Sõiduvarustuse laenamine

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
oopisteinepoiss
Mode
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Mai 2018, 17:48
Tsikkel: Hornet, R1
Asukoht: Tööl
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Sõiduvarustuse laenamine

Lugemata postitus Postitas oopisteinepoiss »

Tervist

Soovin laenata järgmiseks nädalavahetuseks L suuruses naiste pükse ja M suuruses jopet. Kuna kaaslane ei ole veel mu kaherattalise suhtes seisukohta võtnud, siis ei tihka kohe suure hurraaga ostlema tõtata.

Asun pealinnas
Ühendust saab telefoniga 5698-null-null-51 või PM




ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Sõiduvarustuse laenamine

Lugemata postitus Postitas ttt »

Nagu nüüd 5.-6. või järgmise nädala lõpuks? Mul on ühed veekindlad tekstiilpüksid, mida ma eriti agaralt ei kasuta hetkel (sõidan ka vihmaga oma leggingsitega). Meestekad küll, aga istuvad okeilt. Üks tagi on ka, mis võiks M suurusele minna, aga sellel hetkel seljakaitse installimata ja kuna see ka meestekas, siis vbla ei istu nii hästi (õlgadest kole suur).
Ma ei tea kas on parimad asjad, aga kui midagi paremat ei leia ja ikkagi vaja, võta sõnumite kaudu ühendust.

Kasutaja avatar

Teema algataja
oopisteinepoiss
Mode
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Mai 2018, 17:48
Tsikkel: Hornet, R1
Asukoht: Tööl
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Sõiduvarustuse laenamine

Lugemata postitus Postitas oopisteinepoiss »

Murrican Bjuutil käidud ja rõõmsalt, tervelt tagasi. Suur aitäh ttt'le riiete laenamise eest ja zhuurikule uue jaki ja pükste eest. Võib teema lukku panna!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”