Derbi Senda 125cc

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Matsmees

Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Matsmees »

Mis võivad olla selle masina suuremad vead ja probleemid ? Mida tuleks proovima minnes kindlasti vaadata ?
Sattusin nzm surfates sellise eluka peale , kahtlaselt odav on teine . Oleks tänulik kui keegi oskaks midagi tarka kosta sellise kuulutuse peale.
http://www.saarlane.ee/kuulutused/kuulu ... 1&id=61797

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Selle aparaadi vahel peaks olema SkyTeam vms 200 kuubine mootor, selle raha eest aparaati küll. juutuubis peaks videosid ka olema. Mine kae oma silmaga üle.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Minuarust lasti sellega eelmine aasta veel nii ringi, et arvel too polnud. Vähemalt reg.numbrit siis taga polnud. Maili järgi googeldades on küll praegune müüja teine isik, kui see, kes numbrita ringi kupatas. Viimane oli vast selline mürsikueast äsja väljunud tegelane. Lasi siin rollerite ja mopeedidega pundis ringi. Enne Saaremaale ilmumist nägin antud ratast ka müügiportaalides. Siis oli veel mandril. See on ümberehitatud. Mootor ise peale aretatud. Hiina mootor. Peal paljudel dirtratastel ja teistel hiinast pärilt kaherattalistel.
Veidi andmeid:
ENGINE TYPE Air-Cooled, 4 stroke, single cylinder, 2 valve, SOHC
DISPLACEMENT 193CC
BORE*STROKE 63 x 62mm
COMPRESSION RATIO 9.0 TO 1
MAXIMUM POWER 8.9kW/7000rpm
MAXIMUM TORQUE 13.8Nm/6500rpm
MAXIMUM SPEED 100km/h
MAXIMUM SPEED ON COC 96km/h
LUBRICATION SYSTEM Pressure and splash lubrication
CARBURETOR/FUEL SUPPLY SHENGWEY PE30
CLUTCH TYPE Wet, multiple disc
IGNITION SYSTEM CDI
STARTER SYSTEM Electric & Kick
TRANSMISSION SYSTEM 5 speed,manual clutch

SERTÃO
Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

On ka minu käest see ratas läbi käinud ja ei imesta kui see veel minu nimel on. SkyTeam-i 200cc (äärmiselt jõuetu oma kubatuuri kohta) mootor tõesti peale aretatud. Dokumendid vähemalt olid olemas ja passis 11kw. 800euri eest peaks masinat küll olema, niiet mine vaata üle kui huvi pakub.

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S

Teema algataja
Matsmees

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Matsmees »

Tea kuis minek olla võib ,mingist Yamaha XR125X-st on mineku poolest parem tänu oma 200cc-le ja akrapovicile? . Peaks tiirukale minema sellega, endal praegu 125cc-ne Qingqi , ajee.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Kirs »

See kuuesajase või tonnise summuti seal küljes on küll nagu vöörkeha:) Ei anna ta seal peale hääle küll suurt midagi juurde.
Niipalju kui sõitmas näinud olen, siis tõepoolest on asi suht jõuetu.
Kui ise saarest, siis mine käi ja vaata-proovi ära.

SERTÃO
Kasutaja avatar

siniraag
Postitusi: 247
Liitunud: 09 Okt 2008, 22:04
Tsikkel: Suzuki SV650S
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas siniraag »

Masin kuulus vahepeal ühele kodukandi sõbrale. Pole see motikas tema käes kaua olnud, viimase jõuetus tegi temast äärmiselt igava sõiduriista.
Eks see akrapovic'i summuti oli sinna ainult ilu ja hääle pärast pandud, kahtlen, et see midagi peale üüratu suuruse juurde andis.
Aasta tagasi sai sellest isegi video tehtud.


Teema algataja
Matsmees

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Matsmees »

Ilmad väheke soojemaks lähevad, siis peab vist proovima minema jah. 14,4k pidi läbisõit olema, kui see kotti peaks jooksma, siis vist päris nukker lugu, või leidub selliseid mootoreid ja juppe siin eestis ka sellele?
Siniraag, palju asja tipp oli ? Oli see 125se või 200sena arvel ? Omanik vastas mulle ja ütles, et see hoopis mingi 9kw ja värki, tembeldab seda 125seks , sest arvab , et muidu ei osteta ? Peaks mainima, et jube palju on see isend ikka omanikke vahetanud.
Selliseid mõttetuid küsimusi esitatakse siin vist palju mingite uute poolt, aga ma pole eriti sepp vend googeldama selliseid asju seega ehk annate andeks :D

Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

9kw oli jah vist ja passis nagu ikka originaal 124,x kuupi vms. Minu ajal oli tal originaal mootor kaasas. Tipp oli väga kesine, äkki 95km/h..

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S
Kasutaja avatar

Eix112
Postitusi: 17
Liitunud: 31 Mai 2009, 15:06
Tsikkel: Yamaha XTZ 750 Scambler

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Eix112 »

Ise ka nägin seda ratast müügis. Oli äkki 1,5 aastat tagasi. Tollel korral oli asukohaks Pärnu, kui ma ei eksi. Siiski seda ratast ma tema hiina mootori tõttu osta ei julgenud. Ostsin teise müügis olnud Derbi. :)
Kui otsid endale rattaks Derbi sendat, siis on minu oma hetkel müügis. :)
http://bike.motors24.ee/vehicles/324422 ... &sort=paid

Edu! :bsmile:

Kasutaja avatar

siniraag
Postitusi: 247
Liitunud: 09 Okt 2008, 22:04
Tsikkel: Suzuki SV650S
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas siniraag »

Matsmees kirjutas:

Ilmad väheke soojemaks lähevad, siis peab vist proovima minema jah. 14,4k pidi läbisõit olema, kui see kotti peaks jooksma, siis vist päris nukker lugu, või leidub selliseid mootoreid ja juppe siin eestis ka sellele?
Siniraag, palju asja tipp oli ? Oli see 125se või 200sena arvel ? Omanik vastas mulle ja ütles, et see hoopis mingi 9kw ja värki, tembeldab seda 125seks , sest arvab , et muidu ei osteta ? Peaks mainima, et jube palju on see isend ikka omanikke vahetanud.
Selliseid mõttetuid küsimusi esitatakse siin vist palju mingite uute poolt, aga ma pole eriti sepp vend googeldama selliseid asju seega ehk annate andeks :D

Tippkiirus jäi sinna 90 lähedale. Tol ajal ei olnud see üldse arvel, sõber sõitis sellega mopeedi pähe. Sellel peaksid ju originaal Doki'd ilusasti olemas olema, ning taas arvele võtmisega ei tohiks probleeme tulla, keegi ei kontrolli seda, kas sul on ikka originaalmootor raamivahel või mitte. Kui ei tea, et mootor on tegelikult vahetatud, siis ei pane seda tähelegi.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Selle isiku http://www.biker.ee/phpbb/memberlist.ph ... le&u=19140 avataril seesama ratas, uuri, ehk ka teab midagi põnevat rääkida.

SERTÃO

street1
Postitusi: 43
Liitunud: 15 Apr 2009, 23:44
Tsikkel: Aprilia RS 125
Asukoht: Pärnu

Re: Derbi Senda 125cc

Lugemata postitus Postitas street1 »

See ratas on ka minu käest läbi käinud ning ei vedanud mind kordagi alt , et oleks teepeale jäänd vms .
Kuid ei tea nüüdset seisukord sellel. Aga küsige ja ma vastan .

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”