Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Ma ütleks, et otsi leket :lol: ...või siis polnud enne paak korralikult päris täis, tankisid ratas jala peal vms. Või siis sõitsid need 110km pöörded 10T+?

Isegi 215km on liialt vähe, teoreetiline "kilometraaž" paagitäie kohta on 333km paberite järgi. Ilmselt siiski mingi viga sees kuskil...




Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

MrR kirjutas:

Ma ütleks, et otsi leket :lol: ...või siis polnud enne paak korralikult päris täis, tankisid ratas jala peal vms. Või siis sõitsid need 110km pöörded 10T+?

Isegi 215km on liialt vähe, teoreetiline "kilometraaž" paagitäie kohta on 333km paberite järgi. Ilmselt siiski mingi viga sees kuskil...

Nope. Ilusti sirges olekus tangitud... Ja nii palju kui läheb...
Peaks vist esinduse poole pöörduma...

Alguses peale on k.kulu olnud suur. Siis esindus arvas, et masin veel uus ja hakkab vähem kulutama kui sisse sõita.... Täna hakkab ca 4000 km täis saama ja võta näpust....

Pööretega nii ei hulla linna vahel... Niiet kas siis leke... :) või mingi muu kamm.

Kasutaja avatar

Arrokas
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Sept 2007, 18:57
Tsikkel: VZR 1800
Asukoht: Viimsi, Haabneeme

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Arrokas »

Romeo kirjutas:

FZ1-e kütusekulust.

Kas võib olla võimalik, et paagitäiega saab linnas sõita vaid 110 km ja siis viskab juba F tripi peale? Omast arust väga nüüd ka ei kihuta niiet mõistatus... Võrdluseks kui 80% trassi ja 20% linna siis sai paagitäiega 215km ja siis edasi läks F-tripile....
Ratas 2008a. FZ1-S
Bensiin mida sisse olen ikka valanud on Stataoili 95 euro ultima...

See on normaalne. F-iga sõidad veel 70 km ja ongi kokku 285 km.

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas UMMI »

piloot wrote:
Ciber wrote:
Oman ka Fazerit aastast 2003. Fazer jäi silma tegelikult alles ratast kohapeal valides, proovides. Sõiduasend on püstisem ja mulle see väga sobib. Muidugi on nende va hobujõududega nii nagu ikka, harjub jube kiiresti ja alati võiks enam olla. Samas Fazer pole ka just toim tükk, kui piitsa anda astub ikka edasi küll

Kui lahjaks hakkab jääma vaheta kilose Fazeri vastu, see käib edasi nagu vana elajas, esiratta maas hoidmisega saab tükk tegemist olema, ...

ei tea , mul on tonnine Fazer , ei ta rebi seda nokka midagi või ma lihtsalt ei oska . Muret teeb see , et kui järsemalt kaasirutskat keerata , tõmbab nagu hinge kinni korraks ja siis muidugi pärast enam pole midagi loota , võibolla liiga uus ratas , tahab veel sissetöötamis. Ehk oskab keegi teadjam midagi öelda.


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

Arrokas kirjutas:
Romeo kirjutas:

FZ1-e kütusekulust.

Kas võib olla võimalik, et paagitäiega saab linnas sõita vaid 110 km ja siis viskab juba F tripi peale? Omast arust väga nüüd ka ei kihuta niiet mõistatus... Võrdluseks kui 80% trassi ja 20% linna siis sai paagitäiega 215km ja siis edasi läks F-tripile....
Ratas 2008a. FZ1-S
Bensiin mida sisse olen ikka valanud on Stataoili 95 euro ultima...

See on normaalne. F-iga sõidad veel 70 km ja ongi kokku 285 km.

Aga linnas kuram .... Sõidan kokku koos F-ga 140km ja ongi kõik.... paganama vähe..... St mingi 10-11L sajale?

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Kus on alles uusi FZ1 omanikke tekkinud....nice 8)

Kasutaja avatar

Arrokas
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Sept 2007, 18:57
Tsikkel: VZR 1800
Asukoht: Viimsi, Haabneeme

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Arrokas »

MrR kirjutas:

Kus on alles uusi FZ1 omanikke tekkinud....nice 8)

Ma täiesti vana omanik juba :D oleme isegi koos sõitnud. Vahetasin kasutaja nime ära endine mt03.

