Veekindlad soojad kindad

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas ttt »

Sa oled neid kasutanud ka või ainult vaatasid?
Praegu juba oleks neid teisi kindaid vaja :D Temp vahepeal langenud..




morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas morse »

Spoiler

Sa oled neid kasutanud ka või ainult vaatasid?
Praegu juba oleks neid teisi kindaid vaja :D Temp vahepeal langenud..[/quote]

Sirvisin margipõhiselt, kasutanud pole.

Viimati muutis morse, 01 Okt 2018, 16:02, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas ttt »

Valisin siis endale välja Lindstrands Ajax kindad. Tundusid korralikud, minu jaoks usaldusväärne bränd ja soodukat sai kah. Lisaboonusena selline vooder, et saab kinda kätte ja käest ära isegi kui käsi niiske (vihmase ilmaga ikka tuleb ette, et märgi käsi vaja kinnastesse toppida). Alguses tundusid veidi kohmakad, aga nahkkinda aeg minu jaoks ammu läbi. Päeval on väga okei (10-12 kraadi) pikemat sõitu teha, vihmas pole ka hätta jätnud (kuigi 200km vihma pole just sõitnud). Aga kuna temp vahepeal veel langenud, siis õhtul hiljem pikemalt sõites kipuvad näpu otsad külmetama (no mingi 5 kraadi sooja). Eks siis peab handguardid ikka paigaldama või Rukka saanikindad järgmiseks võtma :D Võib-olla mingid aluskindad ka aitaks.


grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas grahv »

ttt kirjutas:

Võib-olla mingid aluskindad ka aitaks.

Kas paksuks ei lähe? Käepideme soojendused on olemas?

G

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mõistlikum oleks rutskasoojendused panna, kui hakata kindaid jube paksuks ajama.


Teema algataja
ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas ttt »

Soojendused ilmselt tuleks panna jah, pikas plaanis vist oleks abiks. Aga kuna mul praegu käsi oli soe, ainult näpu otsad külmetasid, siis võib esialgu handguarde ka proovida, et tuule kinni võtaks?
Tõepoolest väga paksuks ei saa kindaid ajada st saani kinnastega ilmselt sõitma ei hakka :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Eks see tuul on põhiline, kui vihma ei saja. Näiteks krossirattaga kannatab ka -20 kraadiga sõita käekottide ja suht õhukeste ilma voodrita kinnastega. Ainuke asi, mis sõrmed külmetama paneb on külmad heeblid, need on hea talveks kas teibiga vms üle tõmmata. Tänavasõidul ilmselt nii palju heeblinäppimist ei ole ka.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas will111 »

käekotid ongi ju sama, mis meeeletult paksud talvekindad

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas:

käekotid ongi ju sama, mis meeeletult paksud talvekindad

Päris sama ikka ei ole (kui sa veidi viitsiks mõelda).
Paks kinnas iseenesest ei soojenda, sooja annab õhukiht, mis jääb kinda ja käe vahele. Kui see õhukiht on paraja mahuga siis jäksad sa selle üles soojendada. Käekoti maht on nii suur, et seal sees olevat õhumahtu väga kergelt ikka üles ei soojenda.


morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas morse »

will111 kirjutas:

käekotid ongi ju sama, mis meeeletult paksud talvekindad

Päris ei ole. Seal sees on palju ruumi ja tekib omamoodi mikrokliima.

Siduri jm kasutamiseks on hea kasvõi suvekinnastega sõita. Märg ega külm ei hakka, mugav on toimetada. Aga kui käe lenksult ära pead võtma ja tagasi panema, siis on kõvasti kehvem kui isegi väga paksu kindaga.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Külmaga sõitjad võiksid pigem köetavatele kinnastele mõelda. Need rutskasoojendused on poole teraga asi - paremad ikka, kui mitte midagi aga näpud kipuvad ikka koralikult külmetama. Kusjuures, kui käekaitseid pole siis ongi nii, et peopesa peaaegu kõrbeb aga näpud on enam-vähem jääs. Puhtalt kogemuse baasil räägin.
Köetavate kinnastega on variante kaks, kas köetavd sisekindad (tootja Keis; võimalik ka ise teha) või köetavad sõidukindad (Gebring, Oxford).

