[U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Olgu kohalik või välismaine. Uudis või teadaanne, kui see räägib mootorratastest või mootorratturitest siis selle koht on siin.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
biker.bot
Postitusi: 116
Liitunud: 07 Dets 2016, 16:24
Tänatud: 37 korda

[U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas biker.bot »

DigiLens ja Sena asuvad koostööle, eesmärgiks liitreaalsuseadmed kiivrisse. Põhimõtteliselt on see järjkordne katse saada kiivrisse GPS-i, telefoni ja muusikapleieri ekraani.
Senised katsed on tulnud kõik väikefirmadelt, kes varem või hiljem on oma projekti "surnuks kuulutanud". Ehk on nüüd koostöös hiiglastega edu loota.

Mis mõtteid selline seade ja tema kasutus reaalses elus foorumlastes tekitab?

digilens-sena-ar-hud-helmet-4.jpg

Allikas ja kogu jutt siin:
https://newatlas.com/digilens-sena-ar-hud-helmet/54727/



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No ei suuda mõista milleks seda veel vaja? Ma ei ole uuenduste vastu,aga see tundub sama jabur,kui juhita autode teema,mis on nüüd päris kõvasti pidurit saanud.
Nad võiks enne,kui millegagi edasi minna kokku leppida ülemaailmse standardi,et saaks kõigi seadmetega omavahel vabalt kõneleda.
Projektsiooniga asjad on isegi autodes veel suht harv nähe ja maksab see siiani veel päris palju.
Juba praegu on näiteks prillikandjal(keda on maailmas päris palju) kolm klaasi(prill,päikesevisiir ja visiir) millest vaja läbi vaadata,nüüd veel neljas ka sinna? Varsti ongi tsiklisõit ainult virtuallreaalsuses? Ostad omale kabiini,kus on tsikli iste ja lenks,ning siis paned mundri selga, programm arvutist jooksma kuhu sõita tahad ja see kuut teeb tuult ja merekohinat jne.?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Seda on vaja, kui seda on mugav kasutada ja see töötab laitmatult.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kas kolaka saanud aku koht paneb lisaks muhule veel pea põlema ka?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Teoreetiliselt pole kogu Sena ja teiste sarnaste firmade tootevalikust mitte ühtegi vidinat kellelegi vaja. Reaalsuses müüvad nii mis mühiseb, ja ostjad on veel õnnelikud ka kui saavad endal kiivri 360 kraadi raadiuses igasugu kulinaid täis riputada ja siis enne sõitma minekut neid kõiki ükshaaval näppida, laadida, õiges järjekorras paaritada ja nii edasi :) Ei ole siin maailmas see veel kedagi takistanud midagi müümast, et tegelikult vaja pole.

Minuarust palju ägedam uudis on see, et Bell tõi välja isetumeneva visiiri. Ma ei teagi, mis tehnoloogiline takistus seal siiani oli, aga erinevalt neist jõulupuudest on tegu reaalselt mugavust ja ohutust lisava leiutisega.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kas keegi seletaks mismoodi seda nii lähedalt teravalt näha on võimalik.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Silmale tundub pilt kaugemal, auto HUD-i numbrid on ka õhus kapoti kohal, mitte esiklaasil.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Su silmad ei fokuseeru mitte objekile selles konkreetses seadmes (HUD) vaid viruaalsele objektile, mis on porjetseeritud märkimisväärselt kaugemale. Seadme sees olev optika peab olema õige, et suudaks sinu silma retinale manada vajaliku tervusega kujutise. Võrdle seda suurendusklaasiga, sellega saad tuua objekte "lähemale", siin toimib süsteem lihstalt vsatupidi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Pilt

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Väga mõislik, kui HUD "ekraanile" kuvada ka spidomeeter ja/või tahhomeeter. See kaotab ära vajaduse kuhugi alla vahtida. Reisimisest mootorrattaga ma parem ei räägigi, see teeb GPS'i kasutuse märkimisväärselt lihtsamaks. Samas, on tänaseni ilma hakkama saadud ja saab ka edaspidi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Minuarust palju ägedam uudis on see, et Bell tõi välja isetumeneva visiiri. Ma ei teagi, mis tehnoloogiline takistus seal siiani oli, aga erinevalt neist jõulupuudest on tegu reaalselt mugavust ja ohutust lisava leiutisega.

Tõesti.vbl keegi veel ei tea.