Kasutaja avatar

Arrokas
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Sept 2007, 18:57
Tsikkel: VZR 1800
Asukoht: Viimsi, Haabneeme

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Arrokas »

Romeo kirjutas:
Arrokas kirjutas:
Romeo kirjutas:

FZ1-e kütusekulust.

Kas võib olla võimalik, et paagitäiega saab linnas sõita vaid 110 km ja siis viskab juba F tripi peale? Omast arust väga nüüd ka ei kihuta niiet mõistatus... Võrdluseks kui 80% trassi ja 20% linna siis sai paagitäiega 215km ja siis edasi läks F-tripile....
Ratas 2008a. FZ1-S
Bensiin mida sisse olen ikka valanud on Stataoili 95 euro ultima...

See on normaalne. F-iga sõidad veel 70 km ja ongi kokku 285 km.

Aga linnas kuram .... Sõidan kokku koos F-ga 140km ja ongi kõik.... paganama vähe..... St mingi 10-11L sajale?

Kui sa just esimese käiguga koguaeg ei sõida siis on palju tõesti. Lase esinduses ülevaadata sul peaks ju garantii ka veel kehtima.

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Arrokas kirjutas:
MrR kirjutas:

Kus on alles uusi FZ1 omanikke tekkinud....nice 8)

Ma täiesti vana omanik juba :D oleme isegi koos sõitnud. Vahetasin kasutaja nime ära endine mt03.

...ja-jaa. 2 nädalat tagasi helistasin sulle ka aga Sa ei vastanud ja tagasi ka ei võtnud. :ner:

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Vidget »

MrR kirjutas:

Kus on alles uusi FZ1 omanikke tekkinud....nice 8)

No Velt soosib seda: "FZ1N 2008a mudel h:125 000.-kr / 133 000.- ABS"

Let the good times roll.


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

Nii.... 15 l -ga sain sõita 131km.
Ehk 11,45 l 100-le.... Paari päeva pärast aeg esinduses kinni, ehk saab siis aimu, mis valesti.

Kasutaja avatar

Arrokas
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Sept 2007, 18:57
Tsikkel: VZR 1800
Asukoht: Viimsi, Haabneeme

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Arrokas »

MrR kirjutas:
Arrokas kirjutas:
MrR kirjutas:

Kus on alles uusi FZ1 omanikke tekkinud....nice 8)

Ma täiesti vana omanik juba :D oleme isegi koos sõitnud. Vahetasin kasutaja nime ära endine mt03.

...ja-jaa. 2 nädalat tagasi helistasin sulle ka aga Sa ei vastanud ja tagasi ka ei võtnud. :ner:

Sorry eks olin sõitmisega ametis . Suvi ees küll jõuab veel kihutada :D


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas piloot »

UMMI kirjutas:

ei tea , mul on tonnine Fazer , ei ta rebi seda nokka midagi või ma lihtsalt ei oska . Muret teeb see , et kui järsemalt kaasirutskat keerata , tõmbab nagu hinge kinni korraks ja siis muidugi pärast enam pole midagi loota , võibolla liiga uus ratas , tahab veel sissetöötamis. Ehk oskab keegi teadjam midagi öelda.

Kusagil 6-e tuhande pöörde juures lase paremat kätt korraks vähe järgi ja siis keera korralikult peale, mis edasi saama hakkab on juba tunde ja harjumuse küsimus :wink:

Arrokas kirjutas:
Romeo kirjutas:

FZ1-e kütusekulust.

Kas võib olla võimalik, et paagitäiega saab linnas sõita vaid 110 km ja siis viskab juba F tripi peale? Omast arust väga nüüd ka ei kihuta niiet mõistatus... Võrdluseks kui 80% trassi ja 20% linna siis sai paagitäiega 215km ja siis edasi läks F-tripile....
Ratas 2008a. FZ1-S
Bensiin mida sisse olen ikka valanud on Stataoili 95 euro ultima...