Idee poolest võiks lahendus lenksukott + soojad kindad + lenksusoojendus ka toimiv variant olla. Samuti võiks mõelda sellele, et ei pea ju ilmtingimata motospetsiifilised köetavad kindad olema, mitmete spordialade harrastajatele on ka köetavate riiete sh. kinnaste lahendusi olemas.

Vt.
https://www.primrose.co.uk/heated-glove ... _1189.html
https://www.ebay.co.uk/bhp/battery-heated-gloves
https://www.msgbikegear.co.uk/collections/heated-gloves
http://www.oxfordproducts.com/motorcycl ... _clothing/

211011-1-mcl-CNV00007_1024x1024.jpg
211011-1-mcl-CNV00007_1024x1024.jpg (56.38 KiB) Vaadatud 5718 korda
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Erci »

Kes Clover Kindiad meil müüb? Eelmised soojad ja veekindlad on mul just Cloverid ja mingi 10 aastat on nad mul olnud, lihtsalt füüsiliselt katki kulunud.

___________________________
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas puhh »

Spoiler
Erci kirjutas:

Kes Clover Kindiad meil müüb? Eelmised soojad ja veekindlad on mul just Cloverid ja mingi 10 aastat on nad mul olnud, lihtsalt füüsiliselt katki kulunud.

Hommikust,

Millised kindad Sind huvitavad? Päris uued mudelid alles tulevad tutvustamisele.

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Erci »

Spoiler
puhh kirjutas:
Erci kirjutas:

Kes Clover Kindiad meil müüb? Eelmised soojad ja veekindlad on mul just Cloverid ja mingi 10 aastat on nad mul olnud, lihtsalt füüsiliselt katki kulunud.

Hommikust,

Millised kindad Sind huvitavad? Päris uued mudelid alles tulevad tutvustamisele.

Ei oska mudelit öelda. Huvitavad nagu teemas kirjas ikka soojad veekindelad kindad. Ehk umbes pluss 10 kuni 0 kraadi kasutamiseks. Kindad peaks olema pehmed ja normaalse paksusega. Mul on olnud väga soojad ja paksud poolenisti nahast kindad, mis olid nii paksud et rutska käsi väsis tugevalt ja üldse majandada oli raske. Selliseid ei soovi.

___________________________

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas will111 »

korralikud suured plastid ette, ja saab sõita igasuguse natukenegi soojema kindaga selles 10 kuni 0 skaalas. täiesti suvaline soojemapoolne talvekinnas. Ei pea isegi ekstra tuulekindel olema kui plastid ees on. Kuigi jah, päris 0 puhul mitte siis just väga pikka otsa enam ei sõida sest eks lõpuks läheb külmaks ikka. Aga ei kujuta ka väga ette, kes tahaks näiteks 50+km sõita 0 kraadiga maanteel :roll:
Aga kokkuvõttes palju sõltub sellest kui pikad sõidud on, ja millise kiirusega. Eelmine nädal tegin mõned linnasõidud paljaste kätega. Temp oli vist kuskil nii 9 kraadi. Ei olnud ka superlühikesed otsad, ega isegi mitte väga aeglaselt (järvevanal põhiliselt, 80) aga käed nüüd teab mis meeletult külmetama küll veel ei hakanud. Rattal ei ole ühtegi tuulesuunajat ega mingit plastikut ka installitud, full naked.


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Erci »

Plastid mul ees, rutskasoojendused ka. Sellepärast eriti megapaksusuid kindaid ei tahagi. Jahedaga sõitmist ikka tuleb ette. Kasvõi sel laupäeval sõitu alustades oli temp 0 kraadi ja maks pealelõunat oli 7 kraadi - 550 km. Suvelgi mägedes matkates langeb temp sageli alla 10. Mu arust see vee - ja tuulekindlus on oluline, sest matkates piki trasse sõites eriti ilma valida ei saa ja kui käed on läbimärjad, siis see külm ja tuul sinna sisse poeb. Märjaga 10 kraadiga sõites võib hakata jahedam, kui kuivaga 0 lähedal.
Pildil mu vanad kindad, mis just parajalt paksud ja olid ka veekindlad (see valge kiht seal sees) - lihtsalt katki kulunud. Sarnaseid kindaid otsingi.