Mäkk kunagi saadi hobustega kh vägahästi hakkama,aga mis elu see oli teavad kõik.. :wink:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?
Ilma selletagi on tänapäeval infomatsiooni nii palju,et ,kui sul nüüd jookseb peale häälkäskluste ka veel GPS-i kaart silma ees+kiirus+tahho+rehvirõhk+sissehelistaja telefon ja ei tea mida veel. Kui nii, siis see motomatk pole enam puhkus. Aju võib sellise reisi lõpuks rohkem väsinud olla,kui peale enne reisi 2 kuud puhkepäevadeta töölkäimist.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

joel
Postitusi: 1797
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 108 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas joel »

Aga kes sul käseb seda puhkuse ajal pruukida? Kui ma oleks näiteks motokuller, siis mulle küll meeldiks, kui navi vahtimiseks ei peaks pidevalt pilku kaugele teelt ära pöörama. Näiteks.

Joel
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Me kõik oleme aastatuhandeid hakkama saanud ilma igasugu tehnikata. A kui mõnel noorel täna nühvel pihust ära võtta vajab viimane psühhiaatrilist abi koos tablettidega.

Need kellel pole vaja panevad oma kaalika tavalisse potti, need kellel on "vaja" panevad oma kaalika nutipotti. :bsmile:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

urmas66 kirjutas:

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?

No mina ei saa aru, kuidas sinul see klaas kogu aja pooltühi on. :wink:
Aga kui asjast rääkida siis see ei ole ilmtingimata vajalik. Ka mootorrattasõit pole ilmtingimata vajalik. Kui põhjalikult järgi mõelda, siis ilmtingimata vajalike loetelu on väga lühike.

Sa sõitjana ise otsustad mida ekraanile manad. Mina näiteks häälkäsklusi täna ei kasuta - mulle piisab autosõidul sellest, et kõrvalt tulev naisehääl korraldusi jagab. Tsikli peal tahaks ilma hakkama saada. Mulle sobiks ideaalselt spido/tahho ja GPS ärapöörded - koormab meeli palju vähem kui neid erinevatest kohatdest vahtida. Neid kolme asja vaatad niikuinii. Ja sissetuleva kõne korral (kui sul telefon ühendatud on) oleks ka hea teada, kes helistab. Äkki ei tahagi vastu võtta. Ja eriti lahe oleks, kui pärast mootori käivitamist näitab 10 sekundi jooksul rehvirõhku - siis tead, et "ahaa, kurat, esirehv on täitsa toss."
Maailm pole päris mustvalge.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Varsti "sõidate" nendega:

Spoiler

Pilt

Ma ka ei saa nendest vidinatest aru- kui masin ei jaksa, vahetate käiku võimidaiganes, selmet ei tahhot jõllitada, kiirust peaks iga sõitja OMAL RATTAL ka ilma spidota suutma hinnata- mis "häält" masin teeb(ah jaa, Te ju ei kuule, huinad ja muinad tekitavad Teile muusikat ja kõnesid ja mida veel sõidu ajal)- vaatad korra ja unustad....

Tsiklisõidu point ongi- Sina ja Tsikkel

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Soomlastel juba olemas selline asi...
Nimi ei tule hetkel meelde

dr800 2x
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

yeekim kirjutas:

Varsti "sõidate" nendega

Kui aus olla siis sisepõlemismootor, rehvid, tuled, viled, pehmed sadulad, kettülekanded ja amortisaaatorid on ka kuradi eputamine. Korralik mootorratas järgib seda joont, mis oli esimesel tsiklil millle Sylvester Howard Roper 1869 aastal ehitas. Seal polnud mingeid nõmedaid näidikuid, masin käis auruga ja rattad olid korralikust tammepuust.

Absoluutse tõe ja puhtatõulise motosõidu maaletoojad on omaette grupp huvitavaid inimesi. Alati on vaja koopasse lõkke äärde tagasi minna, mammutikintsu järada ja progressi kodratesse mõni jämedam kaigas surada, sest nemad teavd, kuidas täpselt see "õige" on. Yeekim, tibuke, tsiklisõidu point ongi sõita nii nagu sulle meeldib ja sellest mõnu tunda. Olgu see siis kas-või aurumasinga.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas kaiman »

