K: uus minsk

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
bitozi

K: uus minsk

Lugemata postitus Postitas bitozi »

Küsimus neile kes omab või omas uut minskit(4T), või siis kes on nendega kokku puutunud.

Kuidas uus minsk vastu peab, kas sidur on parem kui vanal, kuidas edasi liigub, varuosade hind, hind venemaal, kui palju muutusi on tehtud uuel minskil?

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Honda mootor minu arust (või midagi seukest), ma usun, et vastupidavus peaks täitsa olemas olema ja sidur peaks ka parem olem, kui vanal.

Teema algataja
bitozi

Lugemata postitus Postitas bitozi »

kas siin foorumis mõni omab uut minskit?

Teema algataja
kleptomaan

Lugemata postitus Postitas kleptomaan »

Kas kuskil seda uut minskit müüakse ka või?

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz »

Uutel 125 ccm Jawadel peaks ka sama 4-T mootor raami vahel olema. Muidugi infi vene mototehnika kohta saab vene aadressidelt. pilte ja tehnoandmeid näiteks WWW.MCASTA.RU

Teema algataja
kleptomaan

Lugemata postitus Postitas kleptomaan »

Tahaks väga teada, kas uut minskit ka kuskil Eestis osta saab?

joosep77
Postitusi: 131
Liitunud: 15 Jaan 2005, 17:02

Lugemata postitus Postitas joosep77 »

uut minskit peaks saama kuskilt männiku kandist osta .....kuna ise ei tea nii täpselt aga isa rääkis tal on mingi tuttav selle poe omanik seal müüakse muidu auto värve:D........aga ta tegeleb ka uute minskite müügiga:D
Hind peaks jääma 13000-15000 juurde

Teema algataja
Cool

Lugemata postitus Postitas Cool »

Baueris müüdi uut 4-t minskit hind oli 20 000 kuid nüüd enam seda pole 8)

Teema algataja
Krynt

Lugemata postitus Postitas Krynt »

Uuel minskil on vana mootor väikeste uuendustega,väga nott masin ostke siis juba NSR kui 125-est tahad. Mul vahe pealne Minsk,vana raam ja kõige uuem kahe taktiline mootor.

joosep77
Postitusi: 131
Liitunud: 15 Jaan 2005, 17:02

Lugemata postitus Postitas joosep77 »

kus juures vaidlen vastu et see põhi mõtteliselt sama sest see on honda prototüübil tehtud mingi vanema honda oma nind see 4taktilisel on kaks silindrit:D

Teema algataja
Krynt

Lugemata postitus Postitas Krynt »

See pole päris honda mootor mis seal peal on,ühel tüübil on isegi veel selline silinder nagu mull ja nad maksavad 6500-7000 krooni.Honda mootor ei maksa kuidagi nii vähe siis peaks see maksma umbes 17000 -25000 vähemalt isegi venemaal. Minu minski kõiga suurem probleem on jahutus saab väga vähe sõita umbes 50 kilti korrliku kiirusega üle 50-ne.
Sellel lehe küljel ma küll kahte silindrit ei näinud.

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

uus 4T mootoriga Minsk maksabki ~20 000. Seal vahel on jah miski 80ndatest alates toodetav Honda mootor, mida enamus hiinakaid ka kasutab. Ühepütiline minu teada.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”