Yamaha TDR

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
qnut

Yamaha TDR

Lugemata postitus Postitas qnut »

Niisiis on edal ka plaanis uus tsikkel osta. Kuna vanus 16 siis on peal see damn 125cc piirang :evil: Olen igasugu rattaid vaadanud ja olen jäänud Yamu TDRi juurde. Disain on tal normja peaks ka kruusa peal hakkama saama. Sooviks infi selle ratta kohta. Kas on piisavalt võimu, kudas vastu peab ja kas on ka võimalik tuunida :?:
Kasutaja avatar

Equ
Postitusi: 408
Liitunud: 17 Juul 2003, 13:55
Tsikkel: KTM 790 Adventure
Asukoht: Ei mäleta
Kontakt:

Re: Yamaha TDR

Lugemata postitus Postitas Equ »

qnut kirjutas:
Niisiis on edal ka plaanis uus tsikkel osta. Kuna vanus 16 siis on peal see damn 125cc piirang :evil: Olen igasugu rattaid vaadanud ja olen jäänud Yamu TDRi juurde. Disain on tal normja peaks ka kruusa peal hakkama saama. Sooviks infi selle ratta kohta. Kas on piisavalt võimu, kudas vastu peab ja kas on ka võimalik tuunida :?:
Praktika näitab, et üks parimaid abimehi on WEB. Otsi ja sa leiad sealt kindlasti palju materjali selle ratta kohta.

Equ

Live long and prosper!
MINI 50 '8x->Jawa 250 '61->Honda MBX125F '84->Honda CM400T '83->Yamaha XJ600 '90->Kawasaki ZX10 '88->Honda CBR1000F '91->BMW R1200GS '05->KTM 790 Adventure '20


Teema algataja
Geko

Lugemata postitus Postitas Geko »

nii..

abiks on kindlasti http://www.tdr125.de
ja http://www.tdr125.net

v6ta babelfish v6i mingi muu online tõlkimise keskkond abiks, kui saxakeel võõras.
ise olen kahjuks selle rattaga vaid 15 minutit sõitnud.
meelde jäi see, et madalatel pööretel töötas mootor 125-se kohta ikka päris-päris vaikselt ja sõiduasend oli mugav.

j6udu!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”