Manused
IMG_20181002_1955391.jpg
___________________________

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas will111 »

550km, selge...minu eelnev kommentaar sel juhul ei ole teemakohane :D

lihtsalt huvi pärast, kas selliseid kindaid enam ei müüda siis, nagu sul varem olid? kui oli toimiv asi siis teinekord pole mõtet jalgratast leiutada ja tasub lihtsalt võtta see, mis toimib. tõsi küll jah, mul oli kunagi ühtede jalanõudega nii, et leidsin täpselt ideaalse enda jaoks. kestsid ka megakaua, aga siis kui otsa said tuli välja, et sellist jalanõud lihtsalt enam ei tehta ja kogu moos. nüüd käin mingite poolkõvade koopiatega sest what ya gonna do :D


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Erci »

will111 kirjutas:

550km, selge...minu eelnev kommentaar sel juhul ei ole teemakohane :D

lihtsalt huvi pärast, kas selliseid kindaid enam ei müüda siis, nagu sul varem olid? kui oli toimiv asi siis teinekord pole mõtet jalgratast leiutada ja tasub lihtsalt võtta see, mis toimib. tõsi küll jah, mul oli kunagi ühtede jalanõudega nii, et leidsin täpselt ideaalse enda jaoks. kestsid ka megakaua, aga siis kui otsa said tuli välja, et sellist jalanõud lihtsalt enam ei tehta ja kogu moos. nüüd käin mingite poolkõvade koopiatega sest what ya gonna do :D

Novot ma ei mäletagi kust ma need palju aastaid tagasi ostsin, sellepärast mitu postitust tagasi küsisingi, mis poes meil Cloverit müüakse, kui müüakse....

___________________________
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Erci kirjutas:

Sarnaseid kindaid otsingi.

Mul on samad kindad, mis sul. Tõsiselt head: 100% veekindad, hingavad, soojad, mitte liiga paksud ja kerged. Müüs neid Streetmoto, kui nad veel varustusega kauplesid. Kahjuks on need kindad juba mitu aastat tootmisest maas. Asenduseks peaks sobima COMMANDER-2 WP (ilma nahkdetailideta ja lihstam) või WRZ WP (keerukama konstruktsiooni ja nahkdetailidega)
https://www.clover.it/eng/prodotti/glov ... wp_278.php
https://www.clover.it/eng/prodotti/glov ... wp_277.php

Osta saad siit:
https://www.bikeshop.ee/pirstines-clove ... p-n-g.html
https://www.bikeshop.ee/pirstines-clove ... -wp-n.html

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas ttt »

Mis suurusi te Cloveril kannate ka? See suuruste tabel vastab tõele?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mul on kinda suuruseks XL (10) ja see vastab ülejäänud tootjate suurustele.
Kui sa bikeshop.ee aadressilt tellid siis laienaevad sulle kõik EÜ kehtivad tarbijakaitse seadused ja taagsissaatmise kulu on minimaalne. Olen sealt varasemalt paar korda tellinud ja ilma probleemideta kauba kätte saanud. Sõidujope tuli küll lubatud nädala asemel kolm aga nad andsid sellest teada. Hiljem pakendit uurides sain aru, et viivitus tulenes puhtalt asjaolust, et neil puudus siin laoseis ja telliti kusagilt kesklaost.

Spoiler
ttt kirjutas:

Mis suurusi te Cloveril kannate ka? See suuruste tabel vastab tõele?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas puhh »

Suurused on suht täpsed. Muidugi iga käsi on erinev, kuid miskipärast juhtunud, et minu käe jaoks on Cloveri kindad täpselt parajad. Samas kellegil väiksel sõrmel palju ruumi üle.
WPT on jah paar aastat maas, kuid ehk mõni suurus meile veel lattu jäänud. Pean üle kontrollima.
Commanderit tehs luges selliseks maxirolleri tüüpi kindaks, kuid mis peaks takistama neid tsikkli peal kasutamast.
WPT järeltulijaks võiks pidada pigem neid kindaid: https://www.clover.it/eng/prodotti/glov ... wp_306.php
WRZ ja Gran Turisimo sellised tummisemad ja itaallased nimetand neid talve kinnasteks.

Juhul kui muid küsimusi Cloveri poole pealt, siis võite julgelt kirjutada info@greenmoto.ee kuna me ametlik maaletooja.

http://www.greenmoto.ee
If the MTS1200 engine is not enough for you then I dont know what else to say. Nothing combines the handling, power, versatility & comfort of MTS 1200ST.

morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas morse »

Mäletate, enne kui need ilusad ilmad jälle pihta hakkasid, olid hirmsad koeralilmad. No vot. 9 päeva tagasi alustasime kolmepäevast tretti. Minul oli kindaid kaasas 3 paari (Cloveri talvekad, mis on paksemad, kui Maci pildid viidatud mudel, mingid head suusakindad ja nahast suvekindad). Vihma sadas kogu laupäeva (sõitsime mingi 12h vist). Ühe paari kindaid sain niiskeks juba siis, kui unustasin nad kohvri peale saju kätte, ise sõbrale ühe sügava porilogiu ületusel appi minnes.

