Tootetutvustus: Moto One sõiduriided

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hondacenter
Kaupmees
Postitusi: 5
Liitunud: 31 Mai 2018, 16:15
Asukoht: Tuleviku tee 2, Peetri
Kontakt:

Tootetutvustus: Moto One sõiduriided

Lugemata postitus Postitas Hondacenter » 20 Juul 2018, 08:04

Tutvustame natukene lähemalt väga head sõiduriiete tootjat, kes on praktiliselt kogu tootevalikuga ka meie salongis esindatud - Moto One!

Moto One on sündinud tänu kunagisele entusiastlikule motokrossi sõitjale Paolo Pandinile, kellel on väga laialdased teadmised, mis puudutavad just sõiduvarustust. Aastal 2000 rajaski Paolo koos oma naise Luanaga Itaalia pereettevõtte, mille põhieesmärgiks on hoida ratturit kaitstuna ja mugavalt nii maanteel, krossirajal kui ka pikematel väljasõitudel.
Esindatud on kõik nii sõidujopedest ja pükstest kuni termopesu ja sukkadeni välja. Olemas on muidugi ka naiste mudelid ja suurused. Valikust ei puudu veel lisaks ka kindad ja tavalised sõiduteksad.

Omette väärib kindlasti äramärkimist ka Moto One väga hea hinna-ja kvaliteedisuhe.

Kirjutame täna täpsustavalt suurepärasest sõidujope mudelist-Vert 360.

Vert 360 sõidujope on kõik-ühes-jope, millel on tagatud hingavus ja samas ka veekindlus, seda loomulikult ka õmbluste ja lukkude osas. Sisseõmmeldud on CE heakskiidu saanud turvavarustus, seda nii õlakaitsmete ja käekaitsmete näol, mida saab vajadusel eemaldada. Ei puudu ka korralik õhutus erinevates asukohtades rinnakul ja käsivartel. Põhiline hea omadus mitme tuulutusava puhul on see, et eespoolt sissetulev õhk väljutatakse kohe seljapeal olevate tuulutusavade kaudu, mis tagab veel omakorda eriti hea ventilatsiooni. Lisaks paljudele muudele lisadele on jopel olemas ka ‘’ Safety LED Hi VIZ ‘’ U-SAFE ‘’ nupuke vasaku õla juures.Lisaks, et jope istuks veelgi mugavamalt ja paremalt seljas, on olemas mõlemal küljel lukud reguleerimiseks.

Kindlasti on tegu jopega, mis väärib tähelepanu ja proovimist.

Lisaks Vert 360 mudelile on meil valikus ka Jackson 360 mudel, mis sisaldab endas SAFE-ID lisa. Mis see täpsemalt on? Tegu on kaardiga, mis toimib nutitelefoni põhiselt. Kaardile saad peale laadida kõik enda andmed, alates veregrupist kuni allergiateni välja. Kasuks tuleb antud kaardi omamine eelkõige pikemaid motomatku ette võttes ja seda eriti välismaal, kus õnnetusjuhtumi korral on meedikul võimalik ühe kiire scannimisega saada teada sinu kohta kõik tähtsamad andmed.

NB! Tegime ka eripakkumise Moto One toodete paremaks tutvustamiseks meie salongis ja selletarvis on meil hetkel magus combo-hind jope ja pükste koos soetamisel. Tule astu läbi, proovi ja veendu, et tegu on tõeliselt hea sõiduvarustuse pakkujaga.

IMG_4794.jpeg


www.hondacenter.ee
Tuleviku tee 2, Peetri
Kontakt: 56 977 978
info@hondacenter.ee
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 6212
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Asukoht: Tallinn, Tondi
Tänanud: 787 korda
Tänatud: 653 korda
Kontakt:

Re: Tootetutvustus: Moto One sõiduriided

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 20 Juul 2018, 10:16

On tore, et väikeettevõtted suudavad varustust toota ja suurematega konkureerida.
Mul tekkis kaks küsimust toote kohta: millega see vihmakindlus saavutakse (mingi tex membraan?) ja kui hinda juba mainiti siis mis need täpsemad numbrid on?
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hondacenter
Kaupmees
Postitusi: 5
Liitunud: 31 Mai 2018, 16:15
Asukoht: Tuleviku tee 2, Peetri
Kontakt:

Re: Tootetutvustus: Moto One sõiduriided

Lugemata postitus Postitas Hondacenter » 20 Juul 2018, 15:35

Jaa, tekstiil membraan. Kuid ei tundu selline ülemäära jäik ja umbne seljas. Püksid + jope combo saaks 550€ kätte.
www.hondacenter.ee
Tuleviku tee 2, Peetri
Kontakt: 56 977 978
info@hondacenter.eeVasta

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”