On jh need hobusegamaalt veits imelikud alati olnud.nagu nüüd jaaks elu seisma kui nendele miskit ei meeldi :)
mind näiteks apsull ei häiri muss/kaamera ja muud veel toimingut.vastupidi on huvitavam ja ei muutu igavaks/üksluiseks sõit, olen täheldanud et reageerimine on kh oluliselt kiirem eriti pidurdamisel.ammugi et nüüd häda oleks et äkki ei kuule oma sumpsi häält :mrgreen: kuuleb küll jeekim isegi väga hästi.selge see et noortele algajatele kohe ei soovitaks neid eelnevalt mainitud toiminguid ennem kui ennast kindlalt tunned. a kui igavaks läheb ükskord siis on need kõik tilulihuinjaad jumala 8)
ja siis veel ega neid tilulilusid niisama anta,need kõik maksavad head raha,mida iga hobusegamaalt endale kahjuks või õnneks endale paraku lubada ei saa.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kui mootorrattaga sõit igavaks ja üksluiseks muutub nii et selle vältimiseks peab igasugu kõrgtehnoloogilist tilulilu kasutama hakkama peaks äkki loobuma sõitmisest.Selpuhul ju autoga sõita mugavam ja saab nt.xboxiga mängida ja või midaiganes.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Ega siin ei suudagi igale puupeale eraldi personaalselt kõike puust ja punaseks ette serveerida kirjutada.
mulle muideks on jahiga kh igav sõita franz.SELLEKS MA t*** KASUTANGI KALASTUS TARBEID JA PÜÜAN KALA .sellepärast ma ei pea jahist loobuma idioot rsk. :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ega sa ei pea midagi kirjutama ka,käi õige kalale.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas kaiman »

franz125 kirjutas:

Ega sa ei pea midagi kirjutama ka,käi õige kalale.

No ei tasu kohe nii sõnast kinni võtta et kohe nii igav ongi,et suren tsikliotsa igavuset ära :lol:
muideks lähengi kohekohe jarvele ja kalale :bsmile:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?

No mina ei saa aru, kuidas sinul see klaas kogu aja pooltühi on. :wink:
Aga kui asjast rääkida siis see ei ole ilmtingimata vajalik. Ka mootorrattasõit pole ilmtingimata vajalik .

Ma olen nii positiivse mõtlemisega,et mul klaas üldiselt alati täis.Aga igasugu tilulilu peale oma energiat ei kuluta tõesti.
Täna sõidetud umbes 200km ja tulin sööma.Sõidan ilmselt õhtuni välja,aga tahhot käiguvahetusel pole tõenäoliselt vaadanud kordagi.Muidu ikka vahel viskan pilgu peale,et veenduda viimase käigu seesolekus.
Ilm ilus minge sõitma.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas piiks »

urmas66 kirjutas:

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?

Aga kas tsikkel on vajalik? Ei ole. Pole kunagi olnudki. Aga mul on neid ikka mitu tükki.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

piiks kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?

Aga kas tsikkel on vajalik? Ei ole. Pole kunagi olnudki. Aga mul on neid ikka mitu tükki.

Tsikkel on lausa hädavajalik liikumisvahend väga suures osas maailmast ka tänasel päeval.Meil siin on ta nüüdseks enamusele hobi,aga peale sõda ja veel ka 70-ndatel oli tsikkel paljudele inimestele ainuke transpordi vahend.Tsikkel kui toode pole just palju oma algusest edasi arenenud. Lenks, kaks ratast,(sisepõlemis)mootor ja üldjuhul kaks istekohta.
Aga ma pidasin silmas pigem nuti(arvuti)tehnoloogiat.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Siin Urmase jutule lisaks veel 2 maailmasõda.

53sek on pildil väike tilulilu mehel saapas. noh nii lisavarustusena.

Viimati muutis kaiman, 03 Juun 2018, 14:46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas piiks »

urmas66 kirjutas:
piiks kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?

Aga kas tsikkel on vajalik? Ei ole. Pole kunagi olnudki. Aga mul on neid ikka mitu tükki.

Tsikkel on lausa hädavajalik liikumisvahend väga suures osas maailmast ka tänasel päeval.Meil siin on ta nüüdseks enamusele hobi,aga peale sõda ja veel ka 70-ndatel oli tsikkel paljudele inimestele ainuke transpordi vahend.Tsikkel kui toode pole just palju oma algusest edasi arenenud. Lenks, kaks ratast,(sisepõlemis)mootor ja üldjuhul kaks istekohta.
Aga ma pidasin silmas pigem nuti(arvuti)tehnoloogiat.

Nii palju, kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi. Kellele ema, kellele isa. Seega pole väga uba sel teemal isegi diskuteerida veel vähem vaielda. Tuleb lihtsalt aru anda, et see kõik on vahepealne, aga vajalik etapp tehnoloogia arengust. Nii nagu olid esimesed nutitelefonid ja nii nagu olid esimesed hübriidautod, jne, jne.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”