See on normaalne. F-iga sõidad veel 70 km ja ongi kokku 285 km.

No ei ole see normaalne. Mina sõidan keskmiselt 280-330 km, kui tule põlema lööb ja siis veel vähemalt 50 km kindlasti.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Arrokas
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Sept 2007, 18:57
Tsikkel: VZR 1800
Asukoht: Viimsi, Haabneeme

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Arrokas »

piloot kirjutas:
UMMI kirjutas:

ei tea , mul on tonnine Fazer , ei ta rebi seda nokka midagi või ma lihtsalt ei oska . Muret teeb see , et kui järsemalt kaasirutskat keerata , tõmbab nagu hinge kinni korraks ja siis muidugi pärast enam pole midagi loota , võibolla liiga uus ratas , tahab veel sissetöötamis. Ehk oskab keegi teadjam midagi öelda.

Kusagil 6-e tuhande pöörde juures lase paremat kätt korraks vähe järgi ja siis keera korralikult peale, mis edasi saama hakkab on juba tunde ja harjumuse küsimus :wink:

Arrokas kirjutas:
Romeo kirjutas:

FZ1-e kütusekulust.

Kas võib olla võimalik, et paagitäiega saab linnas sõita vaid 110 km ja siis viskab juba F tripi peale? Omast arust väga nüüd ka ei kihuta niiet mõistatus... Võrdluseks kui 80% trassi ja 20% linna siis sai paagitäiega 215km ja siis edasi läks F-tripile....
Ratas 2008a. FZ1-S
Bensiin mida sisse olen ikka valanud on Stataoili 95 euro ultima...

See on normaalne. F-iga sõidad veel 70 km ja ongi kokku 285 km.

No ei ole see normaalne. Mina sõidan keskmiselt 280-330 km, kui tule põlema lööb ja siis veel vähemalt 50 km kindlasti.

Äge ratas sul siis lase aga edasi :lol:

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Muideks, vähemalt 1 FZ1 sõidab laupäeval Riiga hooaja avamisele.

Patustan lisaks natuke ja mainin, et mul ikka see tumeda tooniga FZ1 LED-tagatuli üle. :roll:

Kasutaja avatar

Arrokas
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Sept 2007, 18:57
Tsikkel: VZR 1800
Asukoht: Viimsi, Haabneeme

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Arrokas »

MrR kirjutas:

Muideks, vähemalt 1 FZ1 sõidab laupäeval Riiga hooaja avamisele.

Patustan lisaks natuke ja mainin, et mul ikka see tumeda tooniga FZ1 LED-tagatuli üle. :roll:

Vaata et sa seal tsiklit omapead ei jäta kurikaelad pidid seal hoogsalt tegutsema praegu


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

Romeo kirjutas:

Nii.... 15 l -ga sain sõita 131km.
Ehk 11,45 l 100-le.... Paari päeva pärast aeg esinduses kinni, ehk saab siis aimu, mis valesti.

Nii. Esinduse käidud. Otsest viga ei leitudki...
Küll reguleeriti CO-sid, siis vaadati üle veel mingi klapijublakas, mis sumpsi peal... Ja rehvirõhud. Olid märksa väiksemad kui oleks pidanud. Siis vahetasin välja bensiini 95 Euro Ultima tavalise 95 vastu.
Tulemus.
NV-sel 300km ots, suurem osa trass, sekka ca 40km kruusakaid, + boonusena 400 m pehmes liivas :) ja kütusekuluks mõõtsin 6,5L 100-le.
Tsiteerides Ivarit Yamahast, siis tsiklil olid vist äkki päevad... :)

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 478
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Junzu »

Minuarust on see 6.5l/100km ikka palju. Kui normaalselt sõita, maanteel peaks korralik uuem ratas alla 5 võtma(kogemus siis 07a R1, 07a cbr600rr, 03a z1000 jne) kõik võtsid Pärnu otsa peale ca200 km veidi alla 10l. Aga noh, äkki sa andsid kuuma ka veidi :mrgreen:

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'
Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Rehvirõhk on kindlasti väga oluline näitaja. Hõõrdetakistus kasvab tühja rehviga kõvasti - katsu ise vändata jalgrattaga, millel kummid pooltühjad. (crash)

Ma ise tangin 98, miks sa üldse 95 peal oled?


