Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas motikamees »

Sinu arvates praktikud ainult remondivad ja ei sõida üldse või mis mõttes???:). Normaalne tsiklivend sõidab ikka siia-sinna ja nii see läbisõit tuleb, mitte ei pauguta ainult tallinna fooride all.



Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas tali »

motikamees kirjutas:

Leiutasin just uue väljendi : "Moto-Kuked", need on need mehed kes võtavad tsikliteemadel kõvasti sõna, avaldavad arvamust aga ei sõida hooaja jooksul läbi mitte sttgi. Tsikkel on nendele rohkem selline sabasulgede lehvitamise ja enda näitamise vahend....
Aga good luck!

(w) (lol) (w)
A muidu teemalgataja pärast on mul hea meel, inimene on õnnelik, põristab ringi ja kõik vinks vonks :D .

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pühak »

Edu uue tsikliga ja kena, et asjad korda sai. Ma oma tsiklit ostes kauplesin tüv-i hinna sisse. Mitte selle mõttega, et hirmsuurt rahalist võitu saada, aga just sel eesmärgil, et asjad reaalselt ka korras oleks. Nuuskisin ise veel ninapidi juures, kui tsiklit üle vaadati, kobisemist oli selle koha pealt, et taga pole helkurit (väikse otsingu peale leidus helkur tagalaternast :D ). Kui kukkumine kätte juhtub tulema, siis kuku ettevaatlikult!

Mis veel tüv-i puutub, siis mu praeguse tsikliga on iga kord 1 asi onule hambu jäänud, vist puhtalt moe pärast norimise eesmärgil. Samas ülevaatajas ei saa viga olla, sest iga kord olen eri kohas juhtunud käima. Esimesel korral juba mainitud helkur, järgmine kord oli tagarehv onu arvates vist liiga palju kulunud ja tänavu vaidlesime tagaistuja kinnihoidmise koha teemal. Õnneks pole need olnud lõpuni tõsiseltvõetavad asjad, sest kordussaadet pole ükski neist kaasa toonud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Black »

See siinne ülevaatuseteema on meestele ilmselt nii palju jama kaela toonud, et kui tänapäeval veatu tsikliga ülevaatusele lähed, keera parem ise mõni pirn välja, et mees midagigi öelda saaks, et keegi pärast foorumis ei kilkaks, et seal ja seal sai põmst ainult pabereid letti visates läbi.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas AzA »

motikamees kirjutas:

Sinu arvates praktikud ainult remondivad ja ei sõida üldse või mis mõttes???:). Normaalne tsiklivend sõidab ikka siia-sinna ja nii see läbisõit tuleb, mitte ei pauguta ainult tallinna fooride all.

Viitasin asjaolule, et üldisel juhul on teoreetikud tõele lähemal.
Mina siiski praktik.

Aga mulle meeldib.

koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Käinud praktiliselt alati suvalistes ettejuhtuvates kohtades (erinevate ratastega), senini kontrollitud vin birka olemasolu, suundade ja piduritulede töötamist. Käima on palutud panna mingil pühjusel, küsitud, kui kiirelt sajani läheb ja kas tuuleklaas väikeseks ei jää vms ning seejärel headaega.


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Huvitav palju see ratas siis sõitnud oli et tagaketas alla kulumispiiri 100000? või.... ja miks ei tohi neid muresid foorumis lahata?

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas yeekim »

mega1 kirjutas:

Huvitav palju see ratas siis sõitnud oli et tagaketas alla kulumispiiri 100000? või.... ja miks ei tohi neid muresid foorumis lahata?

Nagu ikka, on Itaaliast toodud rattad (kusjuures sealmail saab enamasti sõita aasta ringi), läbisõiduga nii 30-50 tuhat (togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas mega1 »

yeekim kirjutas:
mega1 kirjutas:

Huvitav palju see ratas siis sõitnud oli et tagaketas alla kulumispiiri 100000? või.... ja miks ei tohi neid muresid foorumis lahata?

Nagu ikka, on Itaaliast toodud rattad (kusjuures sealmail saab enamasti sõita aasta ringi), läbisõiduga nii 30-50 tuhat (togi)

Kas ka sõltumata aastaarvust

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R

reimps

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ainult mägedes sõitnud ja kõvasti tagapidurit kasutanud lihtsalt. Või klotside pealt kokku hoidnud süstemaatiliselt.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7193
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

motikamees kirjutas:

Leiutasin just uue väljendi : "Moto-Kuked", need on need mehed kes võtavad tsikliteemadel kõvasti sõna, avaldavad arvamust aga ei sõida hooaja jooksul läbi mitte sttgi. Tsikkel on nendele rohkem selline sabasulgede lehvitamise ja enda näitamise vahend....
Aga good luck!