Igaljuhul, millest ma veel ei kirjutanud, on see, et ma kasutasin kogu sõidu jooksul käekotte. No vot ei kujuta ette, et ekstreemse ilmaga midagi soojemat olla saaks. Isegi suvekinnastega oli soe (pühapäeval oli veits normaalsem ilm ja suvekad olid ainukesed, mis veel kuivad). Sellel tsiklil ei ole mul isegi rutskasoojendusi.

Teise rattaga sõitsin paar päeva tagasi reede päeval ja öösel. Suvekinnas + käekotid (ainult öösel) + rutska soojendus. Ikka väga väga soe oli sõita.

Jutu mõte selles, et kui vähegi ekstreemsema ilmaga sõita, siis käekotid kasvõi igaks juhuks kaasa pakkida on ikka minu TOP viies küll. Kui kallid veekindlad kindad on läbi vettinud - isegi kui seest on kuivad, siis vettinud kinnas on ikka ilge, igaljuhul sel hetkel võtad kõige suvalisemad kindad ja koos käekottidega on nii soe, et midagi muud ei oska tahata. Hind ja saadavus on ka hea.

Ja selle, et kotid on sõidu alustamisel ebamugavad ja võibolla ka natuke koledad, unustad kohe ära kui ilmad on sellised, nagu nad meil nädal tagasi olid.

Head hooaja jätku! :bsmile:

Edit: #kindateematroll :mrgreen:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ise eile sõites jäin ka nö peaaegu pimeda peale ja õhk muutus juba jahedaks. Samas kasutasin kogu päeva suviseid perfonahast kindaid ja külm polnud,sest mul on päris suured käekaitsmed. Sarnased nagu Varaderol.Soojemad kindad olid küll kohvris,aga vajadust polnud.
Kasutan vihmas soojemate nahkkinnaste peale pikema varrega kummikindaid ja käed alati kuivad-soojad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

morse
Postitusi: 1373
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 267 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas morse »

urmas66 kirjutas:

Ise eile sõites jäin ka nö peaaegu pimeda peale ja õhk muutus juba jahedaks. Samas kasutasin kogu päeva suviseid perfonahast kindaid ja külm polnud,sest mul on päris suured käekaitsmed. Sarnased nagu Varaderol.Soojemad kindad olid küll kohvris,aga vajadust polnud.
Kasutan vihmas soojemate nahkkinnaste peale pikema varrega kummikindaid ja käed alati kuivad-soojad.

Eile oli nii soe ilm, et ma pidin õhukeste kinnastega rutskasoojenduse maha keerama (rääkimata käekottidest).

Nädalaga tegi ilm kannapöörde :)


Teema algataja
ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas ttt »

Eile-üleeile oli lausa palav ma ütleks :D Täna ka, täitsa selline suvevarustuse ilm. Aga noh hommikul-õhtul on ikka jahe ja järgmisest nädalast vist juba külmem.


Elevant
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Sept 2018, 18:38
Tsikkel: Honda CBR1100XX
Asukoht: Paide/Saue/Euroopa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Veekindlad soojad kindad

Lugemata postitus Postitas Elevant »

Motomarket kirjutas:

Toon siin näiteks Reviti tippmudeli (nahk/tekstiil)-> http://motomarket.ee/product/revit-dominator-gtx Need tõmbad kätte ja hinda enam ei vaata :)

Panen kaks sõna nüüd enda kogemustest, Oktoobri teisest päevast kuni 11. Novembrini. Sõidetud sai ca 1700km. Rattaks stock Blackbird.

Vihmaga ca 5c juures peale 70km't maanteel hakkas näppudel külm. Sama teema, kui oli kuiv, aga päevane õhuniiskus püsis üle 90%.
Kuivaga olenemata temperatuurist ei hakanud näpud külmetama.
Linnavahel sõltumata, kui pikalt tiirutasid, olid näpud koguaeg soojad.

Muus osas minule väga meeldivad, mõnusalt mugavad.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”