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

MrR kirjutas:

Rehvirõhk on kindlasti väga oluline näitaja. Hõõrdetakistus kasvab tühja rehviga kõvasti - katsu ise vändata jalgrattaga, millel kummid pooltühjad. (crash)

Ma ise tangin 98, miks sa üldse 95 peal oled?

Pole õrna aimugi. Ostes öeldi, et kas 95 või 98. Kas 98-ga sõites oled märganud mingeid eeliseid?


Romeo

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Romeo »

Junzu kirjutas:

Minuarust on see 6.5l/100km ikka palju. Kui normaalselt sõita, maanteel peaks korralik uuem ratas alla 5 võtma(kogemus siis 07a R1, 07a cbr600rr, 03a z1000 jne) kõik võtsid Pärnu otsa peale ca200 km veidi alla 10l. Aga noh, äkki sa andsid kuuma ka veidi :mrgreen:

Nope. Legaalsed kiirused trassil, kruusakal üle 70 km/h ei läinud..
Aga võrreldes 11,5-ga on 6,5 juba päris hea.... Jätkan testimist :) Proovib ehk ka 95 98 vastu vahetada. Yamahast soovitati ka Tartusse sõita, seal mingi special pink, kus pannakse juhtmed külge ja testivad kõik asjad läbi... Tallinnas neil seda pole...

Eelmine ratas oli mul 600-ne fazer, '98a. See võttis jah sinna 4,5 kanti ...

Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Ma arvan, et proovi ikka 98ga sõita. Arvestades tsikli normaalpöördeid, ei ole kõrgema oktaanarvuga kütus kindlasti halvem.


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas piloot »

Ma olen sõitnud nii 98, kui 95-ga ja märgatavat vahet pole tähele pannud, ei küttekulus ega edasiliikumise osas. Viimasel ajal tangin 95-e, kuna vahe ainult hinnas ja kurjad keeled räägivad, et 98-ga pidavat olema oht leegitorud siniseks saada, kas muidugi seegi jutt paika peab, minul igatahes värvi ei ole muutnud, vist sai vähe "kuuma" :lol:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

XT

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas XT »

Ivv kirjutas:

Tere. Eile õhtul nägin pärnus liikumas üht FZ6 millel olid pandud põlema mõlemad esimesed tuled.
Plaan oli sama teha(kindlasti lihtne) aga äkki keegi seletaks kuidas see asi ära teha. asi jäi pooleli kui selgus et esimesed pirnid tuledes on erinevad. Selle kohapeale olen üsna tumm.

Hei!
Kas oled oma FZ6 silmad põlema saanud?
Mul omal sama mure, et tahaks mõlemad tuled põlema saada? Olen paari spetsialistiga aru pidanud, aga keegi pole tihanud ette võtta? Leidsin guugeldades sellise lingi, kus päris üksikasjaline selgitus teema kohta - http://www.davidhurst.co.uk/2009/06/01/ ... lights-on/
Kas keegi teab ehk mõnd kohalikku nupumeest, kes sellise töö ette julgeks võtta?
Tänu!

Enar
56601939


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas H.P »

XT kirjutas:
Ivv kirjutas:

Tere. Eile õhtul nägin pärnus liikumas üht FZ6 millel olid pandud põlema mõlemad esimesed tuled.
Plaan oli sama teha(kindlasti lihtne) aga äkki keegi seletaks kuidas see asi ära teha. asi jäi pooleli kui selgus et esimesed pirnid tuledes on erinevad. Selle kohapeale olen üsna tumm.

Hei!
Kas oled oma FZ6 silmad põlema saanud?
Mul omal sama mure, et tahaks mõlemad tuled põlema saada? Olen paari spetsialistiga aru pidanud, aga keegi pole tihanud ette võtta? Leidsin guugeldades sellise lingi, kus päris üksikasjaline selgitus teema kohta - http://www.davidhurst.co.uk/2009/06/01/ ... lights-on/
Kas keegi teab ehk mõnd kohalikku nupumeest, kes sellise töö ette julgeks võtta?
Tänu!

