Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
sass1

Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas sass1 »

Tere.
Kas on keegi sellise ratta omanik? Kas tegemist hea rattaga või esineb ka probleeme ?
Tahaks soetada Kawasaki ER 650 kuubikut 2006 aasta oma.



Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Täitsa normaalne ratas algajale või rahulikku kulgemist soovivale inimesele. Paigalda kindlasti kukkumispunnid, sest külili vajudes kahjustub korraga päris mitu kulukat detaili. Kroonilisi hädasid üldiselt ei esine.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas daub »

Kui ma ei eksi, oli mul just selline õppesõidurattaks (Odiumis, kollast värvi, kes teab võib kinnitada või ümber lükata) Suhteliselt mõnus rahulikuks sõiduks, maanteel 110 tuli õppija jaoks üllatavalt kiiresti.
Minu maitsele on ta õige veidi jäik, aga kui niisama saaks, siis ära kindlasti ei põlgaks :lol: Isteasend oli täitsa ok, käed/selg ei väsind.
Kaheksat kannatas A1 kastis teha.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas reinz »

olen omanud 2008 aasta ratast ühe hooaja nüüdseks

probleeme pole olnud, algajale väga hea ratas nagu ka teised on öelnud siin.. kui vaja saab ka kiiresti söita...
Naked on just seetöttu hea et siis ei taha väga palju maanteel kiirust ületada kuna alates 140 läheb tuul üsna ebamugavaks :)
väga kergesti manööverdatav, ilmselt see on ka üks pöhjus miks autokoolid kasutavad seda ratast lisaks odavale hinnale muidugi...

Pilt

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

Mulle see ratas ka meeldis, kuid 192cm pikkusele jäi väikseks, jalad jäid ebaloomulikus asendis pingesse, ja pikema sõidu peale hakkas see häirima. Usun see ratas paras ca 180cm või lühemale.

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

Teema algataja
sass1

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas sass1 »

Oskab mind keegi aidata ja öelda mulle, mis tähised on tal esimestel ja tagumistel tuledel, kas (E) täht olemas? Ja kuskil raami peal(vin koodi juures) ka olemas E tähistus?
Plaan tuua välismaalt(Leedust) see ER-6N. Arkis öeldi, et vaata, et oleks ikka Euroopa varjant.

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Kõikidel Euroopas legaalsetel tuledel on E tähistus olemas. Seega piisab sulle kui näed seal tuledel ringi sees E-d. Vaata, et plastmassist piduriklotside või maasikamoosiga täidetud karteriga seda ratast ei saa sealt Leedust. Mõlemad on tõestisündinud variandid. Maasikamoosi ma ei ole säilitanud aga plastmassist piduriklotsid on mul laual siiani :-) Lisaks kanntatab gondlite taga ja amortide sees teha kõiksugu debiilseid modifikatsioone, mis esmapilgul kohe silma ei hakka...

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Mina oman Er6-n 2009 mudelit...sõitnud olen ühe hooaja aga väga rahul. Hea naked variant. Paigaldasin samuti enne poest väljumist kukkumispunnid ja need on mind juba suurtest väljaminekutest säästnud kuna küljegondlite küljes ka suunatuled ja need oleks mul juba 5 korda selle aja peale puruks läinud. Sõita saab nii aeglaselt kui kiirelt ja hea manööverdada. Leian et esimeseks rattaks on väga hea. Samas kui ei ole ka väga pikka kasvu siis sobib imehästi.

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas pyta »

põõsik kirjutas:

Paigaldasin samuti enne poest väljumist kukkumispunnid ja need on mind juba suurtest väljaminekutest säästnud kuna küljegondlite küljes ka suunatuled ja need oleks mul juba 5 korda selle aja peale puruks läinud.

5 korda? mis teete oma ratastega?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas põõsik »

pyta kirjutas:
põõsik kirjutas:

Paigaldasin samuti enne poest väljumist kukkumispunnid ja need on mind juba suurtest väljaminekutest säästnud kuna küljegondlite küljes ka suunatuled ja need oleks mul juba 5 korda selle aja peale puruks läinud.

5 korda? mis teete oma ratastega?

Mina isiklikult olen kukkunud paar korda :) Esimene hooaeg siiski ja ise ka lühemat tõugu :D

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

Teema algataja
Needles

Re: Kawasaki ER-6N, 2006-2008

Lugemata postitus Postitas Needles »

põõsik kirjutas:
pyta kirjutas:
põõsik kirjutas:

Paigaldasin samuti enne poest väljumist kukkumispunnid ja need on mind juba suurtest väljaminekutest säästnud kuna küljegondlite küljes ka suunatuled ja need oleks mul juba 5 korda selle aja peale puruks läinud.

5 korda? mis teete oma ratastega?

Mina isiklikult olen kukkunud paar korda :) Esimene hooaeg siiski ja ise ka lühemat tõugu :D

Jah, eks kukkumisi tuleb ikka ette!
Kuid seda ratast soovitan soojalt, mina olen väga rahul (2007.a mudel). :wink:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”