Harige mind pisut: Garmin Zumo

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Tubli :D



Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mitte paha pärast, aga see kaartide valimise ja vaadete detailsuse teema pole mingi "digimaastik", vaid kenasti Garmini kõigest 26 lehelises manualis kirjas... Võta tunnike ja loe see läbi, olen kindel et leiad vähemalt 3 enda jaoks kasulikku funktsiooni, millest sul enne aimugi polnud.

Ega segumasin ka päris hästi ei tööta, kui see vooluvõrgu asemel veevõrku ühendada...

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Bandit kirjutas:

ipx7 on kõik mudelid, vähemalt viimased küll.

:D Kui neid katteid uurida siis ei ole. Sõites vihm surub vahele kui panna lisaümbrisesse siis küll :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Jesper kirjutas:

Mitte paha pärast, aga see kaartide valimise ja vaadete detailsuse teema pole mingi "digimaastik", vaid kenasti Garmini kõigest 26 lehelises manualis kirjas... Võta tunnike ja loe see läbi, olen kindel et leiad vähemalt 3 enda jaoks kasulikku funktsiooni, millest sul enne aimugi polnud.

Ega segumasin ka päris hästi ei tööta, kui see vooluvõrgu asemel veevõrku ühendada...

Viimati VW esinduse letis töötanud sõber jäi lõpuks töökohast sootuks ilma, kui soovitas ühel, kõige lihtsamate ning lollimate korduma kippuvate küsimustega daamil esmalt auto kasutusjuhendi läbi lugeda...kes aga selle peale solvus ja sellest juhtkonnani ulatuva skandaali käima tõmbas! :mrgreen:

Aga kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis minu probleem ongi vist pigem hoopis selles, et ma ei ole inglise keelega väga sina peal. Sest mulle on see peale saksa, vene ja soome keelt räägitavusreas alles vb neljandal kohal, no sellisel telekast tulnud ja välismaa automotofoorumitest külge jäänud tasemel. Seega iga installimise probleem oma terminitega ja sedakeelne kasutusjuhend jne on paras peavähk ning aega ja keskendumist nõudev tegevus mulle, et ikka soovitud lõpptulemuseni jõuda. Ja kuigi mul seadme karbis kaasas olnud eestikeelset juttu parasjagu haardeulatuses pole, siis arvan ikkagi, et ega seal mingite võõrfailide arvutisse vedamisest, nende "unzippimisest" ja õigete nimedega kaustade loomisest jne just palju juttu siiski pole. Ning kuna just see on ka see osa, mis mind tegelikult eriti ei huvita ka, siis ongi juba ette pisut vastumeelsus antud tegevuse suhtes, mitte nii väga navi enda menüüs tehtavate valikute suhtes...kuigi jah, tunnistan, et nüüd viimane kord jäigi kõik selle eelneva õigesti tehtu käivitamine lihtsalt mingi "puuduva linnukese" taha ikkagi seadme enda menüü sügavustes...

Ning oot-oot, kas hea segu tegemiseks siis veevärki polegi vaja ve...!? :P

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Harige mind pisut: Garmin Zumo

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Saksa: http://static.garmin.com/pumac/zumo_3x0_OM_WEB_DE.pdf
Soome: http://static.garmin.com/pumac/zumo_3x0_OM_WEB_FI.pdf

Ma nüüd ise seda sinu seadme juhendit läbi ei lugenud, aga enne oma 660-ga jännates vaatasin kadedusega, et uuematel saab kaardivaates igatpidi konffida, mida seal näidatakse ja mida mitte.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”