Mina sõidan iga aasta ikka vähemalt 4-6t/km ,aga ei sõida iga päev,sest töö on selline,et on autot vaja.Sõidan vabadel päevadel ja pigem pikemaid otsi.Kui reisi teen siis ikka viskab aastaläbisõidu üle 10-12-ne.
Foorumis saan olla suht püsivalt,sest jällegi töö selline,et arvutis vaja olla.
Aga sa pane siia üles kui julged,kes on need "kuked"on või keda arvad olevat.Kui mõnda isiklikult tunned on tore,aga niisama lahmides jätad mulje samasugusest.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas 426f »

mul mopeedbikega 1 juuniks 5000km täis

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas franz125 »

motikamees kirjutas:

Leiutasin just uue väljendi : "Moto-Kuked", need on need mehed kes võtavad tsikliteemadel kõvasti sõna, avaldavad arvamust aga ei sõida hooaja jooksul läbi mitte sttgi. Tsikkel on nendele rohkem selline sabasulgede lehvitamise ja enda näitamise vahend....
Aga good luck!

Just leiutasin väljendi_Sulekuked,need on sellised kes foorumitesse igasugust jura kirjutavad.
Ja mis läbisõitu puutub siis on mu rattad hobiks-sõidan palju tahan ja kus tahan (ja kus saab)mitte ei uha edasi-tagasi,et km-e koguda.
Ei ole esmatranspordi vahend.
Ja palju ma üldse oma ratastega läbisõitnud olen puudub igasugune ettekujutus.Ei mäleta mis odo peal ostes oli ega kirjuta seda ükski aasta üles.Kama2 mis nad näitavad.Õlivahetus välpa nii-ehk naa täis ei sõida.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

mul kallim just leiutas sõna "tšikkel".. :lol:

a ma lähen nüüd tagasi sõitma... :bsmile:

Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas motikamees »

Kui keegi otsib esimest ratast sõitmiseks ja talle antakse mingit kummalist nõu - a'la "ära seda võta, sest see on naistekas" või "mootor ei ole piisavalt karmi häälega" siis selliseid nõuandeid soovitaks pigem ignoreerida. Ühesõnaga mingi nalja tegemine.

Ja kui mina väikse iroonilise "moto-kuke" nalja tegin siis mõned mehed lähevad pöördesse ja hakkavad asju isiklikult võtma. Milleks? Pealegi pole see mingi jõhker solvang, sest kukk on lihtsalt edev loom (pole vaja seostada mingis žargoonis kasutatavat mõistega). Lihtsalt mõnele on ratas sõitmiseks, teisele enese näitamiseks.

Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

motikamees kirjutas:

Pealegi pole see mingi jõhker solvang, sest kukk on lihtsalt edev loom (pole vaja seostada mingis žargoonis kasutatavat mõistega). Lihtsalt mõnele on ratas sõitmiseks, teisele enese näitamiseks.

Se's suhtes olen ma ikka suhteliselt motokukk ja ei karda seda ka tunnistada. A mul on ratast vaja nii enese näitamiseks kui ka sõitmiseks. Teist päeva tööl rattaga ja hommikul ei jõua ära oodata, et saaks tööle sõita ja praegu kibelen juba minema... :D

Just oli väga lõbus olukord, kus valgusfoori taga minu kõrval seisvas autos u 1,5 aastane laps läks tsikli peale hullult elevile - vehkis muudkui näpuga ja naeris laginal.. noored vanemad esiistmel läksid ka sellest kettasse, et lapsel järsku nii rõõmus hakkas. Sombuses Tallinnas liikluskeerises järsku kõigil nii hea meel..
Viimase peal, nah! Just sellise asja pärast ma sõitma hakkasingi. (lol)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Äkki naeris kuna sul "naistekas" :mrgreen: Niisama nokin, edu ja ära liigselt hoogu satu :bsmile:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas franz125 »

elektromargu kirjutas:

mul kallim just leiutas sõna "tšikkel".. :lol:

a ma lähen nüüd tagasi sõitma... :bsmile:

Miski pärast on kõik lendavad,ujuvad ja sõitvad asjad naissoost,millest see tulnud on ei tea.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas will111 »

kurat ma esimesel lugemisel ei jaganud biiti välja aga nüüd õnneks jõudis ikka kohale. päris hea sõna sai leiutatud! :lol:

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas zombi »

motikamees kirjutas:

Leiutasin just uue väljendi : "Moto-Kuked", need on need mehed kes võtavad tsikliteemadel kõvasti sõna, avaldavad arvamust aga ei sõida hooaja jooksul läbi mitte sttgi. Tsikkel on nendele rohkem selline sabasulgede lehvitamise ja enda näitamise vahend....
Aga good luck!

viis minu poolt pihku.