Enar
56601939

Ma lasin enda omal sügisel originaalseisu taastada. Õudne peavalu oli selle pidevalt tühjeneva akuga. 600-se genekas ei suuda akut piisavalt laadida linnasõidul. Nüüd põleb jälle ainult parempoolne lähituli ja akuga enam muret pole.

Ex: Yamaha FZ6
Kasutaja avatar

Teema algataja
MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas MrR »

Leidsin päris huvitava hinnaga käiguvaheti komplekti FZ1-le ja ka teistele ratastele: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... otohosting

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Tere

Ei ole küll see teema aga äkki kellelgi huvi osta FZ1 FAZER võimalus liisingut jätkata võivälja osta , jääkväärtus 90 000
ls 13000

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700

Ivv
Postitusi: 27
Liitunud: 23 Aug 2007, 11:55

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Ivv »

Hea meelega paneks vb käpa peale,aga FZ6 pole uut omaniku veel leidnud.


pliuhkam

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas pliuhkam »

XT kirjutas:

Hei!
Kas oled oma FZ6 silmad põlema saanud?
Mul omal sama mure, et tahaks mõlemad tuled põlema saada? Olen paari spetsialistiga aru pidanud, aga keegi pole tihanud ette võtta? Leidsin guugeldades sellise lingi, kus päris üksikasjaline selgitus teema kohta - http://www.davidhurst.co.uk/2009/06/01/ ... lights-on/
Kas keegi teab ehk mõnd kohalikku nupumeest, kes sellise töö ette julgeks võtta?
Tänu!

Enar
56601939

Teemast juba kaua möödas, aga mina vedasin ühest laternast jutme teise ja panin lüliti igaksjuhuks vahele, et pikemalt täistulega sõites saaks lähitule välja lülitada. Paar hooaega on toiminud ja aku pole veel põduraks muutunud. Ratas on FZ6 Fazer 2005.

Kasutaja avatar

Bobcat
Postitusi: 85
Liitunud: 02 Apr 2007, 13:58
Tsikkel: FZ 6 Fazer
Asukoht: Tallinn

Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

Lugemata postitus Postitas Bobcat »

pliuhkam kirjutas:
XT kirjutas:

Hei!
Kas oled oma FZ6 silmad põlema saanud?
Mul omal sama mure, et tahaks mõlemad tuled põlema saada? Olen paari spetsialistiga aru pidanud, aga keegi pole tihanud ette võtta? Leidsin guugeldades sellise lingi, kus päris üksikasjaline selgitus teema kohta - http://www.davidhurst.co.uk/2009/06/01/ ... lights-on/
Kas keegi teab ehk mõnd kohalikku nupumeest, kes sellise töö ette julgeks võtta?
Tänu!

Enar
56601939

Teemast juba kaua möödas, aga mina vedasin ühest laternast jutme teise ja panin lüliti igaksjuhuks vahele, et pikemalt täistulega sõites saaks lähitule välja lülitada. Paar hooaega on toiminud ja aku pole veel põduraks muutunud. Ratas on FZ6 Fazer 2005.

Enda Fazer -il korjasin ka teise lähitule juhtme uuesti ära - linnasõidul arvas foori taga, et ei taha enam mootor tuksuda nagu peab - hiljem selgus, et aku tühi - seega väga ei soovita seda teist tuld ühendama hakata, kuigi 2004 aasta mudelil oli selle juhtme vedamine ülimalt lihtne.

Küsimus Fazeri omanikele, ega kellelgil süütepooli kuskil riiulil 2004 fz6-le ei vedele (kahe väljundiga 2-3 silindrile)?
Olen üle aasta jamanud anomaaliaga, et pöörded mootori soojenedes kõikuma hakkavad ja kiirendamisel tõmbab hinge kinni - täna selgus, et süütepooli üks väljundahel viskab tühja kohta sisse. Seega kui kellegil vedeleb ja hea hinnaga kaubale saab oleks väga tänulik (w) :D

Elu on nagu erinevad aastaajad - eriti lill on siis, kui tee kallutamist kannatab :P
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”