K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Rand22
Postitusi: 13
Liitunud: 20 Mai 2015, 19:43

K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas Rand22 »

Tere.
Otsingust leidsin palju head selle masina kohta ja tekkis endal huvi kohe :)
Küsimus siis mootori kohta millel läbisõit 70K kas on üldse mõtet vaadata nii suure ls ratast?



Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas tali »

Kui on korrapäraselt hooldatud ja lõhutud ei ole, siis on tipstops (kardaan=muretu, suure mahuga V2=reeglina palju ressurssi). Mingi kähkusõiduratas see muidugi ei ole, aga rahulikule sõitjale (ja kaasreisijaga sõiduks) mõnnamõnna tsikkel. Vaatama minnes võta igaks juhuks asjatundja kaasa, kui endal teadmisi napib. Ja kasuta otsingut, siin foorumis on ka selliste rataste omanikud täitsa olemas. :bsmile:

Edu otsustamisel!
Tambet@kaBulldogifänn

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Põhihäda on neil metallosade oksüdeerumine. Muidu on superäge ratas. Ostaks hea meelega uuesti, kui uueväärse leiaks.

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Kaaluda võiks ka MT-01. Sisuliselt sama asi, aga natuke suurem kubatuur.

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas Yerba »

mrtn kirjutas:

Põhihäda on neil metallosade oksüdeerumine. Muidu on superäge ratas. Ostaks hea meelega uuesti, kui uueväärse leiaks.

Väga mõnus tsikkel. On jah selline rahulikku tüüpi ja kiirteele sellega eriti asja ei ole. Aga ikkagi mõnus ja tore. :)
Mul on Bulldog olnud juba aastaid ( varasemalt vahetasin iga aasta või lausa paar korda aastas tsiklit ) ning mingit metallosade oksüdeerumist pole täheldanud.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

rainisk
Postitusi: 7
Liitunud: 14 Juul 2014, 01:34

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas rainisk »

Omasin ise ka üle aasta 04' Bulldogi, sõidurõõm oli hea, aga seda varjutasid paar probleemi. Mõlemad korrad olid seotud käivitamisega. Esimesel korral läks starteril mingi võru kinnitus katki ( srry ei tea neid täpseid tehnilisi termineid) ja sai korda kui puuriti uus diftiava ja paigaldati dift sinna. Väideti mulle et starter pidi olema selle mootori jaoks natuke nõrk. Teinekord oli seotud ka starteriga ja selle pentiksiga. Et igakord kui seisma jätad, siis pidi tagumine kolb natuke tagasi lööma ja pentiksi umbes 20-25k km juures ära lõhkuma. Yammu orginaal oleks maksnud kuskil 900 euri ringis, aga läksin seda teed et võtsin ebayst järgi tehtud 200 euri eest pluss veel 150 remondiks. See probleem olla ära lahendatud 05' ja peale mudelitel. Minu omal oli ka probleeme, et mootorilt koorus värvi maha, aga ega ma liikusin ka iga ilmaga ringi, nii päikse, vihma kui lumega. Ise läksin edasi MT-01 peale.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas tuman »

rainisk kirjutas:

Omasin ise ka üle aasta 04' Bulldogi, sõidurõõm oli hea, aga seda varjutasid paar probleemi. Mõlemad korrad olid seotud käivitamisega. Esimesel korral läks starteril mingi võru kinnitus katki ( srry ei tea neid täpseid tehnilisi termineid) ja sai korda kui puuriti uus diftiava ja paigaldati dift sinna. Väideti mulle et starter pidi olema selle mootori jaoks natuke nõrk. Teinekord oli seotud ka starteriga ja selle pentiksiga. Et igakord kui seisma jätad, siis pidi tagumine kolb natuke tagasi lööma ja pentiksi umbes 20-25k km juures ära lõhkuma. Yammu orginaal oleks maksnud kuskil 900 euri ringis, aga läksin seda teed et võtsin ebayst järgi tehtud 200 euri eest pluss veel 150 remondiks. See probleem olla ära lahendatud 05' ja peale mudelitel. Minu omal oli ka probleeme, et mootorilt koorus värvi maha, aga ega ma liikusin ka iga ilmaga ringi, nii päikse, vihma kui lumega. Ise läksin edasi MT-01 peale.

Sõber omab ka sama isendit ja tema teadis ka rääkida, et starter on nõrk. Talle oli soovitatud, et vea vältimiseks tuleks käivitamisel gaasi mitte peal hoida.


Teema algataja
Rand22
Postitusi: 13
Liitunud: 20 Mai 2015, 19:43

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas Rand22 »

No nii, nüüdsest siis õnnelik buldogi omanik :)
Esimesed 250km ka läbitud ja hetkel väga rahul rattaga.
Veidi vajab küll iluravi kuna aastaid ka 14 selja taga aga sellega plaanin talvel tegelema hakata.


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Millise ostsid? Kui 67KY, siis see on minu vana.

Suzuki VX800 '93

Teema algataja
Rand22
Postitusi: 13
Liitunud: 20 Mai 2015, 19:43

Re: K: Yamaha BT 1100 Bulldog V2

Lugemata postitus Postitas Rand22 »

Ei ole selline nr.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”