomast välja tulema, fotomaterjal sellest oli küll karm :wink:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas janis »

OT:sry

Baigimehed 1 mülkamehed 0

baigimehed 1 mülkamehed 1

lõppkokkuvõttes ehitab sepp endale ikkagist sellise :D

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas h0lger »

OK, nüüd teemasse jälle. Et oleks vaja TT/XT manuali, kus oleks kirjas, millise jõuga tuleb polte kinni keerata.

Terv. Holger.

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”