DB mõõtmisest, minulgi Kohilas mõõdeti, ei kurda. Tehti ÜV by the book ja kuna mul originaaljupid, ümberehitusi tehtud ei ole, ka probleeme ei tekkinud. Samas peale ÜV'd oli endal kohe kindlam tunne sõita. Piduriklotse küll ei mõõdetud, aga lasti pidurdada teatavas vahemikus, sõidukooli tunne tekkis :ner: Peale ÜV'd vähemalt teadsin, et midagi (kapitaalset,) viga ei ole.
Kuna see kadalipp oli mul eelmine aasta selle pilliga esimene ÜV, siis ma võtsin seda kui tehnokontrolli. Seegi aasta probleeme ei tekkinud.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

mega1 kirjutas:

Huvitav palju see ratas siis sõitnud oli et tagaketas alla kulumispiiri 100000? või.... ja miks ei tohi neid muresid foorumis lahata?

Bikepoindis ju enamus tsikled nagu unistus ja kuluosad väga head (lol)

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Tuono kirjutas:
mega1 kirjutas:

Huvitav palju see ratas siis sõitnud oli et tagaketas alla kulumispiiri 100000? või.... ja miks ei tohi neid muresid foorumis lahata?

Bikepoindis ju enamus tsikled nagu unistus ja kuluosad väga head (lol)

Saa üle oma Bikepointist, kaua võib halada. Sulle on ikka korralikult ja kuivalt seal ots sisse vist lükatud,,,


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pyta »

Tuono kirjutas:
mega1 kirjutas:

Huvitav palju see ratas siis sõitnud oli et tagaketas alla kulumispiiri 100000? või.... ja miks ei tohi neid muresid foorumis lahata?

Bikepoindis ju enamus tsikled nagu unistus ja kuluosad väga head (lol)

no räägi nüüd lõpuks ära,mis sa sealt ostsid ja millega sind nii üle tõmmati?!

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Pyta, ma ei ole õnneks sealt midagi ostnud ega osta ka :bsmile:


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pyta »

jaa ega miskit rohkem ma ei tahtnudki tõestada :D
mis sa kired siis,et sit* koht ja muud sada häda.. :wack:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Minu praegune ratas on tulnud Eesti teedele just Bikepointi uksest.
Ja no kuidas ka ei nuputaks,midagi halba öelda ei oska.Ka paljud vaatajad on küsinud:"Võtsid päris uue,vä :O "?
Ennem talvekorterisse panemist lasin ka teadjatel meestel tehnilist seisundit hinnata(kohe algul lasin KÕIK mahlad ära vahetada) ja muu hulgas ka klapivahesid kontrollida.Ka nemad ei leidnud negatiivset,mida öelda.Kett+hammakad kestavad selle hooaja kindlasti veel.Ahjaaa...rehvid vahetasin ka kohe ära.
Mhh...tea,kas see Bikepoint on ikka nii s*tt koht...

Ja Bikepoint kirjaga numbrialuse võin ka mina sulle anda.Saad ette ka numbri panna :)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Tuono kirjutas:

Pyta, ma ei ole õnneks sealt midagi ostnud ega osta ka :bsmile:

No mida sa siis pläkutad, Jaanipäev ammu möödas, võiks kaineks saada

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Black »

motikamees kirjutas:

Kui keegi otsib esimest ratast sõitmiseks ja talle antakse mingit kummalist nõu - a'la ... või "mootor ei ole piisavalt karmi häälega" siis selliseid nõuandeid soovitaks pigem ignoreerida. Ühesõnaga mingi nalja tegemine.

Oligi ju nali ja mulle tundus, et teema algataja sai sellest ka päris kenasti aru. Kui pidevalt ainult kuiva panna, kuvab ka foorum kiirelt kokku. Entsüklopeedia köited vast paljudel riiulis seismas.

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Tuono kirjutas:

Tundub, et oled ka mingi petis, et petiseid kaitsed :wack:

Sitasti tundub siis, tundemees. Krdi tont.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Spoiler
elektromargu kirjutas:

Se's suhtes olen ma ikka suhteliselt motokukk ja ei karda seda ka tunnistada. A mul on ratast vaja nii enese näitamiseks kui ka sõitmiseks. Teist päeva tööl rattaga ja hommikul ei jõua ära oodata, et saaks tööle sõita ja praegu kibelen juba minema... :D

Just oli väga lõbus olukord, kus valgusfoori taga minu kõrval seisvas autos u 1,5 aastane laps läks tsikli peale hullult elevile - vehkis muudkui näpuga ja naeris laginal.. noored vanemad esiistmel läksid ka sellest kettasse, et lapsel järsku nii rõõmus hakkas. Sombuses Tallinnas liikluskeerises järsku kõigil nii hea meel..
Viimase peal, nah! Just sellise asja pärast ma sõitma hakkasingi. (lol)

Kui nüüd avatari pilti vaadata,oleks suht koomiline vaatepilt küll jh (lol) nagu uus "Black rokid" oleks sündinud :bsmile:
tee siis ikka youtuub ka 8) selle suve teema NB1,aitäh

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”