Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Pontus »

TiitX11 kirjutas:

Minu Yamaha Warrior 1800 motospeed paketiga oli kiirenduses enamuses baikidest kiirem k.a. 1200-1300-sed.

Pidasid silmas 1200-1300 euriseid rattaid v? (lol) Samas ei vaidle warriori edasikäimise üle aga selline jutt...



Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 381 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas will111 »

selle mehe juttu erinevates teemades on alati suht koomiline lugeda, eks jumal on andnud... :lol:

Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Romka »

426f kirjutas:

Raha läinud ja asemel mingi tehniliselt kontrollitud logu mis isegi ülevaatuselt läbi ei läinud ja sõita ei saa.Kirss tordil oleks veel poe poolne sõimamine,et ise lõhkusid ära ja kõndele ja emailidele ei vastata.Loodan,et asi saab mõistiku lahenduse ja hommikul saad tsikliga legaalselt tööle sõita.

"Tehniliselt kontrollitud" ühe maineka automüügi platsi puhul (esinduslik koht, mitte mingi autojärelmaks vms urgas) tähendab, et jahutusvedelikku oli vaja pea liiter juurde valada, klasipesu vedelik täiesti otsas, ühe poole käsipidur 0, õli miinimumi peal, rehvirõhu tuli armatuuris põlemas (kuna alla lapatud suvalised veljed) ja üks numbritule pirn läbi.
Paistab, et ainuke asi mis tehakse on - kummid õliga kokku määrida ja auto väljaspoolt pesta ning poleerida, et hästi "ilus" ja särav eemalt vaadates välja näeks. Uksevahed, lävepakud ja tagaluugi sisemised servad kõik paksult tolmu täis.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”